Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85469) PATTA86


PATTA86
csendes tag

Sziasztok!
Hozzáértő segítségre lenne szükségem, mert én teljesen laikus("hülye") vagyok ebben a témában :D
Elsőnek is, Telekomos IPTV előfizetésem van, 300/75 Mbit/s nettel, hozzá egy ilyen modemmel [link]
Olyan kérdésem lenne, hogy Ti mit ajánlanátok hozzá (hosszabb időre), hogy stabil és jó legyen a net wifizés közben? Azt kell tudni, hogy kertes családi házról van szó, az alapterület kb 120 négyzetméter, de még pluszba ott van a műhely ami még 20nm2, addig jó volna, ha minimum addig lenne jó a wifi. Amire használva volna a net az 1 tv-n 4k tartalmak nézése, max kettőn néha, plusz még mobilon(2db) wifizés a házba, esetleg még lenne pár wifis okos készülék... Amit ajánlottak már nekem az ez lenne [link] wifi erősítésre, bár én ezt kevésnek gondolom, mert a szobában van a modem és 2 fal után van a konyha ami már nem esik bele a 90nm2 határba, de viszont ennek az árát meg sokalnám kiadni érte [link] Vagy esetleg egy olyan lehetőség is jó lenne, hogy mivel a konyhában is van iptv lehozva, hogy oda berakni egy routert? Onnan 2 tégla fal választja el a műhelyt is és a szobákat is 2 fal. Amúgy az alapterület úgy van, hogy két szoba, fürdő, wc, nappali, kb 90nm2, konyha, spejz, műhely meg kb 50nm2.
Szerintetek mi lenne most nekem egy "best buy" vásárlás? Esetleg, ha a net kevés volna azt tudom nővelni 1Gbit/s-osra, ha volna értelme.
Köszönöm, ha elolvastad és a segítséget is!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.