Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84775) dkess válasza Joezyka (#84773) üzenetére


dkess
őstag

Igen, én sem nagyon használom az USB -t router -en. A tárhely/biztonsági mentésekre ilyesmire van NAS és az mindenben sokkal jobb. Mondjuk lehet akinek ez elég (akár, mert lassabb internete van, lassabb LAN vagy éppen "csak WiFi - bár ...). Nyomtató tekintetében nekem éppen egy UTP kábeles nyomtatóm van - de még a WiFi -s nyomtatónak is "több eleje" van (oda rakod a nyomtatót ahová akarod - nem kell a router környékén lennie).

Talán a 3G/4G stick -ek kezelésének (TP-Link -ek nem tudják) lenne értelme - mondjuk akár másodlagos WAN -ként. Persze, azonban kinek mi. Lehet valakinek meg hasznos ...

Egyébként így van - PC/laptop -on az adott film -re jobb klikk és átküldés TV -re azt kész (én nem így használom, de működik), nem kell semmilyen USB -t dugdosni.

Persze ezt meg lehet bolondítani Plex/Emby meg mindenféle DLNA szerverekkel - ezek ugye nemcsak PC, laptop -on lehetnek, hanem NAS -on, médialejátszón stb. stb. stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.