Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Moki2 válasza mouzrr (#4100) üzenetére


Moki2
aktív tag

Akkor esetleg fejlesztői beállítások - usb debug bekapcsolása és fastbootban adb -ben másolni. Bár ha nem jutsz be a beállításokba akkor ez is bukta .. Mi mover esetleg elindul ?

[ Szerkesztve ]

(#4102) mouzrr válasza Moki2 (#4101) üzenetére


mouzrr
őstag

Az usb hibakeresést be tudtam kapcsolni. Néhány adatmentő programmal próbálkoztam, amik látták a telefont, de kérték, hogy az usb-ről való telepítést is kapcsoljam be a fejlesztői beállításokban, ha arra rányomtam, crashelt az egész beállítások menü és kezdhettem újra, tehát azt nem tudtam bekapcsolni végül.
A mi suite fel sem ismeri a telefont, akármilyen adatkapcsolati módot választok, több kábellel is próbáltam.

A beállításokon kívül semmi más nem indul el a telefonon.

Ezt a fastbootos adb dolgot nem értem, erről van esetleg valahol egy leírás? :R

(#4103) vasen válasza mouzrr (#4098) üzenetére


vasen
csendes tag

Hello!

Én Karácsony előtt futottam bele ebbe.

Azóta pihentettem a telót (Cégest használom.), hátha találok megoldást, de nem.
Pedig nem új a probléma, 3 éves videók is vannak fent, de mindenhol Recovery módban indítás és teljes törlés a megoldás. Viszont, hogy az adatokat előtte hogy lehetne menteni, arról eddig nem találtam semmit. (Gondolom, ha 3 év alatt nem jött össze, akkor nem valószínű, hogy most fog valakinek sikerülni. :( )

(#4104) mouzrr válasza vasen (#4103) üzenetére


mouzrr
őstag

Neked is köszi az infókat!

(#4105) Moki2 válasza mouzrr (#4102) üzenetére


Moki2
aktív tag

Ezt találtam [link]

(#4106) Joe.36


Joe.36
addikt

Mejelenéskor vettem meg, még most is nagyon jó telefon, hibamentes :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4107) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Mitől lehet,hogy időnként a messenger üzenetet nem tudom megnézni? Nem az összeset csak egyet. Azt sem mindig ugyan attól hanem változóan.
Ha újra indítom a telefont akkor sikerül majd egy idő mulva egy másik személy üzenetét nem tudom megnézni csak a telefon újra indítása után :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#4108) energiezolee válasza SirKero (#4107) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!
Ez Messenger hiba. Mostanában elég sűrűn elrontják a frissítéseket. Szóval nem a telefonnal van a baj!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4109) SirKero válasza energiezolee (#4108) üzenetére


SirKero
őstag

Köszi.
Csak azért itt kérdetem mert az én messengerem nem csinálja.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#4110) Bajgunar válasza SirKero (#4107) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Mostanában 2-3x csinált nekem ilyet. De nem inditottam újra a telót. Csak kihúztam messengert (bezártam). És csak újra megnyitottam. Beléptem abba amit előtte nem láttam s megjelent...

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4111) Riegerr


Riegerr
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Tegnap délelőtt hazavágta egy frissítés a telom. Ez: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/1b2v3jr/miui_recovery_mode/?sort=new
Automatikusan települt, nem is láttam. Egyszer csak lefagyott a kijelző, mondom újraindítom, azóta sem jött vissza a felület.
Az elején még bejött a recovery menü, de ma már az sem jön be, mert teljesen lemerült a telefon és nem tudom 20 % fölé vinni az akku kapacitását. Az egyik baj az, hogy ciklikus bootolás van, Boot Loop. Gyakorlatilag kinyírja a telót.
Van ebben a topikban leírás, hogy hogyan kell visszaállítani, hogy megmaradjanak az adatok. Tud ebben valaki segíteni, vagy szerviz? A Xiaomi szervizt felhívtam és ők gyakorlatilag semmit nem tudnak erről és nekik egyetlen megoldásuk van a wipe-olás, amit még nem akarok megcsinálni.
Mélységesen csalódott :((( vagyok, hogy egy ilyen malőrrel, téglázták a telóm.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#4112) energiezolee válasza Riegerr (#4111) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!

Ki van nyitva a bootloader?

Egyébként van egy szervizes Facebook -on, aki nagyon ért a Xiaomikhoz és nagyon megbízható, tehát még futárszolgálattal is el tudod neki küldeni, mert nem fogja ellopni... Ráadásul sokkal kedvezőbb áron dolgozik, mint más szervizes.

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4113) Riegerr válasza energiezolee (#4112) üzenetére


Riegerr
tag

Szia!

Nincs nyitva.
K. Attilára gondolsz?

(#4114) energiezolee válasza Riegerr (#4113) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Ha nincs nyitva, akkor nem vagyok biztos benne, hogy sikerülni fog, de meg lehet próbálni az eredeti romból kivenni csak a boot.img-t és ráflashelni fastboot módban.

Amúgy ilyenkor nagyon jól jönne a nyitott bootloader, mert azzal hamar orvosolni lehetne a dolgot. Szerintem már csak ezért is érdemes nyitni...

Igen, rá gondoltam...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4115) Gyula196906 válasza energiezolee (#4114) üzenetére


Gyula196906
senior tag

K. Attila zárt bootloader esetén is megcsinálja

(#4116) energiezolee válasza Gyula196906 (#4115) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Adatvesztés nélkül? Mert ugye neki az lenne a lényeg...

Üdv : Energie Zolee

(#4117) Gyula196906 válasza energiezolee (#4116) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Szerintem igen
Csak a boot.img tolja rá
(De nem sokat tennék rá az adatvesztés elkerülésére bárki csinálja is)
De egy próbát meg ér :R

(#4118) energiezolee válasza Gyula196906 (#4117) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Ha Attila rá tudja tolni a boot.img-t, akkor gondolom egy natúr felhasználó is. Nekem ezzel nincs tapasztalatom, mert én azonnal vásárlás után mindig oldottam a bootloadert (kivéve, ha várni kellett 1 hetet).Viszont, ha csak a boot.img flash-elése elég ahhoz hogy a rendszer elinduljon (tehát csak a boot rész sérült), akkor biztos, hogy megmaradnak az adatok, mert nemrég nekem is volt bootloop-om, és semmilyen adat nem veszett az img flash-elése után... Mivel ez a művelet a felhasználói adatokhoz egyáltalán nem nyúl hozzá.

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4119) Gyula196906 válasza energiezolee (#4118) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Nem jó hozzá a sima mezei usb kábel ha nincs nyitva a bootloader
Meg gondolom a boot.img után lehet kell adott esetben egy system. img is ha az is sérült esetleg

[ Szerkesztve ]

(#4120) loosht


loosht
senior tag

Sziasztok! Több mint két éve használom a telefont, az elejétől fogva custom rommal. Megfordult a fejemben, hogy tennék egy próbát a gyárival megint. Nem zárja vissza a bootloadert a telepítő?

(#4121) müzli


müzli
csendes tag

Hello! Redmi Note 12 Pro, vagy 10 Pro a jobb választás? Megéri az újabb verzió az SD kártya hiányát?

(#4122) energiezolee válasza müzli (#4121) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia.

Én a 12-t venném, ha létezik belőle 8/256-os kiadás, mivel 10-re már nem jön ki újabb Android verzió... És a 6 giga RAM és a 128 giga tárhely szerintem már kevés.

loosht #4120

Emlékeim szerint az te tudod csak visszazárni egy adb parancs segítségével.

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#4123) loosht válasza energiezolee (#4122) üzenetére


loosht
senior tag

Tényleg nem zárta vissza. :)

(#4124) virsa54


virsa54
csendes újonc

Ma frissitettem 13.0.17. verzióra.
Újrainditás után rögtön felajánlotta a 14.0.9. stabil verziót. Frissitett már valaki? Van-e már tapasztalat?

(#4125) Francia91 válasza virsa54 (#4124) üzenetére


Francia91
veterán

Jópár hónapja ez van már fent, semmi gond vele

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4126) Gyula196906 válasza Francia91 (#4125) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Szerintem újabb már nem is lesz... :o

(#4127) Francia91 válasza Gyula196906 (#4126) üzenetére


Francia91
veterán

Én is úgy tudom

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4128) ncc1701 válasza Francia91 (#4127) üzenetére


ncc1701
veterán

Meglepődnék, EOL már ez a teló.

(#4129) Gyula196906 válasza ncc1701 (#4128) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Márciusi security-t még megkaphatná

(#4130) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Van egy ilyen készülék a családban MIUI 13.0.16.0 TKFEUXM EEA.

Nem tudjuk ráfrissíteni a MIUI 13.0.17.0 - re majd onnan MIUI 14--re...

Hibával elszáll.

Lett próbálva, hogy gyári frissítővel letöltés, de nem talál újat.

Illetve recovery MIUI 13.0.17.0 ROM betallózása esetén is elszáll valamilyen hibával.

Régió váltás is volt de nem vezetett eredményre.

Valakinek ötlet?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4131) Gyula196906 válasza D1L1ZS (#4130) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Miassistant

https://helloxiaomi.hu/xiaomi-mi-phone-assistant-magyar-nyelven-mi-pc-suite/?noamp=available

[ Szerkesztve ]

(#4132) Bajgunar válasza D1L1ZS (#4130) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

#4049
Pikk pakk megoldottam. ~10 perc.
Annyi, h megfelelő Rom-ot miuidownoaderrel szedtem le telón, majd azt másoltam fel pcre, s azt tallóztam be neki.
Ennyi

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4133) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4134) azozo


azozo
senior tag

E-sim képes ez a mobil ? Több helyen vegyes információk vannak....

(#4135) Francia91 válasza azozo (#4134) üzenetére


Francia91
veterán

Jelenlegi tudásom szerint nem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4136) azozo válasza Francia91 (#4135) üzenetére


azozo
senior tag

Kár mert a revolut most esimel is használható

(#4137) Gyula196906 válasza azozo (#4136) üzenetére


Gyula196906
senior tag

13 pro/ 13pro+

(#4138) matta2003


matta2003
tag

Sziasztok!

Próbáltam a Simple alkalmazásban használni az NFC-s fizetést a nemrégen létrehozott Simple kártyával (45.000 Ft/hó vásárlási limit).
Nem engedi.
A beállításoknál nem adja fel csak a Google Pay-t mint alapértelmezett fizetési app.
A rendszerem: MIUI Global 14.0.9.

Mi lehet a baj? (Próbáltam az itteni hozzászólásokat olvasni, de nem jöttem rá a megoldásra.)

nem 21 éves vagyok...

(#4139) ncc1701 válasza matta2003 (#4138) üzenetére


ncc1701
veterán

Maga a simple otp kártyával szépen működik nálam.

(#4140) Moki2 válasza matta2003 (#4138) üzenetére


Moki2
aktív tag

Gyári rom vagy xiaomi.eu ?

(#4141) ncc1701 válasza Moki2 (#4140) üzenetére


ncc1701
veterán

Gyári utolsó.

(#4142) pch válasza ncc1701 (#4141) üzenetére


pch
aktív tag

Pánztárcát beállítottad HCE-re?

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#4143) ncc1701 válasza pch (#4142) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem hinném, mert már a kérdést sem értem. :)

(#4144) matta2003 válasza Moki2 (#4140) üzenetére


matta2003
tag

Gyári rom: MIUI Global 14.0.9.
Amiket itt találtam tippeket, korábbi hozzászólásokban az előző évekből megcsináltam:
- HCE,
- NFC-funckionalitás helyreállítás + újraindítás,

nem 21 éves vagyok...

(#4145) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok,

Utóbbi időben megszaporodtak a fagyások a telefonon. Leginkább kikapcsolt kijelzőnél nem lehet életre kelteni a telefont csak restarttal. Van most bármi lehetőség amivel lehetne még javítani az állapotán a telefonnak? Hard reset?
Köszi.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#4146) Bajgunar válasza Thumas (#4145) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Legutolsó 14.0.9 van rajta? (sztem nem...)
Akkor tedd fel azt. Nem lesz egy fagyás sem. ;)

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4147) Thumas válasza Bajgunar (#4146) üzenetére


Thumas
tag

Az van rajta már jó ideje. nem sok változást vettem észre.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#4148) ncc1701 válasza Bajgunar (#4146) üzenetére


ncc1701
veterán

Dehogynem. Waze random lefagy, nem válaszol az ilyen-olyan program. Lehet egy factory reset segítene, de mivel már 3 éves a teló, majd az utódja megugorja a problémát. :)

(#4149) pch válasza ncc1701 (#4148) üzenetére


pch
aktív tag

Ez a random fagyás nekem már nagyon régóta megvan. Panaszkodtam is itt miatta.
Van hogy pörgetem az instát és belefagy. Van amikor teljes újraindítás kell, van amikor csak a miui nem válaszol, alkalmazés nem válaszol, majd ezeket újraindítja és továbbiakban jó,

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#4150) Bajgunar válasza Thumas (#4147) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Én azt, h nincs fagyás, se leállás, se semmi hiba. Patent lett vele...
Hát akkor passz.
Lehet tényleg kéne egy full format, factory reset. Azt újra....
Am. ha eladnád, hány pengőt kérnél érte?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4151) ncc1701 válasza pch (#4149) üzenetére


ncc1701
veterán

Úgy-úgy pontosan ugyanez.

(#4152) Joe.36 válasza ncc1701 (#4148) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem gyári rom van fent, futárkodom, ezen megy a Waze, semmi gond.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4153) ncc1701 válasza Joe.36 (#4152) üzenetére


ncc1701
veterán

Tudom, mindenki másnál teljesen OK. :)

(#4154) Thumas válasza Bajgunar (#4150) üzenetére


Thumas
tag

Nem gondolkodtam még rajta, nem gondolnám hogy nagy összeget lehet még kérni ezekért.
Factory reset simán miui recovery-ben? vagy van valami varázslat?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#4155) Bajgunar válasza Joe.36 (#4152) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Ez az. Én is pc-n a miui assistan-t al (csak ezzel sikerült) feltettem a legutolsó gyárit.
És hibátlan a rendszer. Se fagyás, se lag, se leállás. Se a teló, se progik, soha, egyszer se. Érdekes....
Egyszer nyomtam ki, mikor raktam bele egy 128-as sd kártyát.
Ami app kell arról levettem akkukímélőt, ami nem érdekes azon hagytam miui akksivezérlést, ami meg nem érdekel, s lehetett, töröltem vagy bezártam, meg amiket ritkán indítok el.
És megy bármikor waze, térkép, fb, viking rise :U, akármi...

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4156) Bajgunar válasza Thumas (#4154) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Jah igen. Recovery-ből.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4157) Moki2


Moki2
aktív tag

Régebben valki megfejtette itt , ha gesztusvezérlésen vagy fagy , ha visszaálsz gombokra nem fagy .

(#4158) pch válasza Moki2 (#4157) üzenetére


pch
aktív tag

Kipróbáltam, gombokkal is fagyott.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#4159) ncc1701 válasza Moki2 (#4157) üzenetére


ncc1701
veterán

Én is megnézem, de nem hiszek benne. Nem nyomkodás közben fagy le. Plö ki van rakva a waze, megy róla bt-n a zene, és a kövektező tracket már nem adja be. És ott filózik. Lehet, h kigondolkodja magát 5 perc alatt, de lehet, h csak bekapcsoló gomb hosszan nyomásával lehet restartolni. Volt, h direkt vártam vele fél órát, és csak fekete képernyő volt. De lefagy úgy is sokáig, h megy a waze, csak megállt.

(#4160) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Más is tapasztalt már olyat a telefonján, hogy telefonáláskor a fenti hangszóróból nem hallani semmit csak az alsóból?
Egyéb használat közben (youtube, játék, stb.) onnan is szól, de amikor hívásban vagyok akkor csak az aljáról jön a hang.
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#4161) Bobika13


Bobika13
újonc

Helló!
Most jutottam hozzá egy Redmi Note 10 pro telefonhoz.
MIUI 13.0.16 verzió fut rajta. Merjem MIUI 14.0.8.0 verzióra frissíteni?
Kinek mi a tapasztalata 14.0.8.0-as verzióval kapcsolatban?
Nem lassul, nem fagy, - stabil? Nem bugos?
Köszönöm a válaszokat!

(#4162) energiezolee válasza tomszli11 (#4160) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Szia!

Újraindítás nem oldja meg? Nekem volt hasonló eset Note 11 Pro-val és annál elég volt egy restart és rendbe is jött...

Üdv : Energie Zolee

(#4163) Bajgunar válasza Bobika13 (#4161) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Hy.
Merem azt mondani (lekopogom), hogy nekem 14.0.9 van fennt, és hát úgy tűnik (idáig) beton stabil.
Mondjuk ezen (rn10p) egyik verzió sem szórakozott. Csak a frissítés mizéria. Ami pc-ről assisstant-al pikk-pakk megoldható. De ez az "utolsó" rom, ez nagyon stabil.
Asszony rn9pro -ja az igen. Nah az random újraindulgatott, kifagyott régebbi rom-okkal. De azon is mióta a legújabb (legutolsó) van fennt, semmi fagyás, újraindulás.
Nekem atom stabil.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#4164) Francia91 válasza Bobika13 (#4161) üzenetére


Francia91
veterán

14.0.9 van fent jóideje, semmi gond, ahogy egyik verzióval sem volt semmi probléma

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.