Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Harmadik rész
- bambano: A sor végén
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. október
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
márkaspecifikus topikok: (Asus, TP-Link, Cudy, Xiaomi, Mikrotik stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
77krisztian
újonc
Sziasztok!
Átolvastam az összefoglalót, visszalapoztam bő egy hetes termést és nagyon sok információval gazdagodtam a beszélgetések alapján.
Négyemeletes panellakásba (55nm) most kerül majd bekötésre az FTTH-s DigiNet 1000 (opt).
Komoly terhelésről nem beszélhetünk, mert nyugdíjaskorú édesanyám fogja eleinte használni csak, laptoppal és mobiltelefonnal vezeték nélküli hálózaton. Én augusztusig külföldön tartózkodom és a vírus lecsengését követően sem érkezne még 2 laptopnál és 2 mobileszköznél több egyszerre pluszban. A saját gépemet lehet, hogy madzagosan kötném hozzá később a sebesség miatt, de ez nem a következő negyedév zenéje.
Szomszédok nyilván sokan vannak és így "elektroszmog" is bőségesen, de most nem tudom lecsekkolni, hogy ez hány eszközt jelent.
A stabil működésen kívül így különösebb igények nincsenek az eszközzel szemben, de nem akarok nagyon régi - vacak, de feleslegesen "túl jó" eszközt sem.
Kinyitottam az ajánlott termékek lapjait és az utolsó 2-300 hozzászólásban felmerülteket is, szóval most 10 termék lapjait hasonlítgatom.Jelenleg azt érzem, hogy ár/érték szempontból az Euronics-es "ASUS RT-AC1200GU" (18Eft) lenne talán a legmegfelelőbb választás az ajánlataitok alapján. Hajlandó vagyok többet is kiadni, ha jobbat ajánlotok, ez csak ez első megérzés az első olvasások, összehasonlítások alapján. Melyik típussal vessem még össze a végső döntés meghozatala előtt?
Előre is köszönöm a segítő terelgetést.
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 65B3 -65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3835
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3647
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Gubek-Einste
Dr.NX
