Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42479) Zwitter


Zwitter
tag

Üdv!

Annyi kérdésem lenne, hogy (csak az válaszoljon, aki halálosan biztos benne) az ASUS RT-N18U tudja kezelni a UPC semmirekellő ocsmány hulladék Ubee EVW3226-osát? Össze lehet úgy hangolni a kettőt, hogy ne induljon újra az a sz*r kétszázmilliárdszor percenként? Mert most a saját gépemen kívül üzemeltetni fogok egy szervergépet is, és itt már nem jöhet szóba az uborkától holmi "Figyu, kicsit elfáradtam, pihenek 2 percet, aztán használhatsz tovább, de majd 10 perc múlva újra csütörtököt mondok."

Ott tartok lassan, hogy BRIDGE módban sem bírja ki EGY géppel. Így is újraindul. És ezért vagyok iszonyatosan bizonytalan. Ha 1 géppel nem bír megbirkózni Bridge módban, akkor mit kezdjen egy Routerrel?
Megmondom mit. Már egyszer vettem hozzá egy ASUS RT-AC56U-t, és 2(!) percig nem tudtam online lenni, mert az uborka egyfolytában meghalt. (Azóta persze eladtam)

De mivel az Undorítóan Pocsék Cég (UPC) úgy döntött, hogy most nem hagy egyik ügyfelének sem B tervet, hogy esetleg használhasson egy másik márkájú modemet, ezért valahogy meg kell küzdenem a helyzettel.

És nem EZ a modem rossz, ami itt rontja a levegőt, mert már volt cserélve. Egyik kutya, másik eb.

Nagyon megköszönök minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.