Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamikike

    tag

    válasz Zamery #504 üzenetére

    1. Sajnos később töltöttem le és már a3.2-vel telepítettem: előről kellene kezdenem mindent, CD indul, stb., fw tallóz?
    2. A mappelésre rájöttem, de ehhez kapcsolódóan a fenti kép az már a webes felületen egy jelszó beállítási lehetőség, de ez szerintem nem az admin, de akkor mi?
    3. Ha már itt tartok, a bedugott USB-t csak a webes felületen látom, mint meghajtót, megjelenik a megosztható video, music, stb.-k között és hozható létre rajta mappa, stb., DE windowsban hogyan meppelem, mert a telepítő progiban csak a belső meghajtó jelenik meg (annak az IP-je, tulajdonságai, stb. láthatók)?!
    4. A meppelt belső HDD-t adminként látom a winben teljes méretében (downloads, torrent mappával és tudom használni pl. a Total Comban), de nem látom a megosztható video, music, stb. mappákat, ehhez netán mindhez meghajtó nevet kell rendelni, de milyen felhasználóval (admin?)? Mert hogy ezekbe csak úgy tudnék fájlokat másolni, ha winen látom.
    5. Van itt reset, reboot, eredeti beállítások vissza, vagy ez egy újratelepítést igényel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés