Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38516) Dorottya


Dorottya
csendes tag

Sziasztok!

Nemrégiben lopták egy az HTC Sensation telefonomat, s egyszer volt rá pénzem, de másodjára már nincs..
Egyetemista vagyok, flottás előfizetéssel (amiben van mobilinternet).
Mivel hozzászoktam a nagyon jóhoz (megboldogult HTC-m lévén), nem akarok se lassút, se minimalistát.. De drágát se.

Maximum 40k lenne az, amit most ki tudnék adni egy telefonért, de szívesen veszek használtan, jó állapotban, így talán jobb kütyühöz is hozzá tudok jutni ugyanannyi pénzért.
Ami irányadó lenne:
-érintőképernyős legyen (QWERTY sem hátrány, de ez abszolút mindegy szinte, a lényeg, hogy sima gombos kialakításút nem szeretnék)
-Androidos legyen
-ha lehet, ne haljon bele az aksija fél nap használatba (de ehhez kicsit hozzászoktam az HTC által, hogy de, belehal:D)
-fontos, hogy tudjon wifit, 3g-t
-min. 3 megapixeles legyen a kamerája (egy led/vaku sem vágna a földhöz, de ennek hiányával még megbékélek)
-egyetemista vagyok = sokat játszom a telefonon, mert unalmasak az előadások:) ezért az sem lenne baj, ha vagy tartozna hozzá 4G tárhely (more the merrier), vagy olyan árban lenne, hogy még beleférne egy plusz microsd kártya az árba

Körülbelül ennyi lenne.. Amire én gondolni mertem, az egy samsung x10 mini pro, de a 1.6-os OS és a nagyon mini kialakítás (ugyebár játékok) nem kedveznek..
Köszi szépen előre is!:) :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.