Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36934) k850 válasza promehteus (#36933) üzenetére


k850
addikt

A puding próbája az evés! ;)

Végül is egy jól lefedett területen nem lehet probléma a térerő. Válaszd azt amelyik szimpatikusabb. A tesztekkel az a tapasztalatom, hogy megbízhatóak, habár az Elmet dicsérték, hogy milyen fürge, ezt nem tudom megerősíteni.

A K850 kezelőfelülete miatt, a mai napig visszasírom, csukott szemmel is tudtam ill. tudom kezelni. Először én is idegenkedtem tőle, de nagyon jó volt használni. :C

Van egy érzésem, hogy csak használtat tudsz majd venni, az elég rizikós, igaz ez a legolcsóbb megoldás rövidtávon. Hosszabb távon mindenképpen haladni kell a technikával.
Nem is nagyon tud mit csinálni az ember.
Egyébként nagyon hülye módon ivódott be az "okostelefon" a köztudatba. Nincs okos és buta telefon, ez csak egy reklám fogás a hiú embernek.
Végül is az okostelefon is egy elektronikai eszköz, tud telefonálni SMS küldeni, ha te ennyit használsz ki belőle, akkor nem fogja senki számon kérni rajtad, de a lehetőség mindig adott a plusz funkciókra. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.