Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) Telomanikus válasza mattpaksi (#23899) üzenetére


Telomanikus
senior tag

érintős kell mindenképp?

(#23902) mattpaksi válasza D@niel (#23900) üzenetére


mattpaksi
tag

oké, köszi
és még van egy jelöltem: http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=182535&langId=-11
ez vagy inkább iPhone?

igen, már amióta bejöttek a piacra azóta érintőset akarok :P

[ Szerkesztve ]

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#23903) Sly Bp. válasza mattpaksi (#23902) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez köznapi nyelvén egy HTC Hero és totál más mint egy iPhone! Nem lehet összehasonlítani őket!

(#23904) korpicschess válasza mattpaksi (#23902) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem már nem éri meg Hero-t venni, öregecske a Qualcomm proci ami benne dolgozik :N
Viszont ahogy Sly is mondja nem lehet őket összehasonlítani.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23905) D@niel válasza mattpaksi (#23902) üzenetére


D@niel
addikt

HTC Hero: Remek és egyben egyedi design, kiváló rendszer. Ezt is választhatod, a legjobb ha megnézed mindkettőt élőben. T-mobile-ban iPhone nagy valószínűséggel ki lesz rakva, de a pultosoktól is kikérheted mindkettőt. Az egyik legjobb mobilok között választhatsz ;)

korpicschess: szerintem nyugodtan választhatja a Hero-t is, hisz csak a kapacitív érintőképernyő volt a feltétel. A Hero hardvere pedig elég jól hajtja az androidot.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23906) korpicschess válasza D@niel (#23905) üzenetére


korpicschess
veterán

Árában a Heronál azért van jobb vétel, de a 4 éves proci szerintem riasztó :U (legalábbis összehasonlítva egy ARM Cortex A8-akkal)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23907) mattpaksi válasza D@niel (#23905) üzenetére


mattpaksi
tag

KÖszönöm mindenkinek a segítséget, már legalább tom hogy kezdjek neki :)

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#23908) D@niel válasza korpicschess (#23906) üzenetére


D@niel
addikt

Ha megnézed a Moto Milestone-t, abban milyen a processzor? És menyire stabilan ill. zökkenőmentesen dolgozik?

SE X1 / X2 milyen a processzor? és hogy működik....

A számokat sosem kell nézni, kulcsszó ez: optimalizáció. szvsz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23909) korpicschess válasza D@niel (#23908) üzenetére


korpicschess
veterán

Jól ismerem a processzorok közti különbséget és azok után mondom ezt.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23910) D@niel válasza korpicschess (#23909) üzenetére


D@niel
addikt

Már megint ott vagyunk, hogy számok.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23911) korpicschess válasza D@niel (#23910) üzenetére


korpicschess
veterán

Milyen számok miről beszélsz? Nézd meg az adatlapom! Sok olyan procis készülékem volt, de volt Cortex A8-as is. Van bőven különbség. Lehet egy rendszert optimalizálni, elismerem, de nyers erőben és gyorsaságban úgysem érheti utol. Gondolj pl. a filmnézésre.. azzal a procival eléggé gonban vagy ;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23912) Sly Bp. válasza mattpaksi (#23907) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na és mik a tervek? :)

(#23913) D@niel válasza korpicschess (#23911) üzenetére


D@niel
addikt

Ha vissza olvasol, láthatod hogy egy szóval sem említett mennyire bivaly gép kell neki, szint úgy a filmezést sem mondta. Nem hiszem el hogy a Hero ne tudná normálisan lenyomni a filmeket :)

Az adatlapod nem látom, csak a blogod.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23914) korpicschess válasza D@niel (#23913) üzenetére


korpicschess
veterán

Katt a nevemre, aztán ott vannak a cuccok. :B Attól függ milyen filmet! De szerintem ajánlott konvertálni, bár lehet, hogy a WinMo a gyenge benne...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23915) D@niel válasza korpicschess (#23914) üzenetére


D@niel
addikt

Kicsit mesélhetnél nekem az X1-ről :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23916) korpicschess válasza D@niel (#23915) üzenetére


korpicschess
veterán

Itt vagy PÜ-ben? :) Különösebb bajom nem volt vele, csak kissé átvágtak, nem olyan állapotú volt amilyenre számítottam és elment tőle a kedvem, 1 hétig volt meg. Jó benne a a szép kijelző (tűéles, bár amoled után már valszeg nem tetszene annyira), a sok RAM (320mb), az xda-developers. Rossz benne, hogy gyárilag rosszul optimalizált, van perem a kijelző körül, kopós a hátlap. Nálam nem volt az igazi a billentyűzet sem, de lehet, hogy hibás volt ami hozzám került?! :F Nem tudom, mindenesetre nagy reményeket fűztem hozzá, de nem éreztem semmit amikor megkaptam, ellenben pl. a HTC Diamondom esetében.
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23917) Land


Land
veterán

Üdv!

Sokat agyalok azon, hogy melyik a jobb fényképezős telefon jelenleg..
Tudom, hogy moddolják ezeket rendesen így fogalmam sincs képminőségben melyik a legjobb, illetve mi lenne jelenleg a sorrend..
Árban így jönnek: K800, K850, C901 és C905. Tehát ha nagyon pici különbségek vannak, akkor nyilván az olcsóbbra hajlok.

Aki ért hozzá, az segítsen! THX!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23918) Shiku


Shiku
aktív tag

Nekem jelenleg Nokia 5310esem van, és szemezek a SE Aino-val, csak épp nem tudom, hogy vajon van e annyira strapabíró, mint a mostani telefonom (Szegény elég sok próbáltatásnak van kitéve, szegény Xpressem még úszott is) Mert ugye min 2 évig ki kell bírnia.
Meg ugye minden telefonnak megvannak a maga típus hibái...
Ilyesmik érdekelnének ^^

A másik meg, nem én vagyok a családban az egyetlen aki új mobil után ácsingózik, a másik ami érdekelne az az LG GT500. LG téren ráadásul abszolút hozzá nem értő vagyok :S

(#23919) Sly Bp. válasza Land (#23917) üzenetére


Sly Bp.
addikt

K800 után elfelejtheted az SE-t :D Ha mondasz egy árhatárt mondok jó fényképezős telót! És új vagy használt?

(#23920) Land válasza Sly Bp. (#23919) üzenetére


Land
veterán

30k használt.

Elvileg a legjobb fényképezős telefon moddoltan a c905:) Lehet, hogy nem vagy ilyen szempontból képben:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23921) Shiku válasza Sly Bp. (#23919) üzenetére


Shiku
aktív tag

Max 80000 És főleg a fényképezőgép meg a zenelejátszás a fontos.
De az Aino az akkor....? O.o
Mármint sok rosszat mondtak mostanság a SE-re de azt is, hogy az utóbbi időben kezdi összekapni magát.

(#23922) Sly Bp. válasza Land (#23920) üzenetére


Sly Bp.
addikt

C905 :DDD :N és egy i8510 egy i8910 egy N86?

(#23923) Sly Bp. válasza Shiku (#23921) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyél egy N86-ot! Vagy egy HTC-t azok bőven vannak 80-ért és megbízhatóak is! De pontosan mire használnád?

[ Szerkesztve ]

(#23924) Land válasza Sly Bp. (#23922) üzenetére


Land
veterán

i8910e-m volt. Vacak fényképezésben. i8510em volt. Nincs benne Xenon vaku. Kilőve.
Csak Xenon vakus érdekel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23925) Sly Bp. válasza Land (#23924) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezek mind leverik a C905-öt :) i8510-em este olyan képet csinált nálam hogy az már visszaköszönt :D party fények is zavarták tehát eleve a vaku semmit sem ért! C905-ről meg nem beszélek nagyon utáltam!

(#23926) Shiku válasza Sly Bp. (#23923) üzenetére


Shiku
aktív tag

Főleg fényképezés smsezés és zenehallgatás (+telefonálás :P )
Meg az , hogy jól nézzen ki xD

[ Szerkesztve ]

(#23927) Land válasza Land (#23924) üzenetére


Land
veterán

És bármennyire is hihetetlen, a userek által készített kamera szoftverek brutál jóvá tették a K850 és C905 telefont. C905 simán veri i8510et. Ezt olyan emberek is mondták, akiknek mindkettő telefon párhuzamosan van a családban.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23928) Shiku


Shiku
aktív tag

meg a naaaagy kijelző x3

(#23929) Sly Bp. válasza Land (#23927) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem is volt mind a 3 :D és i8510!

(#23930) Sly Bp. válasza Shiku (#23926) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia N86 White!

(#23931) Land válasza Sly Bp. (#23929) üzenetére


Land
veterán

rádhagyom:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#23932) rizso válasza korpicschess (#23916) üzenetére


rizso
addikt

X1 elég sok embernek nem jött be, még hibátlan külsővel sem! ;]

Land: Nokia N82 használtan? Xenon, frankó képminőség, vga videó, és ugye okostelefon is egyben: symbian, wifi, gps, bt, stbstb...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23933) werszomjas


werszomjas
őstag

ti lehet jobban otthon vagytok a témában ezért megkérdezem.

régen vettem új telefont, nem nézegettem az árakat mostanában hogyan is szoktak alakulni.

szerintetek várható a Samsung Spica árcsökkenése?
Most 55.000 a t-mobil-nál előfizetéssel, érdemes várni 1-2 hetet, esetleg hónapot, vagy nem lesz jelentős áresés?

üdv

(#23934) Shiku válasza Sly Bp. (#23930) üzenetére


Shiku
aktív tag

Ez nem szép :/ Ez egy téglafon ami szétcsúszka. (Tudom az Aino is, de az szép xd)
Meg a kijelző, az min 3 hüvelyk... :D
De amúgy, az Ainoval mi a baj? :U

(#23935) rizso válasza werszomjas (#23933) üzenetére


rizso
addikt

Most ha csökken is, ne számíts arra, hogy 30k lesz az új ár...A nagyon drága készülékeknél figyelhető meg olykor 10-20k árcsökkenés, de egy 55-k-s készülék ára 5, max. 10k-t csökken általában.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23936) werszomjas válasza rizso (#23935) üzenetére


werszomjas
őstag

nem is gondoltam hogy feleződik az ára :)

olyan 5- 10ezres csökkenésre gondoltam én is.

és ezek mennyi idő múlva szoktak jönni, vagy minden telefonnál más-más?

gondolom ha az egyik szolgáltató elkezdi, csinálja a többi is, hogy nem maradjanak le.

elég sok hibát olvastam erről a telefonról, szóval kezdem úgy érezni, nem éri meg az 55öt

meg akkor mászok a falra, ha most megveszem és 1 hét múlva hopp, minusz 5000 :W
azért érdeklődöm, mire lehet számítani

[ Szerkesztve ]

üdv

(#23937) rizso válasza werszomjas (#23936) üzenetére


rizso
addikt

Hogy mikor szokott áresés bekövetkezni 1-1 telefonnál? Passz :F
Öcsém megvette magának az arénáját, és rá 3 napra csökkent az ára...
Szerintem nem rossz telefon, én bevállalnám :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23938) werszomjas válasza rizso (#23937) üzenetére


werszomjas
őstag

akkor várok még 3napot :D :R

és miért nem vállalod be? :U

üdv

(#23939) rizso válasza werszomjas (#23938) üzenetére


rizso
addikt

Mert van egy M900-am, amit nem is használok, és egy beszámított omniám is...Ha legalább az egyik elmenne, akkor jöhetne egy Spica :B

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23940) Sly Bp. válasza Shiku (#23934) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Simán nem éri meg az árát!

(#23941) korpicschess válasza Shiku (#23934) üzenetére


korpicschess
veterán

Pedig a fehér N86 az nagyon szép:) és ezt nekem csajok is mondták :P Mondjuk a szépség szubjektív..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23942) Ricardo válasza Shiku (#23934) üzenetére


Ricardo
félisten

A másik topicban nem írtad le hogy mi a fontos, de összeszedtem az infót :D

Ha ezek alapján kell dönteni a Vivaz és az Aino között, akkor Vivaz. kamerában nagyon jó (főleg videóban)

(#23943) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Szevasztok telefonmesterek!
Éppen a haláltusáját járja a Sony Ericsson K550i-m, ezért kéne T-mobiltól egy telefon.
Kritériumok:
-Érintőképernyő
-Jó kamera (min. 3,2. megapixel, onnantól kezdődik a valamire való)
-Műanyag legyen (fontos!)
-Megbízható
-És nem Sony Ericsson.
Jó, ha van:
-WiFi
-Oprendszer
Részletre lesz, olyan 10000 forint kezdőrészletig nézzétek!
Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#23944) rizso válasza X3B6O0X (#23943) üzenetére


rizso
addikt

Spica, Jet vagy 5800. Ez a 3 megfelel a követelményeidnek! :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23945) X3B6O0X válasza rizso (#23944) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

LG GT500-ról mi a véleményed?
Amúgy a Nokia az felejtős, már próbáltam párszor.
Spica sem rossz mondjuk, meg a Jet sem.
A Pulse szerinted ajánlható ebben a kategóriában?
Előre is köszönöm :R
Szerk.: A Jet is ki van lőve. Az nagyon drága.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#23946) rizso válasza X3B6O0X (#23945) üzenetére


rizso
addikt

GT500-at nem is láttam a kínálatban :( Szerintem a Spicát vedd, mert: gyors, pofás, androidos, a kamera sem rossz - pulse-ban elég gyenge, hatalmas felhasználói tábora van ;) Ár/értékben az egyik legjobb választás szerintem!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23947) D@niel válasza X3B6O0X (#23945) üzenetére


D@niel
addikt

Én a Nokiákat ajánlanám...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#23948) X3B6O0X válasza D@niel (#23947) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Nem az a baj, hogy Nokia, hanem hogy már próbáltam 5800-t és nem jött be.
Tényleg egy bóvli az összeszerelése, meg a Symbian se vonz annyira. :(
rizso: Most néztem a Spica árát, hát necces. De lehet, hogy sikerül annyit összespórolnom.

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#23949) rizso válasza D@niel (#23947) üzenetére


rizso
addikt

Hát ebben az árkategóriában jöhetne nokiából az 5530 meg az 5230, de nem tudom, hogy van-e t-nél, meg nem is olyan jók, mint mondjuk a spica!
Én mindenképpen hanyagolnám a nokia érintős mobiljait! :P És a drágább nokiákat is messziről elkerülném, nem csak az olcsóbbakat! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23950) D@niel válasza rizso (#23949) üzenetére


D@niel
addikt

5230 az van.

X3B6O0X: nézd is meg, összeszerelésben jobb mint az 58-as. Habár lehet nincs benne wifi.

Amúgy bocs, de az idézeted...én ezt windows 95-el kapcsolatban olvastam :)

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.