Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) rizso válasza kutga (#23649) üzenetére


rizso
addikt

5630-ban a proc számít jónak a többi nokiához képest, más nem igazán :N De hogy meroly ajánlatához hasonlót is mondjak, e71 is van több színben, és jobb, mint az e63 ;)
Vagy remek unisex telefon az n82 is! Okos, van benne wifi, az egyik legjobb xenon vakuval szerelt gép! Fehér-ezüst pedig simán passzol egy csaj kezébe is! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23652) meroly válasza rizso (#23651) üzenetére


meroly
veterán

Azért nem mondtam az E71-et, mert újonnan elég drága :K

Impossible is nothing

(#23653) Sly Bp. válasza rizso (#23651) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5630, E63 teljesen jó választás lehet! De ami a T-nál van azokból egyiket sem ajánlom! Vagy egy 6700 esetleg!

(#23654) rizso válasza meroly (#23652) üzenetére


rizso
addikt

Igaz, de hátha érdekli használtan is :R Lehet kifogna egy teljesen újszerűt garanciával 40-50k között :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23655) roti86 válasza kutga (#23647) üzenetére


roti86
őstag

Az S5230 most jött ki a T-nél egy újabb színben/kiadásban (LaFleur) csajoknak mindenképpen ajánlott. Itt meg tudod nézni. (A színválaszték-nál a legutolsóra kattints és akkor beadja abban a színben)

(#23656) picur220 válasza Norbi21 (#23621) üzenetére


picur220
veterán

Az 5230-ban nincs wifi, csak GPS. Ingyennavi van.
Az Androidra legálisan nem lehet ingyennavit varázsolni, vannak más utak, de abban sajnos itt a fórum területén nem segíthetünk. Keress meg valakit privátban, aki jártas az Androidban. A Spicához pl adnak iGo-t.

(#23657) Langsam


Langsam
aktív tag

Korábban nehezményeztem, hogy a Nokia N86-hoz nem ingyenes a navigáció, csak jelzem hogy most már az. De nem minden kiadáshoz, viszont az szoftverfrissítéssel orvosolható. Tudom, mert rögtön kettő is lett a családban. :)

Ahogy tesztelem az N86-ot, most már reálisabban látom mind két telefon (Innov8) előnyeit és hátrányait, de ez a döbbenetesen nagy üzemidő mindent visz. Két nap beszélgetve, néha navizva, kék fogazva, nem bántam meg a cserét. Üdv mindenkinek.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#23658) HaliAdi


HaliAdi
tag

Már máshol is megkérdeztem, de szerintetek Iphone vagy nokia 5800?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23659) werszomjas válasza HaliAdi (#23658) üzenetére


werszomjas
őstag

:D komolyan kérdezed?

nem igazán 1 kategoria :DDD

üdv

(#23660) rizso válasza werszomjas (#23659) üzenetére


rizso
addikt

De nagyon nem! :D

Az is lehet, hogy ezt akarta kérdezni: "iphone vagy 2db 5800?" ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23661) HaliAdi válasza werszomjas (#23659) üzenetére


HaliAdi
tag

Örülök ,hogy ez tiszta:D de az egyik 70, másik 120... vagy neked nem számít az ár?:P
Melyik éri meg jobban?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23662) HaliAdi válasza rizso (#23660) üzenetére


HaliAdi
tag

Csak, hogy te is lásd: Összehasonlítás
Annyival nem jobb, mint az te hiszed sztem:D

[ Szerkesztve ]

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23663) picur220 válasza HaliAdi (#23662) üzenetére


picur220
veterán

De igen, annyival jobb, amennyivel ő azt hiszi! Vagy még többel!:DDD
Szerintem Te vagy nem fogtál még iPhonet a kezedben, vagy nem tudom, de sztem ne specifikációkból éldegélj, annál még a YT videók meg a tesztek is jobbak!
És sztem amit linkeltél, azt az oldalt gyorsan felejtesd el, úgy lehúzta az iPhone hardverét, meg szoftverét...:DDD Pedig az iPhonehoz még csak hasonló optimalizációt sem látott a világ mobileszközben!

[ Szerkesztve ]

(#23664) HaliAdi válasza picur220 (#23663) üzenetére


HaliAdi
tag

Iphone volt a kezemben. Nokia 5800 is. Annyira nem láttam bele, de az egyértelmű, hogy az Iphone kijelzője sokkal jobb.
De összességében: Megéri azt a +50 000-t? :)
Amúgy mért gondolod ,hogy lehúzza a link?Neked milyen telód van?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23665) rizso válasza HaliAdi (#23662) üzenetére


rizso
addikt

Nézd, iphone-t ne 5800-val hasonlítsd össze szerintem! :R Én nem hiszem, hogy annyival jobb, csupán az ára miatt írtam a 2db 5800-t ;) Én nem vennék magamnak se iphone-t, se 5800-t :N
Van amiben jobb az iphone, de van amiben a nokia! Iphone-nak az a nagy előnye, hogy egyszerű kezelni, gyorsabb, jobb a kijelzője, AppStore! :)
Nokiának jobb kamerája van, és az ára is sokkal barátibb :K

Mindenképpen csak ez a 2 telefon érdekel? :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23666) HaliAdi válasza rizso (#23665) üzenetére


HaliAdi
tag

Nem. Jőhet bármi hasonló kategóriájú, persze elfogadható árban:)
Mért? Van ötleted?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23667) rizso válasza HaliAdi (#23666) üzenetére


rizso
addikt

Mi az elfogadható ár? Mire használnád? Mi lenne fontos számodra?
Ha ezekre válaszolsz, akkor szerintem többen is tudunk ajánlani neked valamit! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23668) HaliAdi válasza rizso (#23667) üzenetére


HaliAdi
tag

Fotózásra, Alapvető dolgokra(telefon stb...), érintőképernyő, élvezhető játékok, GPS, Wifi...
70 körül?

Neked milyen telód van?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23669) rizso válasza HaliAdi (#23668) üzenetére


rizso
addikt

Fotózásra iphone nem az igazi :N Játékok viszont elég jók vannak rá, wifi van benne, GPS megoldható, érintőképernyő is kipipálva.
Nokia érintős telóival nem szimpatizálok :(
Samsung viszont nagyon bejön :B 70 körülk kaphatsz már i8000-et vagy i8910-et, mindekettő remek darab szerintem :K Viszont a húúúdejó játékokat el kell felejteni, mert se multitouch, se gombok! Fényképezni viszont jól lehet velük, wifi van, AMOLED érintő kijelző, GPS szintén van(pl. igo és garmin). Olcsóbban van Spica, ami szerintem egy nagyon jó kis készülék :K A kamerája jobb, mint az iphone-é, gyors telefon 800mhz-es procival és android oprendszerrel, GPS-érintőkijelző-wifi is van, és még játszani is lehet vele szerintem, mert vannak navigációs gombok rajta!
Érdemes lehet még körülnézni HTC-nél is ;)

Jelenleg egy fehér omniám van, amit használok, meg egy Acer M900 Tempo, ami csak áll a dobozában...Amúgy omnia is nagyon jó kis készülék! :))

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23670) HaliAdi válasza rizso (#23669) üzenetére


HaliAdi
tag

Hol kapok 70 körül i8910-t?:)

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23671) rizso válasza HaliAdi (#23670) üzenetére


rizso
addikt

Használtan már sokszor ki lehet fogni 1-1 szép darabot! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23672) picur220 válasza HaliAdi (#23664) üzenetére


picur220
veterán

Nekem Nokia N79-em van jelenleg.
Szerintem az iPhone-nak van az egyik legjobb, leggyorsabb, legkönnyebben kezelhető felülete. (a másik az Android(2.1)) Minden gyári funkciója kiváló, villámsebes, sehol sem gondolkodik egy tized másodpercet sem. Ezen kívül nagyon sok app van rá.
A link azért húzza le, mert szerinte az 5800 jobb, holott az iPhone mérföldekkel előzi meg azt.

(#23673) HaliAdi válasza rizso (#23671) üzenetére


HaliAdi
tag

akkor lesz mire vadászni:) amúgy függetlenül?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23674) HaliAdi válasza picur220 (#23672) üzenetére


HaliAdi
tag

Nokia N79ről mi a véleményed?

[ Szerkesztve ]

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23675) rizso válasza HaliAdi (#23673) üzenetére


rizso
addikt

Szolgáltatónál ha jól tudom nem lehet i8910-et kapni :( Figyeld a hirdetéseket! ;)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23676) rizso válasza picur220 (#23672) üzenetére


rizso
addikt

Nekem az n82 volt! :K Fényképezni meg videózni nagyon tudott! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23677) Sly Bp. válasza HaliAdi (#23674) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon jó telefon én bátran ajánlom!

(#23678) picur220 válasza HaliAdi (#23674) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem nappal érzékelhetően jobb képet csinál, mint (a Samu G600-on kívül) bármelyik 5 MP-s telefon. Jól össze van rakva, de a szokásos papírdarab kell a hátlap alá.:DDD Amúgy nem recseg, semmi ilyen baja nincs, az akkuja 3 napig bírja átlagos használat mellett. Szépen szól, ha van hozzá megfelelő fülesed. Wifi vevője elég érzékeny, Opera Minivel nagyon jól lehet rajta netezni, eBuddyval MSN-ezni.

Megkérlek téged is és rizso kollégát is, hogy használjátok a szerkesztés gombot akkor is, ha a következő hszt másnak címezitek. Ez nem alapelv, csak olyan "fórumetika". Így átláthatóbb a dolog. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#23679) rizso válasza picur220 (#23678) üzenetére


rizso
addikt

Általában összejön, csak van, hogy elkap az érzés, és válaszolok mindenre, ha kell ha nem :B
Igyekezni fogok! ;) :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23680) HaliAdi válasza picur220 (#23678) üzenetére


HaliAdi
tag

Rendben,igyekszem ;)
És ez a teló milyen árban van?

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23681) rizso válasza HaliAdi (#23680) üzenetére


rizso
addikt

35-40k környékén mozog az ára használtan...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23682) picur220 válasza rizso (#23681) üzenetére


picur220
veterán

... a szarrá kopottnak, amire senki sem vigyázott, stb. Én most adom az enyémet el, és cserélem Spicára!:D

(#23683) korpicschess válasza picur220 (#23682) üzenetére


korpicschess
veterán

Fülesed is viszik? :U

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23684) rizso válasza picur220 (#23682) üzenetére


rizso
addikt

Hát azért 40-ért már igencsak lehet karcmenteset kapni :U
Én is Spicára gyúrok most - csak el kellene adnom legalább az egyik telefonom :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23685) HaliAdi válasza rizso (#23684) üzenetére


HaliAdi
tag

Ekkora király ez a Spica? :)

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23686) korpicschess válasza HaliAdi (#23685) üzenetére


korpicschess
veterán

Legfőképp androidos és olcsó :P

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#23687) picur220 válasza korpicschess (#23683) üzenetére


picur220
veterán

Nem. Kéne?:D

Androidos, olcsó, van rá 2.1, és ha jól megcsinálták, akkor a 800MHz-s proci teszi a dolgát! :D
rizso: Az egy dolog, hogy azt állítja a tulaj, de vajon tényleg karcmentes-e? Meg a másik fontos dolog a gari, ha bolti garis, akkor eleve felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#23688) gabbenka


gabbenka
csendes tag

Egy olyat szeretnék kérdezni, hogy a t-mobilos spicanak valamiben másabb e szoftvere mint mondjuk egy függetlennek???

(#23689) HaliAdi válasza korpicschess (#23686) üzenetére


HaliAdi
tag

ha úgy vesszük igen:) 60-ért már van új:)

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23690) gabbenka


gabbenka
csendes tag

Igen azt én is néztem, de azokhoz adnak igo szoftvert vagy nem , mert lehet azért olcsóbb, és am miben különbözik mármint a t-mobilos a függetlentől?

[ Szerkesztve ]

(#23691) rizso válasza picur220 (#23687) üzenetére


rizso
addikt

Így van, lényegében ez a Spica :D

Hát reménykedjünk, hogy egy termék olyan, amilyennek hirdeti a tulaj! Vagy az csak álomvilág, hogy nem kell rettegni a csalóktól? :D

HaliAdi: nekem még nem volt, de eléggé jónak tűnik :K

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23692) picur220 válasza HaliAdi (#23689) üzenetére


picur220
veterán

65-ért meg gyári garis. Mindig a gyári garis árat kell nézni, aki meg boli garisat vesz, az magára vessen.:D
Csalók mindig lesznek!:D

[ Szerkesztve ]

(#23693) Sly Bp. válasza picur220 (#23692) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Bolti garis teló addig jó amíg nem romlik el :P :DDD

(#23694) picur220 válasza Sly Bp. (#23693) üzenetére


picur220
veterán

Pontosan, de mivel a szoftver rá van főzve, lehet, hogy nagyobb az esélye annak, hogy elromlik, nem?:D Mondjuk a Nokiáknál nem lehet nagyon ilyen probléma szvsz...:D Ott a Phoenix:D

(#23695) HaliAdi válasza picur220 (#23692) üzenetére


HaliAdi
tag

bolti garisat nem is vennék! :D

Üdv: HaliAdi ! /Ha valakit érdekel egy termék, az PÜ-t is küldjön + jelezze, hogy milyen témában ír... köszönöm /

(#23696) picur220 válasza HaliAdi (#23695) üzenetére


picur220
veterán

Ne is! Tilos! Nem tudom, hányszor írtam már le a topikban (Sly-vel együtt), de most leírom még egyszer!:DD

(#23697) rizso válasza picur220 (#23696) üzenetére


rizso
addikt

Szolgáltatónál kell venni! :D Szinte minden városban van, többnyire gyorsan intézik, és általában foglalkoznak az emberrel (Szekszárdon legalábbis a T-vel eddig nem volt gondom) :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23698) werszomjas


werszomjas
őstag

Szerintetek ez jó vétel?

[link]

Garancia gondolom a T-mobilhoz szól, az akkor az előbbi hsz-ekből kivéve jó dolog.

Esetleg milyen jóféle androidos telefont érdemes még nézni 60.000ft-ig?

bár ha tényleg olyan jó miért adják el? :)

Pont tegnap gondolkoztam, tudjátok melyik a legjobb telefon?
Amit nem lehet kapni használtan :)
Mert annyira jó hogy nem adja el senki, jó persze ilyen nincs :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#23699) Sly Bp. válasza werszomjas (#23698) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jónak tűnik csak le ne tiltsák!

(#23700) korpicschess válasza rizso (#23697) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem pannon javított egy szoftverhibát anno, de mindig oké volt :U
Mennyiért adod a fülest? :DDD 500ft? :P írj pü-t majd egy árral

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.