Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15648) kaktusztea


kaktusztea
tag

Sziasztok!

3 év után haldoklik az SE k750i mobilom és keresem az utódját max 40k-ig bezárólag (akár használtan is). Minden tanácsot nagyon megköszönök.

Igényeim:
(lehet, hogy furcsák, de ez van :) )

A fotó funkció számomra fontos, legalábbis annyira (mielőtt flame kerekedik), hogy tudja azt a szintet, amit a k750i tudott.
Legyen autófókusz és xenon égő, amit zseblámpaként is lehet használni! (mondtam, hogy furcsa igényeim vannak :) ) A MPixel szám nem éredekel, a minimum k750i-szint legyen meg.
Sajnos ez már alapban nagyon erősen behatárolja a versenyzőket. A xenon annyira ritka, hogy ihaj. De ha van olyan erős az adott LED, mint a xenon, az is jó (bár kétlem, hogy lenne ilyen).

továbbá:
- legyen atomstabil és gyors. A menüje, a képnézegetés, a fotósw betöltődése is - ne kelljen sehol homokórával másodperceket várni
- jó beszédminőség mindkét irányban
- akárhány smst tudjak benne tárolni
- mp3 lejátszás, rádió elfogadható hangzással. Megabass nem fontos.
- hangjegyzetet tudjon készíteni (időlimit nélkül)
- ébresztés kikapcsolt állapotban is (mp3 is legyen betehető ébresztésnek).
- Alapvető szervezői funkciók: naptár emlékeztetőkkel, feladatok, feljegyzések, időzítő, stopper, számológép
- bluetooth 2.0
- az akksi bírjon ki minimum 3 napot intenzív használat mellett
- Ne hulladék nyöszörgős műanyagból készítsék, és ne is fényes ujjlenyomat-gyűjtő vacakból. Lehetőleg sok fém, ahol pedig szükséges, ott kemény, recés műanyagok. Ahol kell gumi. Gombok jó nyomásponttal. Legyen strapabíró.
- nézzen is ki valahogy, ne sírjam el magam, ha ránézek, hogy "de ronda"

Az utóbbi pár napban végigtúrtam csillió tesztet, de valamit mindig kihagytak (vagy csak én vagyok túl igényes? :)
Pedig WLAN, HSDPA, touchscreen, mozgásérzékelő, GPS szóba se jött :)

Ha drágább modellt írtok, az se baj, legfeljebb várok még egy kicsit, hátha a k750i kihúzza még egy ideig, bár elég random hibákat csinál már :-/ A Nokia N82-vel szemeztem, de igen drága és a gombjai is igen érdekesek...

Van tippetek? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.