Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68351) fogtunder válasza sixpak (#68340) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a H440-nél azért nem olyan nehéz jobb hűtésű házat találni, gyönyörű, de ebben nem volt túl erős.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68352) fogtunder válasza sirszevenap (#68343) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a két fő kérdés, ami alapján el lehet ezt dönteni, hogy tervezel-e folyadékhűtést, és hogy hány meghajtót akarsz hosszabb távon belerakni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68353) Rick3D válasza fogtunder (#68350) üzenetére


Rick3D
senior tag

ASUS ROG STRIX B250I lap , valami egyszerűbb proci és dvgaból csak 1030 illetve 1050 LP menne bele.Úgy kb ennyi. Meg persze pár venti amekkora és amennyi belefér mert nem fullasztanék meg semmit de nem lesz csúcsra járatva egy ilyen időtálló netezős/irodai programokat szépen futtató rendszert akarok. (Közbe lesz rajta játék futtatva de csak ultralow kategóriában.)Ja igen , tárhelyből valószínűleg m2 megy bele vagy max egy 2,5" SSD. Igazából ahogy írtam minél kisebb és minél olcsóbb annál jobb , a kábelezést megoldom okosan :)

(De aztán az is lehet hogy Dvga nélkül lesz még meglátom. Érdekelne mindkettőre 1-2 jelölt amit mernél ajánlani még ha nem is vagy híve neki. Én sem csak a lehetőségekből a legjobbat próbálom kihozni. A magam részére inkább E-ATX lapokat vadászok , talán a Z390ből csinálnak de majd idővel elválik. Most ITX ház kellene :K )

[ Szerkesztve ]

(#68354) Dißnäëß válasza sixpak (#68340) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nagyon köszönöm, hogy betoltad ezt ide, még ha off is (szerintem elfér ON-ban is, mindegy) :)

Végigrágtam magam a teljes összefoglalón, az összes házon, nem találtam megfelelőt köztük. Itt említeném a karbantartó emberkének mély tisztelettel munkásságáért, hogy pár link nem megy már (de gondot nem okozott).

Szóval köszi az inspirációt, megyek is dalolva egy View27-est levadászni :DDD :R

Amúgy amin Te (azaz mások) aggódnak, hogy felül nincs szellőzés, számomra kb. "VÉÉÉÉGRE" kategória. Tapasztalat, hogy 3-4 év múlva szarrá tömődnek a nyílások, máshogy lepi a por a gép belsejét (finom porra gondolok), úgysem megy a felső venti blokk 24/7-ben nálam, szóval kifejezetten olyan házat kutattam, aminek felül nincs ez a ventiőrülete + az USB portok és bekapcsoló/reset gombok is előre néznek, mivel ezekbe idővel ugyanúgy beesik a por.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68355) fogtunder válasza Dißnäëß (#68354) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Perpill nincs karbantartó ember, én voltam, de sajnos nincs időm mostanában foglalkozni ezzel rendesen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68356) Grózi válasza fogtunder (#68355) üzenetére


Grózi
veterán

Tetszik ez a "karbantartó ember" kifejezés...ha tudnák... :D

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#68357) sixpak válasza Dißnäëß (#68354) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs mit, hajrá. :)
View 27-el nincs tapasztalatom, az enyém 37, valamivel nagyobb a mérete, meg az emyémben nincs takaró lemez a tápnál.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#68358) CSB29


CSB29
aktív tag

Sziasztok!

Elkalauzolna valaki egy linkkel a mini itx topikba?

Köszi

(#68359) jeni válasza CSB29 (#68358) üzenetére


jeni
félisten

Hello
Tessék

(#68360) CSB29 válasza jeni (#68359) üzenetére


CSB29
aktív tag

megvan köszi

[ Szerkesztve ]

(#68361) Dißnäëß válasza sixpak (#68357) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Eleg a 27 nekem. Jo motyok :)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68362) sirszevenap válasza fogtunder (#68352) üzenetére


sirszevenap
őstag

Folyadék: Később biztos.
Meghajtók: 1db ssd és 2 HDD + 1db 2,5-es hdd.

Bankkártyával? Hát persze!

(#68363) fogtunder válasza sirszevenap (#68362) üzenetére


fogtunder
nagyúr

akkor vedd a nagyobbat, a 460X-be csak előre lehet radiátort rakni rendesen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68364) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Érdeklődnék, hogy egy Phanteks Enthoo Pro M ház 2 darab előlapi USB 3.0 csatlakozása támogatja az USB 3.1 GEN 2 szabványt is?
Vagy érdemesebb előlapi panelben gondolkodni, ha van ilyen? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68365) sirszevenap válasza fogtunder (#68363) üzenetére


sirszevenap
őstag

Berendelve. Raneztem Alzara, volt egy bontott, a 460X araba! :Y 46.080Ft. Rendeltem mar ilyen cuccot, semmi baja nem volt. Igy mondhatni igen jo arba volt! :K

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#68366) FoLey-v válasza FoLey-v (#68341) üzenetére


FoLey-v
addikt

Erre valaki? 11k-ért látok itt a szomszédvárosban. :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68367) abridabri válasza FoLey-v (#68366) üzenetére


abridabri
veterán

11k-t meger .
Annyit azert majd csinalj meg ,hogy a front ventiket belulre teszed . Alap allapotban a keret kulso reszen vannak elhelyezve ,tul kozel a front panelhez .Igy nem sok levegot tudnak szivni ,hiaba van aranylag nagy beomlo nyilas mindket oldalon, a felet kitakarjak a ventik.

(#68368) fogtunder válasza FoLey-v (#68366) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ránézésre nem rossz, ha tényleg TG az eleje és oldala, azt hazudják rá, hogy 1mm vastag a lemez, szóval lehet jobb, mint a szokásos Kolink "minőség". 11-ért valószínűleg vállalható, de ezt tényleg csak a képek alapján mondom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68369) fabri07 válasza fogtunder (#68368) üzenetére


fabri07
aktív tag

Nzxt s340 elite vagy a h440 a jobb?

(#68370) FoLey-v válasza abridabri (#68367) üzenetére


FoLey-v
addikt

+fogtunder
Azért 11k mert nincs benne a gyári ventiláorok csak kettő sima. Bár kételkedek azért kérdeztem tőletek.
Esetleg várok a következő hónapban és veszek normálisabb házat.
A lényeg hogy az adatlapomon levő konfigot szeretnék beköltöztetni egy új házba,mert Zalman Z3 Plus külsőre már meguntam.

Még kettő házat amit kinéztem
Cooler Master MasterBox 5 Mesh
NZXT S340 Elite

Nekem a lényeg hogy jól szellőztessen Zalman Z3 Plussal is jól szelőztette ha ezt a szintet tudja tartani.
Szerelhetőség hogy a ház hátulján rendesen eltudjam vezetni a vezetékeket,mert Zalmannál nem volt kényelmes.
Cooler Master nagyon bejön nekem a kinézetre is,mennyivel rosszabb mint NZXT?
Előre is köszönöm! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68371) fogtunder válasza fabri07 (#68369) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hát, a zsömle, vagy a kifli a jobb? :D

Részemről H440, fehérben az egyik legszebb ház a mai napig. Viszont nincs belőle TG oldalú, amit utáltam, mert a plexi nagyon könnyen karcolódik. A szellőzése meg mindkettőnek elég rossz, de a H440 3db Lepa bol.Quiettel elől egész jó.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68372) Acheron válasza Acheron (#68345) üzenetére


Acheron
őstag

Bár ajánlás még nem érkezett, azért keresgéltem tovább. Megfeledkeztem róla, hogy egy 5.25 helyre is szükségem lesz, egy optikai egységet átörökítek a jelenlegi konfigból. Ennek okán a Meshify C kiesik, pedig ez is pofás darab.
Árban jó lehet még az Enthoo Pro M, de ha jól vettem e a korábban leírtakat, ebbe még vennem kell néhány ventit.
Bár alapáron drágábbak, használtan beleférhetnek az ársávomba: Phanteks Enthoo Luxe és Fractal Design R6. A Phanteks -nél tetszik a 20 cm légkavaró az elejében, de pl nekem a LED világítás inkább hátrány, mint előny. Az R6 -ban tetszik a nagyarányú modularitás, a beltérben és a hangszigetelő elemekben egyaránt. A két utóbbi közül melyiket ajánlanátok a korábban vázolt konfighoz? (OC max nagyon minimális mértékben van tervben, kizárólag léghűtéssel.)

(#68373) jeni válasza Acheron (#68372) üzenetére


jeni
félisten

ha tetszik a Meshify C ház akkor használhatsz külső USB 2.0 (3.0) DVD vagy Blu-Ray írót.

(#68374) sztrope


sztrope
tag

Sziasztok, a jelenlegi házam (z3 plus) tönkrement, így leszerelték cserélni.
15-20 ezer körüli árban gondolkodom.
Elég nagynak találtam a házat, és kicsit kilóg a helyéről, így inkább egy mATX házra ruháznék be.
Asus prime b350ma alaplap
Ryzen 5 1600(gyári hűtő)
Gigabyte 1050 TI OC
Egy kingston ssd és egy WD hdd menne meg bele
FSP hexa400+ táppal
Olyan házat keresnék amibe 4-5 ventit betudok szerelni/gyárilag van benne.
Tudnátok ajánlani pár házat? Nem kötelező mATX , csak előnyben részesíteném.

(#68375) FoLey-v válasza FoLey-v (#68370) üzenetére


FoLey-v
addikt

Erre valaki? :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68376) jeni válasza sztrope (#68374) üzenetére


jeni
félisten

Mi módon ment tönkre? Kapcsoló? Ez többnyire javítható.

(#68377) jeni válasza FoLey-v (#68370) üzenetére


jeni
félisten

NZXT szebb és többet tud. Plusz extra csatlakozók a tetején Ellenben felülre csak egy 12-s (14?)venti tehető.
Amúgy ez szubjektív,kinek mi tetszik. A másik,hogy a NZXT drágább is.
A Cooler Master házba kevesebb SSD és HDD tehető be. Viszont magasabb CPU fér el benne és hosszabb VGA kártya.
Ezeket az Ipon által megadott adatok alapján írtam le.

(#68378) fogtunder válasza jeni (#68377) üzenetére


fogtunder
nagyúr

meg az NZXT gyengébben is szellőzik. nem kicsit.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68379) makoss válasza makoss (#68364) üzenetére


makoss
addikt

Erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68380) Dißnäëß válasza makoss (#68364) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Sztem nekik érdemes írni, kommunikatívak. Tapasztalat. Legalábbis 2 éve azok voltak velem. :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68381) makoss válasza Dißnäëß (#68380) üzenetére


makoss
addikt

Kiknek?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68382) FoLey-v válasza jeni (#68377) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem baj ha kevesebb hdd meg sd megy bele. Az extra csati sosem érdekelt. A jó szellőzés és legalább plexis oldala legyen meg ugye az anyaga meg szerelhetőség. Néztem Cougar Panzert is,de egyik kolléga panasza miatt mégsem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68383) fogtunder válasza makoss (#68381) üzenetére


fogtunder
nagyúr

két opciót látok magam előtt lebegni, vagy a gyíkemberekre gondolt, vagy a gyártóra...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68384) Dißnäëß válasza fogtunder (#68383) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Nem tudom, kinek szólt a beteg humorod, de nagyon felröhögtem :)) :D :C :R (Akkor is, ha nem humor volt) :U :DDD

@ makoss: természetesen a gyártónak.. nem ? :U [link] -> Internacionálba tartozol, ezért support kukac phanteks.com -ra címzed. Diktálom:

Tárgy: "Enthoo Pro M" front panel USB 3.1 Gen2 support

Levél: Dear Customer Support, do the Enthoo Pro M's front panel USB 3.0 ports support USB 3.1 Gen2 as well OR will it be replaced by newer ports in the forseeable future and if yes, by which type (A or C) ? Thank you, makoss

Jó étvágyat :K

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68385) makoss válasza Dißnäëß (#68384) üzenetére


makoss
addikt

Ez elég szupernek néz ki, de mivel a prohardver magyar oldal, maradjunk már itthon oké? :F :R
A kérdésem továbbra is adott...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68386) Acheron válasza jeni (#68373) üzenetére


Acheron
őstag

Gondolkodtam ezen a lehetőségen, de mivel jelenleg 2 ilyen egység is van a gépben, az asztali eszközöket pedig minimalizálnám, ha egy mód van rá, beépíthetőséget biztosító házat néznék.
Az egyik webshopon láttam most egy utolsó darabos Enthoo Pro M -et 20k -ért (ebbe még kell 2 db 140 mm -es venti, ezzel együtt kb 30k), vagy újszerű használtként a két korábban említett házat (Enthoo Luxe, Define R6) 35k -ért, utóbbi kettőben elöl - hátul van venti.
Most agyalok, melyikkel járnék a legjobban.

(#68387) Dißnäëß válasza makoss (#68385) üzenetére


Dißnäëß
veterán

A szóban forgó termék pedig holland. Esetleg feltűnt, miért nincsen tolongás a kérdésedre ? De hátha valaki megnézi Neked a belső USB csati kábelt neten vagy a sajátján, elfilózik, vajon rámegy-e majd egy Gen2-es alaplapi header-re vagy sem, tudni fogja-e a belső kábel, az árnyékolása, az akármije, háát, sok sikert a magyar oldalnak.

Vagy majd a gyíkemberek. Végül itt kötünk ki, úgy látom. :D De most, hogy ennyi energiát beleöltem itt, őszintén remélem, megleled a választ ! :))

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68388) fogtunder válasza makoss (#68385) üzenetére


fogtunder
nagyúr

már évekkel ezelőtt is komoly kihívást okozott annak megértése, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz és ez mit sem változott. azt, hogy nem beszélsz idegen nyelveket, ne kenjük már rá a fórum hivatalos nyelvére.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68389) fogtunder válasza Acheron (#68386) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Luxe és az R6 is gyengébben szellőzik, mint a Pro M, 20-ért nagyon baráti.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68390) makoss válasza Dißnäëß (#68387) üzenetére


makoss
addikt

Nem érdekelt volna, de eléggé előtérbe helyeződött ez a Gen 2-es USB 3.1 csatlakozás miatt (is)
Egyenlőre még hátlapi kivezetésen láttam alaplapon ilyet, de háátha találok olyat ami a ház elejére is küldhető, csak jóvolna egy szaki aki tudná a választ, hogy a phanteks enthoo pro előlapi USB 3.0 felfelé is kompatibilis-e :U
Egyenlőre még érdeklődöm mert nem most szeretnék lapot cserélni, csak jó ha tisztában van vele az ember! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68391) bigahu21


bigahu21
csendes újonc

Sziasztok!

Új házat szeretnék venni, mert a mostani sajnos nem szellőzik elég jól ahhoz, hogy egy RX 580-at throttling alatt tartson.
Van esetleg 20 ezer körül valami best buy? Sokszor emlegetitek az S340-et a fórumon, vagy amit az összefoglalóból kiszedtem, az a CM Masterbox 5, de elfogadok bármilyen más ajánlást, csak szellőzzön jól.

mATX lap, RX 580, majd egy Ryzen 5 2600 menne bele, illetve 1-1 hdd és ssd

(#68392) Thunderdome válasza fogtunder (#68378) üzenetére


Thunderdome
csendes tag

Továbbá:

S340 Elite-em van, érdemes még beépítés előtt egyből lecserélni a ventilátorokat valami csendesebbre...
Jah, és harisnyázott kábelű tápoknak (pl. BQ Pure Power 500w) elég szűkös a hely alul.

It's nice to be important,but it's more important to be nice.

(#68393) Dißnäëß válasza makoss (#68390) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Értem. Figy, én is ilyen vagyok néha, hogy túltolom és úristen, legyen jövőálló, így-úgy-amúgy.. :) De ez nem mindig egyszerű.

Lefele a kompatibilitás ugye nem nagy sztori, legalábbis Type-A klasszik port esetén: csati ugyanaz (a színkódolástól eltekintve), az USB 3.0 "jobb" (inkább: megfelelőbb) kábelezése pedig nyilván visz 2-est is.

Visszafele, anno USB2-es portos érában azon töprengeni, hogy vajon a 3.0 speckót vinné-e az előlapi portom és a kábelek, hááát, fejvakarós. Nagyobb sebesség nagyobb frekvenciát igényel, "sűrűbb" jelet a kábelen, az emiatt jobb árnyékolást (a gép belseje tele van elektroszmog szeméttel, interferenciával stb és ebben kell egy 50 centis kis vékony kábelnek - vagy többnek - kimennie az előlapra, továbbra is szabvány sebességeket tudva úgy, hogy a digitális jel nem sérül és mondjuk nem kezd el néha a fogadó oldal 1-es helyet 0-át értelmezni, csak egyszerű konyhanyelv példával élek) és ott van még akkor a kábel vastagsága, mármint a belső ereké, nagyobb áramot tud az USB3 felvenni és továbbadni teló töltésre, kütyükre, stb, ezek így mind-mind szempontok.

Gen1 és Gen2 esetében 5Gbit-ről megyünk sebességben 10Gbit-re, tehát a "még jobb kábel" szerintem már játszik, áramban is kakaósabb, .. de ha érdekel a téma -> Katt, jó kis PH-s írás.

Ebből kifolyólag max úgy tudnám elképzelni, hogy Type-A-s klasszik USB portban tudja a 3.0 Gen2-t egy alapvetően 3.0-ás (ami egyben 3.1 Gen1-es) ház, hogy mondjuk nem a házba építik a portot, hanem egy külön kis modulra (és azt csavarozzák a házra, kitakarva a kivágást ezzel), így mondjuk kézzel kicsavarva ezt a modult, felcsavarozhatnád az újat, az új portokkal és - főleg - kábeleivel együtt, na meg az alaplapi csati ..

Szóval nem egyszerű. Anyám most vedlette le a régi gépem, egy AM3-as kétmagos rendszert, Thermaltake Tsunami házban, tetején USB2-es portok. Ugyanezen filózok, hogyan varázsoljak oda 3-ast, de szerintem sehogy, hagyom a fenébe, a kis fedelét ráhajtom, ne egye a por és inkább előlapi panelt veszek mondjuk a kis floppy nyílás helyére, tök oké, lesz Type A-m, Type-C-m, akármim, amit akarok. Mert a ház amúgy önmagában nagyon baba, miért dobnám ki. (Nem egy nagy csicsa, de fasza).

Hát.. sok sikert mindenesetre. Ha továbbra is érdekel a dolog és ilyeneken filózol, ... hátha jön nálam okosabb (az van bőven) :D ;) :K

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68394) Acheron válasza fogtunder (#68389) üzenetére


Acheron
őstag

Értem, köszönöm!
A jelenlegi ház méretéhez az M áll a legközelebb, ez a méret - tapasztalatom szerint - elegendő is a jó szerelhetőséghez.
A másik kettőt a jó ár - érték miatt nézem, egyel magasabbra pozicionált házak, közel a + ventikkel felszerelt M árszintjén. Igaz, mindkettő másban jó.
Ha az M - nél maradok, milyen ventiket javasolt nézni bele?

(#68395) fogtunder válasza Acheron (#68394) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az összefoglalóban ott ventis topik, attól is függ, milyen szabad aljzatok vannak az alaplapodon.

amúgy persze, a másik kettő is jó áron van, igazából az a kérdés, hogy mi fontos. ha szellőzés, akkor Pro M, ha a világítás, akkor Luxe, ha meg a masszív felépítés és a hangszigetelés, akkor R6. ezért nehéz eldönteni, mert nem ugyanarra van a három ház. btw a Phanteksben lévő 20cm-es ventinél két 14-es sokkal hatékonyabb tud lenni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68396) Acheron válasza fogtunder (#68395) üzenetére


Acheron
őstag

Sorry, a ventillátor topic valóban elkerülte a figyelmemet, megyek olvasni.
A világítás a legkevésbé fontos (sőt), és ha a 2 db 140 -es jobban muzsikál, mint a 200 millis, akkor a kör szűkül az M -re és az R6 -ra. Mindkettő tetszik a maga kategóriájában, Nem könnyű dönteni, ilyen házat nem egy - két évre vesz az ember.
Kicsit megfordítva a dolgot, ha a két ház (M és R6) negatívumait kellene egymás mellé rakni, mik lennének a fő érvek egyik vagy a másik ellen?

(#68397) gg72 válasza gg72 (#68346) üzenetére


gg72
veterán

Talaltam egy masik jelöltet is, igy jelenleg ez a kettö versenyzik:

- Anidees AI6V2 BLACK SILENT [link]
- Thermaltake Suppressor F31 Tempered Glass Edition

Az Anidees-röl mi a velemeny a TT F31-el szemben?

(#68398) makoss válasza Dißnäëß (#68393) üzenetére


makoss
addikt

Köszi a kimerítő választ! :R
Olyanon agyaltam még, már ha lenne, (mert eddig még nem találtam) a DVD meghajtó helyére egy Type A - Type C előlapi panelt amit rá lehet dugni amit épp pár perce néztem Asrock Z370 Taichi előlapi kivezetésére.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68399) Dißnäëß válasza makoss (#68398) üzenetére


Dißnäëß
veterán

A DeLock-nak és hasonlóknak nemsokára lesz szerintem. ASUS-nak van, de az csak 2db Type-A port (Gen2)

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#68400) makoss válasza Dißnäëß (#68399) üzenetére


makoss
addikt

Az Asusra többször ráakadtam, de Type C csatist nem találtam. :R
Amúgy Amihez nekem kéne (Samsung T5 SSD) dobozában volt Type A - Type C kábel is a Type C - Type C kábel mellett. :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.