Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67701) FireKeeper válasza FireKeeper (#67697) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na végül beruháztam egy alzás define mini c tg üveges házikóra, úgy érzem nagyon jó lesz majd építeni a hétvégén, köszi mindenkinek a segítséget :R

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#67702) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Ez milyen lehet? [link]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#67703) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok! Szeretném kisebbre cserélni a CM Storm Trooper házamat. Egy Corsair H110 menne bele meg a többi cuccom (GTX1080 Aourus, 4790K, 1SSD, 1 HDD). Olyan 30-ig néznék mi az ajánlott ebben az árban? Szeretem a jól szellőző házakat, a hangszigetelése annyira nem érdekel. Ezzel az elmúlt években nagyon elégedett voltam. Köszi

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#67704) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ez az üveg oldallap amúgy mennyire strapabíró ill karcálló ami a mini C TG-n van? először kicsit meg is lepődtem amúgy hogy ez ilyen, hogy az egész oldallap egy nagy üveglap, én azt hittem ugyanolyan mint a sima ablakos kiadás csak plexi helyett üveg van az oldallapban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#67705) fogtunder válasza koppi999 (#67698) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a RAM csak top-mount vízhűtés esetén érdekes ház szempontjából, egyébként a CPU hűtő a mérvadó.

én alapvetően az üveg oldallapot ajánlom, ha már ablakosat. veszel, a plexi irgalmatlanul karcolódik, akármit is csinálsz vele. ehhez a konfighoz valami jó szellőzésű cucc kell, gyári kiépítésben még mindig a Silverstone PM01 a király, de jó lehet a Phanteks Enthoo Pro és a Corsair 450D Airflow is, vagy TT Core V51, csak ha igazán jó szellőzést akarsz, ezekbe még kell ventit is venni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67706) fogtunder válasza FireKeeper (#67704) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eléggé, nekem volt dohányzóasztal tetején is, 9 évet bírt, karc szinte semmi nem volt rajta, aztán egy sokadik takarítás közben véletlenül a sarkára raktam le először, és a belső feszültség miatt szétpergett. vágni akkro se vágott, csak szar volt összeszedni :)

szóval óvatosan kell pakolászni, nem nagyon feszegetni a csavarokkal és akkor bőven több ideig fogja bírni, mint amennyit tervezel vele.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67707) fogtunder válasza SokiGergo (#67699) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha a CPU clearance 165 mm, akkor bőven jó a ház, nekem is 165mm-es clearance mellett van bent a Macho, közel vannak a heatpipe-ok az üveghez, de semmilyen hátránya nincs ennek.

ha jó szellőzés kell és nem fog látszani, akkor CM Masterbox 5-ből a rácsos elejű verziók, bele pár jó venti előre és max 25-ből megvagy.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67708) fogtunder válasza h1mpi (#67703) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha fentre akarod szerelni a radiátort, akkor Phanteks Enthoo Pro M és variánsai, Fractal Design Define S, TT Core V31/X31, itt a V31 későbbi léghűtésre váltásnál limites lehet. előre szerelt radival Fractal Design Meshify C is szóba jöhet. jobb szellőzéshez mindegyikre számolj rá még pár ventit.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67709) FireKeeper válasza fogtunder (#67706) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát reméljük jó lesz, az az igazság hogy nekem a plexis oldallap még jobban is tetszett, gondoltam is hogy ezt visszaviszem kicserélni, de az pont nincs raktáron az alzánál, és nem akarok vele sokat rohangálni, akkor jó lesz ez.

amúgy az a vicc hogy a TG olcsóbb is volt mint a plexis.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#67710) fogtunder válasza FireKeeper (#67709) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem lenne jó csere. Én extrém módon vigyáztam mindig a plexire, de a legtöbb még mikroszálas törlőkendővel tisztítva is karcolódik. Az edzett üveg sokkal tartósabb, óvatosan kell kezelni szerelésnél és akkor nem lesz baja.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67711) FireKeeper válasza fogtunder (#67710) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hiszek neked, remélem a ma délutáni hazabuszozás sem fogja túlzottan megviselni :D

amúgy leginkább csak az nem tetszett hogy oldalról van felfogatva csavarokkal. jobban tetszett volna ha úgy van kialakítva mint a plexis, tehát fém oldallap keretben, csak plexi helyett üveg. de megszokom majd :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#67712) fogtunder válasza FireKeeper (#67711) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nincs baj azzal a csavaros felfogatással, vannak gumialátétek. a fémbe integrált üveg meg azért nem működik, mert nagyobb méretű ablaknál az üveg sokkal nehezebb lenne és labilissé válna az egész oldallap, vagy nagyon vastag lemezből kellene csinálni, jobb ez így, elég merev az az üveg.

a buszozástól semmi baja nem lehet, hacsak ebben nincs benne, hogy átmegy rajta busz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67713) finest


finest
őstag

Spire X2 Samurai-jal van valakinek tapasztalata? Jópofának tűnik az inverz kialakítás, bár értelme semmi, de újdonságként hat nekem. [link]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#67714) Beretvás válasza finest (#67713) üzenetére


Beretvás
addikt

Semmi újdonság nincsen ebben, sima btx megoldás..:D

(#67715) h1mpi válasza fogtunder (#67708) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#67716) finest válasza Beretvás (#67714) üzenetére


finest
őstag

Talán 10 éve volt egy idő szak, h többször lehetett hallani róluk, de nagyon rég nem jött így szembe egy.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#67717) koppi999 válasza fogtunder (#67705) üzenetére


koppi999
csendes tag

Fractal design define r6? [link]
Tetszik a modularitása. Lehet hangszigetelős és szellőzés centrikus is.
3 beépített 140 mm-es dynamic x2 gp-14 venti 2 elöl szív 1 hátul fúj.
Ha leveszem a tetejéről, oldaláról a hangelnyelő lemezeket azaz marad a rács, + az átlátszó oldalt is leveszem (ez mind levehető) az elég hűtés? Ha meg csendet akarok visszarakosgatom a hangnyelőket.
Egyetlen gondja hogy az előlapi usb es jack csatlakozók vezérléséről írták pár helyen hogy hajlamos a hibákra.

Van ennek az r6-nak nem átlátszó oldalú hanem rendes fém oldalú változata?

[ Szerkesztve ]

(#67718) Beretvás válasza finest (#67716) üzenetére


Beretvás
addikt

Nem erőltetik bár nincs is értelme..:D

(#67719) fogtunder válasza koppi999 (#67717) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az R6 sose lesz szellőzés centrikus, akármit csinálsz vele. nem mondom, hogy rosszul fog szellőzni, de messze van a csúcskategóriától. az airflow orientált házakat nem nehéz felismerni, nyitott az elejük, lévén úgy tud a legtöbb levegő átmenni rajta.

de minek akarsz megvenni egy 50K-s házat, amit utána levett oldallappal használnál? erre kis túlzással egy 10K-s szutyok is teljesen megfelelő. az oldallapról ha leveszed a szigetelést, nagy valószínűséggel soha nem rakod vissza, hőfokban meg sokat nem fog számítani, mert a hőleadás nem az oldalfalon keresztül megy, hanem az átfújt levegőn.

akkor már inkább vegyél egy Define S-t, sokkal olcsóbb, nincs benne egy valag dolog, ami neked amúgy sem kell, van teli oldallappal, mehet a radiátor fentre és előre is. egyetlen hátránya, hogy fent ha kinyitod, nem lesz porszűrő.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67720) Maelephant válasza koppi999 (#67717) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Én a tetejéről levettem a fedőt, így most csak a szűrős "fedél" van ott, az első ajtót meg nyitva tartom, de így sem érzem hangosnak (csak játéknál értelmezhető, netezés-YT közben néma, csak SSD-m van).

(#67721) g@bo


g@bo
nagyúr

urak, erről a lian li házról vélemény? megéri? [link]

:R

(#67722) cibus válasza g@bo (#67721) üzenetére


cibus
aktív tag

Hát őőő... XD

(#67723) fogtunder válasza g@bo (#67721) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Azon kívül, hogy alumínium, semmi nem indokolja az árát, acélból ennyiért sokkal jobbak vannak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67724) cibus válasza g@bo (#67721) üzenetére


cibus
aktív tag

Ha annyira tetszik neked, akkor neked megéri. Nekem 5000et nem érne, mert nagyon nem tetszik. Nézz szét leírásban, ház ajanloban. Vannak nagyon jók, olcsón is.

(#67725) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Március eleje felé vettem egy BE QUIET! Pure Base 600-at (fekete, nem ablakos) ha van rá igény leírom a tapasztalatokat. Nem csalódtam - bár vannak hibái! - összeségében elégedett vagyok és köszönöm is ajánlást! (egy Zalman Z9 plus-t váltott)

[ Szerkesztve ]

(#67726) marco0007


marco0007
tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Mennyire jó azoknak a házaknál a ventis hűtés amiknek az elején nem rácsos megoldás van, hanem üveg vagy plexi és utána jönnek a ventilátorok?

[ Szerkesztve ]

(#67727) cibus válasza marco0007 (#67726) üzenetére


cibus
aktív tag

Egyértelműen nem olyan jó, mint a nyitott.

(#67728) fogtunder válasza marco0007 (#67726) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Lehet így is normális szellőzést csinálni, kialakítás függvénye. Alapvetően ha van kétoldlat 2-2,5 centi rácsozás, akkor már tud egy közepes konfignak elegendő levegő bemenni, de ehhez jó ventik kellenek, több darab.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67729) fogtunder válasza tankraid (#67725) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nyugodtan, mindig jó, ha van felhasználói tapasztalat is, nekem sajnos kevés házat van lehetőségem személyesen próbálni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67730) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Múltkori érdeklődés után a tanácsokkal ellentétben végül ezt a házat választottam: Enermax Gracemesh Red
Gyárilag 3 enermax ventivel adják.
Ebből kettő világít és alaplapra csatlakoztatható 3 érintkezős.
Harmadik nem világít és ősrégi molex csatlakozós.

Összegzés:

A papírdobozon nem volt sérülés a ház mégis olyan volt mintha alulról erős ütést kapott.
Mielőtt beszereltem a tápot, egyengetni kellett az alsó lemezt, ez látszik is: az alsó ív még így sem lett egyenes.
A tápot 4 bak tartja, ráragasztott gumialátét nem volt, fém a fémen.
Alsó hűtésnek kialakított szellőzés domború volt, mivel a tápon lévő ventilátor védőrács kiemelkedett a táp síkjából így felfeküdt a szellőző nyílásokra a bakok helyett ez tartott.
Megint csak maradt a kézimunka, kissé visszasimítani, mivel a védőrácsot leszerelni nem akartam.
Ezután jó lett.


Szintén az alsó sérülés hatásaként, HDD tartó keret szegecse sem tartott.
Mivel szegecshúzóm nincs maradt a visszaügyeskedés, így sikerült.


Visszatérő jelenség több háznál is összefutok vele a videokártya csatlakozói nem középre esnek.
Itt a DP és HDMI portok használata a szerencsén múlik, mert a ház lemeze miatt teljesen bedugni nem lehet.
Persze ez legalább annyira a VGA gyártók sara, miért nem középre teszik a csatlakozókat!?


Hátul bőven elegendő hely van a kábelek elrendezéséhez, az utóbbi időben nálam járt 3-4 olcsó ház közül talán ennek volt a legtöbb helye, külön nyílás van az alaplapi tálcán a CPU táp elvezetéséhez felül, nem az alaplap mögött kell felügyeskedni.

Belakva:

Remélem nem bánjátok a kis összefoglalót, tapasztalatként mi van az alsóbb árkategóriákban.

Üdv
szabi

(#67731) Pakmara


Pakmara
őstag

Sziasztok!

Ház cserén gondolkozom. Most egy ezer éves CM 690 (első generáció) szolgál nálam vagy 10 éve. Léghűtésben gondolkozom Ryzen 1600-on pörög egy Brocken 3. Ezt néztem ki: [link]. Van vele tapasztalat esetleg, vagy egyéb építő jellegű vélemény?

Köszi, Pakmara

[ Szerkesztve ]

(#67732) syIex


syIex
veterán

Sziasztok. Teljes vizhutest szeretnek építeni (EKWB) és ehhez gondolozom haz cserén. Jelenleg gy Aerocool XPredator V2 van, de nem tudom ez elég nagy lenne e egy nyitott hűtéshez. Szerintetek váltsak valami nagyobbra, ha igen akkor mire? :U

[link] ezeket néztem bele egyébként a gépem adatai után. :)

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#67733) fogtunder válasza syIex (#67732) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem látszik így sajnos semmi belőle, a radi és a tartály az érdekes.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67734) syIex válasza fogtunder (#67733) üzenetére


syIex
veterán

Ohh.. Nekem mutatta, de szerencsére volt SC róla! :U


A cehh is ott a végén, elég húzós azt meg kell hagyni..:DDD

Azon gondolkoztam még, hogy lehet nem fix cső, hanem rugalmas kellene..:U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#67735) fogtunder válasza syIex (#67734) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A 240-es slim radit felejtsd el erre a konfigra legalább 360-as kellene, jó 4-5 centi vastag. A Vardarr is felesleges, olcsóbban van jobb. Első építést ne csinálj merev csővel inkább, mert nem lesz nagy sikerélmény, de inkább kérj tanácsot az épített vizes topikban, ez így nagyon drága és nem lesz jó.

Ház ügyében egy vastag 360-as radihoz mondjuk egy TT Core V51-et mondanék, de elég sok minden jó lehet, van elképzelés design és ár téren?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67736) syIex válasza fogtunder (#67735) üzenetére


syIex
veterán

Igen jelenleg egy Aerocool XPredator II van, de ezt le szeretném cserélni, mert már valahogy nem jön be. :D A következő kiszemelt az a Corsair Crystal Series 570X. Erre tudnátok valamilyen véleményt mondani esetleg? :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#67737) Sage83


Sage83
aktív tag

Sziasztok!!

Mennyire ajánlott ez a ház? [link]

Adatlapomon lévő gép kerülne bele! :)

Válaszokat előre is köszönöm!! :R

(#67738) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Egy gyors összefoglaló a pár hete megvásárolt Fractal Design Define C házról alkotott saját szubjektív véleményemről:
(Úgy olvassátok a véleményemet, hogy eddig csak olcsó házaim voltak, először veszek "rendes", bolti házat.)

Anyagminőség:
- Nagyon jó hatást kelt, főleg az előlap, aminek a fel-le helyezése könnyen történik, mégis szorosan kapaszkodnak a kis pöckök a fémvázba.
- A fémváz teljesen rendben van. Nem atombiztos, mint pár régebbi 15 kilós torony, de kifogás nem lehet rá. Sehol nem éles, nem túl vékony.

- Szerelés: A lap mögötti rész nagyon szűk, de lehet, hogy csak a BeQuiet tápomnak vannak túl hosszú kábelei.
Elég passzentosan kellett kötegelőznöm a kábeleket. Külön tervezést igényelt, hogy mely kábeleket milyen sorrendben vezessem, hogy ne törjenek meg véletlenül sem. Így is kellett jópár gyárilag merev kábelbe egy kis ívet hajlítanom, hogy a winyók kábeleit be tudjam dugni. Ezt csianálhatták volna fél centivel tágasabbra.
Szétszedni remélem nem mostanában kell majd. :DDD
Ennek ellenére minden kábelt el tudtam vezetni úgy, hogy a lehető legkevésbé álljon a levegő útjába.
- Winyó keretek: külön szempont volt a vásárlásnál a rezgéscsillapítás. Hát úgy 30%-ban hozza a régi sufni megoldásom hatékonyságán a kis gumibak. Sokkal jobb, mintha fém keretbe lenne fém csavarral becsavarva, de egy jóféle egy centis habszivacs+kábelkötegelő kombóhoz képest még így is hangos. Aki nem hátrál meg a barkácsolástól, az ne ez alapján válassza ezt a házat.
- Venti helyek: jó ötlet, hogy fel-le állíthatóan a ventik egy sínen. Viszont ezek csak akkor hatásosak, ha csavarral rögzítjük a ventiket. Én jobban szeretem gumi tüskékkel rögzíteni a ventit, de mivel ezek nem képesek erős kötésre, így a sín alján lehet csak rögzíteni a ventiket ezekkel.
Nekem nem gond, de el tudok képzelni olyan felállást, ahol nem előnyös.

Egyéb:
- ha használod a winyó keretet, akkor le kell mondanod az alulra szerelhető ventiről, és arról is, hogy 2db helyett 3db 12cm-es ventit használj elöl. Csak akkor fér el ez a plsuz két 12cm-es venti, ha kiveszed a winyó keretet.
- Ha a fenti ventiket gumi tüskékkel rögzíted, akkor nem fog rendesen passzolni a mágneses rács, mert a leglaposabb gumitüske is túl vastag fejű ahhoz, hogy elférjen a mágnescsík alatt. Ezt is csavarhoz tervezték.
- Gyárilag adnak a házhoz alaplap tartó tüske becsavaró eszközt is. 1db-od. Vigyázz rá, mert marha jó cucc. :K

Összességében nagyon elégedett vagyok a házzal, mégha nem is tökéletes. Remélem sokáig fog szolgálni. :K

Köszi fogtunder, hogy segítettél a kiválasztásában (mégha nem is pont ezt javasoltad, hanem a S verziót. :D)! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#67739) Sage83 válasza Sage83 (#67737) üzenetére


Sage83
aktív tag

Illetve ami még tetszik Z11neo vagy egy régebbi cm ház HAF 912

(#67740) fogtunder válasza Sage83 (#67737) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Jó lesz, 15-20K között talán a legjobb vétel.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67741) Sage83 válasza fogtunder (#67740) üzenetére


Sage83
aktív tag

Okok, köszi!! :R

Ha a mostani ház elkelt akkor jöhet a cm!! :)

(#67742) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

Új házat keresek. Jelenleg van egy NOCTUA NH-D15 hűtőm. Ez 165mm.
Háznál a max. CPU magasság mennyi legyen? Elég 175mm vagy inkább 185től nézelődjek? Vagy még az is kevés? :R

(#67743) syIex


syIex
veterán

Corsair Crystal Series 570X mellett döntöttem. Esetleg valakinek van tapasztalat vele? :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#67744) Sage83 válasza Sage83 (#67741) üzenetére


Sage83
aktív tag

Hali!!

Még egy kis kutakodás után megszületett a végső döntés!!

Phanteks Enthoo Pro M lesz ,majd jövők az élmény beszámolóval ... :Y :Y

Köszi ez eddigi segítséget!! :R :R

(#67745) Lokids


Lokids
addikt

Szerintetek melyik ház hasonló, mint a CM H500 valamelyik tagja?
Eddig 2 hasonlót találtam. Meshify C és az RL06.
RL06 csak 1 színű, ha jól láttam, nem RGB, azért esett ki (ha már szines lehessen váltogatni), a meshify meg ugyan nem színes, de kell bele venni 2 140-es ventit előre.
Mi van még? A TG oldalfal, Fehér szín és a lapos tető fontos, mert a routert és a fejhallgatóm a gép tetején tárolom. Csak ez utóbbi miatt esett ki pl a pm01, ami minden más szempontból jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#67746) Pakmara


Pakmara
őstag

Erre valaki? [link]

(#67747) fogtunder válasza Pakmara (#67746) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a kereső használata ajánlott, nem kétszer volt már róla szó.

illetve a végtelen barchoba elekerülése végett kezdődik ezzel az összefoglaló:

Ha kérdésed van az összefoglaló elolvasása után, kérünk válaszolj az alábbiakra:
- a gépbe szerelendő alkatrészek, kiemelten fontos az alaplap méret szabványa, a processzor és a hűtő pontos típusa, ha van, a VGA típusa, a meghajtók száma és mérete (2,5", 3,5", 5,25")
- van-e elvárásod a külsejével kapcsolatban, például ablak, edzett üveg, világítás, elképzelés a designnal kapcsolatban
- maximum összeg, amit a házra fordítanál

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67748) fogtunder válasza Lokids (#67745) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az RL06 minőségben a Meshify alatt van azért, nincs elől rendes porszűrője se. Phanteks Enthoo Pro M SE is játszhat, abban gyárilag van két Phanteks Halos is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67749) fogtunder válasza Krogoth (#67742) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha 165mm a hűtő, akkor 167mm már bőven jó, nekem is kb. 2mm van a hőcsövek teteje és az üveg között, semmilyen negatív hatása nincs.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#67750) fogtunder válasza syIex (#67743) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem rossz ház, kicsit túlárazott, mint a Corsair házak általában, de komoly baja nincs.

I hate morning people. And mornings. And People.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.