Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68301) Petyás válasza jeni (#68297) üzenetére


Petyás
tag

Ablak nem kell, de ha nincs teli változat, túlélem.
1 db HDD lesz később, de egyelőre 1 db SSD.
Optikai meghajtó és egyéb 5,25-ös cucc nem kell.
Radiátor nem lesz benne.

(#68302) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Sziasztok, eddig NZXT S340 Elite-et akartam venni, de most találtam ugyanannyiért MasterCase MC600P-t. Szerintetek melyik a jobb ház és melyiket érne meg jobban megvenni? Ez a kettő árban ugyanannyiért van.

(#68303) jeni válasza Petyás (#68301) üzenetére


jeni
félisten

Mentolka

vedd ami a szimpibb,de én azért figyelembe venném,hogy melyikbe mehet nagyobb CPU hűtő és a USB 3.0 csatik,hogy kényelmesebbek és melyiken van több.
pl.160mm CPU magasság beállítással már a több mint a fele kiesett.
165mm értéken már csak 6db maradt bent
az,hogy egyikbe kevesebb venti van és a helye meg van neki ez még nem gond mert ventit bármikor tehetsz a helyére.

DEEPCOOL Tesseract SW fehér (ebbe 168mm a cpu magasság)
USB csatik felül
ebbe tehető elvileg a legtöbb SSD és HDD
ellenben ebbe nem tehető be extra hosszú VGA kari.

USb csatik elől
ENERMAX Thorex USB 3.0 2db
ENERMAX Skalene fekete
COOLTEK MT-03 (bal oldalt van az USB csatik)

(#68304) Maelephant válasza Attila1007 (#68300) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Szia,

egyáltalán nem olcsó, de nekem annyiban megérte, hogy csend van (nem üvegezettet, hanem vaslaposat vettem), nyitott tetővel és félig kitárt első ajtóval is. Játékok alatt is csak halk morajlás hallatszik. Nem kell (de nyilván lehet) fan hubot és ventiket venni. Jól szerelhető, elegáns, minimalista, meglehetősen súlyos ház (ez nyilván csak közvetett minőségi jellemző). Sokat gondolkodtam a Be quiet és az NZXT H700i-n is, végül ezt választottam.

(#68305) Attila1007 válasza Maelephant (#68304) üzenetére


Attila1007
csendes tag

Köszi a válaszod, csak egy kis megerősítésre volt szükségem :D
meg is rendeltem :D

(#68306) etnies válasza Attila1007 (#68305) üzenetére


etnies
senior tag

Ebből a ninja iszonyatosan bejön, csak ennyiért más vga-t vesz :D

"önmagam hite vagyok magamban"

(#68307) Zoli Durden válasza Error (#68296) üzenetére


Zoli Durden
csendes tag

Szia!
De mit jelent azt, hogy ez jobban porosodik? Minden porosodik. Ha nem törlöm le a port a szekrényről meg a polcról az is tiszta por lesz. Ahol élnek, ott por is van...
Csak letakarítom a kívülről, a belsejét csak évente párszor szoktam.
Minden gépház műanyag, miért porosodik a teteje jobban az egyik a másiktól?
Oké, az N300nál az a baj, hogy elől nincs porszűrő és csak rakódik a por.
Azért nézem ezt a gépházat mert ez van az ajánlóban is, meg 2 ventis ami nagyon ajánlott, hogy elől szivjon hátul fújjon.
Mivel nincs nagy teljesítmény a gépben (tehát kis hőfok) elég lenne egy sima olcsóbb egy ventis ház is? Már hetek óta böngészem a házakat, de olyan sok van, dönteni meg nem tudok. Pedig a mostani is egy igazi egyszerű 13 éves ház.

(#68308) jeni válasza etnies (#68306) üzenetére


jeni
félisten

az a sárga fém hajlított valami mi a fenének oda?

(#68309) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

A 30k körüli hangszigetelt házok közül mi most a best buy?
Nincsenek nagy elvárások, legyen ATX, legyen benne egy vinyónak hely, legyen letisztult külső, nem kellenek ablakok. Az elején lehetőleg legyen egy USB 3.0 (lehet akár felül is min a Fractal Design R5-nél).
Fractal Design R5-ből már van pár a családban, esetleg árban kicsit lejjebb ami hozza azt a minőséget lenne valami (ha kisebb az nem baj)?

Köszönöm!

(#68310) abridabri válasza laci06 (#68309) üzenetére


abridabri
veterán

TT Suppressor F31 30k alatt kaphato

Be Quiet Silent Base600 is 30k korul mozog, de elavult konstrukcio , es nagyon gyenge a szellozese . Max valami kis fogyasztasu gepet mernek belepakolni.

[ Szerkesztve ]

(#68311) laci06 válasza abridabri (#68310) üzenetére


laci06
senior tag

Esetleg akkor Fractal Design Define C, vagy Define S?

(#68312) abridabri válasza laci06 (#68311) üzenetére


abridabri
veterán

Azok is jok persze :K Csak valamiert azt hittem kell az 5,25 meghajtohely is .

[ Szerkesztve ]

(#68313) laci06 válasza abridabri (#68312) üzenetére


laci06
senior tag

Az csak akkor kellene, ha akarok rack-et (amivel mondjuk hordozható vinyót tudok betolni), DVD meghajtót, esetleg ventiszabályzót, nem? Igazából az utóbbi években jól elvagyok anélkül már, mármint az R5-ökben sincsen kihasználva egy sem belőlük.

(#68314) Error válasza abridabri (#68310) üzenetére


Error
csendes tag

Cserében legalább tényleg halk. Nagyon jó a szigetelése és ha a csend lényeg akkor szerintem nem rosz választás (nekem bejött). Megjelent már a Silent Base 601 érdemes talán megnézni.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#68315) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Bocs ha rossz helyre írtam volna!
Egy Phanteks Enthoo Pro M házhoz keresek egy ilyen SSD tartót ennek a háznak a hátsó tartójához, nem tudjátok honnan lehetne beszerezni itthoni boltból? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68316) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

J4105-ITX integrált lap
4 vagy 8GB memória
4db HDD
Tápot még nem tudom, de max akkora, ami a lentiekre elég.

Felhasználás: csak home szerver / NAS funkciók.

A lapon 2db előlapi USB 3 Gen 1 típusú kivezetés van, így olyan ház kellene, amin szintén van ebből legalább kettő. Ehhez kellene valami megfelelően kompakt és csendes házat keresni. iTX, mATX a preferált méretek.

Köszi!

(#68317) jeni válasza SunMount3r (#68316) üzenetére


jeni
félisten

(#68318) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni.

Van egy PC-m. Viszont a gépház Bitfenix Shinobi midi) külseje ami ilyen gumis bevonatú volt eszméletlen módon ragad/ragacsos már egy ideje. Nagyon idegesít már és úgy gondoltam itt az ideje lecserélni.
Első kérdésem tudja e valaki mitől ilyen ragacsos. Ez csak úgy érdekelne.

És a másik, hogy milyen házat ajánlanátok helyette? Normál ATX-es lapom van egy 1060 6GB VGA-val.
A keret max 15 ezer lenne, de ha van olcsóbban ajánlott nyilván nem megyek el eddig a határig.

Köszönöm

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#68319) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok!

Kinéztem egy Thermaltake View 32 RGB-t. Visszaolvasva látom, hogy nem ajánljátok a View 31 -et. Ugyan ezu vonatkozik a 32-re is. Mindenképpen körbe TG házat szeretnék, rgb fanokkal 40k alatt ha lehet. Egyik ismerősnél láttam egy ilyet és valami eszméletlen jól nézett ki. Mit tudtok ajánlani. ATX (z170 Extreme4) menne bele és később se vennék nagyobb lapot.

Bankkártyával? Hát persze!

(#68320) SunMount3r válasza SunMount3r (#68316) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az ajánlóból mazsoláztam, a max 30K-s kategóriáig (bár ez már túllő a kereten):

Fractal Design Node 304
BitFenix Phenom Micro-ATX

Ezek tetszenek és amikben van legalább 4db 3,5"-es HDD hely. Ezek amúgy szellőzésileg és csendességben is rendben vannak?

Valami jobb, vagy szintén ajánlott esetleg olcsóbban (20K körül)?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#68321) SunMount3r válasza SunMount3r (#68320) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Illetve még hozzá jönne a RAIJINTEK Aeneas is, mint lehetséges opció.

(#68322) abridabri válasza sirszevenap (#68319) üzenetére


abridabri
veterán

7700k +1080TI Hmmm en biztos nem raknam bele a view32 be. Ha korbe uveg kell akkor ezek johetnek szoba akkora fogyasztasu VGA mellett :
TT View 71
Corsair 570x rgb
Corsair 460x RGB (ennek a teteje nem uveg)
De ezek mindegyike 40k+ kategoria .
Ha ennel olcsobb hazat veszel akkor nagyon be fog melegedni .(olcsobb korbe TG-s hazat nem ismerek aminek lenne normalis szellozese )
Vagy engedd el a korbe TG-t vagy hajtsd alapon a CPU-t ,es a VGA-t undervoltold 1V ra.

[ Szerkesztve ]

(#68323) sirszevenap válasza abridabri (#68322) üzenetére


sirszevenap
őstag

Hosszú távra tervezet velük, így inkább azt mondom, hogy veszek olyat ami tetszik és jó szellőzése is van. Tehát az általad felsoroltak közül valamelyiket. Én is néztem Őket. Köszönöm a segítséget! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#68324) makoss válasza makoss (#68315) üzenetére


makoss
addikt

Erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68325) fogtunder válasza makoss (#68324) üzenetére


fogtunder
nagyúr

merlint nézd meg, régebben náluk volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68326) sirszevenap


sirszevenap
őstag

fogtunder: Te is rábólintasz a Corsairekre? (460X, 570X)

Bankkártyával? Hát persze!

(#68327) fogtunder válasza sirszevenap (#68326) üzenetére


fogtunder
nagyúr

abridabri-nak volt is már, nekem meg nem, szóval az ő véleménye inkább mérvadó, de ha full üveget vennék, akkor részemről 460X.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#68328) makoss válasza fogtunder (#68325) üzenetére


makoss
addikt

Köszi szépen! Megrendelve :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#68329) Rick3D


Rick3D
senior tag

Sziasztok ,

ITX házat keresek. Fogtündér manapság mi ajánlott ezen a területen ?
Minél olcsóbb és kisebb annál jobb de azért nem fullasztanám meg bent a cuccokat. Max keret 20k és nem kell beépített táp - van :K Nincsenek extra elvárásaim.

(#68330) -Mike-


-Mike-
addikt

Sziasztok!
Az alábbi tuningmentes konfighoz egy DeepCool DUKASE V2 házat néztem ki.

Intel Core i7-8086K
Asus TUF Z370-Pro Gaming
Kingston 2x8GB DDR4 3200MHz HyperX Fury
Asus GTX1080 8GB DDR5X STRIX-GTX1080-8G-GAMING
Samsung 500GB 860 EVO MZ-76E500B
Toshiba 1TB 64MB
Cooler Master Hyper 212X
FSP 600W Hyper M

Ezz rendben lenne vagy a ház eleje (kinyitható ajtó) miatt kicsit így is melegedne?
Esetleg tudtok alternatívákat mondani? Ha PCX-en kapható a ház az nem lenne hátrány, onnan lenne rendelve minden.
Ár ilyen 15k körül, semmi csicsa, egy egyszerű kinézetű házat keresek, megfelelő szellőzéssel.

(#68331) mattja


mattja
újonc

Hello
Valakinek van tapasztalata vagy véleménye a Zalman Z9 NEO PLUS házról?

[ Szerkesztve ]

(#68332) SunMount3r válasza SunMount3r (#68321) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Erre valaki? Vagy csak vegyem azt amelyik külsőre jobban tetszik? 24/7-ben menne mint server a gép, tehát jó lenne, ha csendes is lenne.

(#68333) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Sziasztok.

Hasznal valaki Kolink Observatory rgb-t? 22k-ert vesztegetik,4 ventivel. Mintha kopp 460X lenne. Valaki tud rola valamit?

Bankkártyával? Hát persze!

(#68334) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!
Lassan érik az idő egy teljes gépcserére, és mivel a régi konfigot is megtartanám (gyerkőc megkapja), az alapoktól kell építkeznem. Jelenleg egy első generációs CM690 házban van elhelyezve minden, ebben úgy ahogy elférek, a hőmérsékletekkel sem voltak gondok eddig (alapvetően kedvelem ezt a házat).
Egy dolgot átörökítek, a Silver Arrow SB-E hűtő átkerül az új 8700k -ra, de a RAM -ok miatt elképzelhető, hogy pull üzemben, ami a tesztek szerint pár fok elvesztést jelenti hűtőteljesítményben. A proci hőtermelése is jóval nagyobb lesz a mostaninál + egy 1080Ti is tervben van, ami szintén bír fűteni.
Emiatt egy jól (a mostaninál jobban) szellőző házra lenne szükségem, ami jól szerelhető és tágas (külső méret másodlagos, de sokkal nagyobbat azért nem tervezek, mint a mostani (482x225x213)). Igaz, a hűtő miatt, ami épp elfér a jelenlegiben, keskenyebb sem jöhet szóba.
2 SSD + 2 - 3 HDD kerülne be adattárolásra. Hang szintén másodlagos, a mostani sem über halk, de nem zavar, emellett természetesen előny, ha nem süvít, mint egy porszívó.
A keret 30, nagyon max 40k ennél feljebb nem szeretnék menni - lehetőség szerint a best buy megoldást keresem.
Köszönöm, ha kaphatok pár ajánlást a témában.

(#68335) RobbyJr válasza mattja (#68331) üzenetére


RobbyJr
őstag

Ránézésre nem rossz, mert jó szellőzést lehet vele elérni.
Arra számíts hogy a gyári ventilátorok nem az igaziak benne.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#68336) Grózi válasza -Mike- (#68330) üzenetére


Grózi
veterán

Ahhoz a konfighoz az a ház nem lesz jó,melegedni fog a vga nagyon.És azért ilyen konfighoz egy 20-25K-t szánj legalább házra,annyiért már lesznek jó vételek.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#68337) -Mike- válasza Grózi (#68336) üzenetére


-Mike-
addikt

Úgy lesz, köszi!

(#68338) #37254912 válasza -Mike- (#68337) üzenetére


#37254912
törölt tag

Üdv.
Bitfenix Shadow vélemény,tapasztalat valakinek?Van aki szerint kazánként működik,nem jó szellőzése....
Nekem nagyon tetszik,de ha ez igaz nem legjobb választás.Játszani is szeretnék tehát Vga is jobban pörög,melegszik majd.
Lehet hülye kérdés,de szeretek utánajárni dolgoknak.
Szép napot mindenkinek!

(#68339) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Hello.

Magamnak nézve van-e értelem a Core V51-et lecserélni H440-re?(nem tetszik a HDD tartója és a zajtompitó szívacs se...)
Valami másra esetleg mert kezd zavarni a mérete (mélységben).
Az a bajom az újakkal hogy 2 HDD rack van benne aztán a többi SSD, így kilöve sajnos a legtöbb.
A lényeg hogy kb 35 legyen ha van.
A betartalom a lerásban van amit átköltöztetnék.
Persze ami tetszik az is vagy nagy/obb vagy kicsi :D

(#68340) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Nemrégiben ebben a topikban is kértem véleményt a TT View 37-ről és emellett kifejeztem az aggodalmam az iránt is, hogy vajon mennyire lesz megfelelő a ház hűtése, lévén, hogy felülre nem telepíthető ventilátor.
Nos, így bő egy hét után, leírom a tapasztalataimat:
Egészen elképesztő hőfokokat mértem, nagyon meglepődtem, igazából még a H440-nél is jobb a hőmérséklet a ház belsejében, pedig abban felül is volt 3 db. 12 centis ventilátor....meg elöl 3 db, hátul pedig egy 14 centis.
A VGA (GTX1070) gyakorlatilag hideg, max 45 fok, 60 fps limit ON, ez azért fontos. CPU (i7 8700) 65-70 fok körül van cpu igényes játékokban, Vegas Pro alatt sem éri el a 80 fokot.
A gyári fan konfiguráció: 2x14 cm front, 1x14cm back, ezt egészítettem ki ideiglenesen még egy 12 centis, a front oldalra szerelt ventilátorral.
Az írásom egyedüli célja, hogy ha esetleg valaki(k) a közeljövőben vacillálnak a hasonló házak elégtelennek kinéző hűtési teljesítménye miatt, azok nyugodtan átértékelhetik a véleményüket, abszolút használható hőmérsékletekkel fognak találkozni.

Legyen kontra is: ha nincs vízhűtés a házban, akkor a gép első fele eléggé üres lesz, ha a HDD tartó nincs használatban, mint ahogy nálam sincs, az oldallap mögé telepítettem 3 HDD-t és két SSD-t.
Az akril lap szokásos nyűgjei, kesztyűben szabad csak megfogni, mert ha egy légy rászáll, már attól karcos lesz. :D
De ha vigyáz rá az ember, akkor azért nincs nagy gáz.
Van gyári RGB controller a házhoz, tehát ha valaki agyfaszt kap az ehhez hasonló fényorgiától....

...akkor elérhetőek szolidabb full lighted variációk is:

Led kikapcsolásra viszont nincs mód....asszem ennyi. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#68341) FoLey-v válasza sixpak (#68340) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nagyon szép kuckó szívesen beköltöztetném a cuccaimat. :C ;]

ON: Kérdésem lenne hogy KOLINK OBSERVATORY RGB házról vélemény vagy valakinek van,anyaga milyen és a szellőztetése?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68342) sixpak válasza FoLey-v (#68341) üzenetére


sixpak
nagyúr

:)
Köszi, ok hozzad a cuccokat. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#68343) sirszevenap válasza sixpak (#68340) üzenetére


sirszevenap
őstag

Cép'! :K Monitorral még mindig nincs bajom! :DDD Én most a 460X és 570X között hezitálok. Tetszik, hogy a 460 kompakt, de az 570 full üvege is. Ajjajj.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#68344) sixpak válasza sirszevenap (#68343) üzenetére


sixpak
nagyúr

:)
Én az 570x-et venném, pár ezres csak a különbség....mondjuk nagyon jól néz ki mind a kettő, ez tény.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#68345) Acheron válasza Acheron (#68334) üzenetére


Acheron
őstag

Sziasztok!
Közben olvasgattam a fórumot, nézegettem az Aprót.
Röviden összefoglalva, mit is keresek.
Alkatrészek, amik lassan majd megtöltik a házat:
Lap: ATX (Z370, Intel)
Processzor: Intel i7 8700k
Hűtő: Silver Arrow SB-E (170mm)
VGA: 1080Ti (valószínűleg valamilyen nem referencia Asus)
Adathordozók: 2,5 SSD (maximum 2) + 3,5 HDD (maximum 3)
Ablak , világítás, egyéb design elemek: nem igény, de zavarni sem zavar - komoly felárat nekem nem ér.
Ár: nagyon max 40k
Ami fontos: Jó szellőzés (+ lehetőleg ne legyen még egy vagyon beventillátorozni)
Egy CM690 -et váltana (első generációs, szívesen olvasnék pár véleményt, hogy a mai házak között mennyire tekinthető jól / rosszul szellőző háznak.)
Amiket néztem:
- Fractal Meshify C (ami hátrány lehet, hogy kisebb mint a mostani CM, és jelenleg nincs ilyen az aprón sem, bár új áron is belefér))
- Phanteks Enthoo Pro (sima vagy M, esetleg Luxe, utóbbiból az Aprón is láttam ~ jó árban)
Ezek közül, vagy ezeken túl, mit ajánlanátok?
Köszönöm előre is!

(#68346) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Költözés folyamán sajnos tönkrement a Nanoxia Deep Silence 2 házam, valami hasonlót szeretnék. VGA nem lenne benne, de 2db ODD igen, valamint 2db HDD és 1db SSD. A jelenlegi ventiket meghagynám, lévén egy 14-es (front) és egy 12-es (back) Be Quiet Silent Wings-ekről van szó. Egyszerű, letisztult forma, halk és lehetőleg elől ajtós megoldás érdekelne. Ezeket találtam eddig:
- be quiet! Silent Base 600
- Thermaltake Suppressor F31 Tempered Glass Edition
- ZALMAN Z9 NEO PLUS
Egyéb tippek?

(#68347) jeni válasza gg72 (#68346) üzenetére


jeni
félisten

A Be Quiet! ház szépen nézz ki és 3 év garis (narancs szín?).Az új Zalman Neo 9 Plus mintha rosszabb lett a korábbi Neo 9 házhoz képest.
A Thermaltake teljesen fent vannak a csatik. Jobb ez így?
Egyedül a Be Quiet az ami kettő között helyezkednek el az USB csatik vagyis a ház felső sarkaiban.
Viszont az Ipon alapján ebbe a Thermaltake házba tehető be a legmagasabb CPU hűtő és a legletisztultabb.
A szellőzés szempontból épen azok a rosszabbak amelyek csak oldalt tudnak friss levegőt elől beszívni.
Kell-e vizes hűtőt későbbiek folyamán beszerelni?
Kell-e vagy feltétel az oldalsó üveglap? A Be Quiet az ami fémoldalas.

LED TV mellett lesz?

[ Szerkesztve ]

(#68348) gg72 válasza jeni (#68347) üzenetére


gg72
veterán

A Thermaltake nekem is nagyon szimpatikus, a legletisztultabb és az üveg oldallap és jól néz ki, habár nem előfeltétel... A felső USB is jó, így legalább nem töröm le véletlenül a pendriveomat, ha elmegyek előtte. :-) Vizes hűtés nem lesz.

LED TV mellett lesz? Nem, de ez miért érdekes?

(#68349) jeni válasza gg72 (#68348) üzenetére


jeni
félisten

Thermaltake
ugyanis még azzal az előnnyel jár ha végleg eltűnik az ODD akkor a belső 5,25 tartóik roncsolás mentesen kiszerelhetőek.
LED TV mellett lesz? Nem, de ez miért érdekes?
"mert akkor a felső usb csatik kényelmetlenek lesznek."

[ Szerkesztve ]

(#68350) fogtunder válasza Rick3D (#68329) üzenetére


fogtunder
nagyúr

attól függ, mi menne bele, bár én továbbra se vagyok nagy híve az ITX szabványnak, max dGPU nélküli konfigoknál, ahol lehet tényleg kicsit építeni.

I hate morning people. And mornings. And People.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.