Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68501) chopin42 válasza K1LLMy53Lf (#68500) üzenetére


chopin42
őstag

Nyugi, a mesh rész bőven elég, jól szellőzik, a porszűrők is rendben vannak, hatalmas a hely a kábeleknek, kivehető a hdd tartó, vízes radiból 360 is belefér. Mivel én ilyet használok, teljes szívvel ajánlom.
Ha túl nagy, akkor Entho Pro m.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#68502) L4mie


L4mie
veterán

Phanteks RGB kábele 3 pines, alaplapon 4 pines RGB aljzat van, hogy lehet ezeket összehozni egymással? :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#68503) joseph66


joseph66
csendes tag

Szeretném átalakítani a gépem: gyorsabb processzor (i7-4790K) + vízhűtés. Érdeklődtem a vízhűtés topikban és ott először ház-cserét javasoltak. Megnéztem és tényleg, a mai házak sokkal szélesebbek, mint ami nekem most van.

Midi-tornyot keresnék, a következő igényim lennének:
- álló ház
- ATX alaplap
- 3 db optikai meghajtót tudjak betenni (cd, dvd, blu-ray író)
- 2 db USB3 kimenet, audio kimenet elől
- számítógép asztalban áll, ezért az usb és audio kimenetek előre nézzenek
- az optikai meghajtók mellé elférjen felül egy duplabordás vízhűtés
- 20-30.000 Ft árkategória
- 1 db SSD, 2 db 3,5” HDD férjen be

Két házat nézegettem:

Thermaltake Commander G41
Corsair Carbide Series 300R Windowed

Én a Corsair felé hajlok, ti mit javasolnátok?
Esetleg másik, amit nem vettem észre?

(#68504) chopin42 válasza joseph66 (#68503) üzenetére


chopin42
őstag

Neked is Phanteks Entho Pro
[link]
Van ablak nélkül is.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#68505) abridabri válasza joseph66 (#68503) üzenetére


abridabri
veterán

Phanteks Enthoo Pro jobb mindkettonel .
Csak kerdes ,ha zart asztalba rakod (el kene mar felejteni ezeket a sztgep asztalokat amugy ) lesz -e hely felul eltavozni a jatekvizrol eltavozo melegnek.

(#68506) joseph66 válasza abridabri (#68505) üzenetére


joseph66
csendes tag

Tényleg, akkora ez a torony, hogy 28mm marad felül. Elég ez?

Az asztalt nem tudom kidobni, nagyon régi és egyedi darab. :DD

[ Szerkesztve ]

(#68507) L4mie válasza L4mie (#68502) üzenetére


L4mie
veterán

Szóval adott a Phanteks ECLIPSE P350X és az ASUS B450M Gaming Tuf alaplap esete, amikor az alaplapon 4 pines az RGB Header a ház csatlakozója viszont csak 3 as 12V vs 5V.
Tud valaki segíteni, hogyan tudom összehozni a kettőt? :( Vagy rossz topicban vagyok? Azért ez a ház lett, mert ott virított az Aura Sync logó az oldalán, nem gondoltam ilyen inkompatibilis dolgokra.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#68508) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#68495) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

up pls :B

deepcool tesón kívül van ajánlat? :D :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68509) abridabri válasza joseph66 (#68506) üzenetére


abridabri
veterán

28mm nagyon nem eleg. En inkabb elore tennem a 240es radit ,igy a VGA viszont 3-5 fokkal melegebb lesz .

(#68510) abridabri válasza L4mie (#68507) üzenetére


abridabri
veterán

Ja ez sajnos szival ,en is igy jartam.
Az alaplapod sima analog RGB vezerlest tud, a Phanteks viszont digitalis (3pin) RGB vezerlest igenyel.
En vettem egy ilyet PHANTEKS Digital Controller RGB Starter Kit
De igy sajnos le kell mondani az alaplapi vezerlesrol , csak a gyari profilok mukodnek gombnyomogatasos modszerrel.

(#68511) shifty! válasza Mr.Csizmás (#68508) üzenetére


shifty!
senior tag

Kettővel alattad írtam pár sort, íme újra :)

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#68512) Mr.Csizmás válasza shifty! (#68511) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R ezt valahogy kihagytam :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#68513) L4mie válasza abridabri (#68510) üzenetére


L4mie
veterán

Értem, így picit átverve érzem magam...aura sync kompatibilitás az nem azt jelenti, hogy így meg úgy közvetve össze lehet hozni. De Asus irányából is, mert ezek szerint az se szabványos egy felé csatlakozó.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#68514) abridabri válasza L4mie (#68513) üzenetére


abridabri
veterán

Ugy vettem eszre jellemzoen a legujabb es (leg)dragabb lapok tudnak digital RGB-t ,az en 60e FT os lapom sem tudja meg.

(#68515) Pyro05


Pyro05
tag

Sziasztok!

Egy 83 éves ismerős kért meg, hogy rakjak neki össze egy gépet, és ehhez kéne nekem egy jó házikó.

Fontos szempontok neki:
- A bekapcsoló gomb legyen minél különállóbb és nagyobb.
- Reset gomb ne legyen, vagy jó messze legyen a bekapcstól.
- Előlapi aljzatok is legyenek elkülönítve/eltakarva.
- Kell egy darab 5,25"-os hely a DVD olvasójának.
- Férjen bele a ház és esetleges extra ventik 20k-ba.

Fontos szempontok nekem:
- Legyen elég légszállítás egy Ryzen 3 2200G-nek a gyári Wraith Stealth hűtővel.

A CM E500L minden szempontból tökéletes lenne az ismerős szempontjai szerint. Kérdésem, hogy a hűtés szempontjából mennyire elég ez a ház 1x hátsó és 2x első ventivel? Ha teljesen használhatatlan, akkor kérnék egy ajánlást a fentiek alapján!

Köszönöm a segítséget! :R

War. War never changes.

(#68516) abridabri válasza Pyro05 (#68515) üzenetére


abridabri
veterán

Szerintem nincs vele tapasztalata senkinek ,de ranezesre teljesen rendben van az a haz . A Ryzen 3 2200G amugy se fogyaszt sokat,hogy brutal hutes kellene neki.

(#68517) L4mie válasza abridabri (#68514) üzenetére


L4mie
veterán

Visszaírt a gyártó facebookon, hogy sajnos nincs mód a 3 pineset 4 pinessé alakítani... :/
Megkérdeztem, hogy akkor hogyan tudom az aura sync kompatibilis alaplapomat aura sync komatibilis házammal használni, mert szerintem ez így nem kompatibilitás.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#68518) csiga8


csiga8
senior tag

Üdv!

Pici segítséget kérek. Van egy Chieftec BA-02B-BB [BA-02B-BB] házam. Milyen magas hűtő fér be? Nem találom sehol ezt az adatot, csak azt, hogy 205 mm széles a ház.

[ Szerkesztve ]

(#68519) jeni válasza csiga8 (#68518) üzenetére


jeni
félisten

(#68520) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Új géphez kellene házat néznem kicsit kérném a tapasztalatotokat. Még sose vettem komoly házat,most csak próbálom kitalálni az elképzelésemet.
Asztal alatt lenne a gép,sok a por(kellene mindenhova porszűrő),léghűtés,ATX,Ryzen 2600,GTX970 és 3-4HDD+SSD lenne. Ez utóbbi kicsit leszűkíti a képet,mert nem szeretném állítva használni a HDD-t. Kb 20k körül képzeltem el az egészet.

Thermaltake Core V31 és Zalman Z9 Neo között vacilláltam,mert végignéztem az összes ajánlást és ezekre jutottam. De a V31 tűnik minőségibbnek és ott a HDD elrendezés is jobbnak tűnik. Mást én nagyon nem találtam ami megfelelne.

Lehet meg is válaszoltam magamnak a kérdést :D

[ Szerkesztve ]

(#68521) csiga8 válasza jeni (#68519) üzenetére


csiga8
senior tag

Köszönöm! :R

(#68522) joseph66 válasza abridabri (#68509) üzenetére


joseph66
csendes tag

Átgondoltam a dolgot. Úgy döntöttem, hogy a Phanteks Enthoo Pro háznál maradok. Igazatok van, tényleg jó, ha jól szellőző, nagy a ház és jól szerelhető. A vízhűtést viszont változtattam egy Corsair H90-re, így hátrafelé megy ki a hő. Sok tesztet is elolvastam és mind teljesítményben, mind zajban nagyon jól teljesít a 140mm-es vízhűtés. Már csak a tápon rágódom, de az egy másik topikba való.

(#68523) Zοltta válasza joseph66 (#68522) üzenetére


Zοltta
senior tag

Van még az Enthoo Pro M is.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#68524) joseph66 válasza Zοltta (#68523) üzenetére


joseph66
csendes tag

Csak abba nem tudok 3 optikai (cd író, dvd író, blu-ray író) meghajtót berakni.

(#68525) Zοltta válasza joseph66 (#68524) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ugye azt tudod ,hogy dvd íróval is lehet cd-t írni ?o.O

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#68526) jeni válasza Zοltta (#68525) üzenetére


jeni
félisten

a Blu-Ray íróval DVD-t és CD-t írni akár újra írható változatokban is.
a lényeg,hogy az minőségi legyen.
persze annyit hozzá téve,hogy CD-n a legjobb írás a régebbi kiadású CD íróval jobbak. (pl: Yamaha,Teac,Plextor)

[ Szerkesztve ]

(#68527) abridabri válasza joseph66 (#68522) üzenetére


abridabri
veterán

Jo valasztas az Enthoo Pro :C
A corsair H90 ,meg ugy altalaban az osszes 120 /140 es jatekviz sz.r . Jobban jarsz egy nagyobb leghutessel . (pl Thermalright Macho , alpenföhn brocken 3 , Dark Rock 3 /4 , Thermalright True Spirit 140 , scythe mugen 5 rev.b < ezek barmelyike jobb mint egy single radis jatekviz )

(#68528) FoLey-v válasza abridabri (#68527) üzenetére


FoLey-v
addikt

Tényleg jó ház csak nekem az Enthoo Pro M változat van nekem. Az Alpenföhn Matterhorn Shamrock Limited Edition léghűtő is simán befér,Zalman Z3 Plusnál már csak éppenhogy. :C
Egy bajom volt,de orvosoltam,hogy a HDD fölötti kis lemez elkezdett rezonálni így szigszalaggal a lemez alját körbe szigszalagoztam így nem is látszik ki és már nem rezonál tőle. :Y :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#68529) Helsing


Helsing
aktív tag

Akármennyire is tetszik a Silent Base 601-es, kezdem azt hinni, hogy nem a legjobb választás.
Pár teszt alapján nem sokkal halkabb (igazándiból elhanyagolható mértékben halkabb csak) viszont cserében jóval rosszabb a szellőzése.

Pl:
[link]
[link]

Pedig nagyon bejön nekem a ház. Azon gondolkodom, hogy amikor befűtök (játszok) akkor kinyitom az elejét és máris pöpec lenne a légáteresztése.

(#68530) abridabri válasza Helsing (#68529) üzenetére


abridabri
veterán

Lehutes lesz benne vagy viz ?
itt latszik, ha kis is nyitod az elejet (amit ugysem fogsz mert csak kipattintani lehet minden alkalommal ,nem ajtos megoldas ) akkor is szrok maradnak az ertekek top radival ,hisz a teteje tul zart.
Leghuteses CPU val mar jobb lenne a helyzet nyitott frontal .De kizartnak tartom ,hogy minden alkalommal kipattintod a front panelt ha jatszani lesz kedved. Meg nem tudom mennyi ideig birnak el a muanyagok a mindennapos fel-le procedurat.
Milyen konfig menne amugy bele ?

(#68531) Helsing válasza abridabri (#68530) üzenetére


Helsing
aktív tag

Léghűtés.
Ryzen 2600 vagy 2600X. GF 1060 6GB. 3 HDD és 2 SSD lesz benne.
Hát, ha pattintós, akkor tényleg nem nagy ötlet folyton leszedni... Gondoltam valami profibb megoldása van.

Közben azért nézek más házakat is, de küllemre ez jön be a leginkább eddig.

A PHANTEKS Enthoo Pro M-t is nézegettem, de macerás mivel venni kell hozzá külön 3,5" meg 2,5"-os beépítőkeretet is, mivel keveset adnak hozzá. Tudom, hogy az SSD-t be is dobhatnám valahová a gépbe, (a mostaniban is úgy van), de nem akarom már rögtön az elején összegányolni az új gépet. Bár a második SSD lehet M.2-es lesz és akkor csak 3,5"-os keret kell majd.

Amúgy vágom, hogy picit túlaggódom a dolgot. A belerakott konfig nem egy hőerőmű. Simán ellesz bármilyen házban. Főleg, hogy nem a gyári hűtőt fogom használni hanem egy Alpenföhn Brocken 3-at.

(#68532) haiiro_o


haiiro_o
tag

Sziasztok. Egy nzxt s340 elite-hez képest egy fractal design meshify c jobban szellőzik ugye?
i7-4790k/rx480
köszi.

(#68533) abridabri válasza haiiro_o (#68532) üzenetére


abridabri
veterán

Jobban. Nem kicsit . Nagyon .

(#68534) haiiro_o válasza abridabri (#68533) üzenetére


haiiro_o
tag

akkor van értelme cserélni. köszi.

(#68535) Helsing


Helsing
aktív tag

Szóval, miután még kb 8 órán keresztül nézegettem a házakat visszajutottam oda, hogy vagy Phanteks Enthoo Pro M-et veszek (simát, nem a teli üvegeset) vagy pedig be quiet Silent 601-est.

Egy Ryzen 2600X-et meg egy GF 1060 6GB-ot kell majd hűvösen tartani, ami szerintem nem nagy szám.
1-2 SSD meg 3 HDD lesz még benne. Ez mindkét házban elfér, bár az Enthoo esetében vagy csak ráteszem a harmadik HDD-t mondjuk a táptakarólemez tetejére vagy pedig veszek hozzá külön megvásárolható beépítőkeretet 2e-ért.

Az Enthoo mellett szól a 10e-el alacsonyabb ár és a jobb szellőzés. (Bár, ha veszek HDD keretet, meg két jobb ventit akkor kb csak 2e-el olcsóbb)

A 601-es mellett pedig a jobb gyári ventik és a számomra tetszetősebb külső.

Anyaghasználatban, összeszerelés minőségében, praktikusságban, szerelhetőségben, kábelrendezésben szerintetek hogyan viszonyulnak egymáshoz?
Ezek alapján döntenék, de sajnos ezek nagyrészt nem eldönthetőek a netet olvasgatva. Legalábbis az első kettő tuti nem.

Esetleg volt már valakinek tapasztalata mindkét márkával?

(#68536) kutga


kutga
nagyúr

Holgyek/urak!

Zalman Z3 mennyire ajanlott manapsag? Atx hazat keresek 10k korul lehetoleg ket ventivel. Fater regi P4ese menne bele, fut rendesen.

Let the Zone take me if I am.

(#68537) jeni válasza kutga (#68536) üzenetére


jeni
félisten

úgy gondolom ahhoz az egyszerűbb akár használt oldalról is beszerezhető ház is jó lehet. itt szerintem feltétel legyen ,hogy ODD férőhelyes legyen. ilyen,hogy vízhűtés meg RGB ledes venti nem is létszükség.
ez is bőven megteszi
Cooler Master MasterCase Pro 3

amúgy ha régi gép akkor felső tápos házat kell keress,mivel ahhoz mellékelt táp vezetékeik a P4 gépeknél többségében még rövidek voltak.

(#68538) hegegabi80 válasza kutga (#68536) üzenetére


hegegabi80
addikt

Én aprón néznék szét ilyen régi géphez. Szokott lenni zsír új raktárkészleten beragadt házak bolti ár töredékéért.
Viszont jó ha tudod, hogy a 10K árszegmensben azért elég gagyi ventiket adnak, bár minimális légmozgásra biztos elég.

(#68539) kutga válasza jeni (#68537) üzenetére


kutga
nagyúr

Oké, köszi. Én is nézegettem már az aprót, nem feltétlen akarok többet áldozni rá mint amit feltétlen kell.

Let the Zone take me if I am.

(#68540) thomeef válasza Helsing (#68535) üzenetére


thomeef
őstag

Úgy hasonlítanám hogy a Phanteks anyaghasználatban, szerelhetőségben nagyon jó, a be quiet meg csak simán jó. Szerintem egyébként mindkettővel jól jársz, amelyik jobban tetszik azt vedd.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#68541) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Eddig két ház között variálok.

Az egyik a EVOLV ATX TEMPERED GLASS. Mivel félpaszív tápegységem van, amit úgy kell behelyezni a gépbe, hogy a gépből kapja a légáramlatot ezért a tápegység takaró lemez nem lehet zárt.
Itt az a gond, hogy bár nem az egész, de van zárt rész a tápnál.

A piros nyil mutatja. Szerintetek ebből lehet gond? kevésbé hűtené a tápot a légáramlat?

A másik versenyző:

Define R6 Black Tempered Glass.

Itt ha jól látom, akkor kisebb rész lenne fedetten, éppen hogy csak a tápegység széle. 1-2 cm.

Melyiket ajánlanátok inkább?

Mindkettő esetben kapna a gépház 4-5 db Noiseblocker eLoop B12-PS ventilátort.
Melyik ház esetében lenne jobb a hűtés? :)
Illetve szeretnék játékvizet használni :)

köszönöm :R

(#68542) chopin42 válasza smallmer (#68541) üzenetére


chopin42
őstag

Azt pontosan honnan veszed, hogy a félpasszív tápok felfelé kell, hogy legyenek behelyezve?
Ha van alul rendes porszűrő, és kb 3 hetente tisztítva van, akkor a táp tisztább marad, mivel amúgy sem jár folyamatosan, és felülről nem hullik bele a por, arról nem is beszélve, hogy nem a videokártya meleg levegőjét szívja.
Lefelé beszerelve pedig kb az összes alsótápos ház beleférhet.
Pro-kontra érveket várok, de ez az én véleményem, nálam is így van bent a táp már egy éve, és én nem is félpasszívan használom. Így is tiszta.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#68543) smallmer válasza chopin42 (#68542) üzenetére


smallmer
őstag

Amennyiben nem félpasszívan használod, akkor lefelé kell néznie mert így nem a gépből szívja a meleg levegőt, ahogy te is írtad.

Viszont ha félpasszívra van állítva akkor csak egy bizonyos terhelés után indul be a ventilátor a tápban. Addig úgymond a házban lévő légáramlat nem nagy mértékben, de hűti a tápegységet. Ezért kell felfelé néznie.

A beszerelési útmutatóból:

Az enyém hibrid módban van.

[ Szerkesztve ]

(#68544) laceb


laceb
tag

Sziasztok!

Az alábbi konfighoz kinéztem három házat.Kérdésem, hogy melyik a legjobb a három közül porszűrés és hűtés tekintetében!?Illetve ajánlhattok is, csak legyen fehér :))
táp: FSP Raider 550W
lap: ASUS M5A99FX PRO R2.0
proci: FX 8300
proci hűtő:be quiet! Pure Rock
videokártya:XFX Radeon R9 380 4GB
ram:4x4 gb ddr3
1hdd, 1ssd

1. Phanteks Eclipse P400
2. BitFenix Aegis
3. NZXT Manta Window

:R

[ Szerkesztve ]

Na és most miért jött Boborján? -Miért jöttem?Hát azért mert ha nem jövök, hanem megyek, akkor nem itt lennék, hanem ott!

(#68545) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Budget kategóriás Cooler Master K350-emet szeretném lecserélni egy minőségi, hangszigetelt házra. Keret nagyjából 30-40 ezer forint. Kiegyensúlyozott, kevés kompromisszummal járó házat szeretnék, mindenféle RGB csicsa és átlátszó oldallap nélkül.

Prioritás:
1) hangszigetelés
2) hűtés minősége
3) por elleni védelem
4) legalább annyi hely, mint ami a mostani házamban van (CPU cooler, VGA length ...)

Egyáltalán nem fontos:
- kinézet
- DVD slot
- világítás
- vízhűtés lehetősége

A későbbiekben szeretnék 8 magos Ryzen processzorba fektetni, ezek hűtése mennyire megoldható egy hangszigetelt házban?

(#68546) chopin42 válasza smallmer (#68543) üzenetére


chopin42
őstag

Hmm...itt arra gondolnak, hogy a táp ha nem szellőztet, a meleg felfelé áramlik, és így hűl, míg lefelé nézve bent ragad-elvileg: ha lefelé néz, és melegnek érzi magát, kiszellőztet, és megy tovább az élet. A por kevesebb lesz, ergó az alkatrészek kevésbé melegszenek, a tápot sem kell takarítani.
Így a saját gondolataim alapján kb egyforma az élettartam, akár lefelé, akár felfelé van beszerelve, tehát szerintem nyugodtan fordíthatod lefelé is. Utóbbi esetben tisztább lesz, legalábbis szerintem.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#68547) Grózi válasza smallmer (#68541) üzenetére


Grózi
veterán

Kb. 7-8 éve csak félpasszív tápokat használok,de mindig ventivel lefelé szerelem be-ha melege van úgyis bekapcsol a venti.Azonkivül táptakaróval ellátott házba pláne mindegy.
Az Evolv volt nekem is,igen szép kis ház viszont a front intake-je csapnivaló,egyszerűen minőségi ventikkel sem tudsz egy komolyabb konfigot kellő hideg levegővel ellátni elölről.
Nagyon tetszett külsőre,de 3 hét után eladtam mert nem bírtam hűteni a gépet(4790K Oc+980Ti).

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#68548) smallmer válasza Grózi (#68547) üzenetére


smallmer
őstag

köszönöm szépen a hozzászólást :)

Mire váltottál? Akkor az evolv elvetve :)

(#68549) Grózi válasza smallmer (#68548) üzenetére


Grózi
veterán

Utána H440 majd Enthoo-m volt,jelenleg egy Meshify C. Szellőzés szempontjából léggel jó volt a H440,az Enthoo léggel és épített vízzel is(az egyik legjobban szellőztethető ház szerintem,viszont olyan "átlagos" kinézetűnek találtam-de ez szubjektív).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#68550) smallmer válasza Grózi (#68549) üzenetére


smallmer
őstag

Az Enthoo alatt az Enthoo Pro-ra gondolsz? :)

Nekem most egy Enthoo Luxe van, de baromira zavat a HDD tartó rész.

Igazából a lényeg az lenne, hogy ne legyen ez a rész amit bejelöltem. Az oldala üveg legyen teljesen és nagyon jól szellőzzön. Ja és még mielőtt elfelejtem, ha a jelenlegi léghűtésem lecserélem kompakt vízhűtésre akkor ahhoz is jó legyen.

Te találkoztál ilyen házzal? :) :R

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.