Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) Bubu79 válasza Konflikt (#450) üzenetére


Bubu79
addikt

Hi!
A gondot - elvileg - okozhatta az is, hogy az író közvetlenül egy másik meghajtó fölé lett építve. Rengeteg olyan házzal találkoztam, amelyiknél - bár lett volna máshol is hely - így volt elhelyezve az eszköz. Az optikai meghajtóknál a fenéklemez hőleadó felületként is funkcionál, ha alá szerelsz egy másik meghajtót, majdhogynem halálra ítéled szerencsétlent, mert a két meghajtó között biztosan marad némi levegő, ami igen jó szigetelő. Sajnos azonban ez a rés kevés a levegő áramlásához, tehát a meghajtó sűrű, hosszantartó használat mellett egyszerűen megfő. ( Igazán megtanulhatnék rövidebben fogalmazni:D )

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#452) Konflikt válasza Bubu79 (#451) üzenetére


Konflikt
addikt

Nem akkor épp (szerencsétlenségemre) haverom gépében volt, egyedüli 5,25'' ezköz volt a gépében. Különben arra gyanakodom, h a Chief 410as (12cmes ventis, amelyik áll. gyakarn elszáll, a Chief tápok egyedüli legrosszabb szériája) vágta haza... Chief forumban ugy kezdik, h ''ilyet ne vegyél''...stb.lehetséges ez:F

mod: most nézem, ha

chief
410es 12cmFAN 12k
400as 14k
420as 15,5k


:Y

Olcsobb a 410es a 400asnál...

forrás:www.users.hu

[Szerkesztve]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#453) lazydog válasza Konflikt (#452) üzenetére


lazydog
addikt

Hogy is van ez ? Akkor most miért is szarok az LG-k ?
Nálam az jött le, hogy van/volt belőlük két különböző típusú íród. Ebből az egyik 5 éve működik nálad, a másikkal kapcsolatban meg rájöttél, hogy nagy valószínűséggel a haverod rossz tápja nyírta ki.
Szerintem már tudod milyen írót kell legközelebb (is) venned !

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#454) TeeJay


TeeJay
félisten

mit szóltok a T*sco akcióhoz ahol 9900ért NEC duplarétegű írót adnak?

szerintetek melyik tipus lehet?
egyet tudok hogy kapni se lehet már egyből elkapkodta a nép.

:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#455) Konflikt válasza lazydog (#453) üzenetére


Konflikt
addikt

Nemtudom...Igazábol ez még csak találgatás... Mert tulajdonképpen jo a táp, csak ugye mikor át lett rakva abba a gépbe, akkor egyből kipurcant a cd író:(
Azért merült ez fel bennem, mert olvasgattam tápos topicokat, chief topicot, és nem igazán mondanak jókat rola(chief 410 12cm fan), és a tapaszataltok sem erről árulkodnak! De lehet h csak gyanakvó vagyok.:F:(((

Az h milyen dvd írot veszek, azt nemtudom még, a lényeg h minden létező formátumot kezeljen, megbízható legyen.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#456) erdoke válasza TeeJay (#454) üzenetére


erdoke
titán

Annyiért kiskerben is kapsz 3520-ast, és mégis más a garanciális ügyintézés egy szakboltban.

A legjobb aláírás a héten

(#457) Bubu79 válasza Konflikt (#452) üzenetére


Bubu79
addikt

''Nem akkor épp (szerencsétlenségemre) haverom gépében volt, egyedüli 5,25'' ezköz volt a gépében.'' Ez sovány vigasz lehet, ha előtte a Te gépedben esetleg hónapokig szardíniaként szorongott. Ha nem így lenne, akkor bocsi, csak segítő szándékkal írtam.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#458) drowthru válasza lazydog (#446) üzenetére


drowthru
tag

Köszi a választ!!!!
Nekem így pont megfelel, ha minden egyebet kikapcsolva meg tud írni egy dvd-t, ugyanis valószínűleg elég ritkán használnám (írásra).
Olyankor pedig akkor majd átnyomom a windows safe modeba...

(#459) Konflikt válasza Bubu79 (#457) üzenetére


Konflikt
addikt

Igaz, h alatta volt másik meghajtó, de a 24xes cd iro már igy szolgál majdnem 5 éve!.. nemértem én ezt:F

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#460) Bubu79 válasza Konflikt (#459) üzenetére


Bubu79
addikt

Én már a cégnél is javasoltam a főnökömnek, hogy valakit el kellene küldeni ördögűző tanfolyamra, de nem akar rám hallgatni (műszerészként sok furcsa dologgal találkozhat az ember (kóboráram, és társai)) :DDD Sajnos tényleg sok olyan optikai egységgel találkoztam, ami egyszerűen megfőtt a rossz szellőzés miatt :(
Szerk.: Öt év pedig nem is rossz élettartam egy CD írónál, bizonyára megszolgálta az árát.

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#461) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

nekem is lg-m volt eddig, meg voltam vele elégedve, de most egy hét gyötrődés után megadta magát... nem olvass be semmilyen lemezt, pedig csak egy éves mult... :( kéne vmi hlyette, tudnátok ajánlani agy dvdrwt és egy romot?
pio v plex v nec érdekelni inkább... köszi

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#462) balage333


balage333
csendes tag

Hali! Vetem egy új notebookot amiben 2 nap alat tönkrement a dvdconbo:O
Az összeszerelö albacomp a hibát elismerte de én egy dvdírot szeretnék belerakatni
amit nem akarank beletenni. Az lene a kérdésem hol lehetne vásárolni az
AKTIVA MOBIL BASIC 8 hoz írot ha lehetne honlapcímet kérnén az üzletröl.

balázs

Üdv. Balázs

(#463) question man


question man
tag

Az előbbiekhez nekem egy LG 48*16*48-as íróm van már 3 éve de kenterbe veri bármeik Plextort kb. 1500-2000 írt lemez ebből 6 rontott 3 az user híbája tehát csak jót kell kifogni rekord 1 nap alatt 60 lemez 0 hibaráta :C . DVD-íróbol senkiben fel se merüljün a Samsung TTH-552B egy rakat katyvasz egyswzerűen gondolja magát és abbahagyja a lemez írását a felénél adat hiba címszóval előtte 10percel írta meg ugyanazt a cuccot egy másik lemezre az meg okés lett :F Amit én tudok jelenleg jó a Paioneer 109 író sok mindent ír csak kicsit hangos a 108-hoz képpest :F a dobozos lenne az igazi csak azt nem importálták magyar honba jó még az asus dvd-író is. romból ajánlom szintén az asust :R nagyon jól szerepelt eddig nállam csendes és gyors és csak 6600ft tehát meghfizethető is :Y tehát sok szerencsét a dvd égetéshez mindenkinek az LG dvd-írókról nem sok jót hallottam de az tömeg cikk tehát ki kell fogni belőle a jót ennyi :F

a számítógépek füsttel működnek

(#464) balage333


balage333
csendes tag

Hali!

Én a nec írot favorizálom nekem nagyon belött az asztaliba, de most a noteboockba
szeretnék venni de semijen ismeretem nincs eddig nemvolt igy nem foglalkoztam vele.
Olyan boltokat keresek mármint HTTP címet! Ahonnan belehet szerezni.:C

Üdv. Balázs

(#465) bobo....


bobo....
csendes tag

Sziasztok! Két darab LG DVD írónak szeretném a bios-át frissíteni, az egyik LG - 4081B, a másik LG - 4082 B. AZ első gondom az hogy honnan szerezzek megbízható firmware frissítést, a másik pedig hogy melyik verziót telepítsem, ha megvan az oldal ahonnan tölthetek.
Előre is köszönöm a segítségeteket!!! :)

(#466) TeeJay válasza question man (#463) üzenetére


TeeJay
félisten

nekem is jókat mondott egyik haver LG íróról

ő már vagy 1000 lemezt megírt és azt mondta scak párat rontott ami jó arány.

én max ha 100-at fogok írni az íróval akkor már sokat mondtam:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#467) Másfél-bites


Másfél-bites
csendes tag

Sziasztok!
Másfél éve van egy LG íróm és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Illetve, most elbizonytalanodtam. Elképzelhető olyan, hogy az író nem egyszerüen elromlik, csak mondjuk ''leereszt'' az írási minősége? Nekem az a legfontosabb az írással kapcsolatban, hogy a lemez olvasási kompatibilitása a lehető legnagyobb legyen, asztali készülékek is vigyék frankón. Van egy ősrégi SONY asztali dvd-m, az ősrégit lehet szószerint érteni, még mp3 és svcd lejátszást sem tud, de csodák csodája, nagy biztonsággal lejátsza a dvd-r-t, dvds+r-t, dvd-rw-t, tapasztalat szerint. Mondjuk egy időben volt gondja a -r el, ezért átálltam +r-re (valahol azt olvastam, hogy maradandóbbak rajta az adatok és optikailag is jobban hasonlit a gyári dvd-kre), de ujabban gondom van, az emlitett ''etalon'' készülékbe helyezve a produktumot. Tehát lehet hogy leeresztett az íróm írási teljesítménye??? Csak jó alapanyagot igyekszem használni, Verbatim, TDK, minimum RITEK és csak +ost. Köszönöm a tanácsot, ha valaki tud ebben állástfoglalni! Aztán meg majd megkértdezem, milyen írót válasszak!:)

(#468) lazydog válasza Másfél-bites (#467) üzenetére


lazydog
addikt

Valószínű, hogy az eltelt idők során fokozatosan elszennyeződött (beporosodott) az íród és/vagy az olvasód optikai rendszere. Esetleg hardcore ''biztonsági másolat'' készítőként sikerült a mechanika egyes elemeit amortizálnod.
Első esetben, szakszerű szétszerelés után az optika portalanítása, tisztítása egy újjászületett optikai drive-ot eredményezhet.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#469) MShinoda


MShinoda
csendes tag

csak a legújabb Pioneert nem érdemes megvenni...
próbáltak újítani, de elcseszték a szoftverét... :DD

Pneumatikusmeghajtású duálprocesszor által vezérelttriplatengelyes fénygőrbítő rezonátor ... by MIKe

(#470) PPeter válasza MShinoda (#469) üzenetére


PPeter
addikt

:F

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#471) MShinoda válasza PPeter (#470) üzenetére


MShinoda
csendes tag

Ezt hallottam PPeter...
ezért kaptam most NEC írót amiben még az 1el régebbi Pio belső van ;)

Pneumatikusmeghajtású duálprocesszor által vezérelttriplatengelyes fénygőrbítő rezonátor ... by MIKe

(#472) erdoke válasza MShinoda (#471) üzenetére


erdoke
titán

:F

A legjobb aláírás a héten

(#473) PPeter válasza MShinoda (#471) üzenetére


PPeter
addikt

Hát akkor öregem folyamatosan hülyeségeket hallasz. Mert a NEC írókban nincs Pioneer belső. A Pioneer írókban szokott (nem NEC belső, hanem csak) NEC chip lenni. Szóval erősen félre lettél tájékoztatva valami tudományos forrásból.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#474) Másfél-bites válasza lazydog (#468) üzenetére


Másfél-bites
csendes tag

No a ''hardcore'' talán tulzás, mondjuk használom az biztos, de azt nem mondanán, hogy kiszolgált, igy talán az optika koszolodásából fogok kiindulni. Akkor a tanácsból azt szűröm ki, hogy nem is érdemes próbálkozni fej tisztító lemezzel vagy ijesmi. Mék szakma képviselőjét kérjem fel a szakszerű műveletre? Bár elvileg rendes szervizekben nem csak kontárok dolgoznak:F Egyébként csak letettem a voksom közben egy NEC író mellett (remélem ez nem pio-nec, mer akkor feleslegesen törtem a fejem :P), ezt meg megőrökli a gyerek gépe ugyhogy csak rendbe tetetem. Köszönöm a tanácsot!

(#475) biggamer válasza Másfél-bites (#474) üzenetére


biggamer
veterán

Üdv.
Én ezt ajánlanám neked, talán az van legközelebb a márkádhoz : Bővebben: link

[Szerkesztve]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#476) MShinoda válasza PPeter (#473) üzenetére


MShinoda
csendes tag

akkor bocsánat ezért a felvetésért...

az h az új Pio meg jó-e... hmm... ezek után inkább nem mondok (írok) semmit :(

de ez nem azt jelenti h jó :DD

Pneumatikusmeghajtású duálprocesszor által vezérelttriplatengelyes fénygőrbítő rezonátor ... by MIKe

(#477) PPeter válasza MShinoda (#476) üzenetére


PPeter
addikt

Van Pioneer DVR-110D íród? Használod? Teszteled? Elsőkézből szerzett tapasztalataid vannak? Akkor? Vagy van valami TÉNY is amit tudsz írni? Tudnillik nekem van Pioneer DVR-110D íróm, tesztelem, használom lassan két hete, a teszt-adatbázisomban Bővebben: link rá tudsz keresni, hogy milyen lemezeket írtam meg vele a teszt kedvéért (teljes utólagos minőségi ellenőrzéssel együtt), sőt, egy tesztblogot is írok a tapasztalaimról és meg kell mondjam, nagyon jól sikerült írónak tartom az első firmware-ének kis botladozásival együtt. Nos?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#478) erdoke válasza PPeter (#477) üzenetére


erdoke
titán

Az 1.11-es FW-rel próbáltad már azokat a lemezeket, amik problémásak voltak az 1.08-nál?

A legjobb aláírás a héten

(#479) PPeter válasza erdoke (#478) üzenetére


PPeter
addikt

Most fogom, csak délután tanítottam (kezdő és haladó számtech felnőttoktatás, brrrr, mire nem vetemedik az ember ha nincs elég melója :DDD ) és még nem volt erőm itthon nekilátni a teendőknek.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#480) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Valmikor korabbra utalnek vissza a tokos /cartridge/ -RAm kerdeseben
A magyar Panasosnic a 621-tol nem tamogatj a drivokat 621 /9572/, 721 /9573/, 821 /9574/, mert bar a 621-bol eldatak 4!!! /NEGY/ darabot ez nem szamit tamogtai mennyisegnek, legyek kedves forduljak a panasonic industrial europe gmbh-hoz:- ))) eseteg egenesen japanba:- ))) /na megyek es felfordulok japanba:- )))/
Amugy pana dmr-e60-hzo van fw frissites, lehet hogy kikerul az magayr odalra is, ha jol tevedtek akkor a fo ujitas a 5*RAM tamogatas, az amerikai odlarol letoltotott e60 fw szerencsere nem emgy fel /allitolag/ az eu peldanyokra, code ra hivatrkozva:- ))) /az egy nem fer ossze a 2-vel/

udv

neduddki

p.s.: a 3 szamjegyezek a dobooz lf-e vagy mi a betujel, a negyesek az oem sw kwll eleje

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#481) PPeter válasza neduddki (#480) üzenetére


PPeter
addikt

Köszi, remélem lesz az E60-hoz európai javítás.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#482) Másfél-bites válasza biggamer (#475) üzenetére


Másfél-bites
csendes tag

Hali!
Sajna nagyon vidéki:) gyerek vagyok, Debrecen környéke, de azé köszönöm. Lehet, hogy megpróbálom vagy a közeli SONY márkaszervizet (hátha megnézik, kivel szerződnek le) vagy van még egy tippem, egy kvázi ismerős, aki talán nem akkora ász, de lehet hogy neki nem lenne a 48. darab aznap. No még nem tudom, szerinted?? Sajnálnám ha nem lenne több nyara, mert igaz hogy vén mint az országút, de egykori csúcsmodell(DVP-S735D), lehet hogy összességében jobb minőség még mint a mai napság divatos korszerü, de abszolut tömegcikk lejátszók.

(#483) biggamer válasza Másfél-bites (#482) üzenetére


biggamer
veterán

Kezedben a döntés.
Csak vigyázz, nehogy valami kontár kezébe kerüljön a ketyeréd.:(

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#484) neduddki válasza PPeter (#481) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

VAn, garpapiorral ingyenes a hengermalomban az update...
De talam megjelenik weblapon is, mongyuk ha igen akkor az jol esne, nincs kedvem cipelni ojjan messzire:- ))) mongyuk meg van kb fel evem mig lejatr a 24 honap:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#485) TeeJay válasza PPeter (#477) üzenetére


TeeJay
félisten

PPeter tetszik a kis listád amit összeállítottál az íróról.

egész szépen ír ahogy látom. csak a visszaolvasás aggaszt engem picit mert 9,30a max ha jól láttam vagy akörnyékén van valahol.
amúgy 6x sebességgel írtál már vele hogy ott hogy működik?

pár gagyi kérdésem lehet még?

mennyire hangos ez a Pio írás/olvasás közben?
ja és ez a verzió ami neked van ez nem ír RAM-ra ugye?

előre is köszönöm a válaszokat.

remélem még lesz bővítve a táblázat mert szép adatokat lehet belőle kinyerni ami hasznos vásárlás előtt pl nekem.
:R:C

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#486) TeeJay


TeeJay
félisten

mégvalami

úgy láttam hogy 6x sebességgel mindegiyk író CLV-ben simán elboldogul de a 8x írás már 2 fajta módon megy

vagy Z-CLV vagy P-CAV

tud valaki mondani erről valamit hogy melyik gyártó melyiket használja és hogy melyik a jobb stratégia???

érdekel nagyon engem

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#487) Másfél-bites válasza biggamer (#483) üzenetére


Másfél-bites
csendes tag

Elvittem az ismerős ''öreghez'', kitakaritotta, mintha kicserélték volna!!:R

(#488) headhunter


headhunter
addikt


A DVD író árak kúsznak felfelé, 1 hét alatt +2500ft.

BENQ DW1640 beige (retail) 16x belso~ DVD±RW íróBővebben: link

Üdv.: headhunter

[Szerkesztve]

(#489) TeeJay válasza headhunter (#488) üzenetére


TeeJay
félisten

ez komoly?

biztos a benyaár miatt ment fel ennyire.

na akkor én se veszek inkább.
majd januárban vagy februárban:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#490) TeeJay


TeeJay
félisten

lenne 1 kérdésem.

csomó helyről szerintem hülyeségeket hallok

mennyi DVD korongot lehet megírni egy mai modern íróval?

valaki azt mondja hogy 300-500 aztán mehet a kukába.
ebben benne van az hogy újraírható lemezeket pl napi 10x újraírok ?

vagy ez a szám téves?

egyik haver azt mondja legalább 900 lemezt megírt az LG írójával és még most is megy mint a veszett és semmi baja.

szóval mennyi az annyi?:D

hány alkalom?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#491) fecoka válasza TeeJay (#490) üzenetére


fecoka
aktív tag

Először is inkább sok helyre hülyeségeket írsz.
másodszor, minden író addig írja a lemezeket amíg bírja, amíg el nem romlik.
Van amelyik 3 lemez után meghal, van amelyik több ezer lemezt is megír.
Majd ha veszel egy írót akkor a garanciális feltételeket nézd meg.
Ott nem darabszámot, hanem évet szokás megjelölni.
Ahogy a többi topicban is irod, Te csak pár darab lemezt akarsz írni, így minden bizonnyal nálad akár 100 évig is jó lehet egy író.
Újraírható lemez napi 10* újraírva eléggé nagy igénybevétel a lemeznek is.
Ha esetleg RAM lemezre írsz akkor meg még drága is.
Pénzed meg ugye nincs, vagy csak januárban lesz.
Nos, próbáld meg lemondani a netet 1-2 hónapra és abból a pénzből vegyél végre egy írót.
Ennek két előnye is lenne.
1. Lefoglalna a CD/DVD írás
2. Nem kérdezgetnél itt minden fórumban hülyeségeket.

(#492) mr_ricsi válasza TeeJay (#490) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''valaki azt mondja hogy 300-500 aztán mehet a kukába.''

Szerintem ezt így nem lehet meghatározni, mert pl. olvastam olyat, hogy a lézerdióda élettartamát minden 10°C-kal magasabb hőmérséklet megfelezi.
(Egy példa ex-has adatokkal: ha 25°C-on 1000 óra, akkor 35°C-on 500, 45-ön pedig 250.)
További érdekes dolog, hogy az írók lézerdiódája CD íráskor fogyaszt több áramot, (vagyis ilyenkor melegszik jobban.)

Aztán a mechanikánál számít az üzemidő (ha olvasásra is az írót használod), számít, a sebesség (a 10ezres fordulatszám jobban igénybe veszi, mintha 4x-esen írsz, és lefékezve olvasol mindent.)
A kiegyensúlyozatlan (autóban a melegben hullámos lett) lemezekről nem is beszélve.

[Szerkesztve]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#493) erdoke válasza headhunter (#488) üzenetére


erdoke
titán

Múltkor a bézs színűt linkelted, az mindig olcsóbb 1-2 ezressel mint a fekete. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#494) TeeJay válasza fecoka (#491) üzenetére


TeeJay
félisten

jólvan

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#495) TeeJay


TeeJay
félisten

jólvan akkor veszek majd 1 pio 110 vagy 111D írót és kész.

vagy tönkremegy vagy nem.
majd kiszenvedem magamnak hogy minden jól működjön:DD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#496) mr_ricsi válasza TeeJay (#495) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Manapság Pioneer-tulajnak lenni menő dolognak számít?

Csak mer' errefelé a ''profi számítógépes menő guru gamer csákók'' mind ezt szajkózzák, ha DVD-íróról van szó, de ha megkérdezem, hogy 109 vagy 110, akkor visszakérdeznek, hogy ''mér', többféle is van''? :F

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#497) headhunter válasza erdoke (#493) üzenetére


headhunter
addikt


Én lehet rosszul látok, de itt egy árban van!:Y (2005.09.12.17 óra 30 perc)

Pixmania árlista mai nap ! Bővebben: link

Üdv.: headhunter




[Szerkesztve]

(#498) TeeJay válasza mr_ricsi (#496) üzenetére


TeeJay
félisten

jaja csak nem mindegy hogy mit birtokolsz ami Pioneer márka

mert lehet hogy csak 1 DVD írót vagy lehet hogy egy Pio Dj 1000 CD lejátszót amivel jobb dídzsék nyomatják a zenéket:DD

én inkább a diszkós CD lejátszótól érezném magamat menőnek ha abból lenne 2 darab nekem :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#499) erdoke válasza headhunter (#497) üzenetére


erdoke
titán

Amikor a múltkor linkelted, még nem egy árban volt, legalábbis én így emlékszek.

A legjobb aláírás a héten

(#500) biggamer válasza Másfél-bites (#487) üzenetére


biggamer
veterán

Gratulálok, akkor hurrá.[kép]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.