Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#467) Másfél-bites


Másfél-bites
csendes tag

Sziasztok!
Másfél éve van egy LG íróm és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Illetve, most elbizonytalanodtam. Elképzelhető olyan, hogy az író nem egyszerüen elromlik, csak mondjuk ''leereszt'' az írási minősége? Nekem az a legfontosabb az írással kapcsolatban, hogy a lemez olvasási kompatibilitása a lehető legnagyobb legyen, asztali készülékek is vigyék frankón. Van egy ősrégi SONY asztali dvd-m, az ősrégit lehet szószerint érteni, még mp3 és svcd lejátszást sem tud, de csodák csodája, nagy biztonsággal lejátsza a dvd-r-t, dvds+r-t, dvd-rw-t, tapasztalat szerint. Mondjuk egy időben volt gondja a -r el, ezért átálltam +r-re (valahol azt olvastam, hogy maradandóbbak rajta az adatok és optikailag is jobban hasonlit a gyári dvd-kre), de ujabban gondom van, az emlitett ''etalon'' készülékbe helyezve a produktumot. Tehát lehet hogy leeresztett az íróm írási teljesítménye??? Csak jó alapanyagot igyekszem használni, Verbatim, TDK, minimum RITEK és csak +ost. Köszönöm a tanácsot, ha valaki tud ebben állástfoglalni! Aztán meg majd megkértdezem, milyen írót válasszak!:)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.