Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28901) Avicularia


Avicularia
veterán

(#28902) Zozzant válasza Avicularia (#28901) üzenetére


Zozzant
addikt

Meg is érdemli az ilyen b.rom :O

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#28903) Möhe válasza Avicularia (#28901) üzenetére


Möhe
addikt

ééééédes f...m,megérdemelte :W

;]

(#28904) Avicularia válasza Möhe (#28903) üzenetére


Avicularia
veterán

megmeg,hülye barom

(#28905) Lauda válasza Avicularia (#28901) üzenetére


Lauda
félisten

Beszivta rendesen. :DD De lehet mar elotte is be volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28906) AMD Power válasza Avicularia (#28901) üzenetére


AMD Power
titán

Ez király volt. Buta paraszt. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28907) lujó55 válasza Rick4 (#28885) üzenetére


lujó55
őstag

Tetszik! :R
Hogy kell erre keresni webshopban?

(#28908) lujó55 válasza Avicularia (#28901) üzenetére


lujó55
őstag

Hát még töröm rajta a fejem.
Vajon mi vihette rá a szerencsétlen hülyét, hogy áthajtson a sineken. Még a megkülönböztető jelzéssel sem szabad a sinekre hajtani ha tilos jelzés van, ahol meg nem is lehet áthajtani ott mit keresett?
Komolyan mondom,....
ááá, nem mondok semmit. :W

(#28909) degu válasza dragonfx (#28898) üzenetére


degu
senior tag

Egyetertunk egyebkent,csak az a problema,hogy nem az *uralkodo osztaly*fog bukni,hanem a csoro nep!
Akik pedig eloidezik,azok a lopott dohannyal,szelesen mosolyogva fognak szivarozni hawayon,a viragba oltozott bigeket simizve... :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28910) lujó55 válasza Lauda (#28897) üzenetére


lujó55
őstag

Németországban simán lecsuknak, ha ilyened van. :K
Én sokáig nem tudtam, hogy létezik lézerblokkoló és egy ismerősöm világosított fel, hogy miért tudnak a többtízmillás terepjárók 90-el húzni lakott területen belül. Hát én totál egyetértek a készülő szabályozással.
Ha én nem randalírozhatok, másnak se lehessen. :((

(#28911) dragonfx válasza degu (#28909) üzenetére


dragonfx
veterán

az utolso jöhetne.nem nem vettem semmit a bmw.reörülök ha menni tudok vele.450 a benya.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28912) MaciG válasza degu (#28909) üzenetére


MaciG
addikt

Te milyen lézerblokkolót használsz?

Aki csóró, annak nincs pénze autóra, és arra ,hogy azt fenntartsa, arra meg pláne nincs, hogy még száguldozzon is vele ilyen üzemanyag árak mellett, szóval ezt pont nem a csórók ellen van... :U

BANZAII

(#28913) mezis válasza lujó55 (#28910) üzenetére


mezis
nagyúr

Én is egyetértek a lézerblokkolók betiltásával. Nem irigységből (mert nekem nincs), hanem az emberiség fenn maradása érdekében. Mert a súlyos (halálos) balesetek jelentős részét a gátlástalanul száguldozók okozzák. Ugyanúgy nem sajnálnék pár adóforintocskát a sűrűn elhelyezett kamerákkal történő átlagsebesség mérésre, közlekedési lámpák, zebrák figyelésére. Akinek meg ez sértené a személyiségi jogait, maradjon otthon, intézze a dolgait interneten. (Ott semmiféle veszélynek nincs kitéve... ;] )

mezis

(#28914) lujó55 válasza mezis (#28913) üzenetére


lujó55
őstag

emberiség fennmaradása? :F :U :U :U
túlnépesedés van. csak a magukat magyarnak vallók száma fogyatkozik

Amúgy a bekamerázott részeknél kötelező feltüntetni, hogy megfigyelnek kamerával. Ezt nem én találtam ki, ez így van szabályozva. Minden boltban ki van függesztve a figyelmeztetés.

[ Szerkesztve ]

(#28915) Rick4 válasza lujó55 (#28907) üzenetére


Rick4
félisten

Nem olvastad a videonál a szöveget? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28916) lujó55 válasza Rick4 (#28915) üzenetére


lujó55
őstag

ja, bocs.
tényleg. :U

(#28917) Rick4 válasza tomcsi23 (#28888) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom mennyi, ugyanis ha a 12V-os töltőt kihúzom, automatikusan kikapcsol, ha bedugom, elindul, és közben valamitket nyilván törölget, mert már sok sok órát vezettem. Ha kártyaolvasóba teszem a kártyát, minden látszik a szoftverben, ott 2-3 percenként vág egy egy utat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28918) Lauda


Lauda
félisten

[link] Meredek volt. :D

(#28919) hossszú válasza Lauda (#28918) üzenetére


hossszú
őstag

Ezek az állatok mennyivel mentek a jeges úton?! :Y

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#28920) zsid válasza Lauda (#28918) üzenetére


zsid
senior tag

Ez is xD

<tRucKdriFteR>

(#28921) Lauda válasza zsid (#28920) üzenetére


Lauda
félisten

Komoly.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#28922) runner 125 válasza zsid (#28920) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az igen.

..még, jó, h nem volt rajta egy deka teher. Akkor tarolt volna pár autót.
Mindenesetre azért durva.

mod.

Most nézem a fentebbit Lauda.

..íjj baz, ilyen a mesében sincs, már már fék szagú.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28923) biker válasza Lauda (#28918) üzenetére


biker
nagyúr

[link]
Csak hússzal ezelőtt linkelték :W

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28924) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Nem tudom hogy volt-e már? [link]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28925) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Este ma parkoláskor nekitolattam egy mögöttem parkolónak. Megnéztem, pici horzsolást láttam a lökhárítóján a feltehető hozzáérés helyénél. Írtam neki egy cetlit, hogy hogy tud elérni, ha szerinte is új a sérülés. Viszont ha felhív, hogy érdemes ezt intézni? Kgfb-n keresztül be kellene jelenteni, vagy fényeztesse le, s fizessem ki? Nem nagyon volt még ilyen, azért kérdem. Le is fényképeztem, bár erősen növelni kell majd utólag a birghtnessen, hogy normálisan látható legyen...

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#28926) mocsanisi válasza Drizzt (#28925) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Számolj utána. Egy elem fényeztetése 20ezer körül mozog, meg ugye le kell venni a lököst, meg visszapakolni, arra számoljunk egy 5ezret. Szóval vagy adsz neki 25ezret kézbe, vagy bejelentitek Kgfb-n keresztül, és visszesel 2 szintet. Számold ki hogy neked hogy éri meg jobban.

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#28927) degu válasza mocsanisi (#28926) üzenetére


degu
senior tag

Mindenkeppen kezbe eri meg jobban! :K
Mert nem csak egy evre szol a visszaeses!,hanem mivel 2 szint -kettore!

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28928) Calogero


Calogero
addikt

Egyszer az én autómat is meghúzták, mi nem jelentettük be. 39 000 Ft volt a kár, annyiba került az új elem lefényezése (le-fel szereléssel).
Casco önrészt kifizette 2 részletbe,

(#28929) Avicularia válasza Lauda (#28918) üzenetére


Avicularia
veterán

pár hsz-al feljebb már linkeltem ezt a videót

(#28930) Drizzt válasza Calogero (#28928) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Es ott voltal, vagy megadta elerhetosegeit, s kesobb megkerested?

I am having fun staying poor.

(#28931) Calogero válasza Drizzt (#28930) üzenetére


Calogero
addikt

Cetli volt az ablaktörlő mögött telefonszámmal, lakcímmel és névvel.

(#28932) Rick4 válasza degu (#28927) üzenetére


Rick4
félisten

Ha most B10-ben vagy akkor oké, csak 2 év, de mi van, ha B5-ben? Akkor sok sok évig mindig többet fogsz fizetni, mert amíg el nem éred a B10-et, mindig kettővel alacsonyabb fokozatban maradsz, mintha nem történt volna semmi.
Ehhez képest egy B5 és B7 között lehet évi 5-6 ezres, B10-ből ha visszadobnak B8-ba, talán még ennyi se lesz a különbség. Szóval 50 fölött nem nagyon éri meg kp-ban rendezni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28933) jozsi252


jozsi252
veterán

Lézerblokkoló tiltásra visszatérve, teljesen mértékben megértem aki ilyet használ. Nem azért de mi az ahogy kicsivel gyorsabban mész és 50-100k-t kell fizetned. Ugyanmár. Ha minden dolgozó ember 3-4-500k-t keresne nemis lenne ezzel gond. Na de 60-70k-s keresetnél?

Amúgy ez csak 1 törvénytervezet, vagy megis van mikor vezetik be?

iPhone 13 Pro Max

(#28934) Debilon válasza jozsi252 (#28933) üzenetére


Debilon
addikt

aki 60-70k-t keres, az ne száguldozzon ha tudja mivel járhat, nem sírni kell hanem betartani a szabályokat akármilyen hülyének is tartja őket, vagy számoljon a következményekkel

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#28935) jozsi252 válasza Debilon (#28934) üzenetére


jozsi252
veterán

Nincs is gond a következményekkel. Nemis azt mondtam. Hanem azzal van gond hogy nagyon magasak a büntetési tételek.

Értem ezalatt a telefonálást pl
Vagy az öv - miért nem döntheti el önmaga az ember hogy beakarja-e csatolni magát vagy nem? Ha nem csatolom be magam nemhinném hogy bárkit is veszélyeztetnék.

iPhone 13 Pro Max

(#28936) Mr X válasza jozsi252 (#28935) üzenetére


Mr X
veterán

Karambolozol, a másim fél a vétkes. Ha be vagy kötve, megúszod egy válltöréssel. Ha nem, meghalsz. Vagyis azért, mert te nem kötötted be magad, a másik fél egész életében szidhatja magát, hogy meghalt valaki. Pecig ha bekötöd magad...

(#28937) Debilon válasza Mr X (#28936) üzenetére


Debilon
addikt

így van, nem értem mi a baj a biztonsági övvel is? ha be van állítva a magassága, akkor meg sem érzed hogy be van kapcsolva (ne gyere azzal, hogy fojt, meg rossz érzés, mert ez bullshit)

nameg ha eleinte míg ,megszokod kényelmetlen is, de biztos kényelmesebb mint a betegágy vagy a tolószék (ahogy szokták mondani)

telefonra meg: headset vagy kihangosító

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#28938) zsid válasza jozsi252 (#28935) üzenetére


zsid
senior tag

Ha nem kapcsolod be és netán súlyosan összetöröd magad és túléled, akkor valszeg jóval több lesz a kórházi számlád, mint amennyi TB-járulékot valaha is befizettél. Arra ne is gondoljunk, ha esetleg a sérülésből örökké tartó rokkantság lesz... Ezt meg hagy ne az én/mi befizetésünkből állja már a rendszer, mert te lusta voltál bekötni az övet.

Elég jó indok az övhasználat mellett?

<tRucKdriFteR>

(#28939) Rick4 válasza jozsi252 (#28933) üzenetére


Rick4
félisten

Én azt se értem meg, akinek egyáltalán gyorsabban kell mennie. Indulj el 5 perccel hamarabb. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28940) mezis válasza jozsi252 (#28933) üzenetére


mezis
nagyúr

"kicsivel gyorsabban mész és 50-100k-t kell fizetned"

Ha csak kicsivel mész gyorsabban, nagyon valószínű, hogy megúszod. Ugyanis ilyenkor meg kellene állítani és helyszíni bírságot alkalmazni. (Bankkártyád legyen megfelelően feltöltve ! ;] ). Macerás, sok munka, kevés haszon, egyre ritkábban alkalmazza a szerv.

A traffik a jelentős túllépésre vannal beállítva. Néhányszor már volt itt a fórumon a táblázat.

mezis

(#28941) MPowerPH válasza Rick4 (#28939) üzenetére


MPowerPH
félisten

És aki előtt mondjuk 1000km áll? Az induljon el 4 órával előbb? Ha betartanám a szabályokat, akkor mire odaérek, már indulhatnék is haza...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#28942) Calogero


Calogero
addikt

Vasárnaptól lecsukhatják gyorshajtásért

Magán börtön-t kénye nyitni :F .... az állami úgy is tele van.

[ Szerkesztve ]

(#28943) Dluinet válasza Calogero (#28942) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Itt a tarifa táblázat:
Nincs mérlegelés: fix bírságok vasárnaptól

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28944) jozsi252


jozsi252
veterán

Sokunk álláspontja úgyse fog egyezni ezzel, vannak olyan szabályok amik teljes mértékben fölöslegesek. Illetve van valahol olyan táblázat ami a gyorshajtásra vonatkozik? Azlenne a lényeg igazából. Csak amit a kollega elöbb linkelt abba csak a szabálysértések vannak.

iPhone 13 Pro Max

(#28945) FF23 válasza MPowerPH (#28941) üzenetére


FF23
senior tag

És aki előtt mondjuk 1000km áll? Az induljon el 4 órával előbb?

Nem!
Ne négy órával később induljon el.

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#28946) degu válasza Calogero (#28942) üzenetére


degu
senior tag

Szerintem vagy meg akarjak szuntetni,hogy a helotak autozzanak,vagy azt probalgatjak,hogy be lehet -e mar vezetni a diktaturat. :( /Elegge meg vannak -e felemlitve a birkak/
Ti. ezek a buntetesek,es *szigoritasok* mar nem a mi erdekeinket szolgaljak,hanem egyszeru...megfelemlites! :W
Ezeknek mar semmi koze a kozlekedesbiztonsaghoz.Ez inkabb hasonlit a kozepkori *torvenykezesre*,amikor valaki tyukot lopott,es levagtak a kezet...
De lehetne kombinalni a trafit golyoszoroval,ami automatikusan kivegezne a gyorshajtot! :Y
/Es akkor mar nem kellene tovabb szigoritani a *torvenyeket*/
Es mivel mar minden szabalysertest kivontak az emberi dontes alol...mar moralis kerdes sem merulhet fel.

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28947) Lauda válasza jozsi252 (#28944) üzenetére


Lauda
félisten

Felsorolnad az altalad feleslegesnek tartott szabalyokat? ;)

(#28948) degu válasza Lauda (#28947) üzenetére


degu
senior tag

Hagyjuk ezt! :(
/Te meg mutasd meg,hogy hol irtam ezt le?Mert en egesz masrol beszeltem!/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28949) Mr X válasza degu (#28948) üzenetére


Mr X
veterán

Talán ha megnéznéd, kinek válaszolt Lauda...

A többire meg, nem kell szabálytalankodni, akkor nincs büntetés. Vicces, hogy nindenki sír, hogy drága a büntetés.

[ Szerkesztve ]

(#28950) bobsys válasza degu (#28946) üzenetére


bobsys
addikt

Nem ertem miert vagytok igy kiakadva. Teljesen jo. Fix buntetes, nincs merlegeles jog-nincs kenopenz.
Par bunit utan jogsi bevonas. Szinten.
Mashol szarra van kamerazva a varos, siman 500 dolcsi egy gyorshajtas (jobbra fordulas ott ahol nincs megengedve $250), akkora dugok hogy olyat meg nem lattatok, napkozben sem eri meg sietni, mert nincs zoldhullam. 2 savos uton ha egymas mellett megy ket auto lasabban mint a megengedett senki nem nayazik. No worries, ugyis odaersz. Hiszen tudod, hogy mennyi ido kell ha szabalyosan kozlekedsz.
12 bunti pont utan ugrott a jogsi (ez kb 4 gyorhajtas). Unnepnapokon (husvet, ANZAC day stb) dupla penzbunti es dupla pont, legutobb most volt husvet miatt csutortok estetol hetfo estig ilyen.
Uj-Zelandon konkretan most zuztak be egy hulyegyerek kocsijat, mert burnoutolt. 3-szor kaptak el erte. Meg egyszer nem fogja csinalni, mert nincs mivel.
1 sort megiszol, kocsiba ulsz, elkapnak, 6 honap jogsi bevonas, par szaz dolcsi buntetes. 6 honap utan kapsz egy probajogsit 1 talan 2 evre, nulla alkohol es nagyjabol minden szabalyszeges ketszeres szorzoval megy.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.