Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28151) Rick4 válasza Lokids (#28145) üzenetére


Rick4
félisten

Erre való egy felvevő HD kamera a kocsiba.. Most készülök én is venni, eddig még szerencsére nem volt olyan eset, hogy kellett volna használni, de ha csatt van, ezzel nem kell magyarázkodni...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28152) Integra válasza Rick4 (#28151) üzenetére


Integra
titán

tudsz erre speckó rendszert? mert ide nem gopro meg a pov és a többi hardver kell, hanem kifejezetten erre a célra kifejlesztett hardver és nem a lencsére meg minőségre gondolok, hanem működésre. igaz, még nem nagyon kerestem rá, időm zéró :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28153) TazLeacher válasza Integra (#28152) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kimondottan a HD érdekel, vagy maga a kamera? Mert kamerából van sok, de, hogy pont melyik HD-s, és azokból melyik a jó...passz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28154) dragonfx


dragonfx
veterán

nesze neked dragonfx.... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28155) tomcsi23 válasza dragonfx (#28154) üzenetére


tomcsi23
veterán

Wtf?
:DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#28156) dragonfx válasza tomcsi23 (#28155) üzenetére


dragonfx
veterán

facebook teszt....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28157) runner 125 válasza dragonfx (#28154) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az "oklevél" után az a BMW már csak merő véletlen. :D :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28158) dragonfx válasza runner 125 (#28157) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe jaja azt utolag vettem észre

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28159) philoxenia válasza decibel (#28144) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

kilyelölt gyalogos-átkelőhely :Y :Y :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28160) MasterMark válasza philoxenia (#28159) üzenetére


MasterMark
titán

Most mi balyod? :DDD

Switch Tax

(#28161) philoxenia válasza MasterMark (#28160) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert ly-t használ, ahol nem kéne... kilyelölt gyalogos-átkelőhej lenne, nem? :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28162) Dluinet válasza philoxenia (#28159) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kilyelenthetem, hogy igazad van.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28163) deicide válasza Dluinet (#28162) üzenetére


deicide
veterán

Hejesen mondod. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#28164) MasterMark


MasterMark
titán

Hóban vezetéshez valami lyó tanács, kezdőnek? :DDD

Switch Tax

(#28165) deicide válasza MasterMark (#28164) üzenetére


deicide
veterán

Van, persze, kettes, kormány elteker, kézifék, padló, vigyorog...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#28166) Dluinet válasza MasterMark (#28164) üzenetére


Dluinet
nagyúr

buszjegy

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28167) MasterMark


MasterMark
titán

deicide & Dluinet köszi. :DD :R

Switch Tax

(#28168) philoxenia válasza MasterMark (#28164) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Oktató a jobb egyben?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28169) Dluinet válasza MasterMark (#28167) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kezdőként ne vezess forgalomban, hóban.
Valakivel vitesd el magad ( ilyen nagy hóban, majd jégben is) egy nagy-nagy üres parkolóba és ott gyakorold a csuszást, kanyarodást.
Majd üres, széles meredek helyen a le-fel közlekedést, indulást és megállást.
Ha ezekkel együtt van már egyévesnél több vezetési tapasztalatod (esőben, sötétben, ködben, viharban), akkor már mehetsz nyugodtan hóban óvatosan.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28170) Rick4 válasza Integra (#28152) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, nézegettem 100$-ból lenne meg egy olyan amiben van 2.7"-es LCD, GPS logger, SD kártyahely, előre és hátra is néző optika (tehát egyszerre két képet vesz) mindezt 720P-ben. Ami tuti, az itthon 90 rugó a traveltechnél, az megvan kintről 60 körül.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28171) Integra válasza Rick4 (#28170) üzenetére


Integra
titán

720p bőven elég, főleg ha 60fps-sel vesz sd-re, az pöpec. igazából engem a szoftver működése érdekelne, hogy lehet rákötni a gyújtásra, kulcs forditás, motor jár és akkor vesz fel. ha nem történt semmi, akkor pedig simán törli a felvételt etc.. ebben nem vagyok jártas

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28172) Rick4 válasza Integra (#28171) üzenetére


Rick4
félisten

Ez az egyik legjobb cucc: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28173) runner 125 válasza Integra (#28171) üzenetére


runner 125
nagyúr

60fps-re ezek szerintem nem képesek. 30 kép/ másodperctől már korrekt minőségű felvételt lehet gyártani.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28174) Integra válasza Rick4 (#28172) üzenetére


Integra
titán

haha, vicces az ára :)
ennyiért meg is veszik?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28175) decibel válasza philoxenia (#28161) üzenetére


decibel
aktív tag

Mivaaan? :D

Hej-t pontos j-vel jómagam csak teheneknek szoktam ordítani, két ostorcsattintás között a legelőn. :P

"you are a monkey poo-poo"

(#28176) TazLeacher válasza Integra (#28174) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak egyszer jön jól, és visszahozta az árát. Kicsit helyrerázódok, én biztos beruházok egy ilyenre. Tanultam a saját hibámból...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#28177) Lauda válasza MasterMark (#28164) üzenetére


Lauda
félisten

Legy nagyon figyelmes, ne vezess hosszabb szakaszon az elejen, tarts nagyobb kovetesi tavolsagot es banj ovatosan a fekkel es a kormanymozdulatokkal. Nyugodtan menjel csak ki vezetni, kulonben sosem tanulod meg.

(#28178) Rick4 válasza Integra (#28174) üzenetére


Rick4
félisten

Mondom, ezt lehet megvenni már 60-ért, szerintem egy piros lámpás áthajtás, meg egy baleset nem egyértelmű szituációját a rendőrség által számodra rosszul ítélve többől jössz ki egy esetnél mint amennyibe ez kerül. Ami ennél kevesebb, annak valami funkciója nem teljes, de itt legalább lehet látni hogy mi hogy működik. Én ezt néztem ki: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28179) Integra válasza Rick4 (#28178) üzenetére


Integra
titán

persze, usa-ból hozok én is szinte mindent :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28180) runner 125


runner 125
nagyúr

Beszakadt a Balaton jege két Hummer alatt.

LOL :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28181) philoxenia válasza decibel (#28175) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

óvass vissza....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28182) Lauda válasza runner 125 (#28180) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD A jeg az a hummer alatt is csak olyan vastag.... :))

(#28183) runner 125 válasza Lauda (#28182) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hjah, de a balatoni maffilya eztet nem gondolta volna. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28184) Lauda válasza runner 125 (#28183) üzenetére


Lauda
félisten

Egy fraszt maffia, mikronyugdijas + forinthitel.... :))

(ha kettot veszel meg occsobb.... :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#28185) dragonfx válasza runner 125 (#28180) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28186) MasterMark válasza Lauda (#28177) üzenetére


MasterMark
titán

Voltam :K Nem volt nagy gond mert a népligettől teljesen be volt állva a lágymányosi hídig...
Az elején pörgött a kerék nagy hóba, aztán rájöttem hogy finomabban kellene indulni. XD

Switch Tax

(#28187) Mikuland válasza runner 125 (#28180) üzenetére


Mikuland
tag

Mert az amőba agyú hallotta, hogy a háborúban tankok is mentek a Balaton jegén! Így mit neki hammer... Én hagytam volna ott a vízben mindkettőt. Majd olvadáskor kijön magától, iszen erős gépek.. ;] Ja és "csak" 20.000 ft-ra lehet büntetni szabálysértés miatt! :C

Mi az nekik? Nem tétel....a ki vétel sokkal lyobban fájhatott. :DD

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#28188) runner 125 válasza Mikuland (#28187) üzenetére


runner 125
nagyúr

Facebook-on van egy galéria a mentésről is, érdemes megnézni... - ráadásul a barma jégre menetel előtt büszkén rakta fel a fotót róla.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#28189) vikvuk válasza runner 125 (#28188) üzenetére


vikvuk
aktív tag

[link]

gyönyörű tisztán tartott, miért nem világít a hátsó lámpa?! :U

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#28190) AMD Power


AMD Power
titán

Amerikai autó, amerikai IQ mellé? :U :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28191) adalbert1 válasza Rick4 (#28178) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha megérkezik és használod összefoglalnád majd róla röviden a tapasztalataidat? Én is gondolkozok valami hasonlón mióta a 2 közeg rámhúzta a nem indexelt kifelé körforgalomból-t, viszont sokat költeni nem akarok a témára.

(#28192) Mikuland válasza runner 125 (#28188) üzenetére


Mikuland
tag

Sajnos még ismerem ezt a zembert.....annyi esze ami itt is látccik! Apuka nyerőgépei megteremtették a pénz hatalmát! :W

Azt a Kalóst.... Nem rég még anyuka levetett öreg ML-jével villogott.
A pénz nem növeli az agytérfogatot....

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#28193) vikvuk válasza Mikuland (#28192) üzenetére


vikvuk
aktív tag

melyiket? :P 7-en is benne voltak a buliban :D

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#28194) Mikuland


Mikuland
tag

Az is lehet, hogy hammer reklámot akartak csinálni, de a jéggel nem volt egyeztetve... :DD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#28195) Möhe


Möhe
addikt

Nah a múltkor "panaszkodtam" hogy még nincs itt hó,erre tessék,este megjött,és viszi a szépen. :((( Mazsolákkal tele a város,jeeee.

(#28196) Rick4 válasza adalbert1 (#28191) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, majd dobok is fel valami video-t. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28197) dragonfx válasza vikvuk (#28189) üzenetére


dragonfx
veterán

látszik mérföldekről szemét bünöző maffiozo geciláda, ott döglött volna mega kocisjával együtt. :((( :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28198) Möhe válasza dragonfx (#28197) üzenetére


Möhe
addikt

Az ilyen nem bír ottmaradni,és ha a jól látom akkor a kommenteknél szlovák rendszámos a gép. Egy jóképű ellenőrzést ezután a művelet után,mint természetkárosítás címszóval egész nyugodtan ki lehetne számlázni neki.Aztán a NAV is a szlovák rendszám miatt. Csak hogy érezze a törődést az "állampolgár".
Tipikus ki ha én nem forma,nagyarcú...

(#28199) dragonfx válasza Möhe (#28198) üzenetére


dragonfx
veterán

börtön....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28200) Möhe válasza dragonfx (#28199) üzenetére


Möhe
addikt

rosszul írtad, letöltendő börtön ,úgy 2 évvel már nem lenne ekkora a feje

A városban elég sokat mentem (munkámból adódóan muszáj) és 1xláttam csak hótoló vagy útszóró kocsit. Pedig "fel vagyunk készülve" (hallhattuk a katasztrófavédelmet) a főúton letaposott vastag hóréteggel találkoztam a délutáni időben. A hó pedig még tegnap este jött. Igaz nagy széllel,de azért találkoztam olyan úttal is amit rendesen fújt a szél,de nem is volt havas és letaposva sem volt rajta a hó. A belváros meg...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.