Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) 8th


8th
addikt

[link] :Y

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29402) Lauda válasza bobsys (#29400) üzenetére


Lauda
félisten

Szerencsere. :R

8th az a tolato autos, amiben a kamera volt, mit osszebenazott. Reg felre kellett volna allnia. :D

(#29403) 8th válasza Lauda (#29402) üzenetére


8th
addikt

Lehet úgy volt vele, hogy minél távolabb akart lenni az eseményektől. Gyerekkel a hátam mögött és is inkább elhúztam volna csíkot a fenébe onnan ők meg verjék egymást laposra. Mit érdekel engem.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29404) Lauda válasza 8th (#29403) üzenetére


Lauda
félisten

Es igy aztan messze volt toluk.+ az auto is osszetorott. Ha felreall eleve nem is tortenik semmi, mert el tud menni a zold autos. :D

[ Szerkesztve ]

(#29405) 8th válasza Lauda (#29404) üzenetére


8th
addikt

Ja aztán Kojak és agyoniskolázott társa rajta kéri számon, hogy miért engedte el. Nem jó ez sehogy sem. Jobb az ilyenből kimaradni. Tipli onnan és nincs gond. Kivéve amikor van. :DDD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29406) MaciG válasza Zozzant (#29397) üzenetére


MaciG
addikt

Hát egyszer nagy a család és bent már nem férnek? :))

(#29395) Lauda: Lehet hogy az ilyennek kicsit megszorongatta volna az ajtó a lábfejét... :U

BANZAII

(#29407) Lauda válasza 8th (#29405) üzenetére


Lauda
félisten

Jobb hat, de hogy maradsz ki? A not nem hiszem, hogy bantottak volna amiatt. :D

MaciG De szenya vagy. ;] :DDD

(#29408) Avicularia


Avicularia
veterán

Nem hiszem el,hogy ilyenkor nem tudnak semmit csinálni egy ilyen féreggel,aki a diplomata papírja mögé bújik :U :( [link]

(#29409) mezis válasza Avicularia (#29408) üzenetére


mezis
nagyúr

Szerintem túlságosan "puha" volt a közeg. Megilleti a mentelmi jog, amíg betartja az ország törvényeit. És ennek a saját politikusokra is érvényesnek kell(lene) lenni. Egyébként kijózanító, dutyi,...

mezis

(#29410) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Gyerekek mit láttam a minap, nem is fogjátok elhinni :D e36 M3 2 autóúton külső sáv 80 :D Gyorsan megelőztem, soha nem lesz még egy ilyen alkalom ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29411) 8th válasza DeadMeat (#29410) üzenetére


8th
addikt

Drága a benzin, lealáztad mint a szart! ;]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29412) DeadMeat válasza 8th (#29411) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mint az állat úgy megaláztam :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29413) Lauda válasza Avicularia (#29408) üzenetére


Lauda
félisten

Na az usaban az ilyenek 10 perc mulva a sitten ulnek. :K Nem jok ezek a torvenyek, nem vedik az allampolgarokat es a rendoroket.

(#29414) Calogero


Calogero
addikt

(#29415) Lauda válasza Calogero (#29414) üzenetére


Lauda
félisten

:(

(#29416) 8th válasza Calogero (#29414) üzenetére


8th
addikt

De rossz érzés ilyet látni. Remélem nem szándékos öngyilkosság volt. Egyre sűrűbben történik olyan baleset, hogy váratlanul áttér valaki a szemből jövő kamion elé és csatt. :(

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29417) AMD Power válasza Calogero (#29414) üzenetére


AMD Power
titán

Borzasztó!! :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29418) kételkedem válasza 8th (#29416) üzenetére


kételkedem
addikt

Éjjel történt, lehet, hogy elaludt...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29419) MaciG válasza 8th (#29416) üzenetére


MaciG
addikt

Nekem is ez jutott eszembe. Mostanában egyre gyakrabban jön szemből kamion az ilyen áttérős baleseteknél, pedig mennyivel valószínűbb az, hogy áttér és nem jön senki azt lesodródik az árokba, vagy egy személykocsi jön. Főleg este mikor alig van forgalom.

BANZAII

(#29420) dragonfx válasza DeadMeat (#29410) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe nálam ilyen tuti nem lenne igy fogalmazok :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#29421) Möhe


Möhe
addikt

Ma megvolt a kalandom az esőben. Szép 90es tempóban kocsikázom,szakadó esőben amikor az előttem lévő ablaktörlő kihajol a tükörhöz és nem megy vissza a helyére. :Y
Levert a víz és szépen lehúzódtam megbütykölni. Addig matattam vele amíg a másik sem akart már "dolgozni". Így mentem vele 30-40es tempóval kb 10 KM-t és beértem Marcaliba. Nagyjából úgy vezettem mint Ace Ventura :DDD ,oldalablakon nézelődve esőkabátban csukjával a fejemen. A 3. autószerelő tudott velem érdemben foglalkozni,a másik 2 elküldött mert nem értek rá, "...tele vagyunk munkával és kinn sem tudunk dolgozni,nincs hová beállni" :((( ,rá sem néztek. Egy márkaszervízben fogadtak,és csak 5 perc meló volt vele.

De hogy mennyien mentek világítás nélkül szakadó esőben,és hiába villantottam nekik,visszavillantottak,vagy csak mentek tovább bambán,persze lámpa nélkül. Talán 10ből 2-3 köszönte meg és kapcsolta fel. :(
Egy ideig mentem terepjáró mögött egy "egyutcás" faluban,nyomvájús úton. A sofőr szépen benne tartotta a nyomban a kocsit,ami persze kitolta a járdára a vizet,csak hogy még egy szép nagy árok is az út és a járda között volt :W . Kicsit sem vette volna középre a kocsit hogy még az aquaplaningot is elkerülje,de nem.Néha én is belementem hogy kikerüljem a parkoló kocsikat és azért érezni lehetett ,hogy ha nem figyel az ember kitekeri a kormányt a kezéből. Szembe forgalom nem volt,de a telefon a fülén lógott a 50+ -os f@xnak.
Voltak ma furcsaságok :O

(#29422) Lauda


Lauda
félisten

Helyi akcio, marmint hogy a varosban tortent, tul alacsonyan volt az erkely: [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#29423) Möhe válasza Lauda (#29422) üzenetére


Möhe
addikt

azzal verte le az erkélyt? szinte semmi baja a doboznak

meghallgattam volna mit mond a főnöknek ;]

(#29424) Zozzant válasza Möhe (#29423) üzenetére


Zozzant
addikt

Szembejött az erkély a sávomban főnök...!

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#29425) mezis válasza Möhe (#29421) üzenetére


mezis
nagyúr

Mindössze lelazult az anya az ablaktörlő lapátok felszorításánál ? És mind a kettő ? Ki tette fel ezeket ?

mezis

(#29426) mezis válasza Möhe (#29423) üzenetére


mezis
nagyúr

Azért az a statikus is megéri a pénzét, aki ezt az erkélymegoldást tervezte...Én egy kutyaólat sem bíznék rá. :(

mezis

(#29427) Möhe válasza mezis (#29425) üzenetére


Möhe
addikt

így van,csak megszorította az anyákat és kész is, eddig semmi gond nem volt vele,ma előjött ez a hiba

(#29428) Rick4 válasza mezis (#29426) üzenetére


Rick4
félisten

Gondolom a statikus nem kalkulálta bele, hogy majd oldalról nekimegy a dobozzal egy teherautó. Nézd meg hogy be van horpadva a doboz bal felső széle. Leverte, a cucc meg ráesett az elejére. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29429) mezis válasza Rick4 (#29428) üzenetére


mezis
nagyúr

És azt megnézted, hogy mi tartotta azt a barmi súlyos beton elemet ?

mezis

(#29430) Lauda válasza Möhe (#29423) üzenetére


Lauda
félisten

A bal sarkaval ment neki, oszt razuhant az egesz. ;]

(#29431) Lauda


Lauda
félisten

:DDD :DDD

(#29432) Dluinet


Dluinet
nagyúr

alvó kamionos

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29433) Lauda válasza Dluinet (#29432) üzenetére


Lauda
félisten

Durva.

(#29434) MPowerPH válasza Dluinet (#29432) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért a szemből érkező szépen kikerülte. :) Így jó esetben már zúzódással megúszta az esetet, és szerencsére más nem sérült meg. Sajnos egy szűk kétsávos úton ez halál, és nem csak neki.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29435) Möhe válasza Dluinet (#29432) üzenetére


Möhe
addikt

:Y
40 tonna (jó esetben csak ennyi) elszabadulva ,nem sámli lélekjelenléte volt a szembejövő kamionosnak

én ma csak egy 70 meg a halál közötti nyugdíjasba botlottam (szinte szó szerint) ,mert megállt előttem a körforgalomban (nem előtte,hanem benn a karikában 2 kijárat között!!! ) a swiftjével, mikor megelőztem dudálva ,igen csak mondta a magáét meg mutogatott.. :W
ilyenkor mi az isten játszódhat le az emberben hogy ilyent művel?

(#29436) Lauda válasza Möhe (#29435) üzenetére


Lauda
félisten

Sok ilyennek nem tudom hogy van orvosija. Nem a korral van bajom, de tenyleg olyanok is autoznak, akik teljesen alkalmatlanok, se nem latnak, se nem hallanak rendesen a reflexek meg nem is leteznek. :W

(#29437) Bogyó bá' válasza DeadMeat (#29412) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem ügy: én úgy 25 éve egy kétütemű trabanttal egy Pontiac TransAm-ot hagytam állva!
Szó szerint: ő állt az út szélén, én meg haladtam negyvennel, és majd kiesett a szemem.... :) (életemben akkor láttam először olyat, a Knight Rideren kívül)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#29438) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29439) Lauda válasza philoxenia (#29438) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon helyes. Igy kene ezt itt is.

Masodikra szinten, vizsgafeladatnak kene lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29440) Bogyó bá' válasza philoxenia (#29438) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A második az tök jó!!!!!!! Erre iszunk! :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#29441) MPowerPH válasza philoxenia (#29438) üzenetére


MPowerPH
félisten

A második az mesteri, le a kalappal a sofőr előtt. Így van, vizsgafeladatnak kellene lennie... Így ki lehetne szelektálni a forgalomból a vezetésre alkalmatlan egyedeket, tehát a jogosítvány tulajdonosok 90%-át. ;]

Don't Tread On Me

(#29442) 8th válasza philoxenia (#29438) üzenetére


8th
addikt

Hungarian version :P

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29443) tomcsi23 válasza 8th (#29442) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jó sok kocsit beelőzött. :Y:D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#29444) mephi666 válasza Möhe (#29435) üzenetére


mephi666
nagyúr

mintha tilos lenne megállni, megfordulni, tolatni, stb :U az a durva, amikor nekik áll feljebb...

tegnap én bringával majdnem karamboloztam ;] tekertem hazafelé a panelsor mellett, kb 3méter széles kibetonozott járda van, ahol elfér 2 bringás meg 1-2 gyalogos is kényelmesen, előttem pár méterrel teljesen balra kihúzódva egy 60-70körüli figura tekert kb olyan sebességgel (kb 10km/h), mint én... én jobb szélén... 1 lépcsőháznyira voltam a lakásomtól, mire a fickó gondolt egyet, hogy bekanyar jobbra, de mindenféle szétnézés nélkül... kapásból húztam 2kézzel a féket, meg lábbal is rásegítettem, így bírtam centikre megállni tőle... csak nézett... kocsival azért sokkal (köz)veszélyesebb manővereket is be szoktak mutatni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29445) AMD Power válasza 8th (#29442) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos velem van a baj,de szerintem az ilyennek szimpla hülye gyerekek. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29446) 8th válasza tomcsi23 (#29443) üzenetére


8th
addikt

Neszójjábe! :DDD

(#29445) AMD Power: nem veled van baj szerintem is azok. Bár azért egy fokkal mégis jobb a bmw-s hülyéknél akik a tesco/auchan körforgalomban játsszák az eszüket ugyanígy a forgalomban. Itt legalább "szabad volt a pálya". Az ilyenek autómárkától függetlenül nagy rajok mind de ha 100nál kapnának egy durrdefektet a 90%-uk ~5másodperc múlva fejjel lefelé állna meg az út melletti árokban.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29447) Lauda


Lauda
félisten

(#29448) Dluinet válasza Lauda (#29447) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez a lecsalogatás.
A vétkes sofőr mivel nem látott gyalogátkelőhelyet, így nem számított gyalogosra.
De aki megállt az nem indexelt, hogy parkolni fog, ezért köteles lett volna megállni mellette.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29449) Calogero válasza Dluinet (#29448) üzenetére


Calogero
addikt

Ez nem lecsalogatás.
A gyalogos szétnézés nélkül lépet az úttestre.
Nem azért állt meg a bódés autó, hogy átengedje a gyalogost, hanem azért mert nem akarta elütni.

(#29450) MPowerPH válasza Dluinet (#29448) üzenetére


MPowerPH
félisten

Beszélsz hülyeséget.... Ez a gyalogos hibája 100% -ig, ott nincs átkelő, tehát nincs joga ott tartózkodni. A sofőr hatalmasat mentett. És nem lett volna köteles megállni mellette, ez egy újabb hülyeség. :o Szvsz ilyen helyen nem engedünk át gyalogost, így nem kell arra számítani, hogy ott valaki azért áll meg, mert átengedi. Arra ott a zebra.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.