Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28351) deicide válasza MaciG (#28348) üzenetére


deicide
veterán

Ez biztos nem a velencei-tó, nincsenek fák sehol ilyen közel a parthoz.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#28352) zsid válasza MaciG (#28348) üzenetére


zsid
senior tag

Az is ragályos, hogy facebookon 1 hülye elindít valami ökörséget, és mindenki ész nélkül osztja meg :DDD
a fent említett X6-os valójában

<tRucKdriFteR>

(#28353) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

ez nagyon állat.... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28354) kételkedem válasza dragonfx (#28353) üzenetére


kételkedem
addikt

[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28355) Viszlát válasza Rick4 (#28345) üzenetére


Viszlát
addikt

Mi lenne, ha felhagynál a trollkodással és esetleg megtisztelnél bennünket a ksh adatait cáfoló statisztikákkal? Ha léteznek ilyenek, biztosan nem lesz nehéz dolgod, szerintem érdemes lenne megpróbálnod, a változatosság kedvéért. :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#28356) Khelben válasza Viszlát (#28355) üzenetére


Khelben
nagyúr

A ksh adatai pont azt igazolják, amit mi mondunk, de téged a tények zavarnak legkevésbé :D

(#28357) MaciG válasza Khelben (#28350) üzenetére


MaciG
addikt

Ne is törődj vele, a poén kedvéért simán lehet Velencei-tó is :D

Kíváncsi lennék ténylegesen mennyivel csökkenne a balesetek száma, ha bevezetnék ezt a fajta biztonsági övet is. :D

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#28358) Viszlát válasza Khelben (#28356) üzenetére


Viszlát
addikt

Valóban! Már 2008-ban is "csak" 16 halálos kimenetelű baleset történt gyorshajtás miatt, de szerintetek mégis az objektív felelősség bevezetése indokolja az utóbbi években, a halállal végződő balesetek százas nagyságrendű csökkenését. :D

No mindegy, én megpróbáltam, mindenki láthatja. :( Innentől DNFTT üzemmód...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#28359) Khelben válasza Viszlát (#28358) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egyszer talán lesz alkalmad kipróbálni, mi a különbség, ha 50-nel vagy 70-nel csapódsz a stoptáblát figyelmen kívül hagyó kamion oldalába és ha előbb nem, akkor majd megérted, hogy miért csökkent a halálos áldozatok száma a többi kategóriában is, és hogy ez hogyan függ össze a sebesség csökkenésével.

(#28360) degu válasza Khelben (#28347) üzenetére


degu
senior tag

De szep is lenne,ha minden,amit hivatalosan irnak,kozolnek - igaz lenne! :(
Ha benyeled a tesztat,akkor igazad van,ha gondolkodsz egy kicsit,akkor nincs!
Na! Ezen azutan kivaloan lehet civakodni... :W
Minden hivatalos kozlemeny,tajekoztatas arra mutat,hogy vannak ugyan nehezsegek,de minden rendben van.
Hiaba emelik az egekbe az uzemanyag arat,azert nem fogy sokkal kevesebb,mert mindenki meg tudja fizetni.
Ebben benne van az a *kiserleti leggomb*is hogy ezert lehet tovabb emelni!
A tortenesek ezt bizonyitjak,es nem a MASZ adatainak helyesseget!
/Sajnos ilyen vilagban elunk most,hogy annyi a kavaras,a csusztatas,hogy nem konnyu szetvalasztani a *Patyomkin Falut* a valosagtol./
Ami nem *hivatalos kozlemeny* hogy sem en,sem a szomszedaim nem tudjak hasznalni a kocsijukat normalisan,csak *centizve* a benyat.Ma mar olcsobb egy liter piat venni,mint 1 liter benyat! :W
Azert irigyellek!
Neked csak cafolni kell mindent... :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28361) Khelben válasza degu (#28360) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor én meg mondjam azt, hogy szerintem emelkednie kellett volna a fogyasztásnak, mert én pl. kétszer annyit tankoltam 2011-ben, mint 2010-ben? Hiszen te is ebből indulsz ki, te kevesebbet tankolsz, ezért mindenki kevesebbet tankol.
Neked milyen forrásaid vannak arra, hogy csökkent az üzemanyag forgalom? Melyik a megbízhatóbb, a MÁSZ adatai, vagy az, hogy te épp mit tapasztalsz?

(#28362) philoxenia válasza degu (#28360) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mit iszol Te aminek litere 450 alatt van? :Y :Y :Y
Jobb is ha nem ülsz kocsiba ezek fogyasztása után akár napokig sem..... :( :( :(

:D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28363) MaciG válasza philoxenia (#28362) üzenetére


MaciG
addikt

Például a sör? :U

BANZAII

(#28364) zsid válasza MaciG (#28363) üzenetére


zsid
senior tag

A normálisabbja annak is szűken jön ki 450ből :((

<tRucKdriFteR>

(#28365) philoxenia válasza MaciG (#28363) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A sör nem alkohol, a medve nem játék... stb.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28366) MaciG válasza zsid (#28364) üzenetére


MaciG
addikt

Ennyiért kapsz, Sopronit, Borsodit, de még Gössert is. Ezek szerintem jók

BANZAII

(#28367) dragonfx válasza MaciG (#28366) üzenetére


dragonfx
veterán

stefffl, gösser, löwenbrau, holsten, hb...ezek mind.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28368) Möhe


Möhe
addikt

szeretem amikor az este leesett friss havat,a "kedves" sáfőr nem takarítja le a kocsijáról,hanem majd szépen a menetszélre bízza mindezt :((( ,és persze mindezt az én pofámba :W

(#28369) degu válasza philoxenia (#28362) üzenetére


degu
senior tag

Mit..mit!
Hat markas,import,spanyol,es olasz kivalo borokat! /A Lidliben bagoert aruljak,mert domping cuccos,es akcios!/ :K
De nem azt irtam,hogy benzin helyett bort iszom /mert az olcsobb :DDD / hanem azt,hogy mar olcsobb a pia,mint a benya! :Y
Egyebkent se nem tankolok,se nem iszom-ill. minimalisat. :K
Inkabb itt verem a bill-t...ingyen! :P

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28370) philoxenia válasza degu (#28369) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem igazán ismerem a spanyol és olasz borokat, de azt hiszem nem is a Lidl-ben árultakból szeretném megismerni... :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28371) mezis válasza Möhe (#28368) üzenetére


mezis
nagyúr

USA-ban igen keményen büntetik a hósapkával való közlekedést. Jogosan. A "rakományt" megfelelően kell rögzíteni - nálunk is. Még a puha hó is balesetveszélyt jelent !

A teljesen bunkó meg napok múlva is ugyanúgy közlekedik. Pedig addigra már az alja kellőképpen átjegesedett. A rend éber őrei nem érzik úgy, hogy tenni kellene valamit ez ügyben ? Mert ugyanolyan veszélyforrás, mint a be nem kapcsolt biztonsági öv, mobil telefonálás,... :Y

mezis

(#28372) zsid válasza MaciG (#28366) üzenetére


zsid
senior tag

Pilsnert szoktam inni, az meg.. :B

<tRucKdriFteR>

(#28373) a_tesz válasza mezis (#28371) üzenetére


a_tesz
Korrektor

ebből nehezebb bevételt szerezni mint a trafizásból...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#28374) Möhe válasza a_tesz (#28373) üzenetére


Möhe
addikt

jelen körülmények között szerintem nem

[ Szerkesztve ]

(#28375) Rick4 válasza mezis (#28371) üzenetére


Rick4
félisten

Adj már egy statisztikai adatot (de ne 2007-est meg 2008-ast) hanem valóban olyat ami használható mondjuk egy hozzászólás alátámasztásaként is, hogy ebből mennyi baleset született. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28376) mezis válasza Rick4 (#28375) üzenetére


mezis
nagyúr

A statisztikai adatok szerint az elmúlt 100 évben egyetlen Hummer alatt sem szakadt még be a Balaton jege...... :F

mezis

(#28377) Rick4 válasza mezis (#28376) üzenetére


Rick4
félisten

Linkelnéd a statisztikát? :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28378) a_tesz válasza Möhe (#28374) üzenetére


a_tesz
Korrektor

egyrészt kb 10 havas nap van egész évben (jó lehet 20 is), meg utána ha megállítja, papírmunka, azt elintézni idő. a trafi meg lő, küldi az adatot Szombathelyre, ott meg automatán küldi ki a rendszer az értesítést hogy beszoptad. ilyen alapon a lámpa nélkül közlekedőket mért nem szedik ki? szar az egész rendszer sajnos, ez van

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#28379) mezis válasza Rick4 (#28377) üzenetére


mezis
nagyúr

Hogyne, fejből tudom: Utoljára 32 évvel ezelőtt szakadt be a Balaton jege egy horgász autója alatt, de annak a típusa Trabant 601 volt. (Az autóé. :D)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#28380) Rick4 válasza mezis (#28379) üzenetére


Rick4
félisten

Na, akkor le is vonhatjuk, hogy 32 évenként szakad be kocsi a Balatonba, tehát usgyi mindenki, most van még 32 évünk. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28381) Rick4 válasza philoxenia (#28370) üzenetére


Rick4
félisten

Van akinek ezek a márkásak.. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28382) philoxenia válasza Rick4 (#28377) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28383) degu válasza philoxenia (#28370) üzenetére


degu
senior tag

Hat a lidli egy sotet lo,valoban!
Remelheto,hogy nem azert akcios,mert fagyalloval van tartositva. :Y
Egyebkent lehet jo is,mert a domping arak nem biztos,hogy a minoseget jelzik,inkabb azert lehet olcso,hogy le tudjak verni a jo,magyar borokat!
Figyu!
Meg az az ido is eljohet,hogy Nemetorszagbol importaljuk a gulyast,meg a csikost,meg a karikas ostort... :W
/A magyar szilva,meg futyulos barack palinkat,libamajat mar kiutottek! :( /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28384) mezis válasza Rick4 (#28380) üzenetére


mezis
nagyúr

Bocs, tévedtem 2 évet. Hiába, kopik a memória, kopik a memória... :DD

mezis

(#28385) Rick4 válasza degu (#28383) üzenetére


Rick4
félisten

Szép az, mikor a saját véleményeddel szöges ellentétben írsz valamit. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#28386) MaciG válasza mezis (#28371) üzenetére


MaciG
addikt

Ez ilyen. Pl. az milyen már, hogy nem lehet kézben tartva mobil telefonálni, de pl. szendvicset majszolni meg lehet vezetés közben. Az nem balesetveszélyes?

BANZAII

(#28387) mezis válasza MaciG (#28386) üzenetére


mezis
nagyúr

A szendvics nem szokott visszapofázni. :DDD

mezis

(#28388) MaciG válasza mezis (#28387) üzenetére


MaciG
addikt

De ha szendvicset eszek és közben headseten beszélgetek? :))

BANZAII

(#28389) Lauda válasza MaciG (#28386) üzenetére


Lauda
félisten

Semmi olyan tevekenyseget nem vegezhetsz, ami elvonja a vezetesrol a figyelmed. Ha valakinek a szendvics eves vonja el, akkor nem ehet. Akinek az adobevallas keszitese sem vonja el, az csinalhatja azt is. :D

(#28390) MaciG válasza Lauda (#28389) üzenetére


MaciG
addikt

És ha nekem a kézben tartott mobiltelefonálás sem vonja el akkor azt mért nem lehet? Kicsit sántít..

BANZAII

(#28391) mezis válasza MaciG (#28388) üzenetére


mezis
nagyúr

A magyar ember amikor eszik, nem beszél.... :K

mezis

(#28392) philoxenia válasza mezis (#28391) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De a népet elnézve, mikor beszél eszik..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28393) Lauda válasza MaciG (#28390) üzenetére


Lauda
félisten

Nem a kezben tartott telefon vonja el, hanem hogy koncentralsz a beszelgetesre. Allitolag a headset hasznalataval is ugyanannyira lekoti a figyelmed. Mindenkiet, a Tiedet is.

(#28394) philoxenia válasza degu (#28383) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28395) degu válasza philoxenia (#28394) üzenetére


degu
senior tag

Mivamma?
Vegyek marhat,disznot,meg kakast,azt eresszem ossze oket?Hogy egeszseges,valodi kajakat tudjak enni?
Es akkor a tappal mi van?Az is tele lehet nyomva vegyszerrel,meg mindenfele obskurus cuccal.
/Vagy ultessuk tele kukoricaval a Kalvin teret? :DDD /

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#28396) kételkedem


kételkedem
addikt

Indulás előtt takarítsuk le a havat a kocsiról!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#28397) Möhe válasza kételkedem (#28396) üzenetére


Möhe
addikt

Ehhe,ahogy nézem a szél rendesen betakarta,az egész tanyát.

(#28398) Lauda válasza kételkedem (#28396) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD

(#28399) AMD Power


AMD Power
titán

Jönnek a több tízezres fix közlekedési bírságok

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28400) Lauda válasza AMD Power (#28399) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon helyes. Az elozesi es elsobbsegi problemaknal keveslem az osszeget. Indulhatna 100k-tol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.