Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22547) atandi válasza csakb (#22507) üzenetére


atandi
csendes tag

Jobb lett volna, ha nem jövök többet, ha már egyszer úgy gondoltam, döntöttem az ZF 38 mellett.
Mi a gond a méretével??? Szerintem nem sokban különbözika többiektől, nem? Mára hasonszőrűektől.
Megnéztem a tesztvideókat, és láttam a nappal szembeni csíkosodást is, demajd nem videózok nappal szemben, oszt annyi, visznont
van ott másik is, és hát valami lenyűgöző!!:))

De a zuram csak nem hagy békén(ami egyáltalánnem baj, de most ezzel a kétséggel zaklat) szóval hogy ezen csakis kézzel lehet és kell a zoomolást végezni, és ettől ő fél!(nem mintha őolyan sokat fotózna,mindig rámhagyja. Akkor most mi van ezzel?? Tényleg MINDIG nekem kell kézzel tekergetnem az optikát, míg élesnek látom a képet?? Ebben is vannak előre programozott dolgok nem? És gondolom, ott nem kell? Vagymost mi van??

Jajj, nyugtassatok már meg légyszi! És ugye ennek könnyű lesz a szgéper átvitele??Képeknek is, videónak is?? Mert az fontos lenne. (írtam milyen kálvária ez a videókmeránknál, amit emiatt nem is használunk)

Tudom, lehetnék valamivel határozottabb, de ennyi pénzt meggondolatlanul kiadni...hááát, én nem olyn vagyok.

Köszönöm előre is :)) (és aki direkt bosszant és idegesít, az mejd nem nézhetimeg, ha küldök egy szép fotót az új géppel!!! :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.