Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz BlackmMmDog #75028 üzenetére

    Sejtem mire gondolsz, de szerintem az a megoldás jobb mint a kis fém ami alulról a dob aljából kelti a fék hangját, így megint csak azt tudnám mondani hogy a megoldása a Daiwahoz hasonlít, leginkább ott láttam dobcsillag alatt a féklamellák előtt körbe bemarást amihez a fékcsillag kis pöcke hozzáérve adja a hangot amikor a fék dolgozik. Szerintem amit először írtál már elavult megoldás és nem sokan használják már, legalábbis nem a bigpit orsóknál. Annyira vészesen hangos nem lehet de milyen üdvözlítő amikor a hal húzza a nyitott féket és hallod mert már a botspicc teljesen elcsavarodott és elbambultál :) Mondjuk szerintem az is eléggé üdvözlendő dolog hogy két fajta fékcsillagot csomagolnak hozzá gondolván mindkét fajta horgásztípusra. Szerintem ez egy tök nagy piros pont. Ha pót dobot is adnának hozzá az lenne a tökély. Zsinorvezetőt nézve inkább cormorán megoldás, vagy okuma de úgy láttam csapágyazott aminek felépítése egy shimano pergető orsóéhoz hasonlít. Ez nem lehet rossz kurbli, nézek még róla pár szétszerelt videót de amit láttam eddig elég korrekt volt belülről, kenés is van benne elegendő.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés