Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34948) tomrRRR válasza musli26 (#34915) üzenetére


tomrRRR
senior tag

2 Pontyot sikerült fognom, amúrt viszont nem fogtam, ezt a FermentX betainos tejsavas cuccot az életben nem veszek többet, de lehet hogy haldorádós etetőanyagot sem, amióta áttértem ezekre az etetőanyagra kevesebbek lettek a kapások. 2 pontyot akasztottam 2,8kg; meg egy 0,9 kg-at.
Sokan is voltak kint, szerdán SZERDÁN horgászverseny volt... voltak megint vagy 30-35 kocsi, nagyon kevesen fogtak halat.

Amúrt ahogy mondtátok a nádastól 3-4-5 méterre dobáltam, használtam zöld kukoricát, betainos fermentx etetőanyagot, majd abból kivettem a kukoricát felfűztem 3-4 et, zöld pelletet, fokhagymás kukoricát 5-6 órán keresztül nem jött amúr, aztán muszáj volt pontyozni, de a szerdai nap elég gyenge volt, nem fogtok szinte senki semmit.

________________________________________________________
Milyen csalit használtok pontyra ami a legjobban bevált valamint aromát, dippet?
-Nekem ez a kettő: lebegő oldódó ananász pellet haldorádó ; maros mix csalizó pellet eper

nekem ez a kettő csali.

[ Szerkesztve ]

The easy day was yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.