Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13279) jozsi252 válasza lakisoft (#13210) üzenetére


jozsi252
veterán

Ma elhoztam a széket, hát basszus még életembe nem ültem ilyen kényelmes horgász székben. Ültem viszont már ilyen 2-3-4k-s nagyon gagyinak tűnő székben, ami tényleg gagyi is volt. Kényelmetlen volt, nem lehetett rajta állítani semmit sem, meg nyeklett nyaklott össze vissza.

Na ennél a széknél ettől nem kell félni mert rettentő módon kényelmes. 160 fokig hátra lehet dönteni a háttámlát, illetve elég nagy a háttámla meg az ülő része is, így aludni is jót lehet majd benne. Az ülőrészen alul gumi is van ami tart, de ha meglazulna az évek során, akkor meg lehet őket húzni nagyon egyszerűen. Szóval ha valaki széket szeretne venni akkor a Carp Academy Elit szék ajánlott vételnek számít nagyon. Mind a 4 lábát lehet állítani, így egyenetlen talajon is jól be lehet lőni a széket. A képen nem tűnik annyira párnázottnak, pedig az!

Árban 21 990 ft volt. Nem olcsó, cserébe viszont egy nagyon tartós széket kapsz érte, ami nagyon kényelmes.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.