Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) FatalEror válasza dragonfx (#12350) üzenetére


FatalEror
addikt

Csak néztem,mondom gyönyörű......de utána főztek belőle,amiből bárki ehetett,szóval szerintem korrektek voltak.

HardCore is my LifeStyle

(#12352) Gézengúz válasza FatalEror (#12349) üzenetére


Gézengúz
addikt

Másfél méteres süllő nincs, kizárt dolog...

(#12353) adrian360 válasza FatalEror (#12349) üzenetére


adrian360
őstag

az a másfél méter kicsit soknak tűnt elsőre, ezért rákerestem, a hivatalos rekord süllőből 116 cm. szóval ha itt meg rögtön három másfél méteres is volt ott valami nem gömbölyű....

(#12354) Grillo válasza adrian360 (#12353) üzenetére


Grillo
senior tag

Ez a nemhivataos rekord :D

(#12355) dragonfx válasza Grillo (#12354) üzenetére


dragonfx
veterán

pláne neme gy tóba..inkább elhinném hogy a dunába találták mondjuk.
de tény emnbnyi is a söüllőrekord nálunk?
17kg?
de igen az sincs másfél méteres...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12356) jozsi252 válasza becsitibi (#12345) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi ez jól jött :R

Rendeltem 2 cuccot harcsához, ami ma meg is jött. Félig meddig örülök...

Rendeltem egy ilyen Dynamite Baits kifejezetten rablóhalra ( pirosat rendeltem, az harcsára van kifejezetten ) kifejlesztve. Hétvégén jöhet teszt hogy milyen. Ezzel nincs is semmi gond, azt kaptam amit rendeltem.

A másik amin bosszankodtam hogy a fonottal egyenlőre várok, helyette rendeltem egy Sufix XL Strong 0.60mm-es 27.3kg-os damilt. Direkt kiemeltem az e-mailbe hogy SZÜRKÉS színű kell. Jött a futár 2 kor, átvették. Hazaértem nemrég, bontom ki, erre látom lemon green szín :W .

A szürkés színűt azért rendeltem mert jobban beleolvad a víz színébe. Ez a lemon green szín szerintetek valamennyire negatív hatással lehet egy egy kapásra?

Viszont ez a Dynamite aroma nagyon durva lehet. Beleszagoltam és nagyon jó, erős illata van neki. Elég jó sűrű a cucc, így könnyebben rajtamaradhat a csalin.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#12357) Recon666 válasza jozsi252 (#12356) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nem hiszem, hogy a sárgás zavarná a harcsákat. Gondolom előkének másmilyent kötsz. A süllőnél már lehetnek gondok, de ott már a 0,60-as damil miatt is.

(#12358) jozsi252 válasza Recon666 (#12357) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkor meghagyom nem küldöm vissza hogy cseréljék ki. Persze ez csak a főzsinór, előkének mást fogunk tervezni.

Annyi lenne a kérdésem hogy igazából hetek óta keresek kempinglámpát. Nézegettem energo team-es 1x-2x ledes lámpákat, de azok sem bírják 4-5 óránál tovább. Tudnátok valamit ajánlani ami bevált nektek, és folyamatosan képes egész éjszaka világítani?

Jó lenne hogyha a stégen a házat belül megtudná egy picit világítani.

iPhone 13 Pro Max

(#12359) Grillo válasza jozsi252 (#12358) üzenetére


Grillo
senior tag

Petroleum viharlámpa. Legjobbab.

(#12360) Recon666 válasza jozsi252 (#12358) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Vegyél petróleum lámpát, az bírja. :P
Úgy látom megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#12361) choco01


choco01
addikt

Nevis Feeder Master 5000-esből hány verzió van?
Nekem a fehér betűs felírásos van, és ma kicsit belemélyedtem az apróbb dolgaiba, és forog a legkisebb mozdításra is a zsinór vezető, semmi sem lötyög..szóval szerintem szépen javítanak. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12362) Csabee.


Csabee.
nagyúr

A Nevis a Spro új neve, vagy mi a kapcsolat kettőjük között?

Üdv: Csabee.

(#12363) Recon666 válasza Csabee. (#12362) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Külön márka, nincs kapcsolat köztük.

(#12364) FatalEror válasza Csabee. (#12362) üzenetére


FatalEror
addikt

Én a botoknál tudom úgy,hogy a nevis anya cége a Spro!

HardCore is my LifeStyle

(#12365) Csabee. válasza Recon666 (#12363) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem meg van kapcsolat.

Üdv: Csabee.

(#12366) becsitibi válasza jozsi252 (#12356) üzenetére


becsitibi
senior tag

Szívesen,aztán most már lássunk valami eredményt is,megvan minden a nagy halhoz,hajrá :U

(#12367) Recon666 válasza Csabee. (#12365) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Úgy tudom a Gamakatsu a Spro leányvállalata. Nevisnél nem tudok kapcsolatról.

(#12368) dragonfx válasza Csabee. (#12362) üzenetére


dragonfx
veterán

nem mondod?
jo lenne tudni mert nekem a kedvenc botmárkám... :K
hol van nekik kisker szaküzletük?(ahola hit csarnokon kivül :W nagy választékban van)
Amugy orsóból eddig nekem a DAM vált be leginkább de annak is megszünt a márkáaboltja a rákóczi téren :O

ja megvan a 3in1 magmix a keletiből... :)) ...most volt extra is a mammuth mais.os de kissé megijjedtem a szemektől. :C .szerintme "szétdobja" nagyon az etetőt.
elég gány idő van még kérdéses megyünk e hétfőn... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12369) choco01


choco01
addikt

Vettem 1 kg Maros MIX Eco series epres etetőanyagot.
Valaki esetleg használt már ilyen eco series etetőanyagot?
Ha igen, jól működött? :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12370) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Úgy néz ki kijutok hétvégén a sport tóra, vettem egy üveg Dovit locsolót 450ft egy üveg és jókat mondtak róla, sőt valaki bojli készítéshez használja. Maradt egy kiló Haldóradó Mézes pálinkám, ahhoz akarom önteni. Mézes-fűszeres ízesítésű. Elég érdekes, aki elsőnek beleszagolt az inkább azt mondta citrom héj + mézes. Minden esetre kíváncsi vagyok rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#12371) Kurik válasza choco01 (#12369) üzenetére


Kurik
tag

Sok kukoricával+élő csali+egy kevéske (fél üveg :D ) folyadék aroma és jó lesz. Használtam már a kagylósat, de szerintem aromán kívüli különösség nincs köztük. Fogni fogtam vele. Általában ha nincs kapásom inkább fogom az időjárásra, mint az etetőanyagra... :U

Szerk.: Ha nem pontyra mész (mivel tilalom van rá elvileg, néhány tó kivételével) akkor nem kell bele kukorica inkább akkor angol morzsa vagy más liftező vagy felhősítő anyag.

[ Szerkesztve ]

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#12372) dragonfx válasza choco01 (#12369) üzenetére


dragonfx
veterán

én ebből használtam multkor a mézeset.
nekem bejött fél kilomagmixet hozzáraktam illata kellemes volt.
az eredmény akkor 22 ponty lett.

nem tudo szerintetek ilyne borongos hideg lehülő időben érdemes nekiindulni hétfőn?
nagy a vacilálás....
pláne barátnővel aki laikus és tisztára be van oltodva a multkori 22 pontyos aktív nap után....nem szeretnék csalodást de ilyen időben... :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12373) choco01 válasza dragonfx (#12372) üzenetére


choco01
addikt

Köszi. :))

Hétfőig még lehet jó idő.. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12374) Recon666 válasza dragonfx (#12372) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ezt előre nem lehet megmondani, volt mikor szeles, borús időben többet fogtam mint naposban. :)

(#12375) choco01 válasza Recon666 (#12374) üzenetére


choco01
addikt

Én is így gondolom.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12376) dragonfx válasza choco01 (#12373) üzenetére


dragonfx
veterán

aha itt épp szakad villámlik de fő az optimizmus...

Recon>>jo tény multkor négerek lettünk leégtünk...április végén :Y ..most meg.borus idő az nem lenne baj csak eső szél ne legyen....na meg azért fogás legyen :U

én a moby.n ugy figyeltem meg esőbe nulla kapás...és utána is....ha hirtelen borusból kisüt a nap, netán megfordula szélirány ez pozitivan hat a halak kapokedvére.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12377) choco01 válasza dragonfx (#12376) üzenetére


choco01
addikt

Ez szépen lemegy, aztán kitisztulgat.
Bár, vasárnap egy meleg, majd egy kisebb hidegfront várható..de nem várható egyenlőre nagyobb csapadék max. hétfő késő du./esti óránkban a dunántúli ország részben.. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12378) dragonfx válasza choco01 (#12377) üzenetére


dragonfx
veterán

addig márotthon leszek.jo lenne kitisztulna és sütne....
Hát a front na aza másik ami tönkrevágja a halakat
:O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12379) jozsi252 válasza Grillo (#12359) üzenetére


jozsi252
veterán

Jobb lenne inkább egy tölthetős lámpa. Igazából ezt néztem ki katt de nem nagyon találtam róla tesztet. Ha esetleg valakinek van ilyen, és leírná hogy ez a távirányítós energoteam lámpa meddig bírja ki, azt megköszönném.

iPhone 13 Pro Max

(#12380) choco01 válasza dragonfx (#12378) üzenetére


choco01
addikt

Jó idő lesz..:)
Megnyílt egy tó itt a környékünkön lehet elmegyek letesztelni, sok idős régi ponty van benne, elvileg eléggé tépik a horgászokat.
De pár telepítés is történt.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12381) dragonfx válasza choco01 (#12380) üzenetére


dragonfx
veterán

ja ugy néz ki jelenleg hogy mégis cska érdemes lesz a cuccokat előszedni holnap. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12382) Grillo


Grillo
senior tag

Walterlandban van élő csali?

(#12383) becsitibi válasza Grillo (#12382) üzenetére


becsitibi
senior tag

Pont most jöttem onnan,van nadály,csonti,különböző giliszták,de élő hal nincs.

Lassan nekem is összeáll a vandál harcsázó cuccom,most vettem meg a zsineget nevis big cat 60-as,ez is bőven elég lesz ahhoz hogy berántson a harcsa a vízbe a szerény 75 kilogrammommal,illetve már össze is állt,bot-orsó-zsinór megvan,már csak a szereléket kell kitalálnom hogy EZ legyen,vagy EZ legyen?

(#12384) Grillo válasza becsitibi (#12383) üzenetére


Grillo
senior tag

Akkor szuper, indulok is.
Holnap vagy holnapután meg Kána.

(#12385) becsitibi válasza Grillo (#12384) üzenetére


becsitibi
senior tag

Melyikbe szoktál menni?Én a Dunakeszi áruházukba.

(#12386) Steady74 válasza becsitibi (#12385) üzenetére


Steady74
Topikgazda

akkor nem messze lakunk egymastol, mert en is!:-)

(#12387) dragonfx


dragonfx
veterán

megnéztem ezta nevis.t tényleg tényleg hitvány olcso és nagyon hajaz a spro.ra.melleslega spro cuccok eltüntek mindenhonnan.valszeg ugyanaza márka cska máshol gyártják.elrontották.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12388) Grillo válasza becsitibi (#12385) üzenetére


Grillo
senior tag

Én egyikbe sem, csak ma délután már semmi nem volt nyitva itt a közelbe. AZ újbudaiba mentem, mert az volt a legközelebb, keszin voltam 1-2-szer, jó kis boltok csak a világ pénze nem lenne elég, ha elkezdenék vásárolgatni.
Élő csali kellett, aztán délelőtt elfelejtettem venni.

(#12389) Steady74 válasza Grillo (#12388) üzenetére


Steady74
Topikgazda

azt hiszem az energofish aruhaz elott van elocsali automata 0-24ben

(#12390) dragonfx válasza Steady74 (#12389) üzenetére


dragonfx
veterán

automata??? :Y :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12391) Steady74 válasza dragonfx (#12390) üzenetére


Steady74
Topikgazda

korabban itt post-olta valaki, onanan tudom en is.

(#12392) choco01 válasza dragonfx (#12390) üzenetére


choco01
addikt

Automaták.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12393) Recon666 válasza dragonfx (#12390) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

(#12394) dragonfx válasza choco01 (#12392) üzenetére


dragonfx
veterán

bexarás valaki probálta is már?
mindig töltik njormálisan?
van egyben horgászbolt is ott vagy csak az automata?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12395) choco01 válasza dragonfx (#12394) üzenetére


choco01
addikt

Ez a kettő bolt van ott.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12396) dragonfx válasza choco01 (#12395) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem egyik se esik utba pedig nagy boltok lehetnek.mint a walterland mega savoyánál melyik is van szembe?
:U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12397) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ma sajnos egy kapásom sem volt.. :(

Üdv: Csabee.

(#12398) becsitibi válasza Csabee. (#12397) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nem voltál egyedül,én is csak bámultam a kapásjelzőket....

(#12399) choco01


choco01
addikt

Na srácok holnap tesztelem a maros mix eco epresét, egy kis mag mixxel, meg tímár epres aromával spékelve. :))
Remélem menni fog. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#12400) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ma kimegyek én is, de sajnos csak olyan délután 1-2-ig tudok kint lenni.
Ébresztő megvolt indulás 05.00-kor. :K

20 éve a Prohardveren

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.