Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#33825) sutszi válasza brumi1024 (#33821) üzenetére


sutszi
veterán

Lehet én nézek be valamit, de nálam teljesnek tűnik.:

#33820Egon És te mit gondolsz? Mert az idő múlásával teljesen nomális, hogy pro - contra jelennek meg kutatások... Senki nem mondta, hogy mindenkinek optimális a remote work...

Viszont vannak nagyon kis buta csúsztatások benne... Call center...tényleg?
Meg érdekes, hogy mennyire eltekintenek az irodai "kávézások" okozta időkiesésektől... mert az milyen jó...
Persze, hogy boldogabbak az emberek. Nem kell szorosan az időbeosztáson stresszelni, mert egy fölös időrabló közlekedési kör kimarad.
Mert az tényleg hatékony és jó, hogy valaki full time irodában hallgatja a körülötte lévők mormogását és ha még az asztala szélére is ráül néha valaki valami feladattal...

Egyébként az odafordulok a mellettem ülőhöz is kicsit túl van értékelve. Ezt online is meg lehet tenni. Így legalább van esély lezárni egy gondolatot, vagy feladatot mert real time szinkron kb ott van a nyomás, hogy most azonnal reagáljak az embernek és ez totál kizökkent abból amiben éppen benne voltam.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.