Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#24463) harylmu válasza quailstorm (#24460) üzenetére


harylmu
őstag

"De igazából nekem az lenne a lázálmom, hogy megtanulok németül, és országot váltva csináljam azt, amit most csinálok."

Ha az a lázálmod (ez nekem is új fogalom volt :D) , hogy Ausztriában/Németországban/Svájcban dolgozz, nem kell semmire várnod. Angolul tudsz, szakmai tapasztalatod van, mi más kell?

Egyébként 4.5 év alatt 400k bruttót elérni a szakmában tényleg sovány. Néhányan ennél többet kapnak Pesten a BSc-ről kiesve 0km-esen.

Amúgy gondoltál már arra, hogy specializálódj? Ha jól értem, egyszerre kalapácsolsz embedded C-ben, meg C# lib-et is csinálsz meg WPF appot is.

"Ezen a lázálmon nem segít, ha elmegyek webezni vagy C#, esetleg Java kódkrampácsolónak."

Szerintem pont ez segítene a legtöbbet. :D Plusz kis devops és cloud. Érdemes az álláshirdetéseket megnézni, hogy mire van igény manapság.

"Megfogadom, hogy ideje megnézni más cégeket is, elvégre 2017 óta csak egy helyet ismerek."

A mi szakmánkban, ahol két kézzel kell levakarni magadról a fejvadászokat nagy hiba egy helyben toporogni évekig.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.