Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#24460) quailstorm válasza tboy93 (#24459) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez ki van tűzve idénre, meg van 1-2 hobbi ötletem, amivel következő hónapokban tudom magam fejleszteni, aztán nézhetném a következőt.

De igazából nekem az lenne a lázálmom, hogy megtanulok németül, és országot váltva csináljam azt, amit most csinálok. Arra büszke vagyok, hogy a nagyfőnök már 22 évesen belerakott egy full német specifikációíró munkacsoportba, ott pedig helytálltam, most pedig már egyre többször én is javaslok, javítok, módosítok.
Persze tény, hogy ennek a részükről egy célja volt, mivel betanítani nem tudtak, majd itt meghallgatom és betanulom.

Ezen a lázálmon nem segít, ha elmegyek webezni vagy C#, esetleg Java kódkrampácsolónak.

Meg az is bosszant kicsit, hogy a 4,5 év alatt írtam egy viszonylag méretes szörnyeteget C#-ban, meg egy kisebb szörnyet C-ben, és management miatt egyikből se lett még semmi. Ezen úgy tudnék segíteni, ha túlóráznék, mint munkatársam, aki napi 10+ órákat is dolgozik, de csak 8 órát fizetnek neki, sőt, még baszogatják, hogy miért nincs kész, amit hobbiprojektként szabadidejében kezdett el :DDD
Bár tény, hogy van egy kisebb vaporware probléma ott is.

* szörnyeteg = sokrétegű kommunikációs protokoll wrapper

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.