Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20452) Kalandor válasza sike! (#20450) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem aggályos. A privát üzenet is olyan mint az email, azt sem lehet visszavonni :(

(#20454) sike! válasza Intruder2k5 (#20449) üzenetére


sike!
tag

Elküldés után azt hiszem 5 percig van lehetőséged szerkeszteni az üzenetet, vagy prémium tagságival korlátlan ideig, illetve mindkét esetben ott van, hogy vagy amíg a címzett el nem olvasta.

Ez adott esetben nem releváns.

A GDPR elég "puhány", én konkrétan olyasmire gondoltam, mint pl. a Viber esetén. Nyilván az üzemeltetőnél az információk megmaradnának vita esetére. A GDPR-en felül egy szárazabb, biztonságosabb érzést nyújtani.

Kalandor: A kérdésre kérlek.....Nem rosszindulatból írok.

[ Szerkesztve ]

(#20455) Intruder2k5 válasza sike! (#20454) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem használok Viber-t, nem tudom ott mi van, de ez az email-hez működik hasonlóan, tehát más felhasználó postafiókjából nem tudsz tetszőlegesen törölgetni.

Egyébként amit fentebb említettem "GDPR törlést", az pont ilyen, azzal törlődnek az általad elküldött üzenetek a címzettek fiókjaiból.

[ Szerkesztve ]

(#20456) sike! válasza Intruder2k5 (#20455) üzenetére


sike!
tag

Ok. Köszönöm a válaszokat. :R

(#20457) RudY


RudY
addikt

20 éve a PH-n... ilyen évfordulónál valami kis meglepi esetleg? :B


(#20458) 0xmilan válasza RudY (#20457) üzenetére


0xmilan
addikt

Irhatsz egy hozzaszolast a 10 éve regisztráltam topikba virtualis vallveregetesert cserebe. A legutobbi hsz is 18. evet unnepli. :P

(#20459) Viktor0610 válasza RudY (#20457) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lett volna, ha másodperc pontosan akkor írsz, mikor a regisztrációd 20 éves. ;] (Fizettem volna neked egy év prémiumot. :D )
Így csak egy virtuális koccintás a tiéd:

Nem, ha ezután valaki ír pont időben, már nem jár semmi. Ez egy egyszeri alkalom lett volna. :P

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20460) RudY válasza Viktor0610 (#20459) üzenetére


RudY
addikt

Mindegy, írtam Zuckerberger haveromnak pár órája messenger-en, hátha tudna tenni valami figyelemfelkeltőt az érdekemben, ennyi volt a válasza: "Hold my beer..." és tessék. :DDD ;]

(#20461) looser válasza looser (#20436) üzenetére


looser
addikt

Megoldható, hogy a hirdetéseknél a gyorskeresőben a "Kerülendő szavak" beviteli mezőbe írt kifejezést anélkül szűrje a rendszer, hogy keresőszót kelljen megadni?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#20462) micsu válasza micsu (#20442) üzenetére


micsu
tag

tehát akkor nincs tervben :(

(#20463) Intruder2k5 válasza micsu (#20462) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én a hasonló felvetésekre azt szoktam mondani, hogy ez egy hirdetési oldal, és nem hírlevél, ha valaki keres valamit, akkor gyakran fel kell nézni. De persze se nem én fejlesztek, se nem én döntök, szóval mindegy is, hogy én mit mondok. :)

(#20464) Kalandor válasza micsu (#20462) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van tervben, de nem tudom, hogy mikor lesz az kész, sok fontosabb dolog van még :(

(#20465) lezso6 válasza Kalandor (#20464) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Folyamatban is van már jó rég óta.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20466) guess.who


guess.who
senior tag

Az esetleg megoldható, hogy a "Hirdetéseim kezelése" aloldalon a hirdetéseknél látszódjon az azoknál megadott ár IS?

(#20467) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#20439) üzenetére


Bjørgersson
félisten

@lezso akkor ezt hátha olvasod, újabb hakmány javaslat. :D A felhasználói adatlap reszponzív felületén egy kicsit tagoltabb elrendezésben szerintem sokkal olvashatóbbak a dolgok. Mit gondolsz? Túl sok munka lenne így átalakítani?

Ez a mostani elrendezés:

Ez meg lehetne az új:

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20468) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok! Van e tervben esetleg, hogy 4K alá optimalizáljátok kicsit az oldalt? Gondolok itt arra, hogy szélesebbre húzni a content rész, meg a betűkön is növelni kicsit. :)

Megyen!

(#20469) macilaci78 válasza CptAdamica (#20468) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ctrl+görgetés nem segít? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20470) CptAdamica válasza macilaci78 (#20469) üzenetére


CptAdamica
veterán

De, általában úgy használom, csak az sokszor kissé pixelessé teszi mondjuk az ikonokat, tudod a precíz szemem kiszúrja... :D

Megyen!

(#20471) TracerHD


TracerHD
újonc

Sötét mód miért nincs még mindig?

Szladki Vilmos

(#20472) Viktor0610 válasza TracerHD (#20471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert így kérdezed? ;]

A valóság gondolom, az, hogy hátul van a fontossági listában.

Samsung Galaxy A54

(#20473) CptAdamica válasza TracerHD (#20471) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sötét módnak én is örülnék.

Megyen!

(#20474) Bjørgersson válasza CptAdamica (#20473) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sokan alapból sötét módban használják a fórumot. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20475) csako válasza Bjørgersson (#20474) üzenetére


csako
veterán

:C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20477) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Miért van Hardveraprón 5 kép limit hirdetésfeladásnál?
Egy mezei téglatest alakú tárgy minden oldalát befotózva lássuk be, már az is 6 kép, és akkor még nem készült kép a részletekről amik ugyanolyan fontosak.

Őszintén, vagy ne kerüljön pénzbe a hirdetéshosszabbítás, vagy legyen normális a szolgáltatás, ez így extra fogyatékos.

(#20478) Viktor0610 válasza FoxiestFox (#20477) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Prémiummal 10 képet adhatsz hozzá.
Tehát a téglatest alakú tárgyadat simán lefotóztod minden oldalról, de még akár egy pentagonális antidipiramist is lekaphatsz mind a tíz oldaláról.

Persze, tudom, most jön majd a köv. kifogás, hogy miért nem vagy prémium. ;]

Samsung Galaxy A54

(#20479) FoxiestFox válasza Viktor0610 (#20478) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs kifogás, csupán úgy gondolom, hogy alapfunkció a legalább 6, de inkább több kép, prémium pedig a nagyobb felbontás, esetleg még több kép, vagy még hosszabb leírás. Sajnos az alapot sem teljesíti az oldal, így nem váltok rá prémiumot.
Igaz, hosszabbításért fizettem már néhányszor.

(#20480) DS39 válasza FoxiestFox (#20479) üzenetére


DS39
nagyúr

ha pluszban nem akarsz fizetni, akkor meg lehet osztani egy linket a leírásban saját google drive-ra (vagy társaikra), ahol még 30 képet és videót tehetsz közzé a termékről.

ilyen miatt felesleges reklamálni, a PH úgy gondolta, ingyen 5 képet enged, ennyi.
van egy csomó hirdetés, ahol még ezt a keretet sem használják ki.

[ Szerkesztve ]

(#20481) FoxiestFox válasza DS39 (#20480) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hm, nem rossz ötlet.

(#20482) Kalandor válasza FoxiestFox (#20477) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Magánszemélyeknek, alap eladáshoz az 5 kép elegendő. A több kép inkább drágább termékekhez / üzleti felhasználóknak jó. (a hirdetés szövege is eszerint lett belőve)

A hirdetés meghosszabbítását kényelmi funkciónak tekintjük. Ugyanúgy fel lehet adni, ha lejárt, ingyen. A hosszabbítás csak kényelmesebbé teszi az üzleti felhasználók számára.

(#20483) FoxiestFox válasza Kalandor (#20482) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Eeeh, ez elég maszatolós magyarázat. Inkább írd hogy úgy lett meghatározva az 5, hogyha alaposan akar valaki hirdetni, motivált legyen venni prémet. Egy egy legit üzleti megközelítés. Nem értek vele egyet mint felhasználó, de legit.

Magánszemélynél is tök alap szerintem, hogy a terméke minden oldalát befotózza.
Egy mezei régi laptopot tettem fel, 4 oldalát + fedlapot +bottom case-t fotóztam, illetve egy képernyőképet, szóval szigorúan csak az alapokat, és így is bőven túlléptem a free kvótát.

(#20484) Intruder2k5 válasza FoxiestFox (#20483) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bármibe bármit bele magyarázni, ha úgy akarod. A téglatest példád is pont ilyen volt, mert én pl. egy hatoldalú téglatestet 2 képpel le tudok úgy fotózni, hogy mind a hat oldala látsszon a hirdetésben. Persze lehet úgyis, hogy a hosszú oldalakat két-két képre osszuk, és akkor már 8-10 kép is kevés.

(#20485) FoxiestFox válasza Intruder2k5 (#20484) üzenetére


FoxiestFox
félisten

"Bármibe bármit bele magyarázni, ha úgy akarod."
Pont ahogy prezentáltad. :K

Én egy felhasználó vagyok, leírtam, hogy miért zavar az 5 képes limit, nem leállni kell velem vitatkozni, hanem növeszteni egy csontos középmerevítőt, és azt mondani, ami a szitu, és már felfedeztem magamtól is: ez a limit motivál arra, hogyha alapos hirdetést akar valaki feladni, fizessen.
Ismétlem: legit.
Én ezzel le is zártam, légyszi többen ne ugorjatok rám, már így is kínos.

(#20486) Kalandor válasza FoxiestFox (#20483) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A te hirdetéseidből is csak egynél van 5 kép :) Régóta így van és és helyesek voltak a számításaink, magánszemélyeknek elegendő. A notebook 2 oldala egyszerre simán befotózható, és jól látható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#20487) Intruder2k5 válasza FoxiestFox (#20485) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor legyen így, ha lebuktunk, már úgysem tudunk mit tenni.

(#20488) FoxiestFox válasza Kalandor (#20486) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Oki. :K

(#20489) csako válasza FoxiestFox (#20483) üzenetére


csako
veterán

Akár össze is lehet szerkeszteni 2-4 képet egybe, csak kisebbek lesznek.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#20490) macilaci78 válasza FoxiestFox (#20477) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Fotózz egy testátló két végének irányából. Ha megfelelő testátlót választasz, még egy konkáv testre is elég 2 kép.

1. hsz-ban tetszőleges számú képet linkelhetsz saját Ph! tárhelyedről.

Küzdj jófogás, vatera, facebook hirdetésekkel. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20491) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A Hardveraprós megvásárolható perkekről (kiemelés, előresorolás, stb.) hasznos lenne, ha lejárat előtt egy nappal és X órával adna egy kis csengős értesítést az oldalt, mint a lejáró hirdetésekről is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20492) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A nyereményjátékok válaszadó oldalait tervezitek reszponzívra megcsinálni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20493) lezso6 válasza Bjørgersson (#20491) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez folyamatban van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20494) lezso6 válasza Bjørgersson (#20492) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen. Hogy mikor az más kérdés.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20495) Bjørgersson válasza lezso6 (#20494) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm. :) A két korábbi javaslatomat olvastad? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20496) kenwood


kenwood
veterán

Azt szeretnem kerni, hogy csak akkor legyen piros szam a kovetett topic mellett, ha olyan hozzaszolas erkezett, ami nincs rejtve nalam.
Baromi zavaro ugy bemenni,hogy van is uj hozzaszolas,meg aztan nincs is :DDD
Foleg akkor, ha az ignoralt figura direkt hulyesegeket ir,hogy foglalkozzanak vele,es a hozzaszolasok jelentos reszet vagy o irja,vagy ot rakjak helyre benne :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#20497) 0xmilan válasza kenwood (#20496) üzenetére


0xmilan
addikt

Torolt hozzaszolasokkal ugyanez. Kozel 3 eve dobtam fel az otletet eloszor; ez szerintem nem lesz megcsinalva.

(#20498) macilaci78 válasza 0xmilan (#20497) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha a legutóbbi látogatásod óta több hsz-t töröltek, mint írtak, akkor negatív szám jön ki. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20499) cSuwwi


cSuwwi
aktív tag

Kedvenceknél az "ebben a pillanatban" helyett "most"?
Letöri három sorba, inkább esztétikai hiba.

[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.