Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) Kalandor válasza Chaser (#20122) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

ha előtte ilyet jelentettem, akkor mért javíttatták a hirdetővel?
Mert nem lett javíttatva. A "Kész" gyakori válasz, csak annyit jelent, hogy a jelentés feldolgozva. Sok jelentésre nem lehet adni bővebb választ, mert senkinek sincs kedve vitatkozni a felhasználókkal feleslegesen.

(#20152) s7evcsenko válasza Kalandor (#20151) üzenetére


s7evcsenko
addikt

;]
ez azért egy kicsit gáz szerintem.

Nem az a baj, hogy nem elég egyértelműek a szabályok?
Túl sokan sokféleképpen értelmezik ezek szerint...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20153) Kalandor válasza kupecke (#20141) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A Hálózati termékek csoportot átalakítottam.

(#20154) Kalandor válasza s7evcsenko (#20152) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#20155) Chaser válasza Kalandor (#20151) üzenetére


Chaser
titán

de javíttatták, megnéztem
az április végit is, amd hűtőket árult a tag, jelentés után már nem kamusan
mást még szeretnél kitalálni vagy elég ennyi?

nekem nincs kedvem veletek vitatkozni
a következetesség fogalmát ajánlom ízlelgetni
én innentől nagy ívből lesz@rom, magatokat minősítittek ezzel is, nem engem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20156) Kalandor válasza Chaser (#20155) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem látsz minden adatot és eseményt, nem tudod mi, mikor, miért történt.
Meggyőződésed és gyűlöleted van, azzal meg nem tudok mit kezdeni, azt folytasd, ahogy eddig.

(#20157) Chaser válasza Kalandor (#20156) üzenetére


Chaser
titán

az inkorrektséget rühellem
ne akard már publikban előadni - engem lejáratni - , hogy mi volt a korábbi jelentéseim eredménye, mert nem akartak velem "veszekedni"
láttam, hogy a "kész" után a hirdetés címe is megváltozott
most meg már ilyet nem kell jelenteni mert elfogadott lett, oké, akkor legyen az
mondtam nem engem minősít ez, az évi 1-2x vásárlásomat sem nagyon zavarja az apróóról

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20158) Kalandor válasza Kalandor (#20156) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mivel konkrét esetről nem beszélhetek, de néhány példa, ami elő szokott fordulni: az eladó maga javította, a bejelentés és a válaszadásunk között, a hirdetésre más miatt jött egy bejelentés, amiatt lett a hirdetés moderálva, ami miatt a bejelentésed okafogyottá vált, stb.

Te azt látod, hogy mi van egy függöny bal oldalán, és utána azt hogy a függöny jobb oldalán mi jön ki. De e kettő között nem biztos, hogy van összefüggés. Én látom, hogy mi van a függöny mögött, csak nem beszélhetek róla. Mert adatvédelem, gppr, minden varázsszó, ami neked úgyis csak azt jelenti, hogy ezek hazudnak.

Régen a látható topikok idején nem voltak ilyen problémák :(((

15+ éve ugyanúgy egy normális helyet próbálunk csinálni, semmi nem változott, csak a meggyőződésed, mert bekerült középre a függöny.

(#20159) Chaser válasza Kalandor (#20158) üzenetére


Chaser
titán

tudom, a véletlenek ( :
amik nem léteznek, de sebaj

mondtam, hogy én engedélyezem a jelentéseim screenen közzétételét, nem jött reakció rá tőled

érdekes mód, a korábban "kész" státuszúaknál megváltozott a hirdetés címe
legutóbbi bejelentésnél meg jött a "kb én hülye vagyok"

előbbiekben meg mininum azt sugalltad, azért kaptak "kész" státuszt, mert nem akartak "veszekedni" velem
most ott tartunk, egyébként akkor nem ezért, csak függöny, és valami különös erő hatására mégis moddoltak a címen, de nem az én bejeletésemre

hogy is va?
színház az egész világ ( :
ez a ti lovatok, hajtsátok úgy ahogy akarjátok, azzal sincs gondom, ezzel továbbra sem értek egyet, mármint a félrevezető címmel - az sok minden, csak nem korrekt, lehet ragozni, de kár -
de olyan ne legyen már kitalálva utólagosan, ami nem volt
megnéztem, két legutóbbi kamu címnél jelentés, kész, címek módosítva, utolsónál meg kb én voltam a hülye

de egy szónak is száz a vége:
innentől a mennyiségi kamus címek elfogadottak ha jól értem?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20160) macilaci78 válasza Kalandor (#20156) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem látsz minden adatot és eseményt, nem tudod mi, mikor, miért történt.
Sok jelentésre nem lehet adni bővebb választ, mert senkinek sincs kedve vitatkozni a felhasználókkal feleslegesen.
És mellette legyintetek a kritikára, de persze ne érezzük úgy, hogy le van szarva az a júzer, aki koptatja a billentyűzetet azzal együtt, akinek ugyanúgy nincs kedve, mint az üzemeltetőknek, moderátoroknak. :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20161) Kalandor válasza Chaser (#20159) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, ne haragudj, nem. A lényeg hogy szarapéhá és minden erőnkkel még jobban tönkre akarjuk tenni :R

(#20162) Kalandor válasza macilaci78 (#20160) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ennyire legyintünk a kritikákra: [link], [link]

Légyszíves linkelj be pár versenytársat, ahol válaszolgatnak még így a kérdésekre mint a PH de egyáltalán ahol valaha is válaszolgattak így. Nem divat.

Mert én egyébként szoktam itt is, máshol is, ha van időm (Chaser meg a te rosszindulatod borzasztóan fárasztó, de még így is válaszoltam most neki is párat, viszont csak a vita kedvéért már nem fogok).

(#20163) macilaci78 válasza Kalandor (#20162) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Fura, hogy ezt és ezt is kritikaként éled meg.

Egyfelől nekem is volt olyan javaslatom, kérésem, amit megfogadtatok, mást meg többszöri kérésre sem. Amúgy ha fárasztalak, fizess elő prémium tagságra és tilts le. ;]
Tudom, hogy szereted a példákat, többször kértem, hogy a részletszabályok között egyértelműen jelezzétek, hogy az 1000 ft alatti értékű termék megfogalmazás nem a termék egységárára vonatkozik, hanem a hirdetés összértékére.
A részemről tapasztalható egyik kritika az oldalon tapasztalható következetlenséggel szokott kapcsolatos lenni, de nyilván ezt nehezebb javítani. Viszont az ezzel kapcsolatos kommunikációban még csak nyomát sem véltem felfedezni, hogy legalább a távlati célok közt szerepelne ennek javítása.
Ja, meg a címlapos írásokban fellelhető helyesírási, stilisztikai hibák, elgépelések és a lelkes korrektori gárda szabad kapacitásának viszonya.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20164) Chaser válasza Kalandor (#20161) üzenetére


Chaser
titán

ez a "válasz" egysejtűeknél biztos beválik, de azért vannak néhányan picivel nagyobb iq-val
oda ez kevés lesz ;] :R

rosszindulatos dolgot meg sztem ne erőltessük, te szádból érdekesen hangzik, elég ha csak #20151-es válaszodat elolvasod
és az utána levő hsz-eidet ahol megmagyaráznád hogy négy lába van, asztal, de nem szék
nem kell válaszolni, a világért sem, ez is válasz volt
ami érdekes, kismilliószor' hallottam - láttam -, hogy de bezzeg a többi oldal ennyit se tesz, ezt van kapacitás folyamatosan közölni az emberrel
többi oldalnál nem is fizettem elő prémiumra, de itt is ez volt az utolsó:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20165) Kalandor válasza Chaser (#20164) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem az IQ-ddal van a gond :R

[ Szerkesztve ]

(#20166) Chaser válasza Kalandor (#20165) üzenetére


Chaser
titán

nem is az én iq mennyiségemre gondoltam ( :
de end of story, korábban válaszoltál is a kérdésre, ha nektek ez belefér hát belefér
még mindig a ti lovatok
és még mindig ez itthon a legjobb it oldal
de nem azért mert qrva jók vagytok és jobb a support...hanem a riválisoknál nagyon sz@r ( :
úh. nem a ph sz@r
de néha azt látom, megpróbáltok érte mindent megtenni hogy az legyen

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20167) Kalandor válasza Chaser (#20166) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:B

(#20169) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nagy macera lenne a nyeremenyjatekokban a kerdeseket reszponzivva varazsolni? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20170) Kalandor válasza Bjørgersson (#20169) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez kellemetlen, de majd lezso megnézi.

(#20171) regener válasza Bjørgersson (#20169) üzenetére


regener
veterán

Biztos attól is függ milyen méretezést választottál a beállításokban (phablet, tablet stb).

(#20172) Bjørgersson válasza regener (#20171) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez még a régi desktop felület, minden más reszponzív, csak ez nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20175) balogh888


balogh888
csendes tag

Ez a rendszer,hogy az eladó megteheti, hogy nem fogadja el, ha értékelni akarom..Nem jó. Persze,hogy valakinek csak pozitív értékelései vannak, ha nem engedi ki a semleges estleg negatív értékelést.
Én úgy jártam, hogy a hirdetésben szerepelt 1 laptop, majd amikor kihozta a futár a sírás kapott el, egy törött hibás sz*r volt. Köze sem volt a meghirdetett termékhez.
Lehet, hogy számított, hogy jeleztem be vagyunk kamerázva, így nem nálam sérült meg a gép, mert már kezdték, hogy megnézik a kiadásnál lefotózottat, hogy valóban igazat mondtok-e.....
Közben kiderült, hogy nem is ők küldték ki a gépet (mert náluk nem volt raktáron), hanem valami alvállalkozójuk-szóval egy hirdetés fut, de random küldenek ki gépeket...
Én szerencsére visszakaptam az árát, de azért nyilván volt idegeskedés....
Mikor jeleztem jelentésben, hogy mi történt, azt a választ kaptam, hogy ha az eladó rendezte, nem tudnak mit csinálni.
Mindenki figyeljen oda!
Lehetne, hogy írhatok értékelést, és ha az eladó jelenti, hogy nem igaz,akkor max elküldöm a fotókat meg mindent, hogy de..... Totál megtévesztő, hogy csak azt az értékelést engedem ki, ami pozitív....... :W

(#20176) b.


b.
félisten

Sziasztok! Szerintem rossz topik,de megkérdezem hátha tud valaki segíteni. Hova/ kinek kell írnom, ha szeretném kibővíteni egy meglévő futó topik témáját, hogy szélesebb témakört érintsen?
Szerintem jobb lehetne, változatosabb, és több embert vonzana.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20177) Golden9 válasza b. (#20176) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

A helyi topikgazdához, vagy a moderátorokhoz.
Moderátort keresek a fórumhoz!

Melyik topikrol van szó?

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#20178) b. válasza Golden9 (#20177) üzenetére


b.
félisten

szia! Az AMD VS INTEL VS NVIDIA. [link]
VGA -ra vonatkozik,de szerintem lehetne általános Vs topik CPU vagy bármi ami a 3 gyártót érintheti. Szinte elkerülhetetlen a CPU rész bevonása témába és érdekes eszmecserék lennének, de off topiknak számít ott.
Ahogy nézem topikgazdája nincsen sajnos, megpróbálom a moderátorokat, köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20179) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.

Technikai kérdés: Van lehetőség (akár prémium), hogy bizonyos kulcsszavakra lehessen szűrni/blokkolni a megjelenítet cikkeket? Folyamatosan találkozom olyannal, ami csak felbosszant és emiatt ritkábban is nyitom meg az oldalt.

(#20180) Kalandor válasza #68216320 (#20179) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs ilyen :(

(#20181) #68216320 válasza Kalandor (#20180) üzenetére


#68216320
törölt tag

Gondoltam, hogy üzletileg nem volna ideális, de hátha...
Köszi a választ.

(#20182) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Értékelési rendszer:
"A kezdeményezésről az eladó értesítést kap, és jóváhagyása után a két fél értékeli egymást 8 napon belül."
Ezt nem lejetne valahogy megjeleníteni az értékelési felületen? Mondjuk valami hasonlóképp, mint ahogy az a jelentéses felkiáltójel van.
vagy pL. hogy még 3 napig tudsz értékelést leadni...
Csak mert nekem erről a limitről fogalmam sem volt...
Vártam egy számla beérkezésére az értékelés előtt, és ezek szerint most hogy megkaptam, már nem tudok értékelni, mert lejárt a 8 nap...
bár az semmiből nem derül ki számomra, hogy mikor kezdeményeztem az értékelést. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20183) Kalandor válasza s7evcsenko (#20182) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy külön értesítés megy ki a lejárati idő előtt mégegyszer, hogy értékeld, itt is benne van meg szerintem a kimenő mailben is. Ezeket csak fejből mondom, de több helyen is nyoma van, tuti.

(#20184) s7evcsenko válasza Kalandor (#20183) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez van a mailben:
"Kattints ide az elfogadásához vagy elutasításához (erre 8 napod van, utána az értékelési lehetőség elvész)!"
Amit meg korábban idéztem, az az általad is linkelt 1x1-ben van.

Szerintem a kettő nem fedi egymást.
Az email szerint az elfogadásra és értékelésre van 8 napom, míg az 1x1 szerint jóváhagyás után van 8 napom.

És nem jött email, hogy lejár a 8 napom. :(
Mondjuk ez is jó lenne, ha jönne egy emlékeztető, de az értékelési oldalon is lehetne ezt jelezni valahogy...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20185) Kalandor válasza s7evcsenko (#20184) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És nem jött email, hogy lejár a 8 napom. :(
Arról már nem mailnek kellene mennie, hanem értesítésnek a csengőn.

Az email szerint az elfogadásra és értékelésre van 8 napom, míg az 1x1 szerint jóváhagyás után van 8 napom.
Való igaz. Ebben nem vagyunk jók. Az ügyek 99%-a rendben lemegy, a maradék 1%-ra ennyi erőforrással nem lehet lőni.
Én se tudok fejből minden ilyen kiírást, hogy hol van, melyik esetben írja ki, melyik folyamatnál, stb, és nem fogom a programozót sem zavarni, mert akkor megint nem haladunk semmivel :(
Én annyit tudok tenni, hogy az 1x1-ben ezt átírtam egyértelműre: "A vevő kezdeményezéséről az eladó értesítést kap, akinek ezt követően 8 napja van a visszaigazolásra; majd innentől számítva újabb 8 napon belül értékelheti egymást a két fél."

Illetve idén egy halom ilyen új segítő szöveget írattattam ki lezsoval az Értékelések oldalon az "i" gombra kattintás után jelennek ezek meg, elfogadás után ott valami ilyesminek meg kell jelennie:
Te már értékeltél, nick fél értékelésére vár a jelentési folyamat.
A leadott értékelésed csak akkor jelenik meg publikusan, ha a már nick is értékelt téged. Ha nem értékel téged, akkor az értékelésed megírását követő 8. napon lesz látható az értékelésed az ő adatlapján.

[ Szerkesztve ]

(#20186) s7evcsenko válasza Kalandor (#20185) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20188) macilaci78 válasza #72445440 (#20187) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vót má

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20190) macilaci78 válasza #72445440 (#20189) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van egy kis nagyító-ikon a felső sorban, sok problémára ad megoldást. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20191) Viktor0610 válasza #72445440 (#20189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Csak akkor lesz prémium a részemről"

Jóvanakkó, szóval nem vagy igazi PH!an (fan :DDD ).

Samsung Galaxy A54

(#20195) D1Rect


D1Rect
félisten

Az állásoknál hiába van megadva, hogy a bért fel kell tüntetni, rendszeresen belefutok 0-0 bérsávba.
A másik ami rendszeres, hogy irreálisan nagy sávokat adnak meg, 700 000 - 1 400 000.
Döntsük már el, hogy X-et akarunk fizetni vagy 2X-et, mert előbbi nem érdekel, utóbbi talán.

(#20196) puttputt


puttputt
őstag

Akkor bemásolom ide amit privátban küldtem "Valakinek"..., hátha itt tényleg jobb helye van. Ha afféle "overlap"/ütközés, vótmá', töröljétek nyugodtan. Köszönöm. Hosszú szöveg, de tán hasznos is azért. ;) Akár több szinten egyszerre. Köszönöm.
___________________________________________________________________________________

Ismét egy aprós megjegyzéssel kereslek, jobbára ötlettel. Nem szoktam túl sokat aprózni,már PH-zni is kevesebbet, talán ezért is érdekes, hogy ebből is feltűnt egy jelenség, ami..

Szóval elég sokszor találkozom olyan vásárlóval, akik készségesek, segítőkészek, úgy kérdeznek, hogy a termékleírást értelmesen kiegészíthessem, stb.
De van aki nem ilyen, sokan vagy nem tudnak olvasni, vagy ami még zavaróbb, webshopnak nézik az itteni eladókat.
Ld. megsértődnek, ha nem rohanok hozzájuk az ország másik végébe egy amúgy is, bőven akciós árú termékkel, lehetőleg abban a percben, napon, órában,
amikor ők ráérnek. Nyilván hétköznap, mert ugye a hétvége NEKIK szent, mert ŐK dolgoznak hétköznap. Ez eléggé tendencia.

Vagy kellene valami PH-kommunikáció ez ügyben általatok, vagy amit javasolnék, az a kérdőívezés. Ez egyrészt kiszűrné az inaktív usereket/csalókat/botokat is eléggé...,
mint egy újfajta captcha,
másrészt szűrné azokat, akiknek lehet, nem itt kellene aprózniuk, vásárlóként se. Ezt a szempontot amúgy szerintem nem sokszor nézzük,
átlag az eladók vannak pellengérre állítva, minden esetben.

A survey eredménye pedig valahol rögzülne az oldalon publikusan. Jó, már GDPR, de akkor is, itt fontos adatnak számítana...
Nem járna érte büntetés, hisz szükséges adatgyűjtés. Vagy ha annyira zavarna titeket a kitettség, akkor csak a kitöltő kapja meg az eredményt,
illetve a rendszer korlátozná esetleg pluszban, a "jogait".
A survey eredményeken persze lehetne javítani, azaz lehetne az illetőből "top eladó/vásárló" bármikor. Szóval ez inkább afféle terms-conditions volna.
Mivel magát a survey-t és a kommunikációt az eladókra is ki lehet esetleg terjeszteni, független, hogy többnyire vásárlókon vettem észre ezt a reflexet.
Amúgy nem tudom te hogy vagy ezzel, de %-osan inkább az eladó diktálhat, ő hozza ki a terméket egy ilyen aprós környezetbe, nála van az "érték".
Eladó nélkül nem jönne vevő, nem volna miért. Akkor se ha volna rá igény.
Más kérdés, sokra megy azzal ha nem kell a kutyának se, de ne essünk át a ló túloldalára se...

Stíluselemekre mennék rá a survey-ben, ld. ilyen kérdésekkel s válasszal:

***
-Véleményed szerint köteles az itteni eladó - ha nem mondjuk tényleges bazár vagy webbolt/futárszolgálat - minden esetben a te, vevői igényeidnek
megfelelni?

-Köteles az eladó csak akkor, oda, úgy menni, ahogy szeretnéd?

-Köteles az eladó csak olyan formában továbbítani a terméket, amint te szeretnéd?

-Köteles az eladó csak olyan platformon és akkor kommunikálni, ahogyan te kierőszakolod?

"Megoldás"/Útravaló (amit a végén kapnak): Az adás-vétel megegyezés alapú, nem csak a pénz tekintetében. Légy tekintettel ne csak a saját életedre, idődre, kereteidre,
hanem a másik felet is vedd figyelembe, minden alkalommal, a köztetek zajló kommunikáció
során, végig. Bánj olyan tisztelettel a másik féllel, mint magaddal bánnál.
***

S persze ki lehet ezt még bőven egészíteni, most csak hirtelen demóztam valamit.
Nyilván a "nem" válaszok lennének a helyesek. De jó ha szembesül vele a társaság azon fele akire tartozik, hogy az adásvétel megegyezés alapú.
S tényleg, nem csak az ár tekintetében.
Azt vettem észre, akár eladó, akár vevő vagyok, alap, hogy a legtöbb ember ugráltatni akarna, mintha szívességet tennék hogy veszek/eladok valamit.
S ez baromi rossz utóérzetet tud generálni.

A kérdéseim:

1.1.Szerinted jó ötlet egy ilyen kommunikáció (általatok) vagy survey? Szerintem igen, mert egy csomó ember-ember oldali vitát meg lehetne ezzel előzni,
vagy akkor csak elirányítani a másik felet...

1.2. Szerinted egy ilyen vagy másféle survey szerinted is lehetne egy "újfajta captcha"? S szűrőrendszer user mgmt/csalók kiszűrése kapcsán?

2. Szerinted/etek is probléma ez, inkább eladói-vevői oldalon, vagy mindkettőn, vagy egyiken
sem? Vagy csak én látom így?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20197) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nem lehetne megoldani, ha PH! lapcsaládon belüli linket nyitok meg, akkor mindenképpen az általam preferált kinézet maradjon?
Hócipő tele, hogy kattintás után pl az IT cafe jön be, az is mondjuk mobil nézetben...
(Tudom, asztali megoldás van script formájában, de én kizárólag mobilról/tabletről vagyok és gondolom, másnak is jól jönne)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#20198) DS39 válasza zeon.hu (#20197) üzenetére


DS39
nagyúr

+1 :K

(#20199) Kékes525


Kékes525
félisten

A prohardver hozzászólásainak szerkesztésének van egy dühítő hibája. Épp most is belefutottam. Nem figyelmeztet az oldal elhagyására akkor sem, amikor egy csomó szöveget már beírtam az üzenet írása boxba. Így ha véletlenül ráklikkelek a fül bezárására akkor elvesztem a beírást. Mivel nálam sok fül van megnyitva a böngészőmön ezért elég könnyű mellé nyúlni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20200) dqdb válasza Kékes525 (#20199) üzenetére


dqdb
nagyúr

Használd a fórumot a Logoutról, ott vissza tudod nyitni a fület a teljes addig beírt szöveggel.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.