Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akinél nem megy a közös beléptetés, azaz mondjuk PH-n, de ha másik portálra átmegy, akkor újra be kell lépnie; az keresse meg ezt az oldalt:

Are Third-Party Cookies enabled?

Az a kérdés, hogy a kék mezőben Yes van-e? Mert ha nem, akkor valamilyen okból le vannak nála tiltva a harmadik féltől származó sütik.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19352) FoxiestFox válasza lezso6 (#19351) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, akkor ez feature, nem bug ebben az esetben, mert azt én tiltottam le manuálisan. :B

(#19353) Csabex válasza lezso6 (#19351) üzenetére


Csabex
őstag

Köszönöm, ez volt a gond és meg is oldódott. Talán a reklám meg nyomkövetés miatt tiltottam le nemrég, mert rémlik is vmi, de igazából tök mind1, mert ha arról van szó, akkor megbízom az eset netbank és tranzakció védelmes "böngészőjében" vagy felületében és oda vonulok. Köszi a tippet még1x :)

[ Szerkesztve ]

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#19354) macilaci78 válasza lezso6 (#19351) üzenetére


macilaci78
nagyúr

No volt az érték, most Yes. Chrome-ben oké is, de inkognitó módban továbbra sem megy: prohardverre bejelentkezve, majd átlépve a lapcsalád többi oldalára nem bejelentkezve teszi, pedig inkognitó módban is Yes az érték.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19355) Csabex válasza macilaci78 (#19354) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam inkognitóban is működik a Lezso javaslata által. Nincs valami egyéb beállítás vagy valami beragadva valahol? Nem segíthet egy chrome reset esetleg?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#19356) wwenigma válasza macilaci78 (#19354) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Inkognito mod ertelmét veszti abban a pillanatban amikor bejelentkezel... :U Nemar...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#19357) SOAD19


SOAD19
addikt

Hello!

Olyan ötletem támadt, hogy jó lenne, ha be lehetne állítani egyes általunk választott topikoknál, hogy kapjunk üzenetet, mailt, ha valaki válaszol a hsz.-ünkre. Akkor jönne jól, ha az ember egy általa ritkán látogatott topikba ír be, amit nem checkol minden nap. Vagy mondjuk feltesz egy kérdést, 1-2 napig benéz a topikba, de nincs válasz, és ezután már nem is néz be, mert elfelejtődik a dolog. Viszont, lehet pár nap múlva válaszol valaki, csak ekkor már nem szerez róla tudomást a delikvens.

[ Szerkesztve ]

(#19358) macilaci78 válasza wwenigma (#19356) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt mondod, csabex hazudik? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19359) Lauda válasza Csabex (#19355) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem nálad inkognitó módban is aktív a harmadik féltől származó cookiek fogadása. Esetleg nézzél rá erre az adatvédelem és biztonság, cookiek és egyéb webhelyadatok szekcióban:

(#19360) canniball válasza SOAD19 (#19357) üzenetére


canniball
nagyúr

Olyan opció nincs, hogy a te hsz-dre érkező válasz esetén értesítést kapj. Viszont magát a topikot tudod követni, akár a kedvencek közé helyezéssel, akár emiles értesítés beállításával.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#19361) SOAD19 válasza canniball (#19360) üzenetére


SOAD19
addikt

Természetesen tisztában vagyok, hogy nincs ilyen opció, ezért is vettem fel, hogy lehetne. :) Az meg nem jó, hogy mail értesítés kapjak, ha az adott topikban új hsz. jelenik meg, mert egy pörgős topik esetén percenként pittyegne a telefon. Akkor jó lehet, ez a megoldás, ha egy kevésbé pörgő topikról van szó.

(#19362) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hali

Biztos volt téma, de ha nem legalább felvetem.

HA-n nem lehetne berakni szűrési feltételnek, hogy ami nem működik, alkatrész stb. az külön kategória legyen? Beállítok egy ársávot, de tele van a felsőbb kategória törött cuccaival ami egyáltalán nem érdekes számomra.
Vagy azokat legalább külön venni akik szolgáltatást hirdetnek? Pl. telefonoknál van mindenhol hiszen ugye ilyen 12345 árral van megadva, hogy ő kijelzőt javít stb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19363) FoxiestFox válasza szabonagyur (#19362) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem rossz ötlet.
Hirdetéskor beállítható legyen, hogy sérült, és keresésnél ki lehessen venni a pipát, így nem listázná a sérült cuccot.

(#19364) szabonagyur válasza FoxiestFox (#19363) üzenetére


szabonagyur
félisten

Főleg akkor zavaró amikor a címben nincs benne, de belépek és akkor egy regény után a végén oda szúrva, hogy amúgy a kijelző foltos és még az ár sem indokolja, hogy hibás legyen mivel hibátlan példányok is hasonló áron futnak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19365) Csabex válasza Lauda (#19359) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, aktív és ezért is lett jó, mert visszakapcsoltam az összes fogadására. Korábban valami miatt lőttem ki, de most inkább így hagyom, mert ha a lapcsalád oldalai között váltogatok, akkor nem kell belépegetnem folyton. Mi bajom lehet? Van jó tűzfalam és fizetős vírus progi is, aztán ahol fontos a belépés oda a két lépcsős azonosítás be van állítva.

(#19358) macilaci78 : :C

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#19366) Kampó


Kampó
senior tag

Sziasztok, észrevételt, illetve kérdést hol kellene jeleznem?? A Szabályzattal kapcsolatban?? Nem nagy dolog inkább a becsületes eladók illetve vevők felé idegesítő de sokak számára sajnos értelmezhetetlen apróság.
Lehet egyedül vagyok a gondommal, de többször belefutottam olyanba, hogy hirdettem x-y dolgot... irt a kedves leendő vásárló akinek vagy 1-2 vagy jobb esetben 0 értékelése volt,
vadi új 1-2 hetes regisztrációval. Érdeklődött a termék felől majd közöltem hogy ha elutalja az összeget másnap nála is a portéka.
Majd vérpistike módjára egyből a szabályzatot linkelgetik a ----NE UTALJ ELŐRE----... mondatot lobogtatva.
De a részletezést hogy ne utalj előre ha..
- nincs értékelése a hirdetőnek
- idegennyelven kommunikál,
- ha erőlteti az előre utalást,(igazábol ez a leg gyorsabb és rengetegen igy üzletelnek az oldalon)
- illetve más fórumokon akar kommunikálni. (ez sem feltétlen rossz mivel gyorsabb és jobban ellenőrizhető a személy azonosság) ..
ezeket senki nem olvassa el. KIZÁRÓLAG A NE UTALJ ELŐRE dolgot lengeti maga előtt 10ből 9x olyan kinek 0 értékelése van.
Kérdem én miért küldjem el neki utánvéttel ha semmi információm nincs az emberről. Ő mégis kikéri magának az előre utalást értékelt eladó tól is.. Ez nem vet jó fényt azokra sem akik tényleg nem átverni akarnak embereket hanem gyorsan pénzüknél lenni és gyorsan korrekten lezárni az üzletet.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#19367) Golden9 válasza Kampó (#19366) üzenetére


Golden9
addikt

(#19368) Kampó válasza Golden9 (#19367) üzenetére


Kampó
senior tag

ugyan ide dob a link akkor jó helyen járok feltételezem.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#19369) Csabex válasza Golden9 (#19367) üzenetére


Csabex
őstag

Hát ez csúcs :DD :DD :DD Ezen jót mosolyogtam :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#19370) PHM válasza Kampó (#19366) üzenetére


PHM
addikt

Ha a vevő ragaszkodik az utánvéthez, és nincs értékelése, 2 dolgot tehetsz:
1: Megkéred, hogy csak az oda-vissza posta árát utalja előre.
2: Elengeded a dolgot. Szerintem.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#19371) Kampó válasza PHM (#19370) üzenetére


Kampó
senior tag

nem csak ez a lényege.
hanem ez a NE UTALJ ELŐRE dolog amit írtam. Azt sugallja hogy mindenki lelép a pénzzel és nem küld érte semmit. Ez majdnem rágalmazás a becsületes eladókkal szemben. Elengedtem mert teljesen komolytalan volt az illető 1000 százalék.. csak mikor 10x van ilyen idegesítő, mert így felesleges az értékelési rendszer.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#19372) macilaci78 válasza Kampó (#19371) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aki nem tud végig olvasni és értelmezni egy összetett mondatot, az nem alkalmas arra, tőled vásároljon. Lehetnek emiatt álmatlan éjszakáid, azon nem tudunk segíteni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19373) Kampó válasza macilaci78 (#19372) üzenetére


Kampó
senior tag

nincsenek álmatlan éjszakáim csak simán elképeszt az emberi ostobaság. Ennyi

AMD volt AMD van AMD lesz

(#19374) Számtech Pro

Üdv.

Szeretnék csomagot vásárolni órája keresem az oldalon hogyan tudom ezt megtenni, 5000ft kifizettem utalással és nem történt semmi!

Egy linket tud valaki küldeni mert én nem találom!

Köszönöm.

Tell: +36309100112 "Hét minden napján 8-22 órá -ig, ünnepnapokon is"

(#19375) macilaci78 válasza Számtech Pro (#19374) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jobbra fent az avatarodra kattintasz, legördülő menüben a "Prémium funkciók"-nál vannak a csomagok. Innen indulva lesz fizetés is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19376) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A képfeltöltésnél lehetne valami feedback a feltöltés indítása és befejezése közt? Baromi zavaró, hogy semmi nincs, nem tudni, hogy elindult-e egyáltalán, vagy lefagyott az oldal.
Prémiummal 10 MB-os képeket lehet feltolni összesen 100 MB mennyiségben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19377) lezso6 válasza macilaci78 (#19376) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van, legalábbis az új design-ban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19378) FoxiestFox válasza lezso6 (#19377) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A tanúsítvánnyal nem lehetne amúgy csinálni valamit, hogy működjön a jó öreg N900-amon a klasszik fórum?
Az új felület persze nem megy, mert régi a böngésző, de a régi szépen ment, és néha használtam is.
Egy ideje viszont teljesen reccs. :(

(#19379) lezso6 válasza FoxiestFox (#19378) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos nem, security miatt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19380) FoxiestFox válasza lezso6 (#19379) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát akkor ez egy éra vége az N900 számára. De szép is volt. PH mindig megnyitva egy tabon. :D

(#19381) macilaci78 válasza FoxiestFox (#19380) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Távoli asztallal PC-re, amin meg van nyitva? :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19382) FoxiestFox válasza macilaci78 (#19381) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igen, ez működhetne. :))

(#19383) macilaci78 válasza FoxiestFox (#19382) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én azt csináltam, mikor tablettel léptem be. Képernyőbillentyűzet ikonja az óra mellett... Telefonon már kényelmetlen volt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19384) Számtech Pro válasza macilaci78 (#19375) üzenetére

Köszönöm. :)

Tell: +36309100112 "Hét minden napján 8-22 órá -ig, ünnepnapokon is"

(#19385) Iron


Iron
újonc

Értékelés módosítása esetleges helyesírási hiba esetén, jó lenne, ha lehetséges lenne.

(#19386) macilaci78 válasza Iron (#19385) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pont az értékelés önhatalmú és kontrollálatlan módosítása az, ami a legaggályosabb dolgok közé tartozik. A helyesírás meg a hozzászólások és cikkek nagy arányát figyelembe véve nem is mérvadó.

Bennem több kérdést vet fel, hogy közel 2,5 éves reggel ez az első hozzászólásod. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19387) #92116480


#92116480
törölt tag

üdv!

két javaslatom lenne a hardverapróval kapcsolatban:

1. tök jó lenne ha a notebook processzor kategórián belül külön lehetne szürni a foglalatokra ugyanúgy ahogy az asztali cpuknál lehet

2. király h ennyi moderátor van és hülyeségekért bannolgatják az embereket de az mégjobb lenne ha pl moderálnák magukat az apróhirdetések is hogy lehessen normálisan keresni köztük.
nevetséges h van 10 hirdetés 10 ugyanolyan hardverről 10-féleképpen elnevezve.
hasonló rendszert kéne bevezetni mint pl encore-on a torrentfeltöltésnél. ha nem a szabványok szerint teszel fel egy hirdetést akkor értesitenek hogy nem jó, és ha nem javitják ki akkor törlik a hirdetésed.
pl: memóriánál alap kéne hogy legyen hogy feltüntetik a márkát, a tipust, a sebességet hogy legyen értelme a beépitett keresőnek, mert jelenleg semmire sem jó.

aki pedig fizet a hirdetésért és mellé idióta annak meg módositják/kijavitják a hirdetését hogy ne kelljen ezzel bajlódnia.

(#19388) nubreed


nubreed
veterán

Lehet, hogy nem ez a megfelelő topic a kérdésemnek, de én egyelőre nem nagyon találtam jobbat, akkor majd irányítsatok át. Szóval egyre többet olvasni/hallani arról, hogy az ingyenes (reklámok elhelyezéséből élő) online újságírásnak hamarosan vége lesz és helyette elő kell fizetni rá ha olvasni akarod. Igaz ez pl. a PH! -ra is és úgy általában az IT szaklapokra?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#19389) Viktor0610 válasza nubreed (#19388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem senki nem lát a jövőbe.
De nem hinném, hogy Parciék ebbe az irányba mennének el.

Samsung Galaxy A54

(#19390) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Megjelölt privátok esetén feltétlenül muszáj, hogy folyamatosan jelezze őket a kis boríték ikon? Félreértés ne essék, tök hasznos funkció alapvetően, csak folyton azt hiszem, hogy új privát jött (tudom, más az ikon, de akkor is odavonzza a tekintetet), szerintem bőven jó lenne, ha csak a privát listában - ahogy most is tök jó - felül szeparáltan listázná, még a teljes listában se kellene kiemelni, ott is azt hiszem, hogy olvasatlan privátom van az adott tagtól. :R

[ Szerkesztve ]

(#19391) ROLI22


ROLI22
csendes tag

PH usernévre lehet vhol keresni?

(#19392) Kalandor válasza ROLI22 (#19391) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Google-ben igen.

(#19393) Kalandor válasza SUPREME7 (#19390) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez egyéni preferencia kérdése, nem nagyon szóltak még ezért. Persze az lenne a jó ha állítható lenne, de erre sincs idő most.

(#19394) ROLI22 válasza Kalandor (#19392) üzenetére


ROLI22
csendes tag

Azzal nem vagyok kisegítve sajna.

Egy hirdetésemmel kapcsolatban kaptam pü-t vkitől nem régen, csak véletlenül töröltem az üzit.

Őt kerestem volna.

(#19395) FoxiestFox válasza ROLI22 (#19394) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az értesítőt is törölted, ami a mail címedre megy?

(#19396) ROLI22 válasza FoxiestFox (#19395) üzenetére


ROLI22
csendes tag

:K

(#19397) Golden9


Golden9
addikt

Lehetne csinálni egy kukát a törölt privát üzeneteknek, esetleg onnan vissza is lehetne állítani őket.

[ Szeretkezve ]

(#19398) alratar válasza Golden9 (#19397) üzenetére


alratar
addikt

Minek?
Ha valaki töröl egy privátot, logikusan feltételezhető, hogy azért töröl, mert nem kell az az üzenet.
A véletlen törlés, meg... háát... érdekes, mivel még rá is kérdez, hogy tuti? Ha valaki ennek ellenére töröl véletlenül...

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#19399) DS39


DS39
nagyúr

Az adatlap megtekintéséhez be kell írni ellenőrző kódot. Ezt a szövegmezőt be lehetne állítani autocomplete="off"-ra, hogy ne jegyezze meg ezeket a böngésző űrlapelőzményként. Köszi.

(#19400) petir


petir
senior tag

Sziasztok,

Az itt szóltam hozzá és kedvenceim résznél ( lapcsalád bal oldala ) ugye megjelenik , hogy hány új,olvasatlan hozzászólás van az adott témába ami tök szép és jó...DE mi lenne ha miután rákattinttunk kiemelten jelennének meg az új hozzászólások - ne gondoljatok semmi extrára nem akarom , hogy villogjon , pörögjön, zenéljen.

Csupán annyit, hogy mint a privát üzeneteknél más árnyalatot kap az olvasatlan rész háttere !

Mikor pl van 30 vagy 40 új hozzászólás egy témában mindig matekozni kell , meddig is kell pörgetni ha vizuálisan is el lenne különítve mind monitoron mind telefonon, tableten sokkal kényelmesebb lenne mivel látja az ember meddig kell visszapörgetni. Aztán egy frissítésre visszavált normál színre....

Remélem érthetően írtam amire gondoltam. Mit gondoltok?

Üdv.
Peti

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.