Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) BorkL válasza Kalandor (#19750) üzenetére


BorkL
tag

Sziasztok!

Hogyan tudok törölt hirdetést értékelni, ha nincs meg a hirdetésre mutató link? Törlés után már a privát üzeneteknél sem látom.

A jelentés sem az igazi, mivel minden rendben ment az adás-vétel során :DD.
Szóval pozitív értékelést szeretnék írni.

[ Szerkesztve ]

(#19752) Kalandor válasza BorkL (#19751) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A teljesen törölt hirdetés is jelenthető, értékelhető, és az eredeti linkje sem vész el, azt kell megtalálnod a privátjaid között.
Ha kitörölted a levelezést magát, akkor ígyjárás van.

(#19753) asdf_ válasza BorkL (#19751) üzenetére


asdf_
veterán

Böngészőelőzmények?

(#19754) BorkL válasza asdf_ (#19753) üzenetére


BorkL
tag

Az automatikusan törlődik. Végül google segítségével megtaláltam a hirdetést.

(#19755) 75kokoko75


75kokoko75
tag

Sziasztok!
Egyre több a hitegető is a csalókon kívül.
És itt most az eladókra gondolok
A megbízhatatlan eladókat nem lehet esetleg jelezni itt sehol? Egy ilyen fórum nagyon jó lenne.

Nem egyszer jártam úgy, hogy hetekig, sőt van egy tag aki hónapokig hitegetett,hogy küldi a cuccot.

Szívesen látnék egy ilyen fórumot, mert így továbbra is vidáman szórakoznak bárkivel

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#19756) macilaci78 válasza 75kokoko75 (#19755) üzenetére


macilaci78
nagyúr

GDPR

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19757) 75kokoko75 válasza macilaci78 (#19756) üzenetére


75kokoko75
tag

Köszi!
Azt hiszem a nick névre nem vonatkozik a GDPR. A "rendes" nevét amúgy sem lehet tudni az ilyeneknek, és nincs is jelentősége. Mivel értékelni így nem lehet, így az lenne a fontos, hogy mindenki lássa, hogy miféle eladó.

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#19758) Kalandor válasza 75kokoko75 (#19755) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezzel nem tudunk mit kezdeni, már sokszor leírtam.
Ha megvetted, akkor pedig értékelni tudod.

(#19759) 75kokoko75 válasza Kalandor (#19758) üzenetére


75kokoko75
tag

Ez az.
Ha megvettem...

Mindegy. Azért köszi. Remélem egyszer majd lesz rá lehetőség.

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#19760) Kalandor válasza 75kokoko75 (#19759) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amerre a világ halad, úgy nem :(

(#19761) carmage


carmage
újonc

Tévedés. Nem a "világ halad erre", ha nem a PH. Még egy olyan kezdetleges oldalon mint a FB marketpalce is van lehetőség "nem jelent meg", "már nem válaszol", "már el lett adva" vissza jelzésekre. Sajnos, én is egyre többet találkozom megbízhatatlan/hitegető eladókkal. Egy ilyen értékelés alapú oldalon mint a PH ez alap elvárás lenne. A GDPR valóban nem vonatkozik nickname-re.

(#19764) patroly61


patroly61
tag

Üdvözletem! Miért lehet úgy hirdetni egy terméket, hogy az ellenértékét előreutalással is kérheti az eladó amikor a lapon ki van írva, hogy ne utalj előre soha. Ez nem olyan dolog mintha valaki megszegné az oldal szabályzatát?

www.akkuteszt.hu

(#19765) Intruder2k5 válasza patroly61 (#19764) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Lehet úgy hirdetni, az előre utalás nincs tiltva, viszont nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy mindenki legyen óvatos! És ez nem csak az előreutalás esetére vonatkozik.

(#19766) macilaci78 válasza patroly61 (#19764) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy sor olyan dolgot hirdetnek, amit nem veszel meg. Nem mindegy, hogy azért, mert nem kell, vagy azért, mert nem utalsz előre? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#19767) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Érdeklődnék, hogy a 2.5"-os sata SSD csoportosítását nem lehetne kicsit finomítani?
2.5" SSD 4 GB - 256 GB
2.5" SSD 257 GB - 1 TB
2.5" SSD 1 TB +
Ahogy az első csoport elkülönül a másodiktól, úgy nem lehetne a harmadikat is elkülöníteni a másodiktól? Mondjuk 1.1 TB+?
Csak mert most mind a kettő csoportban vannak 1 TB-os ssd-k...
Jobb lenne, ha az 1TB-osak a második csoporba lennének, mert ott vannak a 960GB-osak is, amikkel célszerű lenne ezeket együtt hirdetni szerintem.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19768) Kalandor válasza s7evcsenko (#19767) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átneveztem.

(#19769) s7evcsenko válasza Kalandor (#19768) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19770) Rimuru


Rimuru
veterán

Galeria megnyitasa helyett tiszteletben lehetne tartani a modosito billentyuket pl ctrl, shift.

Vigyázat, csalok!

(#19771) MBowo


MBowo
újonc

Sziasztok!

A hardveraprón tudnátok csinálni egy új foglalatot a (már bő 3 éve létező) Intel CPU-knak, nevezetesen az LGA3647-nek? Itt nem csak szerver cpu-k, hanem munkaállomásokhoz is lehet kapni processzort, így szerintem célravezető lenne.

Köszönettel,
Tamás

(#19772) TEST11


TEST11
csendes tag

Az ilyen félreinformálóan megadott árakkal lehetne esetleg valamit csinálni? Most jelentsem??? vagy mi az istent csináljak vele. Szerencsére nem sok ilyen van.
https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_8gb_memoriak_1866mhz_cl6_es_4gb_micron_m/hsz_1-50.html
----------------- A hirdetésben megjelölt ár 4000 Ft ----
"""Bontatlan 8Gb Memóriák 1600/1866Mhz cl6 és 4gb micron memória
1600mhz:8500Ft /db(2db) -Intelhez is való is van(kingston:kcp316nd8/8)
1866Mhz:9999Ft /db.(2db)"""

(#19773) Kalandor válasza TEST11 (#19772) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelentsd, persze.

(#19774) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Hello!
Érdemes lenne létrehozni egy S21 szekciót itt, mert nagyjából 1 hónapja elérhető a modell és az s20-be kerülnek az s21-es hirdetések a menü hiányában. :R

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#19775) Kalandor válasza pappkarcsi (#19774) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Létrehoztam.

(#19776) pappkarcsi válasza Kalandor (#19775) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Király vagy! Ezeket kellene mindösszesen átteni az S21 kategóriába. [link]

Regisztrált: 2007 - 101 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#19778) essexboy válasza pappkarcsi (#19776) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kész!

essexboy

(#19779) MasterMark


MasterMark
titán

Ez a hirdetés hogy ment át minden approvalon?

Switch Tax

(#19780) MasterMark válasza MasterMark (#19779) üzenetére


MasterMark
titán

Szélesen is rossz:

Switch Tax

(#19781) kamikaze7


kamikaze7
tag

Sziasztok! Pár hete nem kapok email értesítést az üzenetekről. Be van állítva hogy minden üzenet után kapjak emailt, de nem küld a rendszer. Tudnátok segíteni? Előre is köszi.

(#19782) lezso6 válasza kamikaze7 (#19781) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

szerk: elnéztem. A yahoo mailservere azt küldi vissza, hogy 250 ok dirdel, ami úgy néz ki, hogy mégsem jelent semmi rosszat.

Szóval a fogadja az emailjeinket, nálad van valami, lehet nem abba a mappába kerülnek a PH-s levelek, ahova eddig. Korábban volt ilyen gmail fiókkal, mert az az új privát emailt "promóció"-ként címkézte. Habár most nálam már a "frissítések" címkét kapta meg, ezek szerint kell a google-nek egy kis idő, hogy észrevegye, hogy az új privát üzenet az micsoda. Lehet a yahoo-nak is ilyen problémája van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19783) asdf_ válasza lezso6 (#19782) üzenetére


asdf_
veterán

Nem ők szórakoznak valami domainkeys-es valamivel, hogy anélkül spam vagy?

(#19784) lezso6 válasza asdf_ (#19783) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudok ilyenről. Eddig ment. Közben amúgy szerkesztettem a fenti hsz-t.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19785) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Az adatlap modositasanal (FHD-n, mobilon meg foleg) fajdalmasan kozel van az "Adatlap mentese" es a "Torolni szeretnem..." link. Nem lehetne esetleg megcserelni az "Adatvedelmi tajekoztato"-val a linkek sorrendjet, vagy a torlos link ele egy checkboxot rakni, hogy csak annak bejelolesevel valjon aktivva?

Ezt igy nagyon durvan felre lehet kattintani a legnagyobb odafigyeles mellett is. :(

Koszi!

Udv.

(#19786) lezso6 válasza Neil Watts (#19785) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezek szerint még sosem kattintottál rá. :D Azért a fióktörlés nem vihető végbe egyetlen kattintással, durva is lenne. A három pont is azt jelzi a linken, hogy a kattintás után lesz még ott valami.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19787) kamikaze7 válasza lezso6 (#19782) üzenetére


kamikaze7
tag

Köszi szépen. Tényleg nálam van, csak spamben, pedig évek óta nem nyúltam hozzá, mert forwardolom őket.

(#19788) Neil Watts válasza lezso6 (#19786) üzenetére


Neil Watts
veterán

Valoban nem, de mar majdnem. :D

Mindenesetre ha a ket link megcserelese nem tul nagy plusz munka, azzal szerintem el lehetne venni az egesz "bomba hatastalanitos" feelingjet.

Amekkora virsli ujjaim vannak, siman felre tudtam volna eddig nyomni.

Nem tudom hogy van itt megoldva, igy ha az altalam felvazolt mod szerint, akkor elnezest:

Ilyen self-destruct cuccoknal nem veletlenul szoktak azt alkalmazni, hogyha ranyomsz a torles gombra, akkor feldobja a popupot, es beker valami plusz adatot (ld. pl. github repo torles, de itt lehetne mondjuk valami e-mail cimre kikuldott one-time-password - gondolva a jelszokezelok automatikus kitoltes funkciojanak kikerulesere -, talan nem okozna akkora plusz terhelest az ezzel kapcsolatos email kuldes).

Plusz mivel ennyire "durva" funkciorol van szo, szerintem egy link helyett megerdemelne egy nagy, piros gombot, mert igy ugy tunik mintha az adatvedelmi tajekoztatoval egyenrangu hivatkozas lenne. :D Tudom, ott a harom pont, de ez igy meg kozerthetobb lenne.

Udv.

(#19789) balintbene


balintbene
friss újonc

Szép napot!
Érdeklődni szeretnék hogy elértem a napi privát üzenet számot majd 24 óra elteltével sem tudok új üzenetet küldeni ez miért lehet?
Köszönöm.

(#19790) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sziasztok, én arra lennék kíváncsi, hogy van-e annak valami oka, hogy hiába vagyok a lapcsalád egyik oldalán (jelen esetben a Prohardveren) bejelentkezve a fórumba, a többi társoldal fórumában külön-külön be kellene jelentkeznem. Ha a fórumfiók ugyanaz, akkor nem lehetne ezt is valahogy együtt kezelni, vagy valamilyen technikai oka van hogy nem így működik? Esetleg ennek kellene működnie, csak nálam nem jó valami?

Rettenetesen zavaró, hogy hiába szűrök le egy rakás delikvenst a fórumról (akiknek szerintem amúgy az a dolguk, hogy mindenbe beleokoskodva a prémium tagság felé tereljék a népet [/sarcasm] :D), ha nem PH!-s hírt olvasok és megnyitom a hírhez tartozó fórumtémát, akkor két másodperc alatt nyomják fel a vérnyomásom, mert a MA/IT/GP fórumba nem vagyok bejelentkezve.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19791) lezso6 válasza bLaCkDoGoNe (#19790) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Safari hülyesége, engedni kell a harmadik féltől származó sütiket.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19792) bLaCkDoGoNe válasza lezso6 (#19791) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R Köszönöm, akkor nálam a hiba, kénytelen leszek együtt élni vele.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19793) MasterMark válasza lezso6 (#19791) üzenetére


MasterMark
titán

Annyira nem hülyeség egyébként. :U

Switch Tax

(#19794) lezso6 válasza MasterMark (#19793) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, de ahogy a Safari csinálja az igen. Lehetne whitelist / blacklist alapú.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19795) Dency01


Dency01
aktív tag

Hirdetéseknél képre kattintva szerintem elég kényelmes funkció lenne ha görgővel lehetne lapozni a képeket és nem az oldalt lévő nyilakkal.

[ Szerkesztve ]

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#19796) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tervben van, hogy végre valamikor beleférjenek a képbe a hirdetésekben lévő fényképek? :) Telefontól, felbontástól és böngészőtől függetlenül eddig mindenhol így láttam minden fényképet, így feltételezem, nem nálam van a hiba. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19797) 75kokoko75 válasza Bjørgersson (#19796) üzenetére


75kokoko75
tag

...csatlakozom. Mozgatni sem lehet, mert ha odébb húznám,vagy kicsinyíteném, akkor simán tovább pörgeti a következő képre, aminek szinté csak a töredékét látom. Valamit nekem kell beállítani esetleg?

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#19798) Bjørgersson válasza 75kokoko75 (#19797) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem hiszem, elég haszontalan beállítás lenne, ami külön ezt szabályozza.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19799) Viktor0610 válasza Bjørgersson (#19798) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Phablet nézettől felfelé rendben jelenik meg a kép.

Samsung Galaxy A54

(#19800) Bjørgersson válasza Viktor0610 (#19799) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, igy viszont minden mas hangyafasz meretu, igy meg rosszabb. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.