Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20502) asdf_


asdf_
veterán

Júzer hsz-ben leakelte a telefonszámát egy feltöltött képpel. A hsz-t nem tudta már szerkeszteni, de a képei közül törölte a feltöltöttet. Így az új látogatóknak már dead link mind a thumbnail, mind a nagy kép, de annak, aki már megnyitotta az adott fórumoldalt, annak cache-ben van, és ott a kép, továbbra is megjelenik. Ezt nem lehetne, hogy egy kép törlése úgy guruljon végig a rendszeren, hogy force-olja a thumbnail kép cache-ben levő változatának frissítését, majd így elmegy 404-re és így nem lesz thumbnail image? Az ember azt gondolná, hogy eleve ennek kéne történnie.

[ Szerkesztve ]

(#20503) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hirdetésfeladáskor szerintem hasznos lenne, ha új feltöltése helyett már korábban feltöltött képeket lehetne berakni a hirdetésbe ugyanarról a termékről. Sok kicsi sokra megy alapon valamennyi tárhelyet meg tudnátok takarítani. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20504) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#20503) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Csak ugye ahogy néztem, a lejárt hirdetésekben lévő képek idővel átméretezésre kerülnek, le lesznek kicsinyítve, ami ebbe bekavarhat.

(#20505) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#20504) üzenetére


Bjørgersson
félisten

28 nap után újra feladott hirdetésnél viszont még lehetne használni, s akkor újra is indulhatna az átméretezés előtti visszaszámláló. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20506) kupecke


kupecke
csendes tag

Jellemzően nőnek a HDD-k tárhelyei, ezt követi a másodkézbőli piac is. A legkisebb 3,5-es kategóriában, 499GB alatt most 35 hirdetés szerepel. Az 500 és 999GB közötti 47 hirdetésből kb. 5-ben már 1 vagy 2TB-osat hirdetnek. Az 1-2,5TB-os rovat 87 hirdetéséből is min. 1 a 3TB-tól rovatba való, ahol most 109 hirdetés van. Tartalmilag 1TB alatt most úgy 77, 1-2,5TB-nál 91, 3TB-tól pedig 110 hirdetés található. Vélelmezem, hogy logikai és arányossági szempontok alapján keletkeznek a rovatok. Mivel az asztali HDD-k bontásánál nem érvényesül logikai szempont, az arányosság alapján ildomos lenne összevonni az első 2 rovatot, majd idővel a 3TB-tól kategóriát kettévágni 10TB körül.

(#20507) Chaser


Chaser
titán

ötletem/javaslatom lenne a következőre:

ha egy idióta -én - fealjánl közösben egy terméket, jelen egy esetben egy vga-t _bolti beszerz _ áron, úgy, hogy a termék a boltban van, tehát 1ft-ot nem keresek rajta és NEM AZ ENYÉM a termék, mivel nincs kifizetve és a boltban áll
emellett messze a legjobb ajánlat árkategóriájában, tehát valaki esélyesen igen örülne neki...
akkor a kedves moderátor úr/hölgy/asszony próbálja már meg felfogni, hogy nem HIRDETEK
és ne az fogadjon már, hogy mondvacsinált ürüggyel már megint figyelmeztetésben részesült a regem, most épp mert "szakmaiban hirdettem"
komolyan ti arra gyúrtok hogy bebizonyítsátok, mindig van lejjebb? :F
- emellett tudtommal más termékét/bolt termékét eddig sem volt tilos ajánlani sehol, ez pedig nem az én termékem, az én rendelésem volt amit felár nélkül adtam tovább -
az említett vga-nál pedig külön kiemeltem, az ár amit fizetni kell a bolté, és azonkívül hogy átadom a rendelést nem fogok érte elmenni, nem fogom postázgatni, semmi közöm hozzá azonkívül hogy megrendeltem
én vagyok az első ha szakmaiban hirdetést látok szólok az illetőnek hogy töröltesse, mert nem oda való a saját motyójának a hirdetése
- mert abban önös érdek lehet, nem másnak akar feltétlen segíteni -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20508) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Halihó, nem tudom jó helyen járok-e, de az SSD-knél lenne egy kategóriajavaslatom.

Az m.2-es SSD-knél lehetne esetleg SATA - NVME kategória, az NVME-n belül meg Gen3-4 , mert nehezen kereshető , még ha utóbbi egyelőre kisebb számban is szerepel.

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20510) Graphics válasza #72445440 (#20509) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

hmm, szerintem jó lenne pedig :D

Menjünk előre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20512) Chaser válasza #72445440 (#20511) üzenetére


Chaser
titán

meg egyesével törölgetni a privátokat egy it oldalon
10 éve is csúnya volt de lassan 2022 lesz ( :
- tudom, van aki "véletlenül" kitörölné, valahogy a gmail azért együtt tud élni ezzel a tudattal -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20513) Kalandor válasza kupecke (#20506) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Vélelmezem, hogy logikai és arányossági szempontok alapján keletkeznek a rovatok."
Ez így van, és ez szerintem él is, nem szeretnék hozzányúlni.

(#20514) Kalandor válasza Graphics (#20508) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Adott méreten belül csak pár tucat hirdetés van csak és a típus megadása is plusz hibalehetőség mindenkinek, így nem szeretném szétbontani.

[ Szerkesztve ]

(#20515) Kalandor válasza Chaser (#20512) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A gmailnek nem írnak levelet, akik véletlen törölték a levelüket (mert nem lehet a gmailnek levelet írni).
Persze lehetne egy kukát közbeiktatni, de az meg plusz fejlesztés; egyelőre marad ami van.

(#20516) Chaser válasza Kalandor (#20514) üzenetére


Chaser
titán

de remélem annak nincs akadálya, hogy a kedves moderátorokat megkérd értelmezzék már amit olvasnak :R - látom szelektív látás az nagyon megy ( : -
kezdem unni hogy már teljesen ok nélkül is b@szogatnak, ha annyira nem teccik' a pofám töröljétek a regem, nem érdekel
de ez már tényleg a legalja amit most leművelt vmelyik moderátor
én kérek elnézést, hogy vga válságban legjobb áron át akartam adni a rendelésem bárminemű haszon nélkül
ne aggódjatok, többet nem fordul elő ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20517) Kalandor válasza Chaser (#20507) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azért nem való oda, mert szakmai tartalomban gyorsan elavuló, anyagiakhoz kötött és garantáltan csak egyetlen embernek értékes tartalom inkább ne legyen.
Értem, hogy nem a klasszik vegyétek meg a haszonnal árult eladó tárgyamat eset. Értem, hogy szerinted ez nem hirdetés, de meg kell értened, hogy szerintünk meg abba a körbe tartozik, és emiatt inkább töröljük.

(#20518) Chaser válasza Kalandor (#20517) üzenetére


Chaser
titán

:C
hatalmas vagy
kismillió példa volt már arra hogy valaki átadta a rendelését "szakmai" topikban
segítek: rtx 3070 topikban volt hogy moderátor adta át a rendelését

de azért magyarázd csak meg ezt is
tényleg szívből és őszintén lesz@rom :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20519) Kalandor válasza Chaser (#20518) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fogalmam sincs erről, én csak az elvi irányainkból indultam ki.
Ha segíteni akarsz, belinkelheted, megnézném miről van szó.

(#20520) Chaser válasza Kalandor (#20519) üzenetére


Chaser
titán

gondolom vissza tudod olvasni a törölt hsz-t, mivel a serveren ott van ha nem tévedek nagyot

de mint mondtam rendelés átadása kismilliószor előfordult bármilyen topikban, ahogy moderátor is adott már át rendelést, nem egyszer
de nekem arra kell belépnem hogy már megint figyelmeztetést kapok mondvacsinált ürüggyel aminek semi alapja ráadásul
feladtam :R
a legalja jelző erre már nem kifejezés, ne haragudj meg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20521) Kalandor válasza Chaser (#20520) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

gondolom vissza tudod olvasni a törölt hsz-t, mivel a serveren ott van ha nem tévedek nagyot
Nem a te hsz-ed kell, az megtalálható könnyen.

"segítek: rtx 3070 topikban volt hogy moderátor adta át a rendelését"
Ennek a linkje érdekelne, több is ("moderátor is adott már át rendelést, nem egyszer"), mert én ilyet nem láttam, szeretném megnézni, hogy miről van szó, megbeszélni a többiekkel, stb.

(#20522) Graphics válasza Kalandor (#20514) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez oké, de az m.2 SATA és NVME viszont nem kis különbség, akkor legalább ennek lehetne külön kategória...

Lehetne egy kicsit követni a kort ezzel is.

A pár tucat pedig jelenleg azt jelenti , hogy összeegész van 169 hirdetés a mai nap , méretenként pedig : 56-47-66 db.. Szerintem ez már bontható lehetne.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20523) macilaci78 válasza Kalandor (#20519) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez biztos nem a "miért moderáltunk?", vagy hasonló topikban lenne on?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20525) Kalandor válasza macilaci78 (#20523) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De.

(#20526) Chaser válasza Kalandor (#20521) üzenetére


Chaser
titán

akkor mit szeretnél? validáljam hogy nem beszéltem le az edigis eladókkal, hogy hamisítsanak számlát mikor az árat megadtam és mellé azt is, hogy személyesen el kell menni érte, megadni a rendelés számát és fizetni majd átvenni a terméket?
tényleg nem tudom mire gondolsz

az rtx 3070 topik pedig mindenki számára nyitott
mondtam én feladtam
látom hogy mennyi embernek gondos még egy megdrágult belépő vga-t is megvenni, gondoltam akkor nem törlöm, átadom másnak a lehetőséget, mivel nagyon jó áron adta éppen az edigi a kártyát - valószínűleg server túlterheltség miatt két élő rendelésem futott be egyszerre -, erre megint én vagyok a főgonosz? ( :
és VALÓTLAN indokkal, semmit nem hirdettem, egy rendelést akartam átadni
és arra is kismilló példát találhatsz "szakmai" topikokban, hogy én vagyok az első ha látom hogy valaki hirdet akkor szólok neki hogy töröltesse magától, ne illetékes lássa meg
de én kapok figyelmeztetést persze
mondom feladtam
de ha minimális korrektség szorult belétek, ezt a legutolsó figyelmeztetést nyugodtan törölhetitek, mert abszolút semmi alapja nem volt
meg tudom mutatni a saját kártyám számláját, ami ft-ra pontosan egyezni fog azzal ami a törölt hsz-ben is van, annyi különbséggel hogy annyiért teljesen új terméket kapott volna az illető és nem tőlem
de nem hiszem, hogy itt nekem bármit bizonygatnom kellene, aki hibázott nem az én gépem előtt ül

szerk:
macilaci78
a topik címe:
Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád
az én ötletem/javaslatom - ami nagyban javítaná a lapcsalád megítélését -:
a kedves moderátoroknak tréning és értelmezési képesség javítás
továbbá követni a következetesség elvét
meg mondjuk nem b@szogatni azt, aki másnak segít(ene) önzetlenül
úh. sztem eléggé on topik ez

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20527) Kalandor válasza Chaser (#20526) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

akkor mit szeretnél?
A linkeket, ahol a moderátor ugyanazt csinálja mint te.

(sztendap nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#20529) Kalandor válasza #72445440 (#20524) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Méret:

[ Szerkesztve ]

(#20532) Chaser válasza Kalandor (#20527) üzenetére


Chaser
titán

ott van az rtx 3070 topik, megleled - annyit tudok segíteni, az adott moderátor néha dealerkedett is, tavaly november-december környéke -
azt még nem láttam, hogy bárki elnézést kért volna
illetve jött volna értesítés hogy a teljesen alaptalan figyelmeztetést törölte illetékes
nem én fogok itt még majd keresgetni meg bizonygatni ezek után, már meg ne haragudj
sztendap és szerkesztés nélkül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20533) Kalandor válasza Chaser (#20532) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem fogok olyat keresgélni, ami nem lényeges és neked a fejedben megvan.

(#20534) macilaci78 válasza Chaser (#20526) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olvasd el a téma összefoglalót is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20536) Kalandor válasza #72445440 (#20535) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Passz, majd lesz.

(#20537) Chaser válasza Kalandor (#20533) üzenetére


Chaser
titán

tessék
és
tessék
az első az csak bújtatott ( : de a másodikon nincs mit magyarázni
- és semmi kivetnivaló nincs is benne úgy gondolom -
és nyilván találnék ennél többet is, talán más moderátortól is, de azt hiszem elég időt rászántam arra, hogy segíteni akartam másnak és figyelmeztetést kapok érte
és itt az én kártyámról a doku, mint látod egyezik a hsz-ben megadott összegel ft-ra pontosan - és mikor közösbe dobtam a legjobb ajánlat volt aktuálisan, nyilván most is az lene -

egyébként köszönöm, töröltem a rendelést és még olcsóbban meg tudtam venni utána - köszönöm az ediginek is -
de nem szeretnék megint figyelmeztetést, úh. inkább keresek vele egy kis aprót
úgy kellett volna először is, én voltam a hülye :K - tényleg nem tudom sírjak vagy röhögjek hogy ilyenért figyelmeztetést mer adni valamelyik "moderátor", de ilyenért már nekem biztos nem fog -
külön köszönöm, hogy ennyi időm ráment, meg hogy nekem kellett bizonygatnom hogy nem én vagyok a hülye ((( :

macilaci78
én ennyit látok benne:
ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!
ismétlem magam:
az én ötletem/javaslatom - ami nagyban javítaná a lapcsalád megítélését -:
a kedves moderátoroknak tréning és értelmezési képesség javítás
továbbá követni a következetesség elvét
meg mondjuk nem b@szogatni azt, aki másnak segít(ene) önzetlenül
úh. sztem eléggé on topik ez
amennyiben az adott moderátort tekintjük bugosnak, akkor tényleg máshová kellett volna írnom :P

a kifejtett rész meg szervesen nyilván nem oda való, de "szervetlenül" talán elfért most
ha meg van még bővebb akor nálam nem jelenik meg :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20538) Chaser válasza Chaser (#20537) üzenetére


Chaser
titán

a második tessék ez akart lenni, kicsit iccaka' van és kicsit fáradt vagyok
printscreeneltem ám mindent, úh. okosan ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20539) macilaci78 válasza Chaser (#20537) üzenetére


macilaci78
nagyúr

"amennyiben az adott moderátort tekintjük bugosnak" - mintha nem lenne egy-két bogaras köztük? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20540) Kalandor válasza Chaser (#20537) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez baj.

(#20547) kupecke válasza Kalandor (#20513) üzenetére


kupecke
csendes tag

A logika most (és a jövőben is) kb. annyi (lesz), hogy minden rovat tárhely szerint 1 intervallum legyen. Az arányosság pedig nem áll fenn, mert van olyan rovat, ahol 3-szor annyi hirdetés szerepel, mint egy másik rovatban. Pont ezért tettem meg a javaslatomat.

(#20550) Chaser válasza Kalandor (#20540) üzenetére


Chaser
titán

nem
az a baj hogy mai napig nem jött email/privát arról hogy töröltétek a minden alap nélküli figyelmeztetést - semmit nem hirdettem, mivel nem az én tulajdonom volt és 1ft hasznom sem lett volna rajta egyébként sem -, és mint láttátok ezt moderátor is gyakorolta, egy biztosan
én kérek elnézést, hogy ennyire lesüllyedt a moderáció "színvonala" :R
és az illetékesek hozzáállása ahhoz amikor egyértelműen minden alap nélkül b@szogatja a másikat egy "moderátor"

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.