Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) Parci válasza Chaser (#20550) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy ilyen szar hely itt :(, viszont minden személyeskedés nélkül mondom, hogy évek óta páran vagytok a keménymag, aki ettől megállás nélkül hangosan szenved. simán elhiszem, hogy millió baj van velünk, csak picit fura, hogy "mindig" megvan az a maximum egy tucat user, akivel ezeket a köröket futjuk.

de ezt általánosságban írtam, nem ismerem a konkrét esetet, nem is akarok outsiderként beledumálni. és elfogadom, hogy a tényleg rengeteg user miatt nagyon szögletes moderáció nem mindenkinek kényelmes kabátot eredményez. viszont rengeteg kényszer mentén mozgunk mi is, ahogy "legyen makulátlan egészségügy mo-n, most", úgy nyilván itt is lehetne pazar minden, de szűkösek az erőforrásaink. azért próbálkozunk, végülis 21 éves a kóceráj.

tudom, ez a szokásos neszesemmi válasz, most sincs varázserő a tarsolyban.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20552) Chaser válasza Parci (#20551) üzenetére


Chaser
titán

így van, nem ismered a konkrét esetet
hg/tulaj/akármi létedre így nagyon derék hogy ennek hiánya néllkül reagálsz - egyébként itt van fentebb, azért raktam ide, mert ötlet/javaslat szintjén talán megállja helyét, hogy némi értelmezési képességgel megáldott egyének lehessenek moderátorok, olyanok ne akiknek ez nem megy -
tudom én vagyok a keménymag meg a főgonosz, elejétől ez ment az én adatlapom az ilyen meg olyan meg amolyan
az ugye egészen más kérdés, hogy hányszor pofa alapján írt be épp valaki én meg nagyon sajnálom de nem vagyok birka aki ezt szó nélkül hagyja, meg azt sem ha valaki moderátor úgy gondolja neki akkor mindent szabad, de már nagyon régóta letojom ha esetleg nem tűnt volna fel, de ezt már nem
és így van, ez egy ilyen hely
de mindennek van egy határa
konkrétan ingyen és bérmentve segíteni akartam valakinek a vga "válságban", hogy értelmesebb áron kapjon egy belépő kártyát - élő rendelésem átadva felár nélkül, off-ba rakva a hsz-t-
és én kapok érte figyelmeztetést, "tilos szakmaiban hirdetni" címszóval, holott én vagyok az elsők közt aki ha hirdetést lát szól a delikvensnek hogy töröltesse
milyen hirdetés az, ami egyrészt nem az én tulajdonom és 1ft hasznom nincs rajta? amellett hogy bárki linkelhet bárhova bármilyen boltot, a saját motyóját nem
itt max annyi különbség volt hogy egy db termék volt és záros határidőn belül át kellett venni mert lejár - nem mintha bármelyik belinkelt bolti ajánlat ugyanúgy nem lehetne egy darabos, linkeltem már olyat is, többször is, ahogy sokan mások is -
ezek után igen, annyit elvárnék hogy a teljesen alaptalan figyelmeztetést töröljétek
illetve elvártam volna, pláne hogy moderátor is csinált ilyet és sokan mások is - és nyilván nincs is benne semmi kifogásolni való -
nem tudom most épp kinek voltam/vagyok a kedvence, de fordított helyzetben szerintem te is unnád

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20553) Parci válasza Chaser (#20552) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

simán lehet, hogy jogosan vártad el...

azért érthető általánosságban az is, amit én írtam. próbáld ki te is egyszer, hogy nem te emeled fel a hangod a vélt sérelmekért, nem te állsz ki ezért vagy azért, egyszerűen csak beszélgetsz a fórumtársaiddal és nem foglalkozol a moderátorokkal. ha pedig ez nem megy, mert (insert tetszőleges indok here), akkor fogadd el, hogy alkati kérdés ez nálad is.

majd belenézek a konkrét esetbe hétvégén, ha lesz nyugis időm.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20554) Chaser válasza Parci (#20553) üzenetére


Chaser
titán

vannak dolgok amiken lehet vitatkozni és vannak tények
ez nem vélt sérelem hanem jogtalan figyelmeztetés, akár rágalmazásnak is mondhatnám ezáltal
semmit nem hirdettem, segíteni akartam másnak, nem közvetlen bolti ajánlatot linkeltem hanem saját élő rendelésemet adtam volna át, na bummm, ilyen szempontból nincs különbség köztük
és ez elv, ami tudom a mai világban kezd ismeretlen fogalom lenni, de nekem "sajnos" vannak elveim, ilyen szempontból biztosan alkati kérdés
a teljesen alaptalan vádaskodást se nem szeretem, se nem tűröm el
és egyértelműen jeleztem hogy nem az én tulajdonom, se nem postázom, se nem megyek el érte, az a leendő vevő dolga
tehát kizárt hogy bárminemű közöm lenne hozzá amivel én esetlegesen pénzt keresek, mivel a boltnak kell fizetni
kalandor kedvéért ha úgy tetszik precedenst is mutattam moderátortól is - de nem is kellene, mert egyértelműen nem hirdetés, legalábbis semmivel nem másabb mint közvetlen boltot linkelni, ami minden topikban megy -
olyanokért hogy esetleg arrogánsabb voltam a kelleténél a moderátor szerint, vagy bármi ami az ő megítélése szerint túl megy egy határon oké - nem tagadom, volt olyan, de lásd előzmények, hogy én vagyok kb a főgonosz, és ezt nagyon nem ma kezdtétek ám ( : -
szóval olyanokért/olyanokon lehetne vitatkozni és nem feltétlen lenne egyértelmű
ez viszont egyértelmű: szimplán segíteni akartam, ha már megvolt a rendelés valaki vegye hasznát a vga-s topikban
és ezért nekem ne jöjjön email és privát, hogy "hirdetés miatt figyelmeztetés" mert vmelyik moderátor rosszat álmodott éppen
és tényleg a non plus ultra hogy bőven elég hsz-t találtok amiben másoknak szóltam hogy töröltessék maguktól a hirdetésüket, minthogy illetékes lássa meg és jogosan iszlámgyihád' legyen
köszönöm ha megnézed, kalandornak linkeltem amit kért, aztán annyi reakció jött amit láthatsz
nem érdekel az összes többi valós vagy kamu beirkálás a nickemnél, de ez 100% alaptalan és megkérem hogy töröljétek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20561) Prog-Szerv


Prog-Szerv
csendes tag

Kérdésem lenne, hogy szolgáltatás hirdetése esetén van-e lehetősége arra, hogy az ügyfelem értékeljen, mi ennek a módja? Ha értékel, akkor eltűnik a hirdetésem? (kiemelt) Vagy szolgáltatás esetén megmarad és nem kell újrahirdetni?

(#20562) Intruder2k5 válasza Prog-Szerv (#20561) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Természetesen van lehetőség rá, a szolgáltatást tartalmazó hirdetése alatt is van "értékelem" gomb, az ügyfele azzal tudja indítani az értékelést, majd miután Ön is jóváhagyta, mindketten értékelhetnek. Jóváhagyáskor ne jelölje be a hirdetés archiválása opciót, úgy a hirdetés megmarad. Egy hirdetést többen is értékelhetnek, de egy ember csak egy alkalommal.

(#20563) Prog-Szerv válasza Intruder2k5 (#20562) üzenetére


Prog-Szerv
csendes tag

Értem, köszönöm! :)

(#20564) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Sziasztok!

A Hardverapró csapat nem gondolkozott el azon mostanság hogy minden Bányász rig-et, eladót-vevőt tiltásra helyezzenek?

Magyarország egyik legmegbízhatóbb helye sokunknak az oldal, sokan itt is adják el ezeket.

Csak egy észrevétel, remélem nem vagyok egyedül ezzel.

Köszi!

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20565) s7evcsenko válasza vegitossj7 (#20564) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Miért kellene tiltani őket? Milyen indokkal?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20566) vegitossj7 válasza s7evcsenko (#20565) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, elég bonyolult egy téma, de lényegében mindenki szórakozását elrontják rövid- és hosszútávon is.

Azzal hogy teret kapnak meg még inkább terjed ez a "trend".

Több mint 1 éve nem lehet GPU-t venni onnan, mivel 2-3-4-5x áron mennek a dolgok,mintha nem is léteznének ezek a kártyák/gépek.

Az meg megint másik hogy ha bányásszák a kártyákat, nem mondják meg mennyit-milyen állapotban futott előtte, simán rádsóznak egy olyan kártyát amiről tudják hogy nem tudja azt a teljesítményt adni ami a dobozra van írva.

2 tucat ember adja el/veszi meg egész Magyarország készletét.

Bár tudom, már késő, ezt még a legelején kellett volna megtenni, de jobb később mint soha.

Személyes véleményem volt.

Szerk: Nem az eladók/vevőkkel van bajom, hanem magával a Bányászat népszerűtísével az oldalon.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20567) DS39 válasza vegitossj7 (#20566) üzenetére


DS39
nagyúr

nem kell azt népszerűsíteni...
ez világméretű jelenség.
a PC-s játékipart fogja kinyírni ez előbb-utóbb.
az AMD/Nvidia kell kitaláljon erre valamit, hogy a kártyáikat csak játékra lehessen használni bányászatra nem. (gondolom nehéz ügy, mert a szoftveres korlátozást fel lehet törni)

(#20568) Đusty válasza DS39 (#20567) üzenetére


Đusty
addikt

Nekik tök mindegy kik veszik meg a cuccaikat amíg fizetnek érte sőt egyre többet. Amíg be nem dől a crypto ez lesz, egyedül Kína megy jó irányba ezzel. Az idióta usa meg még reklámozza is.

[ Szerkesztve ]

(#20569) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Hát, ha az a megoldás erre hogy "dőljön be az egész Crypto", akkor arra várhatunk.

Főleg hogy már EA-től Ubisoftig Blockchain/NFT játékokat akar csinálni...

Csak arra akartam utalni az egész "bányász tiltás"-al hogy nem vet jó fényt a Hardverapróra, repülnek a 6-10 milliós értékek olyan dolgokért amiket ők maguk vittek ilyen árakba.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20570) lezso6 válasza vegitossj7 (#20564) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Munkatáborba ne küldjük őket?

A bányászatnak van hatása a piacra, de alapvetően nem ez árak oka, hanem az általános chiphiány. Hiába tiltod be az árusítását, akkor sem lesz változás. Meg hát nem csak VGA nincs, de CPU se. Sőt, már az autók is vicc áron vannak.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20571) vegitossj7 válasza lezso6 (#20570) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha nagyon akarjátok, sok sikert.

>Hiába tiltod be az árusítását, akkor sem lesz változás.

Ahogy nézegettem a CPU-kat, elég jó árban vannak. Sőt, minden más.
A bajom annyi hogy a Gaminggel együtt vannak a Bányász uzsorások, ha nem is tiltani, egy külön kategóriát igazán kaphatnának.
Mikor olyat ír a feladó hogy "emberi áron adok el" és az MSRP négyszerese, picit felmegy az emberben a pumpa.

Autókról nem vitázhatok, amit kinéztem nagyon jó árban volt előző hónapban.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20572) macilaci78 válasza vegitossj7 (#20566) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A játék, szórakozás luxus, miért ne lehetne drága a hozzá való hardver? Tiltsuk be az építési anyagokat, mert megdrágultak azok is?

De menjünk végig a gondolatmeneteden: betiltjuk a bányászkártyák árusítását, a Hardveraprón fellelhető használt VGA-k jelentékeny hányada eltűnik az oldalról. Szerinted a maradékot nem fogják megpróbálni magasabb áron eladni?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20573) vegitossj7 válasza macilaci78 (#20572) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ezért is írtam, hogy ha lehetőség lenne egy külön kategóriának, mindenki jobban járna.
Amikor beleírják hogy mekkora a Mh/s-re képes, nem tudom gaminggel összekötni sajnos.

VGA-k lehetnek drágábbak, de mikor 10 milliós rig-eket hirdetnek, elrontja az ember napját.

Mondom úgy hogy már több mint 1 éve csendben vártam hogy legyen változás, de napi szinten ez vár ha GPU-ra keresek.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20574) Intruder2k5 válasza vegitossj7 (#20573) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Régen van már ilyen. Apróhirdetések -> PC, szerver -> Bányászgép (TILOS a licit!) Ezen belül pedig Bányászgép és Tartozékok, alkatrészek

[ Szerkesztve ]

(#20575) vegitossj7 válasza Intruder2k5 (#20574) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor bocsi, nem tűnt fel sajnos :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20576) regener


regener
veterán

Esetleg egy olyan opció HA-ra hogy jegyezze meg, hogy a "Keres" hirdetéseket kikapcsoljuk?

Bár tudom, csak kényelmi szempont a lustaság ellen ;]

(#20577) s7evcsenko válasza regener (#20576) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Olyan van...
Lenyitod az ablakot és kiveszed a pipát a "keres" elől.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20578) regener válasza s7evcsenko (#20577) üzenetére


regener
veterán

Újbóli megnyitásnál ismét ott van.

(#20579) s7evcsenko válasza regener (#20578) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Jaaa, a jegyezze meg, elkerülte a figyelmem....
Ezt már én is kértem, sajnos sikertelenül.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20580) 0xmilan


0xmilan
addikt

A keresesi parameterek megjegyzese nagyon alapveto feature lenne. Nem fun minden alkalommal billzet kiosztast allitgatni, mikor rajovok, hogy a "Pecs" nem mukodik es muszaj lesz ekezettel beirnom. Szoval tobbek kozt a varost mindenkepp megjegyezhetne.

(#20581) macilaci78 válasza vegitossj7 (#20573) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sokan vannak, akik megveszik játékra azt az egy szem kártyát és játékon kívül bányásznak vele rezsicsökkentés jeligére.
Amúgy a Mh/s paramétere ugyanúgy adott, mint a memória mérete, órajele. Miért ne tüntethetnék fel a hirdetésben? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20582) vegitossj7 válasza macilaci78 (#20581) üzenetére


vegitossj7
addikt

Személy szerint már azzal is bajom van hogy külön ki kell emelni hogy LHR-es vagy sem :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#20583) parkr


parkr
őstag

Lehet hogy szóba került már, de nem volt még tervben a HA általános hirdetőoldallá fejlesztése? vagy egy teljesen különálló apró oldal indítása?
a jófogástól nyilvánvalóan messze jobb, amit itt sekerült összehozni, és egy jó névvel, új megjelenéssel és több kategóriával szerintem könnyen befuthatna.
PH-nek is több bevétele lehetne belőle.

(#20586) Achill3uS


Achill3uS
veterán

Sziasztok, nem tudom, hol kellene az ilyesmit jelezni, de szeretnék kérni egy DDR5 hardverapró hirdetési kategóriát ide: [link]
Köszönöm.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#20587) asdf_


asdf_
veterán

Azt lehetne, hogy ezek az ikonok nem csak mobilon álló nézetben, hanem fekvő nézetben, és főként desktopon is megjelenjenek? 30+ a kedvencekem, 20 a limitje az itt szóltam hozzának, így 3+ képernyőnyit kell scrollozni, hogy lássam, hozzászólt-e valaki valahol.
Ráadásul pont oda nincs berakva, ahol egy tonnányi hely lenne rá (fekvő nézet és desktop).

(#20588) Kalandor válasza parkr (#20583) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem igazán, nincs tervben :(

(#20589) Kalandor válasza Achill3uS (#20586) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kész.

(#20590) Kalandor válasza asdf_ (#20587) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem hülyeség, átgondoljuk.

(#20591) ZoltánZoltán


ZoltánZoltán
csendes tag

HIBA!

Üdvözlet

Nem tudok fizetni hirdetéskiemelést

Barion hiba!

A fizetés nem sikerült, de semmi gond, nem vontuk le az összeget. Kérjük, próbáld meg újra!


Zoltán :R

(#20592) Viktor0610 válasza ZoltánZoltán (#20591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bugok, problémák @ PROHARDVER lapcsalád

Már van pár hasonló jelzés, ahogy látom.

Türelem, a srácok megoldják, biztos.

Samsung Galaxy A54

(#20593) Kalandor válasza ZoltánZoltán (#20591) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már jó.

(#20594) syC


syC
addikt

Hali. Javaslat: HA / kategoriakhoz -> foto / obi / canon ef stbhez fel lehetne venni az rf mountot is. :R

(#20595) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Van egy cikk a logouton: LG LF5400 TV bemutató.

300Hz képfrissítést írnak, miközben csak 60Hz-es a tv. Ezt jó lenne javítani, mert egyesek azon rugóznak, hogy 300Hz-es a tv-jük. Megértéseteket előre is köszönöm.

(#20596) Viktor0610 válasza Permet Elek (#20595) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt jelezd a cikk írójának. ;)
A Logout csak a teret adja a cikkek íróinak, nincs több köze a lapcsaládnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20597) Permet Elek válasza Viktor0610 (#20596) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Kitiltották, azért írtam ide. :R :R

(#20598) Viktor0610 válasza Permet Elek (#20597) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja! :DDD
Akkor az már úgy marad.

Samsung Galaxy A54

(#20599) asdf_ válasza Viktor0610 (#20596) üzenetére


asdf_
veterán

Hát PH-n megjelentnél? Csak eszembe jutott a fenti kapcsán, mert a szintén LG Nano81-es tesztbe lett jack aljzat haluzva, pedig afaik nincs olyanja.

(#20600) asdf_ válasza Permet Elek (#20595) üzenetére


asdf_
veterán

LF, az milliárd éves tv, ki olvassa azt most? P-nél tartunk... Vagy 6 éves lehet legalább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.