Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Diokhan válasza zeon.hu (#19050) üzenetére


Diokhan
addikt

Hogy érted, hogy olvashatatlan? Nekem telefonon (Note8) és gépen is teljesen jól látható.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19052) zeon.hu válasza Diokhan (#19051) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#19053) Diokhan válasza zeon.hu (#19052) üzenetére


Diokhan
addikt

Az off eddig is így nézett ki, de ha pl a képet nem teszi offba a szerző, csak a szöveget, akkor a kép rendesen látható lesz majd. Az off azért halványabb, mert off. Szerintem ezzel nem kell csinálni semmit.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19054) zeon.hu válasza Diokhan (#19053) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1: A többségnek fogalma sincs arról, hogy külön off-ba lehet tenni a képet és szöveget, ha mégis, akkor tojik rá.
2: Van itt jónéhány színvak ember, ahogy az már kiderült. Számunkra rohadtul nem látható az off hsz. (Mellesleg mások is panaszkodtak már rá)
Így már érthető?

#?*@&!

(#19055) Diokhan válasza zeon.hu (#19054) üzenetére


Diokhan
addikt

Persze, eddig sem azért írtam ezt, mert nem értettem, ne személyeskedj.
Csak azt mondtam, hogy ez millió éve így van, és eddig csak tőled láttam azt, hogy erre sokan panaszkodnak, pedig néhány éve már én is it vagyok.
Ahelyett, hogy személyeskedsz, inkább állj elő egy javaslattal, hogy szerinted mi lenne erre a jó megoldás, hogy az off hsz-eket is lássa mindenki megfelelően.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19056) Rimuru válasza zeon.hu (#19054) üzenetére


Rimuru
veterán

1. alapbol hulyeseg tejlesen off hszeket irni ugy hogy nem az off topicot hasznalja valaki hanem csak a szovegetet teszi abba, mint pl most en. En beraknam a motorba hogy a 100% off text eseten az egesz hsz legyen off.

Diokhan: ez millió éve így van- Ez nem igaz (kepek eseten), uj feature hogy a kep is kiszurkul, ha megnezed pl logouton akkor rendesen megjelenik,

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#19057) zeon.hu válasza Diokhan (#19055) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak tőlem? Ebben a topikban is van rá példa: [link]
Többiben is, ami nem ezzel foglakozik ugyan, de előkerül.

Nem személyeskedtem. De attól, hogg neked jó, másnak még nem biztos.

#?*@&!

(#19058) Diokhan válasza Rimuru (#19056) üzenetére


Diokhan
addikt

Én is ezt mondtam, hisz van lehetőség a hsz részenkénti offolására is. A képeket meg nem kell offba tenni és meg van oldva a dolog.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19059) Rimuru válasza Diokhan (#19058) üzenetére


Rimuru
veterán

En nem ezt mondom. :DDD
Ha off hsz-t irok akkor nem rakom kulon-kulon off-ba a szoveget, hanem hasznalom a beepitett off topic funckiot (sokkal egyszerubb es esszerubb). A kep igy kiszurkul az uj feluleten, a regieken pedig nem.

Vigyázat, csalok!

(#19060) 0xmilan


0xmilan
addikt

dark mode when?

(#19061) Fred23 válasza 0xmilan (#19060) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem az avatarok miatt ez problémás.

(#19062) zeon.hu válasza Fred23 (#19061) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gondolod? :D

#?*@&!

(#19063) Fred23 válasza zeon.hu (#19062) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem is tökéletes, bár mintha szebb lenne annál, mint mikor én néztem Kiwi-n. Adott arcképtől függhet az eredmény minősége.

[ Szerkesztve ]

(#19064) 0xmilan válasza Fred23 (#19061) üzenetére


0xmilan
addikt

Jogos, mindig elfelejtem; asszem legutobb is ezt hozta valaki ellenervkent.
En mindenesetre tulelnem, hogy az avatarok korvonala kicsit reces, ha cserebe nem folyik ki a szemem.
Ha muszaj az avataroknak a vilagos hatter, akkor ilyen kompromisszumos megoldassal is mukodhetne akar, hogy a "card" div-en belul a "msg-user" megtartja a mostanit es csak a "media-body" valt sotetre.

(#19065) DS39 válasza 0xmilan (#19064) üzenetére


DS39
nagyúr

Az nagyon zavaró lenne, világítana a sötétben. Szerintem ez a lenti nem olyan vészes.

(#19066) cattus


cattus
őstag

Oldalt a kedvenceknél és az Itt szóltam hozzá listában a törlés / email értesítő gombra kattintva felgörget a lap tetejére, amikor megjeleníti a modal-t. Szerintem jobb lenne, ha nem görgetne és csak megjelenne a modal.

Do the thing!

(#19067) Scarabeus


Scarabeus
tag

Hardveraprón a kategorizálás újragondolása illetve frissítése már igencsak esedékes lenne, nem gondoljátok? 2020 áprilist írunk és például monitoroknál választhatok, hogy CRT vagy LCD legyen. Szívesen böngésznék csak úgy az IPS 1440p felbontású monitorok között de sajnos erre nincs lehetőségem. Természetesen az nem várható el, hogy pontos típusra szűrjünk és ez a lista rendszeresen frissítve legyen, de alapjaiban a nagy kategóriákat lehetne aktualizálni.

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#19068) Mono_G válasza Citroware (#19045) üzenetére


Mono_G
tag

Korábban én is javasoltam egy megoldást erre, de semmi reakció nem volt:
[javaslat]
és valami ilyesmi lenne a végeredmény:
[elképzelés]

[ Szerkesztve ]

(#19069) Citroware válasza Mono_G (#19068) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem így rosszabb lenne, mert takarná az aktuális hozzászólást, és a láncszerű előzmény megjelenítés még csúnyább lenne. Én csak simán beraknám kattintásra az eggyel korábbi hozzászólás és az aktuális hozzászólás közé, azaz minden korábbi eggyel visszább csúszna, de legalább látszódna egyszerre minden, előzmény és válasz is.

Tehát pl az én (#19045) hozzászólásomat a te (#19068) hozzászólásod, és az eggyel korábbi (#19067) más témájú hozzászólás közé hozná ki, kattintásra.

[ Szerkesztve ]

(#19070) NeverHood1 válasza flodur (#19001) üzenetére


NeverHood1
csendes tag

HIBA:
a hirdetés megújító linkek amiket emailben kapok, nem jók semmire, csak magát a hirdetést nyitják meg, de nem újul meg.

(#19071) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

nincs tervben az, hogy egy tag rejtése ne csak globálisan legyen beállítható, hanem csak bizonyos topikokra legyen érvényes?
(pl. a tag a "saját területén" hasznos hsz-eket ír, de 1-2 topikban előjön a monománia/hajmeresztő dolgok írása)

(#19072) dse válasza Ringman (#19071) üzenetére


dse
tag

vagy/és a rejtetteknél nem minden tűnik el (+ a válaszolók), hanem a komment fejléce megmaradna egy "rejtve" felirattal, lenyithatóan, ígytájt:
(#19071) Ringman -REJTVE- 2020-05-01 09:54:00
vagy spoilerben legyen a rejtett júzer mondanivalója

[ Szerkesztve ]

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#19073) bdvido


bdvido
újonc

Üdv Sziasztok ! 2 db Problémára szeretném felhívni a fejlesztők figyelmét !
1.
Jelenleg (működő) Vga -t keresek asztali PC be és számomra teljesen mindegy hogy Nvidia vagy Ati de nem lehet kiválasztani a kettőt együtt , ha meg nem választok ki semmit az egyéb fajtákat is hozzá adja a keresési eredményhez ,amely bővíti a keresés eredményét !
2.
Számomra nagyon bosszantó ,hogy én működő VGA -t keresek és gyakran a hirdetés végig olvasása során derül ki hogy hibás az eszköz ...
-ezeket külön kategóriába kellene sorolni sztem az átlag felhasználó nem bütykölni való kártyát keres ...
Tiszteletem !

(#19074) bonifa333


bonifa333
aktív tag

Kedves Adminok!
A kérdésem,hogy , hogy popperpapper felhasználó miért került végleges felfüggesztésre? Bízniszeltem volna vele. Mi történt? Csaló volt?
koszi

(#19075) Golden9 válasza bonifa333 (#19074) üzenetére


Golden9
addikt

Jelentsd a csalókat topik téma összefoglaló.

6. Más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adhatunk felvilágosítást.

[ Szeretkezve ]

(#19076) bonifa333 válasza Golden9 (#19075) üzenetére


bonifa333
aktív tag

Szia!

Köszi.
De ott nem láttam, hogy valaki jelentette volna. Ezért kérdeztem.de lehet nem néztem eléggé visdza.
Szép napot

(#19077) Viktor0610 válasza bonifa333 (#19076) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azt írta, hogy ott megtalálod az infót, hanem az idézett pont volt a lényeg, vagyis "6. Más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adhatunk felvilágosítást."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19078) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Valaki mondja már el telefonról miért nem tudok képet feltőlteni? Kiválasztom a képet,és azt irja nem adtál meg megfelelő képet.Mi lehet a baj? Egy sima képernyőmentést sem tudok feltölteni. Pc ről jó. S20 ultra a telefon. A képet átméreteztem,hátha az a baj hogy nagy de semmi.Átváltottam asztali nézetre hátha a mobilos verzio nem jó de semmi.Azért idegesit egy bánat képet nem tudok a csoportba megmutatni.Nagyon rég így van már nekem,mindegy milyen telefonnal próbáltam.A képtáram tök öres.Próbáltam is már segitséget kérni,de nem lett válasz.Ha valaki járt így kérem segitsen.Köszönöm szépen😊

(#19079) gyulaszu válasza lajosx (#19078) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Inkább az a kérdés, hogy milyen böngészőben nem megy?
Próbáltad többfélében?

gyulaszu

(#19080) lajosx válasza gyulaszu (#19079) üzenetére


lajosx
őstag

Na ebben lehet valami,csak egy böngészövel néztem dolphin.Ez a neve lehet hogy az a gond.Ki is próbálom.Köszönöm :R

(#19081) lajosx válasza gyulaszu (#19079) üzenetére


lajosx
őstag

Böngésző volt a gond istenem milyen régen kínlódok vele és ez nem jutott eszembe :O Köszönöm szépen :R

(#19082) gyulaszu válasza lajosx (#19081) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Szívesen. Én android alatt FF vagy Chrome böngészőt használok, és mindkettő működik.

gyulaszu

(#19083) lajosx válasza gyulaszu (#19082) üzenetére


lajosx
őstag

chrome -t probaltam ki és teljesen jó is minden :R

(#19084) repvez


repvez
addikt

A napokban bekapcsoltam a bongészüben (Vivaldi) a weboldalak kényszeritett sötét mod használatát.
A legtöbb oldalnál ami nem rendelkezik sötét moddal csak annyit csinál, hogy inverz szinekre állitja a szineket.
A kérdésem az lenne, hogy a prohardver tervezi , hogy modositja az oldalt, hogy kompatibilis legyen a sötét modokkal? Mert néhol eléggé olvashatatlan a kontraszt hiánya miatt az oldal igy jelenleg.

Illetve tudnak e olyan információrol, hogy lesz e valami szabvány vagy javaslat, hogy minden oldalnak legyen sötétmoddal kompatibilis verziója is a késöbbiekben ?
[kép]

(#19085) brd


brd
nagyúr

Sziasztok! A logout-on várható még valaha működő 'Nyomtatóbarát' verzió, vagy majd csak akkor, ha integrálódik a FFfehérháttérmindentúlnagylogikátlanlassabb designba?

The only real valuable thing is intuition.

(#19086) Oldman2


Oldman2
veterán

Van egy olyan Blokk, hogy "Itt szóltam hozzá".

Az itt megjelenő Topikok jelenlegi számánál bővebb lista hogyan kérdezhető le?

Elég egy link is, nem lenne (számomra) szükséges ezt beépíteni az oldalba...
:R

(#19087) regener


regener
veterán

Az alaplap és a processzorok kategóriái nem teljesen egyeznek, pl.:
- alaplapból van AM1 míg processzorból nincs.
- Alaplapok / Intel : Socket 1151 v1 (*1**, *2**) vs Processzorok / Intel: Socket 1151 v1 (i*-6***, i*-7***)
- Alaplapok / Intel: Socket 1151 v2 (*3**) vs Processzorok / Intel: Socket 1151 v2 (i*-8***, i*-9***)

Kicsit egységesebben jobb lenne :D

(#19088) Lauda válasza Oldman2 (#19086) üzenetére


Lauda
félisten

A beállításaimnál tudod állítani, prémium előfizetőknél 50db a max amit be lehet állítani.

(#19089) Oldman2 válasza Lauda (#19088) üzenetére


Oldman2
veterán

Egy olyan lekérdezésre gondoltam, ahol megtalálom a régi (réges-régi) hozzászólásaimat is.

Most ahogy nézem 20 van beállítva, de az 50 is kevés lenne a fenti keresésre.

Köszi!
:R

(#19090) essexboy válasza Oldman2 (#19089) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha tudod hogy melyik topikban volt a kérdéses hozzászólás akkor az összes saját hsz-re ott rá lehet keresni. itt pl: [link] Mi az amit keresel pontosan?

essexboy

(#19091) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Javaslom, hogy új hirdetés feladásakor a korábban feltöltött képeim közül is lehessen beilleszteni a hirdetéshez.

gyulaszu

(#19092) Oldman2 válasza essexboy (#19090) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem keresek semmit, csak felvetődött bennem az ezer éves hozzászólások fellelhetősége, akkor is, ha nem tudom melyik Topikban volt.

(#19093) Oldman2 válasza gyulaszu (#19091) üzenetére


Oldman2
veterán

Ott van a "Korábban feltöltött képeim listája" link a képek Feltöltése alatt.

(#19094) gyulaszu válasza Oldman2 (#19093) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nálad ott van új hirdetés készítésekor is?

gyulaszu

(#19095) Oldman2 válasza gyulaszu (#19094) üzenetére


Oldman2
veterán

Jogos, bocs.
:R

(#19096) #07746304


#07746304
törölt tag

Ha letiltok egy felhasználót, hogy ne tudjon nekem privát üzenetet küldeni, az feltűnik neki, vagy a rendszer úgy jelzi ki, hogy továbbra is megkaptam?! Csak mert nem teljesen mindegy, hogy abban a hitben él, hogy nem tudok rá reagálni, vagy pedig abban a tudatban, hogy le van ejtve :) Megtalált egy szánalmas régi rajongóm :D

(#19097) Lauda válasza #07746304 (#19096) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyanazt látja, hogy ő elküldte, nem tudja, hogy le van tiltva.

(#19098) #07746304 válasza Lauda (#19097) üzenetére


#07746304
törölt tag

Köszi, évekkel ezelőtt is így volt :( Jó lenne ha azt látná, hogy nem tud küldeni.

(#19099) Lauda válasza #07746304 (#19098) üzenetére


Lauda
félisten

Tapasztalatom szerint ilyet csak akkor jelez vissza a rendszer a feladónak, ha kitiltott felhasználónak küldenél üzenetet. ;)

(#19100) Viktor0610 válasza #07746304 (#19098) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy ebben lenne változás.
Egyébként meg, ha letiltottad, nem mindegy, tud-e neked privátot küldeni vagy sem? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.