Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) janeszgol válasza Kalandor (#20900) üzenetére


janeszgol
félisten

Maradjon, de esetleg lehetne kikapcsolhato.
Masok lejart hirdeteseit szoktam nezni (visszakovetni egy termeket pl), illetve akik torlik a hirdetest meg ertekeles elott (nem hatso szandekbol), akkor ertekelesnel szinten allandoan jelez.
Lehetne akar azt is, hogy X ido alatt Y figyelmeztetes utan nem dobja fel, csak kesobb, de egyszerubb leprogramozni azt, hogy menuben kikapcsolhato legyen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20902) s7evcsenko válasza Kalandor (#20900) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Amúgy tényleg rohadt idegesítő...
Mert pl. van egy csomó mentett hirdetésem, amivel egyből a kívánt kategóriába kerülök, akkor folyamat dobálja fel.
Most mindet törölhetem és menthetek újat.
Ha egyszer figyelmeztetne, akkor ok, rányomok és kész, de ne minden megnyitásnál...
Ennek mi értelme? Kattintásszám?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20903) janeszgol válasza s7evcsenko (#20902) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Oké nem karom bő lére ereszteni a dolgot. Esetleg még annyit lehetne tenni, hogy a lejárt hirdetések címe piros lesz mondjuk. Vagy elhelyezni rajtuk egy jelzést vagy bármit, csak ne felugróablak legyen.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20904) DrTechnoid válasza 0xmilan (#20760) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ismét eltelt 3 hónap, és tudtommal nincs benne.

Egy illetékestől érdeklődnék hogy várható e valaha egy ilyen lehetőség. Eszméletlen milyen erősen bántja a szemet az esti órákban az oldal világossága. PC-n, androidon egyaránt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#20905) Viktor0610 válasza DrTechnoid (#20904) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lesz.
Egyszer.
Talán.

El kellene fogadnod (meg mindenkinek, aki beír ide bármilyen javaslatot), hogy attól még, mert beírod ide, az nem jelenti azt, hogy
- megvalósításra is kerül,
- ha meg is valósul, az azonnal megtörténik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20906) flodur válasza DrTechnoid (#20904) üzenetére


flodur
csendes tag

Töltsd le az F.lux programot, és azon beállíthatod a háttér fényességét, a nap bármelyik szakában.
Nagyon jó, évek óta használom.
32bites, de én is 64-en használom.

[link]

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#20907) canniball válasza DrTechnoid (#20904) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem hivatalos, de létezik PHapp, abban van dark mode. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#20908) DS39


DS39
nagyúr

a fototrend oldalon a háttér(reklám)képért a Huawei még fizet?
nem túl aktuális az ott reklámozott készülék. :)

(#20909) DrTechnoid válasza Viktor0610 (#20905) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ezért van ez a topic tudtommal hogy javaslatokat - észrevételeket tegyünk, ötleteljünk , egyszer sem vertem itt az asztalt olyan hangnemben azzal a célzattal hogy most pedig azonnal tegye be valaki a dark mod-ot mert nekem kell. Magamtól is van annyi eszem hogy nem fognak mindent beletenni amit ide valaki beír, se azt hogy azonnal megjelenik a fórumon amit valaki kitalál, de gondoltam a júliusi hozzászólásom óta bátorkodom rákérdezni hogy tervezik e valaha.

- ha meg is valósul, az azonnal megtörténik. Mi a kérdésemben az azonnali? :F

A többieknek köszönöm a tippeket.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#20910) Viktor0610 válasza DrTechnoid (#20909) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az azonnaliság nem neked szólt, csak többen vannak akik nem ilyen türelmesek. :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20911) lezso6 válasza DrTechnoid (#20909) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz, amint jut rá idő, elvileg 1-2 hónapon belül.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20912) 0xmilan


0xmilan
addikt

Nem szeretnenk az unicode emojikat hasznalni a pixeles kis gifek helyett? 🥺
Igen, most is lehet beilleszteni, de egy kettospont-D helyett jo lenne, ha mar automatikusan ezt hasznalna.
Utolagosan is lehetne egy jo nagy find-and-replace-t csinalni, hogy konzisztens legyen.

(#20913) lezso6 válasza 0xmilan (#20912) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De, jó lenne, csak ugye az itteni smile-knak van egy varázsa. :D :B Lásd még: barna fórum.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20914) Bobo1215


Bobo1215
újonc

Üdvözlök mindenkit. Akkor mi a tehendő, ha keresek valakit hirdetéssel(ő akar eladni) kapcsolatba, az oldalon keresztül, tel számon, sms be, de semmi reakció. És minden keresésem után törli a hirdetést, majd pár óra múlva újra visszarakja. Ezt ma már 1 párszor eljátszottuk, most eladó vagy nem?

(#20915) Kalandor válasza Bobo1215 (#20914) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelentsd a hirdetést a benne levő Jelentem gombbal.

(#20916) Oldman2 válasza Kalandor (#20915) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocsika, lehet hogy nemide való, de ma véletlen a Hardveraprón felfedeztem, hogy jelenleg nincs

iPhone SE 3 (2022)

alkategória, így egy ilyen típusú készüléket a Hirdető kénytelen volt egy "hibás" kategóriába betenni.

[ Szerkesztve ]

(#20917) Kalandor válasza Oldman2 (#20916) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már van is.

(#20918) Oldman2 válasza Kalandor (#20917) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, szuper!
:R

Egy már Jegelt hirdetés volt... az meg (már) nem érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#20919) marci76theo


marci76theo
újonc

Jó ötlet: moderálni a retro szekciót. Nem értem miért raknak oda lga 1155, 1150-es lapokat, 8 giga vagy több rammal, vagy mint ahogy most, 1660 SUPERT‽
Van azokra a lapokra külön kategória. :R

(#20920) Intruder2k5 válasza marci76theo (#20919) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Előzetes moderáció jelenleg nincs, állandóan figyelni és tételesen végignézni minden feladott hirdetést meg nincs erőforrás, így két megoldás marad. Az egyik, hogy jelzed a hirdetőnek a problémát, aki jó esetben javítja, a másik, hogy jelented és átrakjuk a helyére. Persze nem itt, hanem a HA jelentési rendszerében.

(#20921) sisi22


sisi22
tag

Meg lehet(ne) nezni valahogy, hogy mely forumokba irtam korabban?
A beallitasban csak az utolso 20-at lehet megjeleniteni, most vakarom a kobakom, hogyan talalok meg ket korabbi forumot.

Vagy megoldhato lenne, hogy a keresovel lehessen keresni a nick-re, hogy mely forumokba irtam?

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#20922) Đusty válasza sisi22 (#20921) üzenetére


Đusty
addikt

prémium tagságnál 50-re bővül "az itt szóltam hozzá" lista :)

(#20923) sisi22 válasza Đusty (#20922) üzenetére


sisi22
tag

:O

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#20924) Bobo1215


Bobo1215
újonc

Sziasztok. Biztos én vagyok az egyetlen, de kicsit kócos nekem ez a prémium fizetős dolog. 1 évest szeretnék, ez mennyi hirdetés feladást tartalmaz? Köszönöm

(#20925) Kalandor válasza Bobo1215 (#20924) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A prémium előfizetések tartalma ugyanannyi (12 hirdetés mindegyik), csak az időtartamban van eltérés.

(#20926) .tnm


.tnm
addikt

Sziasztok, kéne valami arra is, hogy egy vevőjelöltről is lehessen véleményt nyilvánítani. Több napon keresztül szórakozott velem valaki (akinek egyébként van egy csomó pozitív értékelése) és egyszerűen nincs módom arra, hogy figyelmeztessem a többieket.

Mondjuk eleve egy kicsit szerencsétlen a negatív értékelések módszere, mert olyan helyzetben, amikor te korrektül jársz el, a másik meg idióta, vagy követelőző (esetleg utólag meggondolja magát), akkor is kockázatos negatív értékelést írni, kezdeményezni, mert nyilván a másik is negatívat fog írni és úgy magad alatt vágod a fát.

Szóval a konkrét ötleteim:

- lehessen eladói kezdeményezésre is vevőt, és elállt vevőjelöltet értékelni (az alapján, hogy ki kezdeményezett privát beszélgetést egy hirdetésről megállapítható, hogy ki volt érdeklődő)

- adatlapon az értékeléseknél ne csak válszolni lehessen, hanem jelenjen meg az ugyanazon tranzakcióhoz tartozó visszairanyú értékelés is. így legalább együtt lehetne olvasni a történet mindkét oldalát.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20927) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

@lezso jegyezze már meg légyszi az oldal, hogy az alsó lenyitható részt becsukom, ha nincs rá szükségem. Tök bosszantó, hogy minden alkategória kiválasztásánál újra kinyílik. Főleg mobilon, ahol csomó helyet elvesz még pluszban.
Ha kinyitom, maradjon nyitva, ha becsukom, maradjon csukva. Légyszi. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20928) Bobo1215


Bobo1215
újonc

Üdvözlök mindenkit. Regisztrálva vagyok és szeretnék előfizetni az 1 éves re, viszont nem én utalnák hanem a feleségem. Gondolom összetudják kapcsolni az én profilomhoz a csomagot, csak azért mert nem én utalok. Vagy nem?

(#20929) Intruder2k5 válasza Bobo1215 (#20928) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Utalással való fizetésre jelenleg nincs mód, vagy Barionnal (bankkártyával), vagy PayPal-al tudsz fizetni. Hogy ezek kinek a nevén vannak az részletkérdés, de mindenképp a saját PH-s fiókodból (Bobo1215) kell indítani a vásárlást.

(#20930) Bobo1215


Bobo1215
újonc

Pont ezt akartam olvasni. Köszönöm a segítséget.

(#20931) Malák


Malák
aktív tag

Bocsi, csak egy kérdés, mert nem találom:
Bazár hirdetést hol és hogy lehet feladni? Sima hirdetést nem tudok bazárként kategorizálni.

Köszönöm! :R

(#20932) Intruder2k5 válasza Malák (#20931) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Megnyitod a szóban forgó hirdetést, majd a jobb oldali hasábon az Ingyenes hirdetés melletti Hosszabbítok gombbal.

(#20933) Malák válasza Intruder2k5 (#20932) üzenetére


Malák
aktív tag

Köszönöm!
Igen, szinte kiszúrta a szemem, de valamiért nagyon a feladásnál kerestem

(#20934) Kalandor válasza Malák (#20933) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos most nincs ott de megoldjuk hogy ott legyen

(#20935) 5teve válasza Kalandor (#20934) üzenetére


5teve
senior tag

BTW: ha épp feladok egy hirdetést és fizetett dolgokat szeretnék hozzáadni, (vagy + kiemeléseket + újabb fizetett hirdetést szeretnék + újabb kiemelésekkel) egyszerűen soha nincs egy kosár ikon hanem mindig valami kerülő úton kell az addig kiválasztott dolgokhoz jussak, hogy egyáltalán meg tudjam rendelni/kifizetni.
Lehet hogy csak én bénázok néhány éve a fizetett opciók megjelenése óta, de érdemes lenne lekövetni virtuálisan néhány kombinált vásárlási módot.
pl..
- létrehozok hirdetést, majd upgrade majd előre sorolást választok, majd ezt módosítanám
- meglévő hirdetések (fizetési) kategóriáját módosítanám, kiemelném, előrehoznám.
+ ezek kombinációja.

tullképp a gondom, hogy miközben vásárolok soha nincs a "főablakban" egy állandó egyszerű mindig kattintható "kosár" hogy épp hol a jóégbe tartok. :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#20936) Kalandor válasza 5teve (#20935) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt van a kosár linkje, és ezt beteszi az értesítésbe is ha van benne valami. De betesszük a menübe.

(#20937) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem lehetne azt megcsinálni, hogy amikor le van nyitva a menü, bekattintva alá a fórum felületére, visszacsukódjon?
Olyan bosszantó visszakttintani a kis menü gombra ismét, ha mégis visszacsuknám.

(#20938) Lauda válasza FoxiestFox (#20937) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam eltűnik magától.

(#20939) FoxiestFox válasza Lauda (#20938) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam nem, sem Firefoxban, sem Operában.

(#20940) DS39 válasza FoxiestFox (#20939) üzenetére


DS39
nagyúr

Nálam sem.
Kérdés milyen platform, mert én most Windowson próbáltam.

(#20941) FoxiestFox válasza DS39 (#20940) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Windows 10.

(#20942) 0xmilan


0xmilan
addikt

En, mint elado latom valahol, ha ertekeltek mar (miutan engedelyeztem)?
Gondolom itt az allapot vagy az info vagy az ertekeles irasanal megjelenne, igaz?

Jelenleg nem teljesen egyertelmu.

(#20943) Intruder2k5 válasza 0xmilan (#20942) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen ott megjelenik, de eddig még nem értékeltek.

(#20944) 0xmilan válasza Intruder2k5 (#20943) üzenetére


0xmilan
addikt

Koszi!

(#20945) wolfman


wolfman
veterán

Tiszteletem!
Lenne egy kérésem/kérdésem! Megoldható lenne, hogy 3,5"-os HDD szekcióban tovább bővítsétek a szeparálást? 3tb feletti HDD-k egy fül alatt vannak, ám meglátásom szerint még beférne egy 6tb< fül is vagy ha ez nem akkor 8tb< . Mostanában keresgélek nagyobb méretben és zavaró, hogy benne vannak a "kicsi" 3 - 6tb-osak is, főleg ezek.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20946) regener


regener
veterán

Elsőnek is kérdés mint sem ötlet:
30 naponta hirdethethető meg egy termék, viszont ha lejár az újabb 30 nap a lejáratot követően akkor miért csak plusz vásárlással lehet visszahozni aktívra egy hirdetést?

Ugye felhozza az Aktiválás gomb a menüt hogy miként szeretnéd aktívvá tenni, viszont ha eltelt a feladástól számított 30 hirdetés+30 várakozási nap akkor nem lehetne az Ingyenes kategóriába visszahozni anélkül hogy új hirdetésként kelljen feladni?

Csak elmélkedés, nem ér harapni :D

[ Szerkesztve ]

(#20947) regener válasza wolfman (#20945) üzenetére


regener
veterán

A jegelt hirdetéseket elrejtve 91 hirdetés marad, amely ki fér egy oldalra 100-as listázást használva.
Így szerintem nem bontják, plusz vannak hirdetések amelyekben több méretűt is hirdetnek. Tegyük fel kiszűrsz egy 3TB hirdetést amiben van egy 8TB modell is amely pont jó áron lenne neked, de mivel a másik kategóriában keresed lemaradsz róla.

(#20948) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#20927) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, lécci.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20949) Viktor0610 válasza Bjørgersson (#20948) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ötletek, javaslatok, hogy még jobb legyen a PH! lapcsalád a topik neve, nem Csináld meg, lécci, lezso6! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20950) Bjørgersson válasza Viktor0610 (#20949) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan, javaslom, hogy megcsinálja az ötletem. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.