Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19652) Intruder2k5 válasza Pj0tr_ (#19650) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A válasz egyszerű, ha itt nem, akkor majd eladják máshol. Egyébként meg az árakat a termék értéke mellett a kereslet és a kínálat aránya határozza meg. A kialakult helyzetben a vevők is legalább annyira hibásak, ilyen túlárazott dolgokat nem kellene megvenni. Inkább várnék még pár hónapot, és megvenném normális áron, ha érdekelne.

(#19653) Viktor0610 válasza CJ3 (#19649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asztali gépen is jó nálam. Szintén Win 10 64 bit, Chrome.
Nem futtatsz bármilyen kiegészítőt, ami ezt okozhatja?

Samsung Galaxy A54

(#19654) Pj0tr_ válasza Intruder2k5 (#19652) üzenetére


Pj0tr_
csendes tag

Értem a logikádat, ugyanakkor az lenne az igazi ha ezt mindenütt bevezetnék szvsz.
Bár kisarkított példa, de ha a tiszta logikát nézzük akkor ezek a nyerészkedők felvásárolnák az összes vakcinát 20000ért majd utána 200000ért árulnák, akkor az is rendben lenne?
Vannak országok ahol ezt büntetik. :)
Tudom persze hogy az emberek saját felelősége hogy ne vegyék meg és kész, viszont eleve ezért üresek a polcok.
Csak egy ötlet volt mindenesetre. :R

(#19655) macilaci78 válasza Pj0tr_ (#19654) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Értem a logikádat, ugyanakkor az lenne az igazi ha ezt mindenütt bevezetnék szvsz. - vannak hatósági áras termékek, például a gyógyszeriparban. Na, egy luxuscikk, ami nélkül generációk élhetnek teljes életet, nem lesz ilyen. ;]

Bár kisarkított példa, de ha a tiszta logikát nézzük akkor ezek a nyerészkedők felvásárolnák az összes vakcinát 20000ért majd utána 200000ért árulnák, akkor az is rendben lenne? - Jelenleg nincs különbség a végeredményben a nem létezik és a nem telik rá között. De továbbra is sok olyan életminőséget javító termék, szolgáltatás van, ami nincs szabottm áron, például lézeres szemműtét, vagy a lakóingatlanok.

Vannak országok ahol ezt büntetik. - Költözz oda és büntesd te is.

Neked hogy tetszene, ha felraknál egy akármilyen terméket és valaki rád szólna, hogy a hirdetésben szereplő ártól térj el akármelyik irányba. Gondolom, a best buy topikban is ugyanilyen meggyőződéssel ellenzed az elárazott termékek vásárlását. :U Amúgy minden annyit ér, amennyit adnak érte.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19656) Pj0tr_ válasza macilaci78 (#19655) üzenetére


Pj0tr_
csendes tag

Ígérem utolsó hozzászólásom a témához, de szeretném felhívni a figyelmedet, hogy amíg én írtam egy konkrét példát és az eredeti hozzászólásomban is csupán nyerészkedő (sztem továbbra is aljas) viselkedést ítéltem el.
A költözz oda részre reagálni sem tudok. Végülis maradhattunk volna a fán is. Minek bármin is változtatni, pláne javítani. Látom nálad a kevesek érdeke a többségé felett van. Bon Voyage!

[ Szerkesztve ]

(#19657) macilaci78 válasza Pj0tr_ (#19656) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem nem érdekem sem eladni, sem megvenni semmilyen konzolt sem, csak hogy a konkrét példádnál maradjunk. Ha el akarok tőle vonatkoztatni, akkor általában véve amire szükségem van, azt megveszem megteremtve a rávalót, vagy nincs rá szükségem. Szerintem a többség érdeke, hogy ne vegye meg és ezt szolgálja a jelenlegi helyzet is. ;]

Továbbra sem válaszoltál a te árképzéseddel kapcsolatban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19658) Intruder2k5 válasza Pj0tr_ (#19654) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Itt is büntették, úgy 40 évvel ezelőttig.

(#19659) , válasza Pj0tr_ (#19650) üzenetére


,
addikt

Mi alapján különböztetnéd meg a nyerészkedőket a kereskedelmi tevékenységet törvényesen, mindennemű jogszabálynak megfelelően folytató magánszemélyektől/cégektől?

(#19660) asdf_


asdf_
veterán

Biztos én vagyok üldözési mániás, de nem lehetne, hogy a förumhozzászólásokban elhelyezett linkek végéről a fórummotor automatikusan lenyesse a ?gclid= meg ?fbclid= (google meg facebook) tracking vackokat? (meg ha már ott vagyunk, akkor akár az utm source newsletter-féléket is)

(#19661) Kalandor válasza asdf_ (#19660) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Technikailag lehetne, de erre biztos nem lesz időnk a közeljövőben.

(#19662) inf3rno válasza Pj0tr_ (#19650) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez elég nehezen kivitelezhető szerintem.

Buliban hasznos! =]

(#19663) moleculez


moleculez
veterán

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám van, hogy iOS Safari alatt folyamatosan kijelentkezik akkor is ha MA és PH közt váltok. Mit csinálok rosszul? :F

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19664) Viktor0610 válasza moleculez (#19663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

3rd party cookie-k nincsenek engedélyezve.
Ha jól tudom, az okoz ilyet.

Samsung Galaxy A54

(#19665) lezso6 válasza Viktor0610 (#19664) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, harmadik féltől származó sütiket engedélyezni kell. Safari ezt "cross-site tracking"-nak nevezi, ha jól tudom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19666) Daywalker607


Daywalker607
újonc

Légyszi valaki csináljon már valamit h tudjak ugy keresni hogy a 1000000 jegel terméket ne lássam már mert nagyon nem érdekel ha valami jegelve van. Ellemben érdekelne az ami tényleg aktív és vételre vár.
Ki találta ki ezt a jegelést és mi az értelme. Egy termék vagy eladásra van kinálva , vagy el van adva,de akkor azt megint ne listázza mert nem érdekel. köszönöm

(#19667) lezso6 válasza Daywalker607 (#19666) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudsz, van egy olyan checkbox a keresőt lenyitva, hogy "Jegelteket ne listázza".

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19668) mekker


mekker
őstag

Anno csináltam egy CSS-t az akkor megjelenő Fototrendhez:
https://logout.hu/bejegyzes/mekker/prohardver_skin_az_uj_fototrendes_felulethez.html
Az "új" oldalakkal nem nagyon próbáltam, de azokkal is többé-kevésbé kompatibilis.

Azóta sok minden változott, de talán még vannak benne aktuális dolgok. Például kinézet, felbontásra skálázódás, rögzített header stb.
Legalább 2 évig használtam telón és gépen, működött. Sokol rádión, IE8-cal nem teszteltem, hogy megy-e minden effekt.

Berakom ide, hátha találtok benne bármi hasznosíthatót. Indokolatlanul ocsmány az oldal, és ez a 720p-re optimalizált szélesség sem mutat olyan jól, pedig a layouttal nincs sok gond.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#19669) Vikitorony


Vikitorony
tag

Üdv!

Javaslat Hardverapróra:
Hardver / Ház, táp / Asztali gép / Tápegység / ATX kategórián belül hasznos lenne egy új kategória, mégpedig az 1000W és afölöttiek (beleértve az 1000W-os tápokat is).

Tehát például így:
400 W alatt
400 W - 650 W
651 W - 999 W
999 W felett

Hirdetések címe alapján jelenleg a 650 W felett kategória kb. 1/3-a 1000 W-os vagy afölötti táp.

(#19670) Louro


Louro
őstag

Iszonyat régóta böki a csőröm, de most már kiírom magamból.

A PH lapcsaládnak több tagja van. Prohardver, Mobilaréna, ITCafé, Logout, Gamepod és Hardverapró. Nem lehetne azt megoldani, hogy ha én használom az egyiket, de a fórumtagok behivatkoznak egy linket a fórumból és ők nem ugyanazon a főoldalon vannak, akkor se a megjelenítési beállítások, se a login nem marad meg. Ez elég béna hibácska.

(Személy szerint fordított sorrendben nézem a fórumot. Nekem felül vannak a friss bejegyzések. Akar a rosszseb legörgetni folyton. Minek olvassam el az 50. hozzászólásokat folyton.)

Mess with the best / Die like the rest

(#19671) Intruder2k5 válasza Louro (#19670) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez meg van oldva, mindig is működött. Ha bejelentkezel bármelyik portálra, akkor automatikusan az összes többire is be leszel léptetve. Ha ez nálad nem így van, akkor valami blokkolja a harmadik féltől származó sütik tárolását, ellenőrizd a böngésződ beállításait, illetve próbálj meg úgy belépni, hogy előtte bepipálod a "belépve maradok" opciót. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#19672) Rimuru válasza Louro (#19670) üzenetére


Rimuru
veterán

Engedelyezd a 3rd party cookiekat (hogy loginkor minden oldalra be tudj lepni).
[link], [link]

Vigyázat, csalok!

(#19673) asdf_ válasza Intruder2k5 (#19671) üzenetére


asdf_
veterán

De az azért nem lenne hátrány, ha én a MA-n fórumozok, akkor egy linkelt ITC url-es fórumlink (topic, hsz.) ne az ITC fórumban nyíljon meg, hanem a MA-n és így nem kerülök egyik színvilágból a másikba. Vagy ha az összes lapcsaládhoz tartozóan globalice be tudnám állítani, hogy én csak és kizárólag ezzel a színkombóval akarok fórumot látni. Bocsánat, de engem pl. elmondhatatlanul nem érdekel, hogy melyik fórum hova tartozik, hogy fórumtárs melyik aloldalon fórumozik, hogy a lapvezetésnek mi az elgondolása a lapcsalád és a hozzájuk "tartozó" (mert igazából nem hozzájuk tartozó, hanem közös) fórumok színvilágáról, én egy színben akarom látni az összes fórumoldalt, egységesen, mindenhol, mindig, ennyi érdeel csak.

(#19674) Louro válasza Intruder2k5 (#19671) üzenetére


Louro
őstag

És Rimuru: Ez a 3rd party cookie lesz.

A belépve maradok mindig be van pipálva. De mint egy általános felhasználó lehet nem alapértelmezett ez a feature.

Köszi mégegyszer!

Mess with the best / Die like the rest

(#19675) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Üdv, próbálnám Hardveraprón értkélni az eladót, de amikor rányomtam az értékelés gombra semmi nem történt, ezután viszont csak annyi jelenik meg hogy már kezdeményeztem értékelést

[ Szerkesztve ]

(#19676) Kalandor válasza Mad_Wolf (#19675) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ennyi történik, ezután a másik fél igazolja vissza.

(#19677) Mad_Wolf válasza Kalandor (#19676) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

köszi! Azt hittem valami bug :D
Közben meg is jött az értesítés hogy visszaigazoltak.

(#19678) Csabex válasza asdf_ (#19673) üzenetére


Csabex
őstag

Ehhez én is csatlakozom... Jó lenne egy olyan beállítás ahol mondjuk ki lehetne választani azt, hogy melyik arculatot használjam globálisan a lapcsalád összes tagjánál.
Pl.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#19679) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Sziasztok, téma összefoglalót hogy lehet létrehozni egy általam nyitott topikban?

(#19680) Intruder2k5 válasza Zsoxx (#19679) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Megírod a Próba topikba, majd kéred a beállítását a modkerben. Téma összefoglalót csak a moderátorok, és a Topikgazdák tudnak létrehozni és szerkeszteni, függetlenül attól, hogy ki nyitotta azt.

[ Szerkesztve ]

(#19681) Zsoxx válasza Intruder2k5 (#19680) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Oké, köszönöm.
Javaslat: az "Új téma nyitása" oldalon valahol ezt az infót fel kellene tüntetni.

(#19682) Daywalker607 válasza lezso6 (#19667) üzenetére


Daywalker607
újonc

Köszönöm most már minden rendben. Még új vagyok.

(#19686) 75kokoko75


75kokoko75
tag

Sziasztok!
Régebben ha megnyitottam egy hirdetést, akkor tudtam menteni. Most csak a keresőben tudom.
Lehet,hogy csak én nem találom hirdetésen belül, de ha még sincs, akkor nzt nagyon szerettem...

[ Szerkesztve ]

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#19687) Kalandor válasza 75kokoko75 (#19686) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A jobb sávba került: Hirdetés mentése gomb.

(#19688) 75kokoko75 válasza Kalandor (#19687) üzenetére


75kokoko75
tag

Nagyon köszi!
Ráadásul eléggé nagy sáv. Simán "kiverte" a szememet. :)

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#19689) motorhead


motorhead
aktív tag

Sziasztok!
Eladtam egy terméket, és véletlenül töröltem az értékelés előtt. Vissza lehet ezt valahogy állítani?

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#19690) Kalandor válasza motorhead (#19689) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Törölt hirdetés is értékelhető.

(#19691) motorhead válasza Kalandor (#19690) üzenetére


motorhead
aktív tag

Hogyan?

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#19692) Kalandor válasza motorhead (#19691) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ott van benne ugyanúgy az értékelés gomb.

(#19694) Kalandor válasza #72445440 (#19693) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jogi okok miatt nem elérhető már régóta.

(#19695) flodur


flodur
csendes tag

Boldog Karácsonyt!

[kép]

(#19696) regener


regener
veterán

Csak egy bevillant ötlet:
HA-n ugye ki van írva hogy csomagküldéssel is küldi az adott személy, akkor oda is lehetne egy árat megadni amit jelezne a rendes ár mellett egy kocsi ikonnal vagy ilyesmi :D
Keresgélés közben pedig a listában az egeret az árra tartva feldobná azt is hogy "csomagküldéssel xy forint".

Bár lehet hülyeség :D

(#19697) asdf_ válasza regener (#19696) üzenetére


asdf_
veterán

Normál cucc posta/futárköltsége 900-1500 Ft attól függően, hogy postára, postapontra, automatába vagy címhez megy a szállítás, meg hogy ezek melyikén történt a feladás. Ezt a 900-1500 Ft-ot szerintem fejben mindenki hozzá tudja adni. Másrészt előzőek miatt egy x Ft-TÓL összeg lehetne csak ott, ami téged pont nem érdekel, mert neked a pontos kell. Emiatt a nem standard méretű csomagnál (pl. 20 kilós erősítő) is ugyanez lesz, lényeg a lényeg, amíg adott csomag elszállításának A-ból B-be kb. 14 féle módszere (és így ugyanennyi ára van) én nem érzem létjogosutlságát ennek.

(#19698) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Szeretném, ha elérhetővé válna a PH-n fórumán a sötét mód, mint megjelenítési alternatíva.
A Firefox-omban a sötét téma be van állítva, mégsem sötétíti el a PH-t. A DarkReader kiegészítőm pedig azon túl, hogy lelassítja a böngészést, a PH színeit méregzöldre változtatja, ami pocsék.
Szerintem az a jó, ha eleve az adott oldalaknak van megtervezett sötét módja.
Vagy valami elkerülte a figyelmem és a PH-nak van ilyen? - Ha igen, hol és hogyan lehet beállítani?

#19694, Kedves Kalandor, kérdezném, hogy a megkárosított tagok topikja miért nem elérhető jogi okok miatt régóta?
Ha a fórumozók nem konkrétan személyre/nickre szólóan teszik meg a kifogásaikat, milyen jogi problémák merülhetnek fel?
Szerencsére én sem vagyok érintett.

Köszönettel várom válaszotok és kívánok boldog ünnepeket!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#19699) Kalandor válasza peter889 (#19698) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs dark mode, de tervben van.

(#19700) RedSanci


RedSanci
újonc

Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ha privát üzenetben ki törlök valamit az a másik félnél is törlődik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.