Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) Kalandor válasza RedSanci (#19700) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, csak nálad törlődik (ahogy egy emailnél is).

(#19702) RedSanci válasza Kalandor (#19701) üzenetére


RedSanci
újonc

Köszönöm a választ.

(#19703) macilaci78 válasza asdf_ (#19697) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg a csomagolóanyag, doboz, bélelt boríték nálunk nem terem a kertben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19704) mekker válasza macilaci78 (#19703) üzenetére


mekker
őstag

Az eladó tudhatja a pontos árat. Ha opcionális, senkit nem ér hátrány.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#19705) asdf_ válasza mekker (#19704) üzenetére


asdf_
veterán

Nem tudhatja, mert nem tudhatja azt, hogy x vevő sosem akar gls-t látni, y a foxpostot utálja, mert tetülassúak, z-nek 3 lépésre van egy harmadik cég automatája, így kizárólag oda kéri, a negyediknek meg njncs automata a közelben, de otthon sincs munkaidőben, igy csak a postán maradó jó. No, ezért értelmetlen szerintem ez az egész.

[ Szerkesztve ]

(#19706) Kalandor válasza regener (#19696) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kevés az adat ahhoz, hogy költséget lehessen számolni.
Akik árat írnak ki, azoknak saját szolgáltatásuk van.

(#19707) peter889 válasza Kalandor (#19699) üzenetére


peter889
őstag

Köszönöm, nagyon jó lesz, ha megvalósul, mert ez a nagy fehérség hosszú távon eléggé fárasztja a szemet (az enyémet mindenképpen).
Amúgy teljesen elégedett vagyok az oldallal. :R

(#19715) regener válasza Kalandor (#19706) üzenetére


regener
veterán

Persze nem kötelező mezőre gondoltam, viszont ha bejelöli a csomagszállítást akkor opcionálisan megadhatná azt is.

Hirtelen fellángolásból elkövetett ötletelés volt csupán.

(#19716) Tragger


Tragger
tag

Sziasztok!

Lehet már más is feljött ezzel az ötlettel (Használtam a keresőt, az alapján nem találtam, de lehet csak figyelmetlen voltam. Ebben az esetben elnézést az ismétlésért!), de esetleg volna arra lehetőség, hogy ne csak témát lehessen menteni, hanem hozzászólást is? Tehát pl. van egy hozzászólás, ami hasznos infókat tartalmaz, amit elmentenék, hogy ne kelljen keresgélni aztán a fórumban. Még talán meg lehetne fejelni azzal, hogy csoportosítani is lehessen ezeket, "mappákba foglalni".

(#19717) Đusty válasza Tragger (#19716) üzenetére


Đusty
őstag

Erre szerintem ott a böngészők kedvencei, csinálhatsz neki mappákat.

(#19718) Tragger válasza Đusty (#19717) üzenetére


Tragger
tag

Jogos és jó ötlet! Köszi :)

(#19719) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Mentett apróhirdetéseknél nem lehetne valahogy azt megoldani, hogy azoknál a hirdetéseknél, ahol ki van kapcsolva a hozzászólás, ott a hirdetés jegelésekor átváltson a jeges ikonra?
Csak mert most semmi nem utal arra, hogy változott volna az állapota, mert fixen a kikapcsolt hozzászólás ikon látható.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#19720) asdf_


asdf_
veterán

Olyat lehetne, hogy ha egy aprón meghirdetett termék hibás, vagy hiányos, akkor ezt kötelező legyen feltüntetni a hirdetés címében? Neadjsiten a hiba kétszavas leírását is? Kb. azonnal felnégyelnék mindenkit, aki nincs távirányító jelölés nélkül rak fel erősítőt, aki nem írja be a tv-s hirdetésébe, hogy betört kijelző, meg társai... Egyrészt ne raboljuk egymás idejét, másrészt ennyi gerinc legyen már valakiben, ha nem a hirdetés címében írja oda, hogy betört kijelző, hanem két lépéssel lentebb (kedvencem, aki még a hirdetés szövegébe sem, csak a fotóról derül ki :W ), hiába klikkeli le ezer ember a hirdetését, attól még ugyanúgy nem fogja megvenni senki (csak az, aki donornak keres törött kijelzőst), csak a hirdető édesanyját jelzős szerkezetbe rakva megnyomja az x-et a jobb felső sarokban.

(az überalles persze az lenne, ha hirdetés feladásakor lenne két radiobutton, hogy hibás? igen, nem, hiányos? igen nem, és magát, hogy hibás, hiányos a motor rakná bele a hirdetés címébe, így sosem maradhatna ki)

(#19721) macilaci78 válasza asdf_ (#19720) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aki annyira hülye/tisztességtelen, hogy a hirdetésbe sem írja le, annak minden más opció is felesleges.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19722) asdf_ válasza macilaci78 (#19721) üzenetére


asdf_
veterán

Ha van két radiobutton, amit meg KELL nyomnia, hogy fel tudja adni a hirdetését, akkor kénytelen lesz megtenni.

(#19723) Kalandor válasza asdf_ (#19720) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erre képtelenség rábírni az embereket.
Ha a szövegben leírják a hibát, az már szuper dolog.

az überalles persze az lenne, ha hirdetés feladásakor lenne két radiobutton
A keres/kínál gomb megnyomása is kihívás az egyeseknek, ez pedig kevéssé fontos.

(#19724) Pho3n1X


Pho3n1X
újonc

Sziasztok!
Mi van akkor, ha valakitől rendeltem 100+ezer forint értékben cuccot, amire azt mondta, talán már hétfőn (01.04-én) át is vehetem (számomat megadtam, hogy majd hiv)...ehhez képest azóta már 2x is irtam neki különböző napokon, és nem reagál arra se. Ugye nincs nekem semmi kötelezettségem felé? Tehát ha mondjuk holnap hiv, hogy megvan jöhetek érte, nyugodtan mondhatom, hogy bocs, már nem érdekel.
Köszi a választ.

(#19725) Kalandor válasza Pho3n1X (#19724) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lehet erre így válaszolni, mert ha késedelembe esett az eladó, akkor meg lehet tagadni, de ha pl. haladékot kért, amit elfogadott a "vevő", csak most meggondolta magát, akkor már más a helyzet. De az sem mindegy, hogy pl. a haladék kérése telefonon történt, akkor azt nehéz bizonyítani. Stb.

Tehát nem tudok erre választ adni, mert nem szeretném, ha "ítéletként" lehetne használni a véleményem.

(#19726) Pho3n1X válasza Kalandor (#19725) üzenetére


Pho3n1X
újonc

Köszi a választ.
Utoljára annyit írt, hogy rendeli, és talán 4-én át is tudja adni...azóta nem szólt hozzám semmilyen formában. Nem kért haladékot sem, nem hívott, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#19727) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nem tudom, hogy volt-e már, Fórumos javaslat:
Legyen lehetősége TG-knek megjelölni olyan hozzászólásokat, melyek nagy információtartalommal bírnak, fontosak, önállóan is értelmesek. Ezek a hozzászólások legyenek kiemelve, és legyen egy kereső gomb, amivel az adott topicból csak ezek a hozzászólások látszanak.

Indok: van néhány giga nagy topic, ahol napi szinten 100+ hozzászólás keletkezik, melynek 90%-a off, ezzel a funkcióval viszont gyorsan képbe lehetne kerülni, akár újoncként esik be valaki a topicba, akár 2 hétig nem olvasta azt, de nincs kedve 1000+ hozzászólást átnyálazni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#19728) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

PS5 topik téma kapcsán merült fel pár emberben egy ötlet. Nagyon sok a poszt napi szinten és aki csak hetente egyszer néz rá a topikban az azzal szembesül, hogy van 1000+ komment, amiből a lényegi fontos információ max 5-10 hozzászólásban található meg. Vagy átrágja magát az ember mind az 1000 hsz-en vagy bekérdez, hogy volt-e valami izgalmas.

Mi lenne, ha valamilyen módon meg lehetne jelölni a hsz-okat? Akár úgy, hogy értékelni lehetne őket (kvázi likeolni) akár úgy hogy a TG-k jelölhetnék meg egy flaggel, hogy ez fontos infót tartalmaz. Mindkét esetben természetesen csak akkor van értelme, ha szűrni is lehetne rá.

Félreértések elkerülése végett nem az a megoldás, hogy a TG-k pucoljanak ki mindent a topikból. Sok minden van ami témához tartozik, de csak csevegés vagy fél-off (pl. milyen tv-t vegyek a ps5-höz vagy playstation kapcsán router beálíltások stb.)

szerk:
#19727 F-ECT$
Jólvan, sikerült leírnom nekem is kb. ugyan ezt, 1 perccel később :D

[ Szerkesztve ]

(#19729) Kalandor válasza F-ECT$ (#19727) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez kissé eltérően de tervben van.

(#19730) macilaci78 válasza Pho3n1X (#19726) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ünnepek, új év, bejátszhat a külföldi beszerzés és a koronavírus is. Én 11 raklap-5,6t árut várok, ami már dec. 16.-án a magyarországi depóban volt és mi a két ünnep közt is dolgoztunk...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19731) asdf_ válasza macilaci78 (#19730) üzenetére


asdf_
veterán

Na jó, de azért álljon már meg a menet, olyan dolgot hirdessünk már, ami MEGVAN, nem az, hogy valaki felrak valamit, aztán ha jelentkezik rá valaki, akkor berúgja a motort a beszerzési láncon, és akkor kezdi el beszerezni.
(vagy én vagyok a hülye, és itt meg sem levő termékeket is lehet hirdetni?)

(#19732) Pho3n1X válasza macilaci78 (#19730) üzenetére


Pho3n1X
újonc

Jó, de 11 raklapnyi árut ne hasonlitsunk össze annyi cuccal, ami befér kb a zsebembe...
Másrészt gondolom te azért kaptál valami infót arról, hogy mi újság.
De mindegy, mert a kérdésre még nem kaptam választ, miszerint én már azt mondanám neki, hogy bocs, de már nem aktuális (tekintve, hogy semmilyen módon nem reagált), és hogy ebből nekem származhat-e bármi bajom.
Engem nem érdekel ünnep, meg korona meg beszerzés....ha valaki azt mondja, hogy talán hétfőn meglesz, azért csütörtökön mondjon már valamit, bármit...főleg hogy azóta is irtam neki, arra se reagál.
Nyilván kap napi 50 levelet, de ha nem tud vele időben annyit foglalkozni vele, nem kell erőltetni.

(#19733) Marsellus


Marsellus
csendes tag

Sziasztok

Várható, hogy valaha is vissza fog még jönni a "Kapásjelző" funkció?

Egy éve ígértétek, vagyis az oldal "felújítása" óta.

(#19734) Viktor0610 válasza Marsellus (#19733) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dátumot nem írt Parci. ;]

Amint lesz rá lezsóidő©.

Samsung Galaxy A54

(#19735) ACE-


ACE-
addikt

Tényleg nincs olyan funkció, hogy értesítsen az oldal arról, ha valaki válaszol egy üzenetemre, kb. mint a privát üzenetnél?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#19736) Viktor0610 válasza ACE- (#19735) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.
De ha beállítasz email értesítést az új hozzászólásokról, akkor kapsz értesítést.

(Tuuuuudom, a nagyon pörgő topikoknál ez nem annyira pálya.)

Samsung Galaxy A54

(#19737) TEST11


TEST11
csendes tag

Rossz helyre meghirdetett (eltévedt) termékekel mit szokás csinálni? (mármint más rossz helyen meghirdetett termékeivel) pld: https://hardverapro.hu/aprok/hardver/videokartya/professzionalis_videokartyak_quadro_firegl/index.html

(#19738) Intruder2k5 válasza TEST11 (#19737) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jelentsd a hirdetést, és ott írd le a problémát!

(#19739) Sadspooky


Sadspooky
csendes tag

Üdv! Kaptam ma egy üzenetet hogy kettő fiókot használok. De csak ezt használom ezért furcsállom hogy megkaptam. Enyhe fenyegetést is éreztem az üzenetben de ez lényegtelen. A válasz adás nem lehetséges, pedig kérik a levélben hogy válaszoljak. Ez egy észrevétel. :K

Ha a sör jön szóba, egyből haverok leszünk! :)

(#19740) Intruder2k5 válasza Sadspooky (#19739) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Jelzem a problémád az eljáró moderátornak.

(#19741) macilaci78 válasza Sadspooky (#19739) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mivel az ÁSZF tiltja a többszörös regisztrációt, így a fenyegetés valós. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19742) Intruder2k5 válasza macilaci78 (#19741) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szó sincs fenyegetésről, egy sablon szöveget kapott az üzenetben, amit ilyenkor általában szoktunk küldeni.

Tisztelt Felhasználó!

Oldalunkon (ahogyan más internetes oldalakon is) egy embernek egy regisztrációja (felhasználói fiókja) lehet. Mi azonban úgy látjuk, hogy Ön jelenleg többet is használ. Szeretném tudni, hogy milyen célból hozta ezeket létre, és melyiket kívánja megtartani? Ha 24 órán belül nem válaszol, akkor mi fogunk választani Ön helyett.

Köszönöm megértését!

Én nem látom ebben a fenyegetést.

(#19743) macilaci78 válasza Intruder2k5 (#19742) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ott a fenyegetés, hogy legalább egy regisztrációja törölve lesz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19744) Intruder2k5 válasza macilaci78 (#19743) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, hogy az fenyegetés...? Akkor nincs több kérdésem.

(#19746) essexboy válasza Sadspooky (#19739) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Akkor ki az a Bregdar?

essexboy

(#19747) #53920512


#53920512
törölt tag

Egy halk gondolat, írjátok "Ne utalj előre!"....túl nagy összeget szerintem sem kell (15e felett ).
Erről csak annyit, hogy "Ne postázz előre!"
Nézzük azt, hogyan esik pofira jobban az eladó vagy vevő.

Ha utalsz előre, annak banki lenyomata van, tehát nem tagadható le.Ez után postázza az eladó, melynek szintén hivatalos postai nyoma van bizonyíthatóan, ha valóban feladja-igazolja is, tehát az előre utalás korrektebb.
+ha ezt kiegészítik előzőleg kijelzett telefonos egyeztetéssel, nagy gond nem lehet.

Ha utánvétet játszanak, akkor az eladóval lehet szórakozni, mint kifizeti a postát előre, majd a vicces vevő nem veszi át-röhög egy jót és az eladó ismét fizeti a postát vissza is, ha nem akarja portékáját elveszteni.

Végül meg a csomagban utánvéttel ugyanúgy lehet kavics, mint előre utalással, hiszen nem bonthatja ki, amíg nem veszi át hivatalosan is aláírásával.A posta a tartalomért nem felel.
Inkább mindenki maga mérlegelje, kivel és miként üzletel.
Sajnos a pluszos eladók is rafináltak a holmijaikkal.A vackot eladják és nyomban törlik a hirdetést még mielőtt pislogna a vevő egyet...mit értékelhetne így ugye...lehet erkölcsi bizonyítvány kellene a regisztrációhoz...

(#19748) Intruder2k5 válasza #53920512 (#19747) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A törölt hirdetést is lehet értékelni 30 napig, lásd pl. itt: [link] + [kép] Egyébként meg legyen mindenki óvatos, ennyi a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#19749) #53920512


#53920512
törölt tag

Igaz értékelhető egy "törölt hirdetés" plakát látszatra, aztán kinek hisznek, az más kérdés, de ott van még az is, hogy az értékelést engedélyezi e az értékelendő, ha jól tudom ;)

Az óvatosság egy olyan dolog, mint a hit, de ami törvényesen regisztrált művelet, mint utalás-postázás, mérvadóbb, mint írja egy vevő, hogy "átveszem majd, ígérem".
Én így látom.
Köszönöm válaszod :R

(#19750) Kalandor válasza #53920512 (#19749) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nem engedélyezi, lehet jelenteni s engedélyezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.