Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#20800) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Dehát ezt lefedi a jegelve állapot is, illetve akár már archiválni is lehet ilyenkor, hisz ettől még 30 napig értékelhető marad.

(#20802) 0xmilan


0xmilan
addikt

lezso nem reklamozta, de mar lehet keresni kepet es linket tartalmazo hozzaszolasokra! 🎉

(#20803) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#20801) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lefedi, de szerintem akkor is hasznos lenne, mert a jegelve azért nem túl beszédes, bármi is lehet. Rengetegen pedig nem is tudják, hogy archivált hirdetést is lehet értékelni, ezért én sem szoktam addig levenni a hirdetéseimet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20804) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#20803) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A másik oldalról meg ott van az, hogy nem sokan kapcsolgatnák ezt a sok állapotot megfelelően, jelenleg is sokan vannak akik még arra sem hajlandóak, hogy archiválják az elkelt termékről szóló hirdetésüket.

(#20805) macilaci78 válasza 0xmilan (#20802) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Linket, vagy URL-t is keres/talál?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20806) lezso6 válasza macilaci78 (#20805) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, csak szimplán azokra a hozzászólásokra szűr, amelyekben van link és / vagy kép.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20807) Đusty


Đusty
addikt

Ha bekapcsolom valamelyik betűtípust azt ki már nem lehet.
Lehetne erre megoldás.

(#20808) lezso6 válasza Đusty (#20807) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen betűtípust? Nem lehet bekapcsolni semmilyen betűtípust. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20809) asdf_ válasza lezso6 (#20808) üzenetére


asdf_
veterán

Gondolom B, I, U, S-re gondol (és a reklámblokkolója eszi meg a script második felét :D).

[ Szerkesztve ]

(#20810) lezso6 válasza asdf_ (#20809) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Betűformázást ki lehet kapcsolni, nem értem mi a gond.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20811) Viktor0610 válasza lezso6 (#20810) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mobilon nálam sem megy a formázás kikapcsolása. :(
Persze, nem írta, hol tapasztalja a hibát. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20812) lezso6 válasza Viktor0610 (#20811) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mobilon nálam megy... hébe-hóba. Mocskos dühítő már, hogy a tinymce lassan 4 éve nem javította ki ezt a bugot. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20813) Eiki


Eiki
tag

Nem tudom korábban előkerült-e már, de magam részéről nagyon örülnék egy hirdetés figyelő funkciónak, ami értesítene, ha pl.: egy hirdetés ára megváltozik. Emellett azt is szívesen venném, ha lenne "vadász" üzemmód, amikor adott témájú hirdetés felkerülésekor kaphatnánk értesítést. Teszem fel épp iPad Air 4-et szeretnék venni és szeretnék azonnal értesítést kapni, ha új hirdetés jelenik meg ilyen eladó tárgyról. Vannak ilyen tervek a backlogban? (persze lehetne saját scraper megoldást faragni, de inkább megvenném szolgáltatásként)

(#20814) Csabex


Csabex
őstag

Privik szűrése (főleg a hsz. számok alapján) nagyon jól jönne, ez nincs tervben esetleg?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#20815) Kalandor válasza Eiki (#20813) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

örülnék egy hirdetés figyelő funkciónak
Ez folyamatban van.

lenne "vadász" üzemmód, amikor adott témájú hirdetés felkerülésekor kaphatnánk értesítést
Elsőre azt hittem, hogy ez ugyanaz de ha arra gondolsz, hogy egy rovatba új hirdetés megjelenésekor értesít, akkor az nem ugyanaz, ilyet eddig igazából nem terveztünk, de nem hülyeség. Én kiállok mellette hogy legyen.

(#20816) Kalandor válasza Csabex (#20814) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt nem értem, de a privátoknál most nincs reális tervben semmi.

(#20817) Csabex válasza Kalandor (#20816) üzenetére


Csabex
őstag

Arra gondoltam, hogy a hsz. számok alapján szűrje a listát, ergo ne kelljen kikeresnem a majdnem 500 priviből azt, hogy kivel kommunikáltam a legtöbbet. Kb olyasmi mint az excel-ben amikor szűrsz az oszlopokra bizonyos kritériumok alapján.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#20818) Kalandor válasza Csabex (#20817) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Értem. Hát, ez nem most lesz az biztos :(

(#20819) Csabex válasza Kalandor (#20818) üzenetére


Csabex
őstag

Ok, köszi :R

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#20820) Eiki válasza Kalandor (#20815) üzenetére


Eiki
tag

Szuper! Igen, erre gondoltam. Az onmagaban jo lenne, ha adott kategoriaba uj hirdetes jon, ha ez termek specifikus tudna lenni (pl regex alapu definicioval) meg jobb lehetne. Nyilvan utobbi sokkal melosabb.

(#20821) Kalandor válasza Eiki (#20820) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyébként a kategória figyeléshez RSS van minden kategóriánál. Igen, csak RSS, de több mint a semmi.

(#20822) Eiki válasza Kalandor (#20821) üzenetére


Eiki
tag

Ezt nem tudtam, de gyorsan ki is probaltam :C

(#20823) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Most vásároltam először kiemelést /Előresorolás 200Ft /24 óra/ de ami ötletem lenne, hogy ezt ne hirdetéshez hanem fiókhoz lehessen választani/vásárolni.

Vásároltam 10-et ha már ott vagyok, de ez jobb lenne ha mint egy egyenleg jelenne meg a fiókhoz, és akár egyszerre egy vásárlással több hirdetéshez is felhasználható lenne az egyenleg /1 évig x napig stb.../, mert így ha holnap eladom abban a hirdetésben található terméket, akkor mivel 10 napig kiemelt az a hirdetés csak, akkor nyilván szerkeszthetem át bele a másik hirdetésem ha VAN /mondjuk ha meg mást nem hirdetek -- buktam 9 napot.../ és nem szeretnék naponta vásárolgatni nyilván...ezzel foglalkozni...

Illetve ha valaki korábban elmentette azt amit eladtam mert ... nem is fogja majd érteni sem minek mentett el mondjuk majd már azt amire átszerkesztettem ... mert ugye nyoma nincs mi volt korábban ...értékelésről ne is beszéljünk nyilván nem archiválom 10 napig ha még 9 napig kiemelt ... de így értékelés tárgyában sem az fog megjelenni amit első vevő vett mert átírom nyilván új termékre.. stb stb..

Szóval szerintem jobb lenne összefoglalva, ha nem hirdetésekhez hanem a Fiókhoz tartozna a vásárolt kiemelés egyenleg szinten jelenne meg, de főleg az ELŐRESOROLÁS !

Illetve ami még feltűnt lehet én vagyok tudatlan mivel most vásároltam először, ahogy írtam hol látom mikor jár le a 24....X óra /200 Ft ...amit vásároltam :F

Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#20824) Kalandor válasza maxxenergie (#20823) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem igazán megoldható például a moderáció miatt (hirdetéseket fel kell függeszteni, stb.). Az ilyesminek a hirdetéshez kell kötve lennie, ez nem véletlen máshol is így van.

Illetve ami még feltűnt lehet én vagyok tudatlan mivel most vásároltam először, ahogy írtam hol látom mikor jár le a 24....X óra /200 Ft ...amit vásároltam :F
Egyelőre a hirdetésben található meg az információ, a jobb felső sarokban, de valóban a hirdetések kezelésénél is ki kell ezt majd írnunk:

[ Szerkesztve ]

(#20825) maxxenergie válasza Kalandor (#20824) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi a választ!

"Ez nem igazán megoldható például a moderáció miatt (hirdetéseket fel kell függeszteni, stb.)."

Mondjuk ez nem teljesen világos, mert amit meg írtam, hogy ha megveszem előre mondjuk egy hirdetésre fix két hétre /14*200FT/ akkor az értékelések (és elmentések is -- ez a kisebb probléma csak furcsa lehet mások számára majd nem azt látja amit mentett) lesznek átírás után /eladás után rögtön nyilván ha van más termékem/ falsok...

Sőt mondjuk át sem írhatom a hirdetést elvileg /értékelésig Nem korrekt/, mert aki megvette a kiemelt hirdetésben lévő terméket, utána hogy tud valósan már "egy más infót tartalmazó előresorolt" hirdetést értékelni...Én meg nyilván nem várok majd 1 napot sem igazán ha közben mást is hirdethetek, mert a kiemelt fizetett hirdetést szerkesztéssel tudom használni !

Akkor elvileg az marad hogy minden nap egyesével vásárolom meg az előresorolást /csakhát nem akartam ezzel naponta foglalkozni/ vagy tetszőlegesen szerkeszgetem értékelés nélkül akár ha eladtam ami benne volt, de még van rá X nap kifizetett előre sorolás gondolom akkor így, mert ha jól láttam korlátozva sincs tehát egy hirdetést akár egy hónapra előresorolhatok azt csak a tartalmat kategóriát váltom ha kell :F

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#20826) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Valami ehhez hasonló módon szerintem hasznos lenne feltüntetni a hirdetések címében használható különleges karaktereket, hogy néhány naponta vagy hetente ne érkezzen ezzel kapcsolatos bugreport. Na meg hogy az emberek tudjanak róla. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20827) yuing


yuing
őstag

Sziasztok,

A Hardverapró mobilszekciójában kategóriabővítést szeretnék kérni, ha van rá mód.
Egyrészt a Realme-nek szükség lenne egy saját szegmensre szerintem, a növekvő eladások következtében hamarosan a használt piacot is elárasztják a gyártó modelljei. Többen nem is a megfelelő helyen hirdetik a telefonjaikat.
Illetve az Samsung S22 szériának is aktuálissá vált a külön fül.

(#20828) Kalandor válasza yuing (#20827) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elég karcsú ez a 10db Realme, de létrehoztam, majd meglátjuk marad-e.
S22 is van.

(#20829) Kalandor válasza Bjørgersson (#20826) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem csak azt kellene kiírni hanem mást is. Még nem tudom, hogy hogyan lesz megoldva, de ez a sok apróbetűs nekem nem annyira tetszik. A képfeltöltésnél muszáj volt, de máshova nem erőltetném.

(#20830) yuing válasza Kalandor (#20828) üzenetére


yuing
őstag

Köszi, a Realme idén legyalulja a hazai piacnak is az alsóbb részeit, szóval biztosan marad. :)
Ez a hirdetés még például a Xiaomik között van.

(#20831) #30571264


#30571264
törölt tag

Üdv mindenkinek! Csak egy olyan kérdésem volna felétek, hogy 493 napja regisztráltam az oldalra és mindig a friss újonc rangot írja.Nagyobb rangra számithatok vagy nem? Válaszokat köszönöm!

(#20832) regener válasza #30571264 (#20831) üzenetére


regener
veterán

(#20833) #30571264 válasza regener (#20832) üzenetére


#30571264
törölt tag

Köszönöm! :R

(#20834) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha JPG-ből lehet max 20 MB-osat feltölteni, akkor hadd lehessen már PNG-ből is lécci. :) Tényleg nem értem, miért vannak ilyen szempontból megkülönböztetve, főleg ha felbontása mindkettőnek lehet 128 MP. :N

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20835) asdf_ válasza Bjørgersson (#20834) üzenetére


asdf_
veterán

Mondjuk JPG-ből sem értem miért lenne bárkinek is szüksége 20 megabyte-osat feltöltenie (a fényképezőgépem raw-ja nincs 20 megabyte, lol). Ha meg egy PNG nagyobb pár MB-nál, akkor az meg -rendkívül kevés kivétellel- úgysem olyan cucc, aminek eleve nem PNG-ben kéne lennie, tessék átkonvertálni JPG-be oszt csók.

(#20836) macilaci78 válasza asdf_ (#20835) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mobilon veszteségmentesen...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20837) Bjørgersson válasza asdf_ (#20835) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha csak a Fototrendből indulunk ki, ahova ugye mobilos fényképeket lehet feltölteni, akkor szerintem már simán van értelme a 20 MB-os korlátnak. Annak már kevésbé, hogy csak JPG-ből lehet akkorát feltölteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20838) regener


regener
veterán

Nem mondom hogy sűrűn látni ilyet (29 tételből 6 elérhető), de ha igen akkor elég átláthatatlan az egész.

Kérdeztem az eladót miért hagyja ott ami elkelt, de csak a sablon szöveget kaptam válasznak hogy ha elkelt valami és pont az kell írjam meg, a kérdésre választ nem kaptam.

Olvastam tavaly a beszélgetést erről, de hátha változott az véleményetek azóta.

[ Szerkesztve ]

(#20839) vain


vain
újonc

Hello,

Hogy lehet a főoldalon előresorolni a hirdetésedet? Nekem ebben a topicban sikerült: Apróhirdetések / Hardver / Egyéb hardverek

Előre is köszi a választ! :DD :R

(#20840) Kalandor válasza vain (#20839) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Előre van sorolva a főoldalon is, csak annyi az előresorolt, hogy az első oldalra a tiéd már nem fért rá.

(#20841) Kalandor válasza regener (#20838) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A véleményem az, hogy nem szeretem az ilyet, de a válaszom az, hogy nem tudok vele mit kezdeni mert megértem a másik oldalt is.

(#20842) vain válasza Kalandor (#20840) üzenetére


vain
újonc

És a többieknek a hirdetése hogy van az elsők között? Pl DextyPremium-é ? Több lóvét fizetett? Hogyan tudok én is az elsők között lenni ? :R

(#20843) Kalandor válasza vain (#20842) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ahogy linkjeltem:
- előresorolás: a hirdetést a lista tetejére hozza (az UP-olt hirdetéseknél is előrébb), és minél több előresorolás lett vásárolva a hirdetésre, annál előrébb lesz

(#20844) Wikidi


Wikidi
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék.
Hol tudok panasz jelentést tenni egy felhasználóval kapcsolatban?
Hibás terméket adott el működőként és nem hajlandó vissza vásárolni.
Üdv. Wikidi

(#20845) Intruder2k5 válasza Wikidi (#20844) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A hirdetés alatt találsz egy jelentés gombot, azt használva válaszolj az ott lévő kérdésekre!

(#20846) Wikidi válasza Intruder2k5 (#20845) üzenetére


Wikidi
csendes tag

Szia!

Köszönöm.
Megtettem, de nem kaptam visszajlezést, hogy történt volna előrelépés.

(#20847) Kalandor válasza Wikidi (#20846) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Négynapos hétvége van.

(#20848) Benhill


Benhill
senior tag

Hali,

Kereső mezőben bármelyik lapcsaládon, ha rákeresünk valamire, akkor új keresés esetén bele kell kattintani mezőbe.
Ha pl keresés után ugyanabban a mezőben villogna a kurzor, mint ahol rákerestük(szerző, téma, rovat, stb), az könnyítené a keresést. Nem tudom meg lehet a valósítani, vagy mit gondoltok erről.

(#20849) Imperius


Imperius
csendes tag

Sziasztok,

A "Mit tilos meghirdetni" leírásban kormányrendeletre hivatkoztok, miszerint nem lehet hirdetni: "testi sérülés okozására alkalmas egyéb tárgyat kilövő készülék"
Ez azt jelenti, hogy a korábbi archív hirdetések ellenére már tilos airsoft fegyvert hirdetni?(google keresés alapján 2018as az utolsó PH-s fegyver hirdetés amit találtam)
Amennyiben engedélyezett, meg tudom említeni airsoft csoportokban, hogy itt lehet kereskedni velük.
Sajnos a fb tavaly letiltotta, mert fegyvernek nézi az AI, valamint az airsoft bazár, mint egyetlen működő adásvétel honlap bezárt felvásárlás miatt
Jelenleg nagy igény lenne egy felületre, ahol fegyver is hirdethető

Várom válaszotok

[ Szerkesztve ]

(#20850) Intruder2k5 válasza Imperius (#20849) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Itt is tilos hirdetni, hirdetés feladásakor jelezve is van a sporteszköz kategóriában. [kép]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.