Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) Intruder2k5 válasza Kapanyél (#19950) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A jobb hasábon, a kedvenc hirdetések / topikok felett, nagy sárga gomb, Hirdetés mentése.

[ Szerkesztve ]

(#19952) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Valaha nem lesz bevezetve, hogy hirdetések kiemelésekor a fizetési módokat kombinálva lehessen használni?
Pl ha van 180 pontom, akkor csak 20 Ft-ot kelljen fizetni.

(#19953) DS39


DS39
nagyúr

Jegyzetként akartam használni a privátot, de:
"Saját magadnak nem küldhetsz privát üzenetet!" hibaüzenet jelenik meg.
Miért nem küldhetek magamnak üzenetet? :)

(#19954) #04441088 válasza DS39 (#19953) üzenetére


#04441088
törölt tag

Skizofrén tünetek miatt. ;]

(#19955) asdf_ válasza #04441088 (#19952) üzenetére


asdf_
veterán

Egy 20 Forintos fizetés kb 35 Ft-ba kerü a fogadó oldalonl, így erős tippem, hogy soha.

(#19956) Rimuru válasza DS39 (#19953) üzenetére


Rimuru
veterán

Erre van egy kitalalt user, onmagad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#19957) Intruder2k5 válasza DS39 (#19953) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Régen volt erre egy júzer, ha jól emlékszem több tíz évre kitiltva, hogy neki lehetett írni privátot, amit soha senki nem olvas el. De olyan "gyakran" volt ez téma, hogy már nem emlékszem a nevére, valami jomagam, vagy sajátmagam, vagy valami ilyesmi volt.

Esetleg alternatív megoldás egy nem publikált logout blog?

szerk.: Rimuru, ez az! :R

[ Szerkesztve ]

(#19958) DS39 válasza Intruder2k5 (#19957) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi, igen a blog bejegyzést fogom használni.
(annyi kényelmetlensége van, hogy csak asztali nézetben lehet blogolni)

(#19959) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

Az alkalmi arcképek cseréjét lehetne dátumhoz kötötten automatizálni,
és ollie kollégának kellene szólni, hogy lassan már a nyári Mikulás jön. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#19960) 7


7
addikt

Javaslat: legyen az uj feluleteken is egy betuvel irt, linkesitett "belepes"; ha mashol nem is, legalabb a forumot bogaraszva.

Hatter: Igyekszem minel kevesebbet egereszni, es epp emiatt ha betoltom az oldalt, akkor altalaban egy Ctrl+F, belepes, esc, enter komboval szoktam belepni ahelyett, hogy egerrel bogarasszam, hogy hova is kell kattintani. Ez egy ideje mar csak a Logouton mukodik, de tartok tole, hogy amikor mar a Logout arculatat is a tobbihez igazitjatok, ott is elvesz ez a lehetoseg.

Szamomra komfortosabba tenne az oldalt, de tisztaban vagyok vele, hogy ez egy nagyon niche keres, ugyhogy nem tudom, mennyire lesz majd belole barmi is. :D

[ Szerkesztve ]

(#19961) regener


regener
veterán

Hardverapróhoz egy felvetés:
Mobil nézeten főkategória választás után átalakulhatna a főkat. választó menü phablet (mozaik - vagy akár csak ikonokra, szöveg nélkül) stílusúra a többsoros (egész képernyőt elfoglaló) helyett.

Így főkategória választás után nem kellene egy oldalt a semmiért görgetni az alkategóriákhoz, hanem csak felet vagy annyit sem. Persze ez felbontásonként nem tudom mennyire lehetséges 720p és kissebb kijelzőknél.

(#19962) bambano


bambano
titán

a logouton direkt változott a cikkek háttere?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19963) Viktor0610 válasza bambano (#19962) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bug volt.
Elvileg már jó.

Samsung Galaxy A54

(#19964) regener


regener
veterán

Most tűnt fel, hogy "Állapot"-ra nem lehet szűrni az aprós keresőben, lévén hiányzik az opció rá, viszont a hirdetésekben persze meg lehet adni hogy Használt vagy Új az adott termék.

Ez direkt nem kereshető változó?

[ Szerkesztve ]

(#19965) Arrrni


Arrrni
újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni:

Hogyan lehet lebonyolított sikeres üzlet után újbóli értékelést kezdeményezni??? (Sajnos az történt, hogy kezdeményeztem értékelést, de utána napokig nem jutottam gépközelbe, és lejárt az értékelés határideje, így nem tudunk véleményt alkotni egymásról az üzletfelemmel!

Köszönöm a segítséget előre is!

(#19966) Kalandor válasza Arrrni (#19965) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha lejárt, akkor már nem lehet.

(#19967) Arrrni válasza Kalandor (#19966) üzenetére


Arrrni
újonc

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, a fenébe, akkor ezt buktuk!

(#19968) Kalandor válasza regener (#19964) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sohasem volt ott, hogy állapotra lehessen szűrni, azt csak kiírja a hirdetésnél.
Már nem kötelező kitölteni azt az opciót (a keres/kínál kitöltése is sokaknak nagy gondot okoz), igazából felesleges is :(

(#19969) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Elnézést, ha rossz helyre kukkantottam be, mert más fórumot egyelőre még nem találtam. Javasolni szeretném a Lenovo IdeaPad Y széria topik nevének a kibővítését, például: "Lenovo IdeaPad Y és Legion széria" vagy csak egyszerűen "Lenovo Legion széria" névre történő átnevezését. Még a régi Y-szériába tartozó notebookok is eldöcögnek, de már a Legion nevű széria uralja a piacot.

(#19970) Kalandor válasza Dhampir (#19969) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átírtam.

(#19971) Dhampir válasza Kalandor (#19970) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, köszönjük szépen! :R

(#19972) developer


developer
újonc

Elnézést, ha volt már kérdés és volt is rá válasz, nem olvastam végig a majd 20ezer oldalnyi bejegyzést. Érdekelne, hogy a hardveraprónak van-e valamilyen hivatalos API-ja, ami elérhető? Egy srác a Github-n közzétett valami NodeJS alapú kezdeményt, de engem inkább hivatalos dolog érdekel (már ha van ilyen irányú API vagy efféle)...

девелопер

(#19973) Kalandor válasza developer (#19972) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincsen.

(#19974) Chaser


Chaser
titán

mivel egy másik (L:https://prohardver.hu/tema/re_elindult_a_prohardver_lapcsalad_premium_tagsagi/friss.html)topikot (/L)sikeresen bezárattam ( : ;]

a prémium tagsággal kapcsolatban egy kérés/felvetés/észrevétel
a hirdetések alatti hsz-eket le lehet tiltani, ellenben a privátokat nem
az én felvetésem a privátok teljes tiltása opcionálisan - ami alól az adminok nyilván kivételt képeznek -
majd ha én privátot akarok kapni valakitől, felveszem a listámra és akkor írhat
mivel már bőven kimerítik itt nagyon sokan a zaklató kategóriát - ha kifejezetten megkérem a hirdetésben, hogy ne írjon privátot, ne alkudozzon, de az üdv: jóskagyuribéla' csakazértis' azt csinálja, az bizony bőven zaklatás már nálam, de szerintem jogilag is ha nem tévedek nagyot -
na abból álljak már mindig, hogy a hatalmas értelmezőképességgel ( : megáldott egyének privátjait vagy törlöm olvasás nélkül - illetve törölném , ha megnyitás nélkül engedné a rendszer, de nem engedi, nálam van a gond? -
vagy ha megnyitom utána törlöm, de lehet előtte még elküldöm ahova való, az értetlenségnek ilyen szintű megnyilvánulásait már nem tudom tolerálni túlzás nélkül több ezer ilyen gyökérség után

itt jött egy reakció Kalandortól, ezt köszönöm is - és elnézést, hogy elég ingerült voltam, de betelt a pohár -
viszont nem értem, hogy mért "fáziskéséssel" tilthatnám majd későbbiekben a privátokat?
és mért tilthatnám hirdetés esetén? személy szerint nekem ott lenne rá a legnagyobb szükségem - és nem, nem megoldás az 2021-ben, hogy én majd ezeknek a hülyeségeit mindig törlöm egyesével, előtte megnyitom, stbstb, nem vagyok rá kíváncsi, amit egyértelműen közlök mindig, ha nem tetszik az érdeklődőnek szíve joga, ballagjon tovább, de ne engem zaklasson, az utcán sem tenné ha azt mondom hogy NE -
és nem derült ki nagyjából sem, kb mikorra várható ez a változtatás
- persze ha a fentiek maradnak, engem nem érint, sokra nem megyek vele -
másik részről azért is igen örvendetes lenne, mert akedves free supportót látok a nickem alatt szintén nem találhatnának meg folyamatosan - illetve nagyon szívesen vállalom, ha a ph megfinanszírozza ((( : -, de egyébként én maradnék a fórumos megoldásnál, amit bárki láthat/reagálhat rá
ez is végtelenül unalmas, hogy vagy törlöm válasz nélkül - amit egyébként nem szeretek, mindig leírom szépen, hogy próbálja megérteni, az egész napom kevés lenne ha mindenkinek privátban válaszolgatnék személyes supportként, amiből más nem lát semmit, másnak nem lesz hasznos -
de van aki ebből sem ért, akkor mondom oké, 10e ft/ fél óra, és mindjárt nem vagyunk barátok ( : de tényleg nagyon unalmas már

másik dolog a csoportos törlése az üzeneteknek, mint bármelyik mail szolgáltatónál
igaz már túl vagyok a manual több ezer üzenet törlésén, de lehet más még örülne neki

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19975) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

Esetleg arra már gondoltatok, hogy a szem kiégető FEHÉR stílust ESETLEG bővítenétek egy DARK témával?
2021-ben talán érdemes lenne.

(#19976) Golden9 válasza Nyugis (#19975) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Talán.

[ Szeretkezve ]

(#19977) bhonti válasza Nyugis (#19975) üzenetére


bhonti
tag

Addig is javaslom a Soul Browser használatát Androidon. Függőleges módban is megy akár a függőlegesre állított monitorral a médialejátszón... És teljesen korrektül néz ki a sötét mód.)

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#19978) Golden9 válasza Nyugis (#19975) üzenetére


Golden9
addikt

Addig is, Super Dark Mode.

[ Szeretkezve ]

(#19979) Nyugis válasza Golden9 (#19978) üzenetére


Nyugis
senior tag

köszönöm szépen, ez valami elképesztően jó!!
köszönöm! nem használom a chromot. ;) telefonon sem.
az itteni lapcsalád egyik alapos elemzése végett kiderült, hogy a fentebbi böngésző a leglassabb és az lopja a legtöbb adatod tőled / rólad és adja el 3. félnek.

ESETLEG van valami ilyesmi, hogy a gmail vakitóan fehér háttere helyett valami szem kímélő sötét legyen?
-esetleg operához?
-firefox-hoz?
itt vagy privátba NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM ha valaki tudna adni segítséget/ linket!

[ Szerkesztve ]

(#19980) Golden9 válasza Nyugis (#19979) üzenetére


Golden9
addikt

(#19981) Golden9


Golden9
addikt

BÉREMELÉST A PROHARDVER INFORMATIKAI KFT DOLGOZÓINAK!

:K

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#19982) davidandras


davidandras
újonc

Sziasztok! Nem tudom, ez a megfelelő hely-e, de nem találtam sehol választ a problémámra. Lehet valahol a vevőt jelenteni? Vagy mit lehet tenni akkor, ha nem veszi át a postán feladott csomagot, és az üzenetekre se válaszol? Gondolom arra nincs sok esélyem, hogy az elveszett ezreket visszakapjam, de akkor legalább jelenteni szeretném. Értékelést nem kezdeményeztem, nem hiszem, hogy engedélyezné. Előre is köszi a segítséget.

(#19983) Golden9 válasza davidandras (#19982) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Mit tehetsz jogilag, ha átvertek, megkárosítottak a Hardveraprón?

Ha ő nem engedélyezi az értékelést, abban talán segíthetnek a Hardverapródok.

[ Szeretkezve ]

(#19984) macilaci78 válasza davidandras (#19982) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Semmit. Pár hete volt hasonlóról szó és a lapcsaládnak nincs erre lehetősége a GDPR óta.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19985) Kalandor válasza davidandras (#19982) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelentheted a hirdetésedet (vagy az ő egyik hirdetését), ez konkrét anyagi kár, felkérjük a helyzet rendezésére.

(#19986) Chaser válasza Kalandor (#19985) üzenetére


Chaser
titán

és a kéretlen privátolók? :B
lopják az időmet - > az idő pénz - > konkrét anyagi kár
;]
egyébként prémiumtól elvonatkoztatva, egy másik megoldás
automata üzenetet nem lehetne beállítani privátra? - kivéve persze adminoknál -
már az is nagy segítség lenne, akár prémiumban is - szerintem nem csak nekem -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#19987) macilaci78 válasza Kalandor (#19985) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért rendezné? Ott van az ÁSZF-ben, hogy ne utaljon előre a vevő, tehát utánvéttel küldi az eladó.
Persze kérni lehet, de tudomásom szerint nincs semmilyen kényszerítő eszköz sem az eladó, sem a lapcsalád eszköztárában, hogy kifizettesse a vevőjelölttel legalább a csomagküldés, visszaküldés árát.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19988) Misi690


Misi690
friss újonc

Nem csak friss újjonc vagyok hanem vak is mert nem találom a hirdetéshez tartozó telefonszámot az üzenetre meg nem kapok választ!!!
Ezek után szerintetek hogyan tudom felvenni a kapcsolatot a hirdetővel???
Bocsi ha nagyon amatőr a kérdés.
Üdv:Misi690 :((

(#19989) Intruder2k5 válasza Misi690 (#19988) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hirdetésben és adatlapon sem kötelező telefonszámot megadni, és sokan nem is adnak meg. Mondjuk megértem a bosszússágod, de alapvetően ha egy hirdetőt nem lehet elérni, az az ő baja.

(#19990) Kalandor válasza Misi690 (#19988) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha a hirdetés szövegében nincs, a felhasználó adatlapján találhatsz telefonszámot, de nem kötelező megadni. Ehhez hiányában marad a privát üzenet.

(#19991) bhonti válasza Misi690 (#19988) üzenetére


bhonti
tag

1. Vársz türelemmel... előbb-utóbb megnézi. Jobb esetben e-mail értesítést is kaphat az üzenetről.
2. A hirdető telefonszáma is megtalálható lehet az illető adatlapján. (Nevére kattintva, ha megadta.)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#19992) macilaci78 válasza Misi690 (#19988) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az adatlapon látni, mikor lépett be utoljára. Lehet, még nem is olvasta az üzenetet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19993) davidandras válasza macilaci78 (#19984) üzenetére


davidandras
újonc

Köszönöm a választ!

(#19994) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Henlo! Mikor lesz már reszponzív a Logout is? ~3,5 éves lemaradásban van. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19995) DS39 válasza Bjørgersson (#19994) üzenetére


DS39
nagyúr

nana, hagyják azt csak úgy nekünk, retro site kedvelőknek. :)

(#19996) Viktor0610 válasza DS39 (#19995) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Korábban mintha azt olvastam volna, hogy idén áll át a Logout, de nem vagyok 100% biztos benne.

Samsung Galaxy A54

(#19997) lezso6 válasza Viktor0610 (#19996) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy mikor azt nem tudom, de minél előbb kéne. Technikailag a logout csak púp a hátamon. Az összes site már R7 alatt fut, kivéve a logout, mert az asztali változat az még R6, a mobil meg az őskori R5... :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19998) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyébként miért ragaszkodtok a régi designhoz? Az új site-ok fóruma szinte ugyanúgy néz ki, s használható a régi BBCode jellegű szerkesztő is, ha arra van igény.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#19999) s7evcsenko válasza lezso6 (#19998) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Biztos azé, me régen minden jobb volt... ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20000) Bjørgersson válasza DS39 (#19995) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fúúúúj. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.