Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) Viktor0610 válasza asdf_ (#20599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindenütt a cikkírót keresni a legcélravezetőbb. :K

Én pl. mindig privátban keresem meg a cikk íróját, ha valami elírást találok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20602) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Üdv!
Van lehetoseg es ha igen,akkor hogy lehet kivenni ignore-bol a tagot?
Meg a megoldasra nem jottem ra,hiaba kerestem :B :R

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#20603) Kalandor válasza Gubu0101 (#20602) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze: [link]

(#20604) Chaser válasza Viktor0610 (#20596) üzenetére


Chaser
titán

"A Felhasználói Tartalmáért a Felhasználó teljes körűen felel.
A Felhasználó lemond szerzői jogainak vagyoni részéről a Felhasználói Tartalommal kapcsolatban, tehát anyagi igényt nem támaszt az Üzemeltető felé, valamint az Üzemeltetőnek korlátlan (terjesztés, többszörözés, közvetítés, átdolgozás, nyilvános előadás) felhasználási jogot ad."
na most van köze vagy nincs köze? :)

ezúton köszönöm a tisztelt vezetőségnek, hogy a teljesen alaptalan és jogtalanul kapott figyelmeztetést nem törölte a profilomról - én legalábbis semmiféle értsítést nem kaptam -
igaz, eggyel több vagy kevesebb behaluzott irka egy "kompetenstől" nem sokat oszt szoroz, de azért láttam volna némi tisztesség szorult itt egyesekbe
a tanulságot levontam ( : ettől nem lesz jobb a lapcsalád az biztos

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20605) Chaser válasza Chaser (#20604) üzenetére


Chaser
titán

és megtörtént a csoda :R

cikkek ha már szóba jött
mai napig rengeteg gépelési/elírási hiba van sok cikkben - nem a logoutra gondolok, hanem a "hivatásos" cikkekre -
elvileg van korrektor aki ezt átnézi, mégis sokszor már a cím is hagy kívánnivalót maga után fentiek miatt
tudom, hogy ez nem egy irodalmi oldal, de azt is tudom a tartalmi része egy dolog bármiről is legyen szó, az előadásmódja - jelen esetben a nyelvtan -, ugyanolyan fontos része az egésznek
nem vagyok vele egyedül, hogy 1-2 hiba után ki is x-elem az éppen olvasott cikket
nem hiszem hogy bármilyen weben levő oldal megítélését ez javítja, akár it oldal, akár eü-i, akár bármi más, teljesen lényegtelen

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20606) Kalandor válasza Chaser (#20604) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt, hogy a figyelmeztetéseddel baj volt, gyorsan és egyértelműen leírtam még ott: [link] Hozzáteszem, kellett idő mire átbeszéltük ezt az egészet. Nem lehetett és most sem lehet szakmai topikban üzletelni, még ilyet sem. Amikor koxx írta, akkor könnyítettünk a szabályokon a VGA krízis, karantén, stb. okán. Nem kellett volna és pont az ilyenek miatt, ne variáljunk a szabályokkal.

Eddig nem volt Értesítés funkció, és ez most miattad lett készen végre (tervben volt, csak nem volt kész).

(#20607) Chaser válasza Kalandor (#20606) üzenetére


Chaser
titán

oké :R de ebben semmi üzlet nem volt, boltot/terméket linkelni tudtommal pedig mindig is szabad volt mindenhol - ez ugyanaz volt, bárminemű haszonszerzés nélkül, kvázi mint egy egy darabos/utolsó darabos készlet linkelése, mert van olyan is sokszor -

jah igen, a javaslat az lett volna előbbire, hogy valami "hibát találtam a leírásban" vagy ilyesmi gomb kevés szöveggel mint sok shopnál
ne közösbe kelljen írni, ne is privátba, ha van erre több emberke aki korrigál láthassa egyből közvetlenül, mert pl egy dupla névelő elég egyértelmű, nem tartalmat érintő hiba aminél a szerzőnek utána kell járnia pl
és remélem nem csak miattam, sokakat zavar ez, és hát no, a tartalom mellé stimmeljen a nyelvtan is, úgy kerek
köszönöm hogy ezt megléptétek, sztem sokan örülni fognak neki, és ha olvasás közben találok valamit jelzem is amint elérhető lesz a funkció

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20608) macilaci78 válasza Chaser (#20605) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A korrektorok nem látják a cikkeket a megjelenésük előtt. Többször volt felajánlva szabad kapacitás, de valamiért nem volt igénybe véve.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20609) gban


gban
Közösségépítő

Korábban már próbáltam jelezni, most ismét idegesít veszettül, úgyhogy teszek egy próbát megint :B
Hardveraprón értékelést kezdeményez a vevő, én jóváhagyom mint eladó.
Innentől kezdve várnám hogy értékeljen engem a vevő, nem szeretek előre értékelni, meg ugye ő kezdeményezett, lépjen ő először.
Viszont HA-n, meg minden aloldalon ezt látom:

vagy:

Nem lehetne megoldani hogy az az 1-es tűnjön el onnan ha megnéztem hogy van függő értékelés?
Így nem lehet eldönteni hogy értékelt-e már (akkor kerülne vissza az egyes ha van változás, vagyis pl. értékelt a vevő), naponta ráklikkelek negyvenszer hogy lássam, történt-e változás.

A másik javaslat: Logouton, a régi felületen a privátok listázásakor fent a felhasználó nevére klikkelve a vele történt beszélgetést adja az oldal:

Ez nagyon hasznos ha pl. keresek a privátok között egy szóra, csak azokat az üzeneteket listázza ugye amiben szerepel a szó, innen Logouton egy klikk a teljes beszélgetés megtekintése, a fent említett módon.
Az új felületeken a felhasználó nevére viszont a profiljára mutat a neve alatti link, vagyis nem a beszélgetésekre ugrik a klikkre.
Ez felesleges, az üzenetből úgyis megnyitható a linkje, hasznos lenne ha fönt a névre klikk ugyanúgy viselkedne mint a Logouton, meg máshol mindenhol ahol elérési út van megjelenítve - vagyis az elérési út egy elemére kattintva oda dob, jelen esetben az adott felhasználóval történt beszélgetésre:

Postázást nem vállalok.

(#20610) liptakrobi


liptakrobi
újonc

Esetleg lehetne valamit kezdeni a privát üzenetekkel? Mert átláthatatlan.

Már nem tudom követni, hogy kitől mit vettem és melyik üzenet melyik termékhez kapcsolódik!
Mutatom a listát ez kb 40 nap, ki az aki átlátja ebből, hogy melyik micsoda?

A zöld nyílhoz még simán beférne egy oszlop ami a termék nevét is kiírná.
Pl így:
- Rx570 4gb armor
- AM3 Alaplap, proc ...
- ASUS PRIME Z370-P

Abban az esetben, ha egy termék vásárlásnál nyomtunk a PM gombra, ide berakná a termék nevét (15-20 karakter lehetne, akár a végét levágva ... ozva)

Ezt egyébként szépen be is rakja az üzenet elejébe a rendszer. Szóval nem lenne sok meló, csak kicsi átalakítás.

(#20611) Kalandor válasza liptakrobi (#20610) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos tényleg átláthatatlan, de mivel egy üzenőplatformot használunk mindenhol, ez nem ilyen egyszerű :(

(#20612) liptakrobi válasza Kalandor (#20611) üzenetére


liptakrobi
újonc

Ezt valahol meg is értem, de a termék nevét eleve már beírja az elejére, mikor ott kattintunk az üzenet az eladónak, már csak azt kéne esetleg akkor hogy az elejét kiirja. a pm témájának nevének. Szoval még egy adatbázis oszlop amibe ez bekerül, hacsak sima pm akkor nem kerül be. mint ahogy most se.

Bár igen láttam,hogy egybe megy az is és akkor is ugyanezt a Pm párbeszéded folytatja, vagy ha egy eladónál 2 termékre nyomok akkor ott lesz egymás alatt. Szoval tényleg fura, mert ügye a felhasználóhoz köti a PM-t és nem a termékéhez, lehet még az is segíthet, ha olyankor ez a 2 felvan cserélve a listába. tehát a terméknél levő PM re nyomásnál nem azt irná ki hogy kisbéla, hanem hogy asus 370z.

(#20613) gban válasza liptakrobi (#20612) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nagyjából az értékelésnél látható formátumot vázoltad, nézd inkább azt akkor.
Privát az nem csak a hirdetésekről szól, értékelés az igen.

Postázást nem vállalok.

(#20614) gyulaszu válasza Kalandor (#20611) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Továbbgondolva:
A hirdetésből kiindulva esetleg lehetne egy link, ami az azzal kapcsolatos privátokat listázná...

gyulaszu

(#20615) liptakrobi válasza gban (#20613) üzenetére


liptakrobi
újonc

Mire értékeléshez jut egy vásárlás, már nincs szükség a privátokat keresgélni, mert kb az az adás vétel utolsó része. De most azt is nehéz kikeresni, hogy kinél értékeljek ha vettem valamit.

(#20616) Balion


Balion
senior tag

Hello!

Engem tökre zavar, hogy prémiummal, amikor rejtek egy tagot, tehát nem látom a hozzászólásait, a topikfigyelő így is jelzi pirosan, ha új komment érkezett a topikba, még ha az a rejtett tagtól van is. Ezen nem lehet változtatni?

(#20617) macilaci78 válasza Balion (#20616) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még a moderátorok által törölt hozzászólásokat is számolja. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20618) Kalandor válasza syC (#20594) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kész.

(#20619) Kalandor válasza gyulaszu (#20614) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ehhez az egészhez először le kell választanunk a hardveraprós privátokat a többiről, ami nehéz feladat lesz, de tervben van, mert más miatt is fontos.

(#20620) Kalandor válasza gban (#20609) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lehetne megoldani hogy az az 1-es tűnjön el onnan ha megnéztem hogy van függő értékelés?
Sajnos nem, maradjon ott, mert különben elfelejtik az emberek.

A logoutos dolgot ismerjük, de a logout teljes átportolása folyamatban van az új rendszerre.

(#20621) gban válasza Kalandor (#20620) üzenetére


gban
Közösségépítő

Piros attól még maradhatna a sor, csak akkor kerülne oda megnézés után a szám ha történt valami.

mod: az új oldalakon a csengő ikonnál ez valóban nem játszik, hogy piros marad a sor, csak a régi oldalon ami meg meg fog szűnni, tudom.
Ott piros csengő lehetne, és csak akkor szám ha van új megnézetlen esemény.
De abbahagyom :B

Logout: pont az működik jól :))
Ezért ott keresek mindig, ha privátban akarok valamit megtalálni és utána megnézni az egész beszélgetést.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#20622) syC válasza Kalandor (#20618) üzenetére


syC
addikt

:R

(#20623) makoj30


makoj30
aktív tag

Nekem volna pár ötletem a Hardverapró oldalhoz:

1: Legyen kötelező a telefonszám megadása. (Sajnos rengeteg olyan Eladó van aki nem írja ki,és hiába ír az ember Privát Üzenetet nem válaszol rá)

2: Csak saját készítésű képeket lehessen feltölteni meghírdetett termékekhez. (Tele van az oldal internetről letöltött képekkel ellátott hírdetésekkel) képfeltöltéskor kiírja az oldal hogy a feltöltött képekért saját magad vagy a felelős.

3. Legyen egy új kategória kishibás,hibás,nem müködő termékek menüpont. (Sajnos rengeteg Eladó úgy teszi fel az eladni kívánt termékeket hogy nem írja ki hogy hibás vagy teljesen nem müködő. E menüpont hiánya miatt sajnos a kategóriák tele vannak ilyen termékekkel.)

Természetesen ezt a hozzászólást épitő jelleggel írtam,maximális és mély Tiszteletem a normális Eladóknak! :R

[ Szerkesztve ]

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#20624) Viktor0610 válasza makoj30 (#20623) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Szerintem erre nem kötelezhető senki. Pl. van, aki nem akarja megadni a számát egy olyan helyen, ami mindenki számára látható. Plusz azt sem feltétlen venné fel, ha olyanja van.

2. Szerintem ezen nem múlik kb. semmi. Lehet saját(nak tűnő) képp is visszaélni, illetve netes képpel is normálisan boltolni.

3. Hiába lenne a kategória, ha nem oda teszi fel, nem jelöli be, hogy hibás.

A normális eladók persze, ezeknek már mind alapból megfelelnek, tehát nekik felesleges pluszok volnának, aki meg vissza akar élni, susmusolni akar, az ezek mellett a kötelező dolgok mellett is megtenné.

Samsung Galaxy A54

(#20625) asdf_ válasza makoj30 (#20623) üzenetére


asdf_
veterán

Kötelező telefonszám azért nem jó, mert van nem egy munkahely, ahova a dolgozó nem vihet be telefont. Tehát 8 óra eleve kiesik, akkor meg az lesz a baj, hogy az istennek adott meg telefonszámot, ha ki van kapcsolva a telefonja.
Súlyosbító tényező: ezt a dolgozást 3 műszakban teszi, így egy héten ha délben hívod, 66%-os esélyed van, hogy ki lesz kapcsolva, mert épp alszik/dolgozik.

A hibás hibátlant én már milliószor javasoltam, ennyi kellene csak a kötelezően kitöltendő mezők közé: egy óvodás majom is ki tudná tölteni, de itt valamiért az istennek nem akarja senki, hogy akit nem érdekel a hibás, hiányos áru, azt ezt az ALAPVETŐ tulajdonságot megismerhesse. Sosem fogom megérteni, hogy ez miért jó az oldalnak, de úgy néz ki, szereti szopatni a potenciális vevőket hülye eladókkal, akiknek nem evidens, hogy a hirdetés címébe beírja, hogy hibás terméket árul, és ezzel nem rabolja tökfölöslegesen mások idejét. Majd még amikor jelentem a hirdetést, akkor visszaválaszolnak hogy jóazúgy, és amikor rákérdezek, hogy ezt most tényleg komolyan gondolja-e, akkor lesz csak az a vége, hogy figyelmeztetik az eladót, hogy írja át a hirdetés címét. Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy miért jó ez az oldalnak.

Működöépesség: ⚪ Hibátlan 🔘 Hibás

[ Szerkesztve ]

(#20626) gban válasza asdf_ (#20625) üzenetére


gban
Közösségépítő

Vagy egyszerűen nincs kedve a hirdetőnek arra ébredni hogy haló, megvan még? Igen? Akkor majd hívlak.... És ezt naponta hússzor, nulla érdemi egyeztetéssel vagy folytatással.
Képek: ha van egy eladó 4x4 mm-es chipem, amit nem tudok rendesen lefotózni, vagy egy bontatlan 6 méteres felfújható mikulásom, amit nem szeretnék kicsomagolni, és a saját kép miatt felállítani, nem hiszem hogy elítélendő lenne egy netes képet feltenni, ahol látszanak a részletek.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#20627) Balion válasza asdf_ (#20625) üzenetére


Balion
senior tag

Meg azért sem, mert a normálatlanokat ki akarom szűrni, amit privátban simán meg tudok tenni. Telefonon meg ne hívogassanak.

[ Szerkesztve ]

(#20628) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ez az értesítéses terület simán lehetne szélesebb, balra ott a tengernyi hely. Így olyan hülyén néz ki ez a kis keskeny valami.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20629) k-adi


k-adi
nagyúr

én értem hogy kell hirdetés, nincs is benyomva az adblock az oldal iránti tiszteletből, de basszus azért valamilyen reklám banner ellenőrzés lehetne :DD :U

FHD felbontás

(#20630) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha JPG-ből 20 MB a méretkorlát, PNG-ből miért csak 1? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20631) asdf_ válasza Bjørgersson (#20630) üzenetére


asdf_
veterán

Jpg-ből miért 20, én inkább azt kérdezném. A fényképezőgépemből kieső RAW nincs 20 megabyte... A 10 feletti jpg-re sem tudnék indokot mondani, nemhogy a 20-ra.

(#20632) Viktor0610 válasza asdf_ (#20631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor már az is baj, ha sok a max. méret.
Tudjuk, ha kevés lenne, az a baj, ha sok, akkor az: Az a baj. ;]

Amúgy most lőttem egy 64 megapixeles képet, 15 mega felett volt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#20633) Kalandor válasza k-adi (#20629) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hiba, előfordul annál, aki dolgozik :)

(#20634) Kalandor válasza Bjørgersson (#20628) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Továbbítottam.

(#20635) xXx--89


xXx--89
csendes tag

Lehetne olyan funkciót beépíteni opcionálisan, hogy a témáknál kapjak email értesítőt, ha válasz üzenet érkezik az üzentemre? Tudom van téma feliratkozás, de ott minden üzenetről kapok értesítőt, ami nekem nem jó.

(#20636) Csabex


Csabex
őstag

Hirdetés feladásnál jó lenne ha a korábbi saját képeimből is tudnék választani, mert most adnék fel egy hirdetést és a fotókat priviben megosztottam egy taggal, de nem találom hirtelen a gépen. Persze az is lehet, hogy telefonról töltöttem fel, ezért most csatlakoztathatom és keresgélhetem újra, pedig egy klikk volna a feltöltött képeimből :)
Nagy macera lenne behivatkoztatni a képfeltöltés legördülőt oda is?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#20637) Kalandor válasza Csabex (#20636) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem elenyésző esetben van erre szükség, azt a képet akkor töltik fel, nem korábbi képet használnak (kivétel szinte csak a korábbi hirdetések feladása), emiatt viszont én nem szeretnék plusz elemet tenni a hirdetésfeladáshoz, annak egyszerűnek kell lennie.

(#20638) Kalandor válasza xXx--89 (#20635) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hosszútávú tervben van.

(#20639) macilaci78 válasza Kalandor (#20637) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is hasznát láttam volna már.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20640) Csabex válasza Kalandor (#20637) üzenetére


Csabex
őstag

Jogos a friss kép, persze, viszont esetemben az adott termékről készült éppen pár napja, csak lusta voltam keresgélni, de végül megtaláltam a NAS-omon és onnan be is dobtam őket, már fent is van a hirdetés. Avval is egyetértek, hogy ritka ez, mert esetemben is a 15 év alatt most fordult elő először, csak gondoltam nem egy nagy kunszt és be lehet hivatkoztatni egyszerűen a képek feltöltése gomb mellé pl.

Annyira megszoktam a régi arcképed, hogy hirtelen azt hittem bővült a gazdák csapata :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#20641) Intruder2k5 válasza Csabex (#20640) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A kérdéses privát üzenetből is le tudod menteni a képeket, és újra feltölteni HA-ra.

(#20642) Csabex válasza Intruder2k5 (#20641) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, csak az már több idő lett volna, viszont segítségemre jött az, hogy a fájlnevet meghagyja eredeti elnevezésén a rendszer, mert így láttam a linkből, hogy mire is kell pontosan keresnem.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#20643) Bjørgersson válasza Kalandor (#20637) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nemrég én is jeleztem, hogy tök hasznos lenne, ráadásul csak egyetlen plusz gombról van szó, ami szerintem semmit nem bonyolít a felületen vagy a hirdetésfeladás menetén. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20644) Kalandor válasza Bjørgersson (#20643) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én ezt értem, de neked egy gomb, csak van még 20 másik kérés, ami szintén csak egy gomb, csak egy radio button, csak egy új mező, stb... Én pedig az egészet nézem, nem egy-egy kérést :)
A hirdetésfeladásnak egyszerűnek kell lennie.

(#20645) Bjørgersson válasza Kalandor (#20644) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt ne mondd, hogy ennyitől már bonyolult lenne a hirdetésfeladás. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20646) DS39 válasza Bjørgersson (#20645) üzenetére


DS39
nagyúr

nem érted a lényeget.
az a cél, minél többen adjanak fel hirdetést. ha túl sok (relatív) mindent kell kitölteni, akkor lehet nem itt, hanem máshol teszi meg.
a több hirdetés az oldalon több potenciális vevőt jelent, akik kattintanak az oldalon, ami több reklámbevételt (és több hirdetőcéget) jelent.

(#20647) gyulaszu válasza DS39 (#20646) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Te sem érted a lényeget ;]
Az alap "egyszerűség" nem csorbulna attól, hogy valakinek lenne ott egy "bonyolultabbá tevő" opció is... :R

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#20648) Bjørgersson válasza DS39 (#20646) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt nem ertem, hogy egy ilyen faek egyszeru opcio miben bonyolitana meg a folyamatot, hiszen senkinek nem lenne kotelezo, hogy a korabban feltoltott kepei kozul valasszon, nehany embernek viszont hasznos lenne. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20649) Balion válasza Bjørgersson (#20648) üzenetére


Balion
senior tag

Kalandor már válaszolt erre. Semmivel sem bonyolultabb, mint a másik "20" kérés, és úgy tűnik nagyobb prioritása sincs azoknál. Ha minden ilyen javaslatot megvalósítana, akkor lenne túlkomplikált az oldal.
Ezt úgy írom, mint akinek szintén hasznos lenne a saját képeim közül csak beilleszteni, örülnék a funkciónak. Én mondjuk amellett vagyok, hogy legyen a feladás minél funkciógazdagabb, mégiscsak a Hardverapróról van szó, ahol elvárható lenne, hogy a hirdetők értelmesebbek legyenek, jobban átlássák a funkciókat, mégiscsak szakmai oldalakhoz kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#20650) DS39 válasza Bjørgersson (#20648) üzenetére


DS39
nagyúr

nem csak erről van szó.
volt (talán tőled) más javaslat korábban, hogy legyen a termék állapotára vonatkozó checkbox, működőképes vagy sem, stb.
arra is ugyanez a válasz érkezett a házigazdák részéről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.