Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) blakey válasza sebgutkopf (#17648) üzenetére


blakey
titán

A készülék mint hw elég jónak tűnik, meg szép is, de ez a zárt rendszer nem igazán tetszik. Tele van zavaró korlátokkal. Nem lehet munka céljára egy fájlt a gépre juttatni.
De hiába háborgok ezt kell majd megszoknom.
- pedig lehet, File Explorert kell használni, nem annyira zárt mint ahogy elsőre látod, még soha nem csatlakoztattam géphez, hogy áttegyek fájlokat, minden megoldható wifin, mindkét rendszert használom napi szinten, iOS stabilabb.
Az állításod 2-3 verzióval korábban igaz volt, de most sokminden megoldható jailbreak és kábel nélkül is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#17652) leslieke válasza sebgutkopf (#17649) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Appstore ki- majd bejelentkezés megoldja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17653) Cuccok válasza leslieke (#17652) üzenetére


Cuccok
tag

Megtörtént de angol lett az appstore az eddigi magyar helyett

(#17654) leslieke válasza Cuccok (#17653) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, mindenkinek átváltott angolra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17655) Winne


Winne
nagyúr

Segítsetek nekem legyszi, kint vagyok külföldön, készültem egy sorozattal, hogy esténként tudjuk nézni lefekvés t, de megszivatott az aceplayer.. Régen ezen néztem, semmi gond nem volt, most is bemasoltam a mappajaba, elinditottam, ment. Mondom oké, működik. Itt élővettük és nem megy pár perc után, azt írja vegyem meg a prot. Mondom jó, akkor megveszem, 3 dollar, de nem tudom megvenni, mert se wifin, se két mobilneten nem jön be az app store...

Van vlc a tableten, de nem tud máshonnan betallozni ugye videót, számítógép meg nincs a közelben, hogy áttegyem a vlc mappajaba a fájlokat.

Valami okos 5let? Pls help!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17656) leslieke válasza Winne (#17655) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

AppStore ki majd bejelentkezés megoldja a hibát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#17658) Winne válasza leslieke (#17656) üzenetére


Winne
nagyúr

Másodikra jó lett így, hálás köszönetem! :R

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17659) sebgutkopf válasza madgie (#17650) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez is jól hangzik.

(#17660) sebgutkopf válasza blakey (#17651) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez ilyen FTP szerver szerű megoldás? Leszedtem, majd otthon kipróbálom a Pc-vel. Így elsőre kicsit macerásnak tűnik a beállítása.

(#17661) blakey válasza sebgutkopf (#17660) üzenetére


blakey
titán

Mármint a FileExplorer? Nem, az egy fájlkezelő.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#17662) tacto


tacto
aktív tag

Sziasztok, aki esetleg rajzolasra is hasznalja, netan volt alkalma birtokolni, össszehasonlitani a kettöt.
A tavalyi 9.7 Pro elmarad real time, pontossag, "smooth" erzesben a 10.5 - töl? Nekem mindössze az idei modellt sikerült, ujjal kiprobalnom, az allam leesett. Nem volt meg hasonlo elmenyem tableten (procreate, sima ff firkalas). Netan valtott valaki az idei modellre 9.7 - röl? Hozzateszem, nem igazan melyedek a temaba, toll sem kell, az utolso modell, amit hasznaltam ilyesmire, a Mini 2 volt. Nyilvan kompromisszumokkal.
Az ara okan hajlok a 9.7 prora az idei sima Ipad elleneben, na meg egyeb tulajdonsagai miatt. Pechemre a boltban le volt merülve, igy a 10.5 - öst vetettem kezeles ala, hat hüha.

(#17663) adamssss válasza tacto (#17662) üzenetére


adamssss
veterán

A 9.7 is tokeletes. Nyilvan jobb a 10,5 de lehet h nem hasznalnad ki. (Rajzoltam mind a kettovel, eleg utosek)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17665) tacto


tacto
aktív tag

adamssss, local1, köszönöm.
Valoban, a grafikat melysegeben nem hasznalnam ki.

(#17666) sebgutkopf válasza blakey (#17661) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Tegnap este végig próbáltam a funkcionalitását. Azt kell mondanom ez már igen. Köszönöm az ajánlást! :R
A wi-fi modullal FTP-t indít, amit a pc-vel simán elértek és már indulhat is a másolás. Az otthoni megosztásokat mind látja. Király! Így már kezd tetszeni ez a történet. Meg is vettem a pro verziót.
Az elérhető mappák viszont korlátozottak, illetve újakat létre hozhatok, de pl a gyári videó app és ez nem látják egymást. Ez adottság, vagy valamire nem jöttem meg rá?

(#17667) univerzita válasza sebgutkopf (#17666) üzenetére


univerzita
addikt

Ez adottság. A gyári videó mappába csak azokat a videókat teheted amiket a Apple támogat.

(#17668) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Azt jól látom, hogy elvileg nem csak az új 10,5-ös pro-hoz hanem a 9,7"-es pro-hoz is jött ki magyar nyelvű klaviatúra idén?
Ha ez igaz, akkor lemondatom a cégnél a központi rendelést onnan angol vagy német nyelvű jön, amiből az első még úgy ahogy emészthető.

(#17669) adamssss válasza sebgutkopf (#17668) üzenetére


adamssss
veterán

En ugy tudom, hogy a 9,7-hez nincs magyar.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17670) ArrayOfLilly válasza adamssss (#17669) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Volt. Hogy most van-e, azt nem tudom, de volt.

http://www.arrayoflilly.com

(#17671) sebgutkopf válasza adamssss (#17669) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Egy helyen találtam és mivel korábban az volt az infó, hogy nincs, ezért némi gyanakvással álltam hozzá, hogy létezhet-e.

(#17672) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Azt el lehet valahogy érni, hogy amikor repülőgép módba teszem a tabletet (pl.: éjszaka), ami nyilván kényelmesebb mint ki/be kapcsolni, akkor az akku fogyasztás 0 legyen? Pár százalék mindig kimegy belőle valamire, míg androidon amikor repülőbe kerül a telefonom, akkor akár 12 óra alatt is 0 az akku kapacitásából a veszteség.

(#17673) adamssss válasza sebgutkopf (#17671) üzenetére


adamssss
veterán

Azért nézd meg, hogy biztosan magyar-e. Az apple oldalán valamint a két nagy magyar apr-ben nincs az biztos.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17674) ArrayOfLilly válasza adamssss (#17673) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Itt is látszik, hogy volt, ettől még ellenőrizd le.

[link]

http://www.arrayoflilly.com

(#17675) adamssss válasza ArrayOfLilly (#17674) üzenetére


adamssss
veterán

Ezek szerint leallitottak a gyartast... ? Fura

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17676) ArrayOfLilly válasza adamssss (#17675) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Nem tudom.

Nem kezdetektől volt magyar nyelvű.

Egyszer csak bejelentették, hogy vannak nyelvi változatok és én akkor akartam is venni magamnak, mondván, hogy a régit örökli a lányom az én Pro-mmal és én majd veszek újat magamnak az új Pro-val együtt, ami viszont már nem 9.7-es, így érdeklődésemet vesztettem a 9.7-es magyar smart keyboard iránt, de szerintem a régi Pro gyártásával azt is abbahagyhatták, igen.

http://www.arrayoflilly.com

(#17677) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Sziasztok!

iPad Air-hez keresek hordozáshoz tokot/artót. Max 3-4000Ft-os kategóriában. Tudtok valamit ajánlani?

Valami ilyesmire gondolok: [link]

(#17678) akinho94


akinho94
tag

Sziasztok.

Van 2 SIM-kártyám és ragaszkodnék az iPhone-hoz, de nem szeretnék két telefont hurcolni.
Működhet az a megoldás, hogy az egyik SIM kártyát egy cellularos iPadbe teszem és hívásátirányítással használom az iPhone-om? :)

(#17679) Ragnar95 válasza akinho94 (#17678) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iPaden magán nem tudsz semmilyen hívás/üzenetkezelést megoldani, tehát a szolgáltatónál kell beállítani az átirányítást (GSM kódokkal valószínűleg be tudod állítani a dolgot, mielőtt beraknád az iPadbe a SIM-et).

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17680) sebgutkopf válasza adamssss (#17673) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Megrendeltem, a listában választani lehetett az angol/magyar verzió között. Az óvatosság persze a személyes átvétel felé terelt, ott majd kibontom átvételkor.
Az viszont biztató, hogy találtam még más helyet, ahol van utolsó darab magyar.

(#17681) sebgutkopf válasza akinho94 (#17678) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ha csak az egyikről indítasz hívást, akkor először tedd be az iphone-ba azt amelyiket átirányítod, irányítsd át a másik számra és utána cserélj sim-et. Ebbe kár egy ipad-et belekeverni.

A ragaszkodás kompromisszumokat szül.

(#17682) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Ma mi is meg fogjuk kapni az ios11-et?

(#17683) nofi válasza sebgutkopf (#17682) üzenetére


nofi
őstag

Egy hét múlva lehet majd frissíteni hivatalosan nekünk mezei usereknek

Xbox GT: nozsolt

(#17684) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Valaki találkozott már olyan problémával, hogy a smart cover lecsukása után elmegy minden hang abszolút, és csak újraindítás segít? Új iPad 9.7 és STM tokkal csinálja ezt.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#17685) akinho94 válasza sebgutkopf (#17681) üzenetére


akinho94
tag

A céges Windows10-es mobilt szeretném kiváltani, viszont megtartanám a saját számomat is.
Az iPadet pedig tudnám használni így tanulásra, utazásra, navigációra. Ezért érdekelt az átirányítás lehetősége, de akkor csak szolgáltatói szinten lehet elintézni sajnos.

(#17686) btudos válasza akinho94 (#17685) üzenetére


btudos
veterán

Maga az átirányítás is szogáltató szinten működik, egyszer beállítod, utána működik akkor is, ha nincs is hálózaton a kártya.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17687) Ance


Ance
őstag

Talàlkozott valaki mostanában olyannal, hogy a billentyüzet (mármint a virtuális) megbolondul? Túl érzékeny lesz, ismétli a betűket, vagy nem reagál. Újraindítás oldja meg. Air2-őn van a problémám. Köszi.

(#17688) talamasca


talamasca
senior tag

Fejlesztői beta esetén tölthető az iOS 11 (GM). :))

“Black as midnight on a moonless night.”

(#17689) bok92


bok92
addikt

Jaj de jó. Drágultak az ipad-ek is... :(

(#17690) Rage47 válasza bok92 (#17689) üzenetére


Rage47
veterán

ne már

(#17691) Alex91 válasza bok92 (#17689) üzenetére


Alex91
félisten

Melyik? :F

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17692) bok92 válasza Alex91 (#17691) üzenetére


bok92
addikt

Pl az ipad pro 12.9 wifi 256gb 331 990 ft helyett 343 990... De a többi modell is ezzel a 12 ezressel több lett, ahogy nézem. És a forint az elmúlt félévben csak erősödött a dollárhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#17693) Ragnar95 válasza bok92 (#17692) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem értem én sem az Apple európai árazását most :F Mindenhol drágultak a készülékek, pedig nem erős a $ egyáltalán...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#17694) Csabee. válasza talamasca (#17688) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem public beta van annál ios11 updatet dobott sziplán 1,84gb ha jól emlékszem. Most frissülnek a kütyük.

Üdv: Csabee.

(#17695) talamasca válasza Csabee. (#17694) üzenetére


talamasca
senior tag

Akkor jó, ezek szerint az összes béta megkapta.
Szintén frissítve az összes iOS eszközöm. 😉

“Black as midnight on a moonless night.”

(#17696) Csabee. válasza talamasca (#17695) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De ez már a végleges? GM esetén kinéne írnia hogy GM nem?

Üdv: Csabee.

(#17697) talamasca válasza Csabee. (#17696) üzenetére


talamasca
senior tag

Nem.
Ez attól a végleges, hogy már nem írja, hogy béta, és 99,9%, hogy a 19-én kijövővel megegyezik a száma.

Már csak azért is valószínű, mert az iPhone 8-ak már mennek a dobozba a gyártósorokon, azokat meg nehéz lenne már frissíteni. 😁

“Black as midnight on a moonless night.”

(#17698) Csabee. válasza talamasca (#17697) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az appstoret rázzák még gatyába :-)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#17700) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok,nekem is gond volt az appstorral. Ki és be jelentkeztem, de valamiért angol lett a nyelv. Nem is tudom vissza állítani, mit tudok csinálni? Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.