Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86401) grizlisandor válasza wjbhbdux (#86400) üzenetére


grizlisandor
addikt

M$ rálépett a gázra? ;]

(#86402) la_cc válasza grizlisandor (#86401) üzenetére


la_cc
addikt

A felvásárlás engedélyezése miatt kénytelen volt bővíteni a használt platformot.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#86403) lm83


lm83
őstag

Most nézem, hogy mikor bevezették a twistet és kiveeztték a classic módot, akkor az összes addigi classic lap ment a levesbe?

Csak mert azok törhetőek lettek volna, amiket sok éve alatt sikerült kinyitni,
Vagy rosszul gondolom?

(#86404) ollie válasza lm83 (#86403) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs már classic? :Y

***

(#86405) lm83 válasza ollie (#86404) üzenetére


lm83
őstag

De nézem közben, Legacy névre lettek rakva a kártyák.
De vices akkor, hogy Classic csomag meg ott figyel a shopban...

(#86406) Chuzzlee803 válasza lm83 (#86403) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Ez engem is elgondolkodtatott, anno a Classic bejövetelekor (kicsit ostobán, de) rámentem a full-közeli collectionre, mondván, ez már egy befejezett dolog, nem tolhatnak ki velem, egy 10-15 ezer dust elment rá azért. Nyilván nem a világ vége, csak na.
A Twistről azt sem nagyon tudom, hogy micsoda, hogy most egy-egy era metáját akarják vele feltámasztani, vagy random, hogy melyik kiegek vannak 'bent', de az biztos, hogy nem a legF2P-ebb dolog evör.
Úgyhogy a fenekemet kissé fájlalva most Wildozgatok. :B

(#86407) grizlisandor


grizlisandor
addikt


Ma jön ki, hogy nerfelik ezt a lapot, hát szerintem elég, hogy battlecry: deal 10 dmg enemy hero.
Kedves Blizzard megint kifejlesztette a rákot, warlock ellenfelem 3x játszottak és itt kurv@ anyáztam, hogy miért nem megy feljebb 12-ről a hp-m. :(((
DK-val játszottam és a titánnal megettem már egy minion-t meg volt armorom is.

(#86408) lm83


lm83
őstag

Beléptem a nagyon rég nem használt accal.
Ingyen pakkok semmi...
Kaptam pár küldit, amire kaptam 3 ketchup pakkot.
Meg elég gondolt, hogy megvegyem 1500 a 10+5 pakkos csomagot.
Összesen 15 ketchupból ennyit sikerült bontani, 0 lapkészlettel:
Titan 93
Festival 91
Lich King 93
Nathria 89
Sunken 87
453

(#86409) KaraDani


KaraDani
addikt

Na megvan végre most is a legend. Több mint kétszer annyi game lett mint előző hónapban. Az elején dragon druiddal kezdtem, gondoltam most menő, szinte semmi dustból össze is tudtam rakni. Azzal épp hogy 50% fölött voltam, rengeteg kontrollba futottam bele, amik ellen a buffoljuk nagyoan dragon golemet taktika annyira nem kifizetődő ha jól húznak. Utána próbálkoztam kontroll warriorral is de nem ment valami jól, valószínüleg azt én játszom nagyon rosszul. Lifteztem két napig dia 4 és 2 között. Utána gondoltam pakolok kicsit több valuet a dragon druidba meg némi burstot, így kikerültek a snapdragonok meg az 1 manás pici ami húzza őket, helyette ment E.T.C, Astalor, meg egy amalgam, így ezzel a verzióval egy 21-11-es runnal már szépen le is ment és még szórakoztatóbbnak is éreztem, mert változatosabban lehet játszani a dekket. Már csak a tonna missplaytől kéne megszabadulni :D

(#86410) grizlisandor


grizlisandor
addikt

1500 xp-t(régi 80g) cserélnék:
Sanyiiiiii#2558

Más:
2023 Hearthstone Világbajnokság: Két kártyacsomag jár érte

(#86411) KaraDani


KaraDani
addikt

Járt már más is úgy, hogy achievement nem trackelt progresst? Próbáltam először a signature pile of bone kártyákkal egy excavate plague DK dekkel, nem számolta. Gondoltam lehet a signature kártyával bugos, beraktam a sima rare-t azzal sem számolja. Nem egy hatalmas probléma, de google nem dob ki semmit rá, szóval furcsállom, én rontok el esetleg valamit?

(#86412) grizlisandor válasza KaraDani (#86411) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nekem számolja, de majd mindjárt megyek pár meccset sima és signature kártyával is.
93/100

(#86413) grizlisandor válasza grizlisandor (#86412) üzenetére


grizlisandor
addikt

Signature kártyával egy meccs alatt 105/100 lett és beadta az acsit.
Érdekesség, hogy nem signature kártya jön vissza, ha aktiválódik a deathrattle, hanem sima. :U

(#86414) KaraDani válasza grizlisandor (#86413) üzenetére


KaraDani
addikt

Köszi, akkor csak nálam van hiba, de hogy ilyen hogy lehet... Telón, PC-n ugyanúgy.

(#86415) grizlisandor válasza KaraDani (#86414) üzenetére


grizlisandor
addikt

Én PC-n tolom, szerintem dobj egy bejelentőt a supportnak.

(#86416) KaraDani válasza grizlisandor (#86415) üzenetére


KaraDani
addikt

Na most voltam úgy vele, hogy egyszer most megnézem még, aztán reportolom ha rossz most is. Most megmozdult és lett a 2 summon után tényleg 2/100. Érdekes, lehet a ph fórum bejelentés elég volt :D

(#86417) grizlisandor válasza KaraDani (#86416) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ennyi! :C

_______
1500xp csere már nem aktuális.

(#86418) 5teve


5teve
senior tag

HÉ! Mc'Fly! Te játszottál a gépemen?? :(((

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#86419) KaraDani válasza 5teve (#86418) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez ilyen nálam is, full bugosak a dátumok :DDD

Más: mennyire szoktak tempósan belenyúlni a játékba, ha elcsesznek valamit? Készülhetek erre a sludge thaddius fertőre hosszú távon? Amióta okos módon megváltoztatták 3 manára a barrel of sludge-ot, iszonyat arányban ez a rettentő fun & interactive deck jön szembe. Tök balanced, t6-t7 40-60 dmg otk eléggé stabilan :U Eddig meglepően sokáig élveztem a játékot, de ez most erősen elveszi a kedvem a constructedtől.

(#86420) grizlisandor válasza KaraDani (#86419) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hacsak a Blizzardnál nem mutatnak kiemelkedő számokat, akkor január végére mondanám a nerfeket.
Mivel elő kell készíteni a terepet az új miniszettnek.

(#86421) grizlisandor válasza KaraDani (#86419) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tegnap néztem streamet, Turn 5 lethalokat tolnak vele és nem tudsz mit csinálni. :U
3x egymás utáni gémben megcsinálta.

Más:
Egy kis reggeli klasszikus hs meccs! ;]
Szerintem az ellenfelem emlegetett! :DDD
Volt egy trade, amit elrontottam, az Anno-o-Tron-nak kellett volna adnom a rush-t.

[ Szerkesztve ]

(#86422) KaraDani válasza grizlisandor (#86421) üzenetére


KaraDani
addikt

Ezért kérdeztem, hogy ha van valami ami ennyire borken akkor sem nyúlnak bele manapság gyorsabban? Bár akkor én még jól állok, konstans turn 6 lethalt kapok csak tőlük :) Szerncsére nincs annyira sok mint vártam. Gondolom elég sokan úgy vannak vele, hogy ennyire autopilot fertővel nem hajlandóak játszani. A top tier egy dolog az sosem zavart, de ez nem gameplay, nincs counterplay, semmi interakció. Max ha ocsmány szarul húz lehet megverni. Dia 2-n járok most, eddig messze rogueból volt a legtöbb. A vicces, hogy a brawlban a pyro nincs bannolva, ami standarből most igen, mert hogy a druid verzió is broken, úgyhogy befizetsz 1000 ért és még az is jöhet szembe :)

(#86423) grizlisandor válasza KaraDani (#86422) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tier2 alja a szlötyk Warlock HSReplay szerint.
A Blizzard meg más mérőszámokat használ, így akármi is lehet. :D

Silence meg a Steamcleaner lenne, de előbbit techelni meh, másodikat is, mert turn 5-re halott vagy. :DDD

HC Brawl-ra én nem fizetek 1k-t, ami ladderen működik, ott nem szokott, mindig lemákolnak. :U

[ Szerkesztve ]

(#86424) KaraDani válasza grizlisandor (#86423) üzenetére


KaraDani
addikt

Én is néztem, hogy nem tier 1 sehol se, nem értem, hogyan... Egyet ma elvertem, kb tökéletes draw-val T6 fent volt 4 db 6-7 dragon golem, meg 2 minion korábbról. Betolta a kombót T6, de nem húzott tökéletesen így csak clearelte a full boardot meg szerényen betolt 12 dmg-et arcba majd passzolt, felraktam a következő sor dragon golemet, annak csak a felét tudta clearelni mire kifogyott a manából és feladta. Heroic Brawlt én sem játszok, nem emlékeztem miez, aztán megnéztem a reward táblázatot és azonnal beugrott, hogy jaaa ez volt az a lehúzás, amit bedobnak néha ha ki kell húzni a goldot a playerekből :DDD

(#86425) grizlisandor válasza KaraDani (#86424) üzenetére


grizlisandor
addikt

Pontosan, miniszett előtt el be kell szedni a goldot a playerektől, vegyék csak valós pénzből meg! ;]

(#86426) KaraDani válasza grizlisandor (#86425) üzenetére


KaraDani
addikt

Amúgy ezek, hogy néznek ki most? Ugyanúgy pakkos sztori, csak kevesebb lap, vagy valami bundleben megkapsz mindent mint annó a solo adventureoknél? Kb mennyi gold kell egy ilyenre?

(#86427) grizlisandor válasza KaraDani (#86426) üzenetére


grizlisandor
addikt

TITANS: Fall of Ulduar miniszettről itt szépen össze vannak szedve az infók, ugye ez volt az utolsó miniszett.

(#86428) TBT


TBT
addikt

Bejelentésre került az új kiegészítő "Festival of Legends" címmel!

Megjelenése áprilisban várható!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#86429) Midguardian válasza TBT (#86428) üzenetére


Midguardian
csendes tag

Ez az egyik tavalyi kieg volt, nem? :DD

[ Szerkesztve ]

(#86430) TBT válasza Midguardian (#86429) üzenetére


TBT
addikt

Igaz, csak a YT csatornájukra most töltötték fel (ezek szerint újra?) olyan alszöveggel, hogy New expansion... April 2024. Így ebből gondoltam, hogy új, de ez még nem az. Csak retróznak megint.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#86431) grizlisandor válasza TBT (#86430) üzenetére


grizlisandor
addikt

Most ugye mini kiegre várunk. :B

(#86432) grizlisandor válasza grizlisandor (#86431) üzenetére


grizlisandor
addikt

Delve into Deepholm minikieg még nincs bemutatva az összes lap, de már fent van a savam az eddig láttot lapoktól. :U

(#86433) KaraDani


KaraDani
addikt

A mostani reward track a következő nagy kiegig él ami április, közepén várható kb, ugye?

(#86434) grizlisandor válasza KaraDani (#86433) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen.
Erre a kiegre beruháztam a Pass-ra, így én már kimaxoltam a rewardokat, daily quest-et csinálom szorgosan.

(#86435) KaraDani válasza grizlisandor (#86434) üzenetére


KaraDani
addikt

Köszi. Most én is beruháztam. Most két hónap után megvan mindjárt a 200, így azon gondolkodtam, visszább lehet venni a farmolást , ha még van 3 hónap úgyis :)

(#86436) KaraDani


KaraDani
addikt

Ez az új warrior legendary a battlecry duplázásra elég broken. Összedobtam egy reno odyn dekket vele. Elég aranyos amikor fent a windfurys 10 manás fegyó a +8 armorral, lerakja az ember a 8 manás miniont ami 5 dmg +8 armor és hirtelen van heropowerrel egy 10+23+31 dmg-es köre :U A 4 astalor darabonként 28 dmg-el is mókás a befejezés, egy kontrol palát azzal szedtem le. Kontrol dekkek ellen elég vicces, egyetlen nehézség, hogy miután lent a dupla battlecry, kb sosem elég a 10-es handsize, állandóan azon sakkoztam, hogy dumpoljak lapokat, dupla excavatek, dupla astalorok, dupla weapon...

[ Szerkesztve ]

(#86437) grizlisandor válasza KaraDani (#86436) üzenetére


grizlisandor
addikt

Bezzeg az Odynnal nem működik, azt Blizzard leszögezte! ;]

2 mana mech, ami bővíti engedélyezi a 11 lapos kezet meg mana crystalt lapot belerakni a deckbe?

(#86438) KaraDani válasza grizlisandor (#86437) üzenetére


KaraDani
addikt

Igen, azt már olvastam előtte, hogy az legalább nem lesz broken :D Amúgy nyilván eddig is lehetett ennyi dmg-et lerakni egy körben, csak hát nem ugyanaz, hogy egy darab 8 manás minion generálja a fegyverrel a kézben, vagy 3-4 lapból kell összerakni.
Az audio amplifier eszembe jutott már a végén nekem is tegnap, hogy még az az egy slot is de jó lenne, gold panner helyett lehet bepróbálom. Gondolkodtam, hogy kicsit kevesebb draw/card generator lap kéne bele, na de akkor meg ha nem húzod be gyorsan amit kell vagy bajban. Nem hiszem, hogy ez lesz a legerősebb variáns, de junk legend szinten meglepően jól működött tegnap. Ez volt amin abbahagytam tegnap, minden game után cseréltem mondjuk valamit, jó móka amikor új szett van és az ember az elején tud kisérletezni magától picit mielőtt 2 nap alatt kialakul a meta.

(#86439) grizlisandor válasza KaraDani (#86438) üzenetére


grizlisandor
addikt

XL verzióban milyen lehet a deck? Vagy akkor már nagyon felhígulna a deck?

Nekem nem fekszik a ctrl deck sajnos, meg a highlander dologért se vagyok oda.

(#86440) KaraDani válasza grizlisandor (#86439) üzenetére


KaraDani
addikt

Eddig ha warrioroztam ebben a szezonben nem reno XL-t játszottam, az nagyon jó szerintem. De itt ez a dupla battlecry elég erősnek tűnt, az volt a fejemben, hogy szeretném minnél előbb kézbe kapni. A sok astalorral meg odynnal együtt, nem hiszem, hogy fatigue kérdés lenne kontrol matchupokban sem. De nem is nagyon tudom milyen 10 lapot lehetne még belerakni, gondoltam arra, hogy berakni még tauntokat és minion statot 4-szerezni, de felesleges lassú és csak mókának lenne jó szerintem :D

(#86441) grizlisandor válasza KaraDani (#86440) üzenetére


grizlisandor
addikt

A Mélyrehatoló Brann szerintem hamarosan 8 manás vagy több lesz. :DDD

(#86442) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Titan miniont freezeled, akkor nem adja fel a képességeit. :W

(#86443) KaraDani válasza grizlisandor (#86441) üzenetére


KaraDani
addikt

Kicsit sok warrior jön szemben, úgy érzed? Harmadikkal találkozok, mind 40 lapos, eddig verem őket az enyémmel :DDD
Jaja titánok úgy működnek, logikus végülis, de elsőre annó én is meglepődtem.

(#86444) grizlisandor válasza KaraDani (#86443) üzenetére


grizlisandor
addikt

Csak valami elemental shamant netdeckeltem, kiraktam a titant, mondom leszedek egy minion és az 1 manás freeze + add copy hand spellt elnyomom rajta. Hát most már figyelni kell a sorrendet. :DDD

Elég kemény ellenfélnek tartom midrange deckekkel, de majd meglátom mire megy a Plague dk ellen. ;]
A szezonban kb azt a decket játszottam! :DDD

(#86445) KaraDani válasza grizlisandor (#86444) üzenetére


KaraDani
addikt

Na igen, az egy jó counter. Én is egész sokat játszottam plague dk-t az elmúlt két hónapban. DK-val meg DH-val semmi tapasztalatom nem volt, még nem voltak amikor régen játszottam, úgyhogy gondoltam a plague dk teljeesen jó lesz. A DH-val nem tudok mit kezdeni, nagyon nem szimpatikus a klassz úgy ahogy van. Enrage warriorral kezdtem újra ugye, aztán azóta a legtöbbet dragon druiddal játszottam, mellette forgattam highlander dragon druidot, plauge dk-t, control warrior, buff meg earthen palát, meg rainbow maget mikor mihez volt kedv. Több classhoz nincs meta dekkre lapkészletem, majd ahogy forog a standard év az segíteni fog felzárkózni, a 22-es kiegekre már nem akartam költeni nagyon sokat.

(#86446) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Rákwarrior ellen, most a deal 3 dmg+exc 3 manáért, vagy deal 3 dmg + 2 plage a deckjébe, amivel meggátolom a highlander dolgot, mivel már volt plage mindegyik fajtából 2 manáért. Legyen az A válasz, használjuk ki a manánkat. :DDD
Természetesen Turn6 és jött a Brann! :W
Cserébe ő a petkánnyal a két Titánomat szedte ki a kezemből! ;]
Természetes kipakoltam és brawl effect híján feladta. :C

[ Szerkesztve ]

(#86447) KaraDani válasza grizlisandor (#86446) üzenetére


KaraDani
addikt

Úgy érzem, jelenleg, a rákwarrior és rák druid mellett valami full aggrót kell játszani :DDD Ez a milldruid legalább annyira kiakasztó, mint a warrior és legalább annyi jön szembe :)

(#86448) KaraDani válasza KaraDani (#86447) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát igen, Warriorral 50% körül bohóckodtam a sok mirrorban, plague dk, mill druid, meg pala ellen. Váltottam excavate palára, ebben a metában most vicces, 10-0 kezdés :D Ez a t5 lethal tekintve, hogy nem volt rossz kezdése a dk-nak kicsit gusztustalan lett :B

[ Szerkesztve ]

(#86449) grizlisandor válasza KaraDani (#86448) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ezt megtanultam saját káron, hogy tetya Paladin összes minionját le kell trédelni, mert a kombóval agyonvágott engem is T5-ben, bár nem tudtam mit tenni ellene, mert a 4 manás minion bc: random 2 adapt, stealth-et adott neki. :(((

(#86450) KaraDani válasza grizlisandor (#86449) üzenetére


KaraDani
addikt

Igen, a 3 manáért adható windufry jobb mint vártam. Legtöbben ahogy néztem, aura helyett a speltt játszák, ami attackot ad egy minionnak, meg a heronak, gondolom, hogy több aktivátor legyen a tojásokra, én inkább kipróbáltam a crusader auróval, kifejezetten a windfuryk miatt, szerintem megéri, iszonyat sok t5-t6 lethal jött össze így. Régi buff palában deputization auróát játszottam, de így crusader tutira. Amikor druid felrak 20 armort T2 meg kirak egy 4-6 tauntot és úgyis t7 hal... :DDD 13-0 után kaptam ki mirrorban tegnap először.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.