Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85301) ClydeBeka2 válasza Chumlee (#85299) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Jó-jó, de ki nyert? :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#85302) thomeef válasza Naturalist (#85300) üzenetére


thomeef
őstag

Jah tudom mire számítok :D Azt el is felejti mindenki említeni hogy megkapta a jelenlegi stanard egyik OP-bb lapját, a Jaraxxus-t, aminél betegebb kártya nem nagyon van jelenleg. 9 manáért kap egy 3/8-as!!! fegyót, ami már önmagából 24 dmg, 5 armort, és minden körben 2 manáért egy 6/6os testet. GG, nem véletlenül került ki a metából ez a lap régen.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#85303) fogtunder válasza thomeef (#85302) üzenetére


fogtunder
nagyúr

régen azért került ki a metából, mert az armor nélkül túl gyenge volt. az a 24dmg szépen hangzik, ez már a régi lapnál is megvolt, de abban a körben semmit se csináltál ezen kívül, ha ütöttél vele egy lénybe, akkor a 15HP-ból vett le és ettől nagyon gyakran meghaltál. plusz hogy a 24 seb összejöjjön, ahhoz még kell 8 körig mennie a játéknak a kijátszása után.

az új verzió sokkal jobb, mert megmarad a HP kereted, nem vagy 15-ben limitálva, sokkal nagyobb eséllyel éled túl, hogy kirakod a lapot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#85304) Chumlee válasza ClydeBeka2 (#85301) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ezzel a deckkel játszok, kifejezetten élvezetes vele. Nyilván vesztettem mert behúztam az összes 4 manás lapot :)) .
[link]

(#85305) ollie válasza Chumlee (#85304) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rossz a link, de megtaláltam: [link]

***

(#85306) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Valaki tolja táblagépen? Ha igen szerintetek egy 8 magos 4 gb ramoson hogy menne? :)

(#85307) DJGABI válasza Bazsi1987 (#85306) üzenetére


DJGABI
addikt

Droid? 8 magosból is rengeteg van, GPU-tól inkább függ szerintem. Anno az atom Z3735-ön 2 giga rammal is eldöcögött.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85308) Bazsi1987 válasza DJGABI (#85307) üzenetére


Bazsi1987
őstag

[link] ezt néztem ki t-home-tol egész jó áron eltudnám hozni

(#85309) fausto válasza Bazsi1987 (#85308) üzenetére


fausto
addikt

Nekem ennél gyengébb tabon korrektül fut

(#85310) fogtunder válasza Bazsi1987 (#85308) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igazából felbontástól függ a dolog, meg hogy optimalizálták-e rá a klienst. megjelenés után az S21 Ultrán közel játszhatatlan volt, az animációk szaggattak, aztán pár hét után már király volt. ezen elvileg el kellene futnia.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#85311) Bazsi1987 válasza fogtunder (#85310) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Van hd felbontasu is ugyan ezekkel a paramérekel akkor lehet elég lenne az is inkább? 😊

(#85312) fogtunder válasza Bazsi1987 (#85311) üzenetére


fogtunder
nagyúr

10"-on a HD felbontás már nagyon gyér, meg eleve az összes honlap is minimum fullHD-re van optimalizálva. elvileg Snapdragonos a cucc, azokhoz hozzá szokták lőni a klienst.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#85313) Bazsi1987 válasza fogtunder (#85312) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Akkor marad első körbe full hd-s vagy ki mit mond mi jó? Nem vagyok képbe ebbe a világba ;)

(#85314) alite válasza Bazsi1987 (#85313) üzenetére


alite
aktív tag

En a sotet oldalrol tudok nyilatkozni.. 2016-os 9.7" iPad Pro-n folyekonyan fut a mai napig, nagyobb felbontas mint fhd.

(#85315) fogtunder válasza Bazsi1987 (#85313) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én azt mondom, ha játszani is akarsz rajta, esetleg mással vegyél iPadet. a szifonokat nem bírom megszokni, de táblagépben nagyon jó az Apple, plusz ott az Apple Arcade, rengeteg nagyon jó játékkal. nyilván ha nincs rá keret, akkor nincs, ebben az esetben a Lenovoból a fullHD, kisebb felbontásnak így 2021-ben nulla értelme van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#85316) vaki


vaki
aktív tag

Szerintetek ez normális, hogy a 65-ös és 75-ös szinten ugyanaz a kártya jár jutalomként?

A felhasználóbarát felhasználó

(#85317) ollie válasza vaki (#85316) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kettő lehet belőle, szóval miért ne lenne normális?

***

(#85318) pachito válasza vaki (#85316) üzenetére


pachito
őstag

Nekem inkább az a kérdés hogy mi alapján választották épp ezt az epic lapot jutalomként? Még csak nem is passzol annyira a Barrens témához.

(#85319) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na ez is meglett végre 5+ év játék után. El se hiszem! Final boss természetesen Paladin, rögtön elsőre meglett, előtte mondjuk Dia1-2ben kb 30 meccset lifteztem, de végre itt van! :DDD :DDD És az 1600 dust is jól jön jutalomként, hehe :D :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#85320) alite válasza ClydeBeka2 (#85319) üzenetére


alite
aktív tag

Grat! Eddig fel szemmel olvastam csak a topikat. Gondolom Standard-ban sikerult. Milyen paklikkal mentel?

(#85321) ClydeBeka2 válasza alite (#85320) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Köszi! Standard, leginkább FaceHunter (47-18, 72%) és Control Warlock (ez nem volt olyan sikeres most 29-25, 54%).

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#85322) pachito


pachito
őstag

Nah, én is újra beszálltam a legend klubba, saját rugóval rank 5-ről kb. fél nap alatt, FeelsGoodMan.

Itt a deck, ha valakit érdekel, elég drága de szerintem fun és ezek szerint legend-képes is.

deck

(#85323) Chumlee


Chumlee
senior tag

Quest keresi párját, akinek van jelöljön ! Izsákpedopap#2181

(#85324) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen hamar összejön:

***

(#85325) Chumlee válasza Chumlee (#85323) üzenetére


Chumlee
senior tag

Elkelt :)

(#85326) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Két hete kvázi szarrá nerfelték a Lunacyval együtt a 54%-os mage-et, a secret paladin meg az akkori 58-60%-ról stabil 63-64% winrate-re kúszott.
Blizzard at its finest. :DDD

(#85327) lm83 válasza Derrewyn (#85326) üzenetére


lm83
őstag

És a warlock is visszajött szépen a metába, ami megint öli a játékot.
Dehát a face hunterről se tudok jókat mondani...

(#85328) ClydeBeka2 válasza lm83 (#85327) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

És akkor még szidjuk kicsit a Spell Maget/Weapon Rogue/Rush Warrior-t és minden decket fel is soroltunk, hogy toxic :)) :)) :))

Ekkor jön a kérdés, hogyha minden toxic akkor egyáltalán valami toxic? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#85329) lm83 válasza ClydeBeka2 (#85328) üzenetére


lm83
őstag

Ja, vs meta elemzésből indultam ki, nem csak ilyen spontán sírás volt...

(#85330) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tegnap 65% volt a winrate-em (secret paladinnal), ma meg 12-t vesztettem egymás után. Mi a sz@r ez? Nem játszok semmivel sem rosszabbul. Olyan deckekkel nyernek ellenem, melyeknek a winrate-je a statisztikák szerint 40-45%.

***

(#85331) pachito válasza ollie (#85330) üzenetére


pachito
őstag

Ugyanazzal a rogue deckkel, amivel minden 3. meccset buktam csak, az utána következő napon minden 3. meccset nyertem kb. Néha keményen sz*pat a játék na.

(#85332) Bazsi1987 válasza pachito (#85331) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Legendig sima volt ebbe a hónapba is, bekerültem 15k-nak azóta egyik nap 11k utána le 20k-ra :F de elengedtem már ezt a szivat akkor játszok mással

(#85333) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Szép Blizzard! Berakták a shopba, Alleria WR-t pénzért. :O

Utoljára Medivh-et, én úgy emlékszem gold-ért vettem a shopból. :U

(#85334) vaki válasza grizlisandor (#85333) üzenetére


vaki
aktív tag

Úgy van. Szerintem kiszámolták, hogy már mindenki kiszedett elég goldot a küldikből, így átrakták pénzesre :(((

A felhasználóbarát felhasználó

(#85335) h3lios


h3lios
addikt

Atom régen írtam ide srácok, de ez megéri.
Ledobták a bombát Blizzardék..

Jönnek az előre összeállított deck-ek amiket meg lehet majd vásárolni.
20 dolcsi lesz az áruk és konkrétan megveheted a top deckek valamelyikét majd.
Csak mellesleg a Control Warlockban 7 Legendary van, a Warriorban 5.

Előbbi brutálisan jó érték, ha az ember 40 packot vesz az 15 ezer forint, ez olyan 6,5 lesz majd. Ha olyan mázlitok van, mint nekem nyittok 1-2 legát és kidobott pénz a pack nyitás. Itt garantáltan nagyon jól jár majd az ember.

Ezt az új játékosoknak HATALMAS pozitívum lesz majd.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#85336) lm83 válasza h3lios (#85335) üzenetére


lm83
őstag

LoR-ban is így csinálják, hogy lehet kész dekkeket venni, mondjuk kieg megjelenésnél.

(#85337) grizlisandor válasza vaki (#85334) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nyugi, bent van már 1500 Gold-ért. :DDD

Mintha már másnál is eljátszották volna, hogy első nap €, másnap lehet goldért.

(#85338) Cathfaern válasza h3lios (#85335) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Egész nosztalgikus érzésem van ezeket nézegetve :) Nagyjából 22 évvel ezelőtt belekóstoltam a Magic the Gatheringbe, és ugye ott már akkor is lehetett ilyen kész deckeket vásárolni, hogy rögtön el lehessen kezdeni játszani :) Emlékszek mennyit nézegettem neten, hogy milyen decket vegyek másodiknak, aztán végül semmi se lett belőle mert nem nagyon volt társaság akivel tudtam volna játszani.
Sajnálom valahol MTG-nek nem sikerült igazán váltania online-ra, nyilván adódik abból, hogy a rendszer nem erre lett kitalálva. De szerettem azt a világot.

(#85339) Cathfaern válasza h3lios (#85335) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk ezt nem értem:
"There are Core Set cards in these decks, will I get those cards again?
If you already have the Core Set cards in a Battle-Ready deck, you will not receive them again."

Nem arról volt szó, hogy a Core set-es lapok eltűnnek a készletből mikor váltás van? Tehát megveszel egy deck-et és egy év múlva nem tudsz vele (wildban sem) játszani, mert kipörögtek a core lapok? :U

(#85340) fausto válasza h3lios (#85335) üzenetére


fausto
addikt

Ebben azért látok veszélyt, pláne a nerfekkel kapcsolatban, így valamennyire meg van kötve a fejlesztők keze.
Tegyük fel: okés betették a rush warrior, nem kiugró a winrate-je, nem agyhalál ellene játszani. De egyszer csak az élre tör egy másik warrior pakli, ami 2 olyan legendary-t is használ, ami benne van a fizetős dekkbe. Mit csinálnak? Inkább nem nyúlnak hozzá, hogy életképes maradjon a fizetős dekk? Vagy nerfelik és akkor a $20 megy a levesbe?
A másik a duplikáció: ha jól értem és megvan már valamelyik lap, akkor csak simán megkapom újra és betörhetem. Szerintem itt törhetné a vásárló full dust áron, hogy ne járjon rosszul.
Mondjuk ez az új játékosoknak tényleg egy jó lehetőség lehet, meglévő játékosként annyira nem kaptam rá fel a fejem.

(#85341) Chumlee válasza grizlisandor (#85333) üzenetére


Chumlee
senior tag

900 ft volt anno ebayen. Azóta is kedvenc :C !

(#85342) fausto


fausto
addikt

Szembe jött velem a hír, hogy lesz diamond Rag, ha megvan az összes classic legendary, akkor lehet megkapni
Gondoltam megnézem a Classic Collector acsit, hogy hogyan állok. És tökre nem értem ezt az egész rendszert :(
Szóval az acsi szerint 28/36 legendary van meg. Megnéztem a gyűjteményemet, rászűrtem a classic szettre és azt láttam, hogy 9 legendary nincs meg, de köztük hiányzik a Tirion, ami megvan aranyba. Ha rászűrök a Standard kártyákra, akkor ott van simában is és aranyban is, de nem tudom betörni egyiket sem (mert része a core szettnek). Viszont ha akarnám, le tudnám úrja craftolni. Mi ebben a logika? Annyi szett van, hogy nem tudom követni

(#85343) Cathfaern válasza fausto (#85342) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ami a "Core" setben van, és nincs meg régebbről, az nem a tiéd, csak addig használhatod amíg a Core set része. Ezért nem számolja az achihoz, és ezért nem tudod betörni, és ezért tudnád lecraftolni.

(#85344) fausto válasza Cathfaern (#85343) üzenetére


fausto
addikt

De írtam is, hogy megvolt aranyba.

(#85345) itldj válasza fausto (#85342) üzenetére


itldj
aktív tag

Gyanítom ez valami bug lesz, mert nekem is golden Tirionom van, és nem mutatja a classic szűrésben. :C :C :C
Small indie compay, remélem emiatt nem kapunk majd diamond Ragnát. :U :U :U :U

(#85346) fausto válasza itldj (#85345) üzenetére


fausto
addikt

Azt el is engedtem, ha jól számolja, akkor is 8 legendary-t le kéne gyártanom, de nem véletlen nincsenek meg :D
Viszont az jobban zavarnak, hogy ha egy core szett váltásnál valami bug folytán oda lenne az arany Tirionom

[ Szerkesztve ]

(#85347) DJGABI válasza fausto (#85346) üzenetére


DJGABI
addikt

10-et kéne craftolnom nekem is, hát az felejtős. Egy 2-3-ra még azt mondtam volna oké. Rag egyik kedvenc lapom volt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#85348) grizlisandor válasza fausto (#85342) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nekem megvan az acsi. :B

Érdekes egy bg lesz ez így a varacskosokkal.
De a nerfeket kifelejtették. :U

(#85349) ollie


ollie
MODERÁTOR

Control warlockot mivel lehet legyőzni? Bármivel játszok, mindig, mindenre van válasza.

***

(#85350) thomeef válasza ollie (#85349) üzenetére


thomeef
őstag

Legkönnyebben fegyós dh-val, mivel csak board clearje van.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.