Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) fogtunder válasza lm83 (#86150) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hát én most leszedtem apkmirrorról, de nem tud kapcsolódni a szerverekhez.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#86152) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

80g/1500xp küldit cserélnék, Chuzzlee803#2223

(#86153) lm83 válasza fogtunder (#86151) üzenetére


lm83
őstag

Hát pedig én is onnan szedem le folyamatosan, ugye playben nem tudom frissíteni.

(#86154) fogtunder válasza lm83 (#86153) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én voltam ostobenkó, valahogy nem vettem észre a friss verziót és 3.0.1-el próbálkoztam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#86155) Midguardian válasza Chuzzlee803 (#86152) üzenetére


Midguardian
csendes tag

Ha még megvan cserélhetünk.

(#86156) Chuzzlee803 válasza Midguardian (#86155) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Rendben, jelölj be, ma déltől bármeddig elérhető vagyok.

Más: srácok, nem csinálunk egy Marvel Snap topikot? Borzasztóan rákaptam, de nem akarnék vele ide többet szemetelni :DDD

(#86157) lm83 válasza Chuzzlee803 (#86156) üzenetére


lm83
őstag

Még cikk nem jött hozzá itt.
Talán startkor/előtt lesz, akkor majd lesz neki :)

(#86158) fogtunder válasza lm83 (#86157) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Intézek valamit. Cikk csak akkor lesz, ha valaki meg is írja. Az új update-hez van már valahol apk? Jó dolgok vannak benne.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#86159) lm83 válasza fogtunder (#86158) üzenetére


lm83
őstag

Még nem láttam fent, de elég friss.
Játszani lehet vele még, amíg nem szól az elején, hogy update van...
Ez napok kérdése is szokott lenni...

(#86160) alite válasza lm83 (#86159) üzenetére


alite
aktív tag

Nem tudom volt infó róla, hogy meg lehet-e tartani a mostani progress-t release után is?

Ha igen, akkor valahogy megberhelem én is. :)

(#86161) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Marvel Snap Topik

I hate morning people. And mornings. And People.

(#86162) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Elég rég jártam erre, pár évet kihagytam és most újra letöltöttem ezt a csodás kártyajátékot. Nagyjából Karazhantól Boomsdayig játszottam aktívabban, onnan van meg viszonylag sok lapom, meg a régi Classic amit szintén szépen beforgattak. Látom hogy elég sokat változott a játék, van tavern pass meg minden. Nekiálltam elszórni a goldomat az arénában, szerencsére ugyanakkora fieszta mint régen, szóval a kiégés garantált :D de a napokban összejött egy 12 wines run, amire még még régen sem volt példa részemről, annak örültem.
Esetleg ha tudnátok írni pár tippet hogy mire érdemes figyelni, azt megköszönném :R
Azt látom hogy egy csomó streamer BG-t játszik, de az engem annyira nem fogott meg. Konstruált mennyire játszható? Valami budget paklival szívesen kipróbálnám azt is, bár gondolom a jövő évi rotáig nincs sok esélyem meta közeli paklikat összerakni. Duelst még nem próbáltam, ahhoz milyen lapkészletre van szükség? Meg a Mercenaries mód van még, hát annak egyelőre nem fedeztem fel az értelmét :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86163) grizlisandor válasza jr1994 (#86162) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ladder sajnos elment nagyon abba az irányba, hogy sok legendást tartalmazó deckek mennek nagyot.
HS Meta Tier List
Ebbe az Imp Warloc deckbe 1 legendás kell.

A másik két játékmódot hanyagolom. :)

(#86164) vaki válasza jr1994 (#86162) üzenetére


vaki
aktív tag

Budget deckre Aggro druid, vagy Totem Shaman, esetleg Naga Priest, bár abban 2-3 legend is van. Aggro druid nagyon népszerű, gold szinten szinte csak azzal találkozom.

A felhasználóbarát felhasználó

(#86165) BeZol válasza jr1994 (#86162) üzenetére


BeZol
őstag

Ranked:
Én imp warlockkal kezdtem. Szép, jó meg minden, de ha épp nem jönnek a megfelelő lapok akkor belassulgat, viszont van mid-range ereje is, a végére pedig egy Sire Denathrius-sal még one turn kill is lehetséges (hacsak egy theotarral el nem veszik a kezedből...). Összességében nem volt rossz, de nem nagyon haladtam a ladderen vele.
Az aggro druid viszont nagyon bevált, mert ha 6. kör környékén nem nyekken meg az ellenség és kifogytál a lapokból, akkor mehet a next game. A warlocknál ilyenkor meg még lehet esélyed laphuzigával és nem egyszer volt az, hogy 15+ perces warlock meccs lett belőle...

Időfaktort is figyelmbe véve (és a személyes eredményeket), ill. h dust-ügyileg is olcsóbb a druid, így egyértelműen ezt ajánlom rankedhez kisebb szintekhez.

Aréna:
sajnos lutri h milyen lapokat draftolsz, 3-5 win felett olyan paklik jönnek csak szembe, akiknek 1-3 legendary is draftolva lett, szóval hasonló kaliberű paklival van csak esélyed, a szinergiákról nem is beszélve.
Mikor 5 év kihagyás után pár hónapja elővettem a játékot, akkor nálam is eleinte 8+ winek voltak arénában! Utólag jöttem rá h mennyire durván jó lapokat kaptam folyton. Azóta persze semmi, kb. minden 3.-4. arénázásnál ha kapok 1 legendary opciót, annyira gyenge lapokat dobál fel, szóval kvázi max 5 winre képes paklikat dobál a rendszer. Az biztos, hogy folyamatosan enyhén plusszos a dolog nálam ahhoz képest, mintha csak paklit vennék a gold-ból.

Duels:
egy időben nagyon megtetszett, de nemrég az egyik patch átrendezte az erőviszonyokat és nem volt kedvem azóta újra ráfeszülni mi lehet a tuti, de nagyjából 5 win környéke folyton megvolt (és kifejezetten sok 8 körüli), szóval arénánál jobban "tejel".
A 15 kártya amivel construálod a paklit, azok viszont nagyon gyakran sok-sok legendary-t igényelhetnek ha tényleg versenyképes akarsz lenni, ÉS az összes lap játszik, nem csak a standard kártyák!!! Tehát ha ki akarod maxolni a dolgokat wild-ba tartozó régi epic/legó kártyákat is le kéne gyártanod... Ez egy tonna dust...
Viszont első meccs utántól indul a random-faktor-buli, és ha nem jó passzívokat és/vagy gyenge kártyákat ajánl fel, akkor úgyis szívás lesz miattuk és max 3-5 win között véged.
Ami viszont engem nagyon zavart, az a rengeteg priest és mage, akik folyton a saját lapjaidat használják ellened és közben sebeznek, vagy agyonfasztanak és sosem tudod ütni minionokkal az arcukat... Már unalmas volt és hányingerkeltő számomra, ezért most már pihentetem és arénázok, de most meg az arénán kezdek kiégni, szóval a duels jobb.

Minden más játékmód számomra felejtős, nem jönnek be. (csak a heti 1 tavern brawl játszik még)

(#86166) jr1994


jr1994
addikt

Köszi a válaszokat!

Hát látom hogy sok legend kell a legtöbb meta pakliba, de ez 3-4 éve is így volt :) a totem shamanhoz épp kinyitottam a legendaryt, de még így is 10 lap hiányzik a paklihoz amit találtam. A druid sosem volt az én világom, de lehet ezt az olcsó aggrot mégis kipróbálom most. De inkább a hunter, mage, warlock áll hozzám közel :)

A lapokat amiket bejelentkezésre adtak, pl blademaster okani, meg lehet valahogy szerezni? Vagy lemaradtam róla és mehetek kapálni?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86168) jr1994 válasza grizlisandor (#86167) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi, vettem egy packot és be is adta. Meg volt benne golden epic :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86169) lm83


lm83
őstag

Most jutottam el odáig, hogy felfedezzem, hogy van ez a Runestone...
Nem semmi, majd utána olvasok, de gondolom, így egységesebb a shopban az ár.
Aztán ennek az ára van régióra árazva...

(#86170) vaki válasza grizlisandor (#86167) üzenetére


vaki
aktív tag

Asszem a "Silence all minions" kötelező lesz minden pakliban... Az aggro druid meg kap még egy kis pushot ezzel a laphúzással.

A felhasználóbarát felhasználó

(#86171) grizlisandor válasza vaki (#86170) üzenetére


grizlisandor
addikt

Valószínűleg el fog kelleni! :)

Mikor linkeltem még nem volt benne az összes lap.

Life Sentence: 4 Mana, Rare, Spell. Eltávolít egy lényt a játékból.

Hogy fog ez vajon működni?

Mawsworn Bailiff: 5 Mana, 4/4, Common. Taunt. Battlecry: Ha 4, vagy annál több Armorod van, akkor ez +4/+4-et kap.

Ctrl warrior felkészül?

Soul Seeker: 5 Mana, 3/3, Common. Battlecry: Megcseréli ezt egy véletlenszerűen kiválasztott lénnyel az ellenfél paklijából.

Az a lény, ami az ellenfél pakliából érkező lény az én boardomon lesz?

(#86172) fausto


fausto
addikt

Most én vagyok vak vagy tényleg nem lehet csomagot venni gold-ból?
Az 5-ös csomag a legkisebb választható és csak a runestone és a Ft között lehet választani
(Androidon nézem)

(#86173) vaki válasza fausto (#86172) üzenetére


vaki
aktív tag

Külön lehet golden pakkokat venni, szerintem te arra mentél rá, mert ott valóban 5 a minimum és goldért nem lehet venni. Ott vannak lentebb a "rendes" pakkok is, illetve ha a mini kieget szeretnéd, akkor annál is lehet váltani a golden és a sima között és ott is csak a simát lehet goldért venni.

A felhasználóbarát felhasználó

(#86174) fausto válasza vaki (#86173) üzenetére


fausto
addikt

És tényleg, rosszat néztem :D Köszi!

(#86175) lm83 válasza fausto (#86172) üzenetére


lm83
őstag

Én is beugrottam neki egyből, aztán az egy pakknál megtaláltam a goldot.

(#86176) HellGreg


HellGreg
őstag

Összegyűjtöttem 8K goldot, hogy majd jól bevásárolok paklikból. Mire idáig eljutottam, annyira rákattantam a battlegroundsra, hogy a sima játék már nem is köt le, így a bevásárlás sem hoz lázba. :D Járt már így valaki?
Egyébként van rá mód, hogy ne egyesével kelljen megvenni őket goldból? Mintha lett volna olyan billentyűkombináció, ahol be lehetett írni hogy hányat szeretnék venni, de valahogy nem akar feljönni az az opció.

[ Szerkesztve ]

(#86177) itldj válasza HellGreg (#86176) üzenetére


itldj
aktív tag

Régebben a goldból veszek egy paklit ablakban kellett duplán kattintani a mennyiségre és feldobta hogy max 50-ig mennyit szeretnél venni és utána a beírt mennyiség árát írta ki nem a 100 goldot, hanem mondjuk 50 pakkra a 5000-et.

Szerk: Most is van

[ Szerkesztve ]

(#86178) HellGreg válasza itldj (#86177) üzenetére


HellGreg
őstag

Tényleg, úgy megy.

Más: ezt hogy a viharba lehet kivitelezni BG-ben? :D Már eleve ekkora nagyságrendű HP-kkal állt fel ellenem a csatában...

(#86179) grizlisandor válasza HellGreg (#86178) üzenetére


grizlisandor
addikt

A papagájosok felizgatják a Deathrattlet, itt a kis démonkát, ami a HPját adja meg másoknak, ezt lehet stackelni a Baronnal és triplákkal.

Egyedül a poison murloc + divine shield az ellenfele ennek a taktikának, vagy midgameben elverni nagyon egy Zapp segítségével.

(#86180) fogtunder válasza HellGreg (#86178) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az arany Tarecgosa megtartja és duplázza a combat buffokat, amiket utána voljin át tud rakni más lényekre. pár kör alatt szépen fel tudnak hízni, pláne két reborn madárral.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#86181) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

Régen nem játszottam már a játékkal, ma belépve látom, hogy pár dolog megváltozott, és eltűntek a deck - jeim :Y
1 kivételével, mindegyik üres
Ekkora frissítés volt, hogy minden lap kukázva/cserélve lett ?

(#86182) DJGABI válasza sith7 (#86181) üzenetére


DJGABI
addikt

Define régen.

Lapokat tuti nem töröltek csak úgy. Az mondjuk érdekes hogy nem dobta be a deckeket wild-ba, azt hiszem úgy szokta....

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#86183) sith7 válasza DJGABI (#86182) üzenetére


sith7
nagyúr

Üres az összes

Van egy gomb mindegyik tetején, hogy replacament card , és akkor egyesével az összeset végig kellene kattintgatni, amivel nem is lenne baj, csak ami benn volt, az inaktív, helyette kell 2 másik közül választani, és azt teszi a helyére :F

Ezért kérdeztem, hogy szinte minden lap cserélve lett ?

(#86184) Midguardian válasza sith7 (#86183) üzenetére


Midguardian
csendes tag

A lapjaid megvannak, csak átkerültek wild-ba, te meg standard módban vagy azért inaktívak a lapok.

(#86185) sith7 válasza Midguardian (#86184) üzenetére


sith7
nagyúr

mi az a wild mode ?

(#86186) Midguardian válasza sith7 (#86185) üzenetére


Midguardian
csendes tag

Wild: a standard (aktuális szezon) módból kirotált lapok helye. Saját ladderral rendelkezik.

Első körben döntsd el, hol akarsz játszani. Standard, wild, vagy classic.

Főoldalon rámész a "hearthstone" opcióra, aztán jobb felül lesz egy gomb, arra klikk és ki lehet választni melyik mód kell neked.

Mivel rég nem játszottál, így valószínű standard neked egyelőre felejtős lapok hijján (persze ha van sok aranyad akkor tudsz venni pakkokat amik standard lapokat adnak, esetleg kraftolsz)

A régi lapjaiddal wild-ban tudsz csak játszani. Esetleg classic, de ott meg csak az alap hs lapok használhatóak. Már amelyik megvan neked.

(#86187) sith7 válasza Midguardian (#86186) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#86188) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Más se kapott új napi questet? :U

(#86189) vaki válasza grizlisandor (#86188) üzenetére


vaki
aktív tag

Nekem volt, de fél 1-ig frissiben megcsináltam, úgyis benne voltam a ladderben...

A felhasználóbarát felhasználó

(#86190) Malfroy válasza sith7 (#86181) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Én is ebben a cipőben járok :)

Milyen erős deck jó most rankedre?

(#86192) Malfroy válasza grizlisandor (#86191) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Ezek a százalékok mennyire fedezik a valóságot ?

(#86193) grizlisandor válasza Malfroy (#86192) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hearthstone Deck Tracker által összegyűjtött adatok alapján, de ha rámész az adott deckre, ad róla statisztikát.

(#86194) Malfroy válasza grizlisandor (#86193) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Ez mit jelent? Megbízható ?

(#86195) grizlisandor válasza Malfroy (#86194) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azt, hogyha érted a deck mechanikáját és jól játszod, akkor átlagosan azt a winrateet fogod vele hozni.
Mivel az legnagyobb hs statisztikai oldal így igen, megbízható.

Vagy d0nkeyn is csemegézhetsz a deckek közül.

(#86196) Malfroy válasza grizlisandor (#86195) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Oké, akkor csemegézek közöttük :K

(#86197) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Woltk témájú lesz az új kieg.

Battlecry: Die. minion ;]

Kevert fajú minionok! Köszi Viktor! :DDD

(#86198) KTony


KTony
tag

Knights of the Frozen Throne lapok újra standardban
Hello Frost Lich Jaina :D

(#86199) grizlisandor


grizlisandor
addikt

A HS kliens lehalt, szép volt Blizzard! :U

(#86200) Malfroy válasza grizlisandor (#86199) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Csak a szokásos :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.