Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) h3lios


h3lios
addikt

Nem tudom mire fel a nagy elájulás az új laptól semmi extra nincs benne. A Storm Guardian annyiból gyengébb, hogy nem növeli meg a Max Hp-d 40 -re. A kérdés az, hogy a szövegezés a sz.r vagy fel is healel mondjuk 1-ről 40-re... Ha csak beállítja a maxértéket 40-re nem lesz broken. (Hello wild Reno Priest). Egyébként ha bonyolult megoldás kell hozzá, mint Elise egyáltalán nem lesz Imba... Ha nem kapunk rendes neutral heal + taunt lapokat olyan aggro fieszta lesz, hogy addigra lazán 2x bedarál az aggro, mire kiszeded a lapot.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64402) Bazsi1987 válasza salaam (#64400) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😉 amiket toltam azokal csak szenvedtem de ez hangzik 😊

(#64403) DopeBob válasza salaam (#64400) üzenetére


DopeBob
addikt

De utálok ez ellen játszani... mondjuk ebbe nincs conceal, pedig elég sokat játszák azt a fajtát is. Hát örülök, hogy megy a levesbe. Remek érzés, mikor majdnem fullHP-n vagyok, de tudom, hogy a köv körben nekem annyi :N

MZ/X

(#64404) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#64387) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én már régóta akartam egy olyan priest legendaryt, ami ha a paklidban van a meccs elején 40 max hp-d lesz. Valami vanillának megfelelő testtel (pl 4 mana 4/5) és ugyanúgy 30 hp-ról indulnál, csak tudnád healelni magad.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#64405) saen válasza h3lios (#64401) üzenetére


saen
veterán

Semmi extra? Olvasd el mégegyszer, kb 10x erősebb, mint Reno. Ja és gyógyít...

(#64406) h3lios


h3lios
addikt

Egyébként ma reggel toltam standard-en 1 Reno Mage-el kicsit... Olyan meccsel fejeztem be amitől a hideg is kirázott... :D

Dragon Priest ellen mentem, akinek minden összejött. Jöttek Curve-ön az early mininok, doomsayert simán leszedte turn 3-ban.. Szóval az elején izzadtam, mint k.rva a templomban, viszont a végjátékra kicsit kifogyott a srác. Természetesen 4 db 5/6 volt a meccs során, az utolsóval Reno-t lopott a srác, valamint volt a Medivh-re Ooze. Viszont BOI a vége milyen epic volt. Mindketten a paklink végén jártunk én tudtam 1 teljes board cleart tolni, amire maradt a srácnak kézben brann + 3-4 kisebb dragon és 1 guardian. Kifosta a kezét és pont annyi removal maradt amivel a nagyrészét le tudtam szedni. Utolsó minionom kézben 1 anti és 1 Reno voltak (utóbbiból már 1-et eltoltam soulcasterrel. A végén az nyerte meg nekem a meccset, hogy Medivh-re eltolta a 2. death-et és antit nem tudta megoldani. Kb. végig a meccsen a lose széléről táncoltam vissza, mert el kellett korán használni az AOE spelljeimet. Viszont olyan jó érzés volt a végén a WIN- hogy az valami hihetetlen.

Ilyennek kellene lennie a játéknak nem idióta turn 4-6 lethalnak.

(#64405) saen

Nem erősebb, mint Reno !

Ha 2-3 korábbi lap kijátszása szükséges hozzá, mint a Golden Monkey és utána még fel is kell húzni sokkal szarabb Reno-nál.

Egyébként hamár Quest lapok nézd meg Elise-t hány mostani deck futtat. Kb. ennyi értelme lesz ennek is, azt leszámítva, hogyha feljön fixen vered az aggro-t. Control matchup-ban nem lesz olyan erős, mint a majom, de mivel nem lesz Control a Jade Druid miatt ezért ez már lényegtelen is. Tök mindegy, hogy 50 vagy 60-at healelsz, ha agyonver 4 10/10-es golem.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64407) Cathfaern válasza saen (#64405) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk belegondolva ennek a lapnak tényleg csak akkor van értelme ha nem gyógyít fel 40 HP-ra. Ha felgyógyít, akkor vagy túl inkonzisztens lesz, mert annyira nehéz lesz kirakni, vagy átírhatják a battlecryt arra, hogy "You win this game".

(#64408) h3lios válasza Cathfaern (#64407) üzenetére


h3lios
addikt

Elméletileg 40-re növeli a HP-d, amúgy nem Heal-nek fog számítani. Belegondolva Reno-nál oda van írva, hogy fully heals your character. Alex-nél van set to 15. Ez is így fog működni... Tehát Nem lehet Sudoku-zni Auchenai-al... :( :(

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64409) NyxNyxNyx válasza h3lios (#64406) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most magáról a lapról beszélünk, hogy erősebb, mint a Reno. A questet nem tudjuk még arról nyilván nem fog senki véleményt mondani rajtad kívül. FailFish

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#64410) h3lios válasza NyxNyxNyx (#64409) üzenetére


h3lios
addikt

Nyilván maga a lap a játékban lévő legjobb ha kiragadjuk a környezetéből ez nem kérdéses. :D A kérdés az az, hogy mi lesz a módja a megszerzésének. Egyébként nem véleményt mondtam róla, csak azt hogy az aggro meta mellett nem biztos, hogy elég konzisztens 1 quest -re épülő kártya.

A Hotform-os Q and A kritikában is kiemeli a srác, hogy még a Dev-ek maguk is félnek Reno kirotálásától, mert sokat erősödik ezzel az aggro. Az a baj, hogy a Jade limitálja a control paklikat teljesen, tehát max ilyen midrangesebb Controlt tudnék elképzelni a Reno paklik kiesésével. Mondjuk 1 Midrange paladin erősebb early gammmel.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64411) Cathfaern válasza NyxNyxNyx (#64409) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem nagyon van értelme egy olyan lapot önmagában nézni, amit nem tudsz csak úgy kézből kijátszani. Ilyen alapon a játék legOP-bb lapja a golden monkey, mert 4 mana 6/6, ráadásul ha on curve kirakod, akkor ~20 legendarys paklid lesz. De ugye ennek így nem sok értelme van.

(#64412) Kanczy válasza h3lios (#64406) üzenetére


Kanczy
veterán

Te nem gyűlölöd a Reno deckeket :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#64413) DopeBob válasza Kanczy (#64412) üzenetére


DopeBob
addikt

renot IS :D

MZ/X

(#64414) h3lios válasza Kanczy (#64412) üzenetére


h3lios
addikt

Dehogynem, ellenük játszani... :D Mert 1 inkonzisztens fos, de mivel control játékos vagyok és gyűlölöm az aggro-t ezért nincs más választásom. Druidot szoktam még mostanában játszani, Priest és Mage mellett.

Nekem abban semmi élvezet nincs, hogy turn 4-re bedarálom a szarul húzó másik játékost. Talán még a midrange Jade Shamant szoktam néha elővenni, de az aggro verziót szintén utálom, mert ha a kulcspillanatban nem burst-öt húzol kikaptál.

Szerk: Amúgy az 50 lapos mage quest miatt játszottam ma vele... :D Tudod, tempo mage in 2k17 .... :K

Mostani meccsem: ellenfél Pirate Warrior: Turn 1: STB + Patches. Turn 2: Bloodsail, Turn 3: Frothing, Turn 4: Korkron, Turn5: Heroic Strike + Deckhand + Heropower

Én: Turn 1: passz, Turn 2: Coin Torchal leszedem a Bloodsailt., Turn 3: Doomsayer, Turn 4: Kazakus, Turn 5: Potion: Draw 2 + 4 AOE, Turn 6: Reno ->ellenfelem feladja...

Izgalmas meccs volt.. Csupa skill volt, hogy kiszedtem az AOE potit és felhúztam belőle Reno-t.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64415) Gyuri27 válasza Kanczy (#64412) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mennyivel jobb a rák ami 5 kör alatt lever. Gondolkodni nem kell. ami világít kirakod. Aztán mész arcra.

Amd - Radeon - Ryzen

(#64416) Kanczy válasza Gyuri27 (#64415) üzenetére


Kanczy
veterán

Az megvan, hogy én is (priest és) kontrolljátékos vagyok, ugye?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#64417) DaveNo1 válasza whitezo88 (#64387) üzenetére


DaveNo1
veterán

Vagy OP, vagy fake, vagy olyan q kell majd hozzá amivel ha végeznél már a meccs véget is ért ;]

You are not prepared.

(#64418) sagem válasza DaveNo1 (#64417) üzenetére


sagem
addikt

Meglátjuk, lehet, hogy lesznek kisebb quest kombók is, apróbb dolgokért cserébe, az még akár érdekes is lehet..az más kérdés, hogy hasznos e, valszeg nem :D

Bár mostanában olyasmit csinálnak, ami a következő nagy kiegészítőig életképes és erős, lásd c'thun vagy most a jádék, aztán elfelejtik az adott mechanikát és így kikopik a játékból.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#64419) Man0gatya válasza DaveNo1 (#64417) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nem biztos. A shámán is kapot egy 5 mana 10-10-et ahhoz sem kell sok minden

(#64420) F-ECT$ válasza Man0gatya (#64419) üzenetére


F-ECT$
titán

Aztán mégse játssza szinte senki, mert visszakeveri a pakliba, és mire kijönne, addig vége a meccsnek.

Dive ever, work never.

(#64421) DaveNo1 válasza Man0gatya (#64419) üzenetére


DaveNo1
veterán

Azért van különbség aközött, hogy 5 mana 5/5 és adott körben tulajdonképpen semmit se csinál (meg még x körig semmit), és 5 mana 8/8 40-re állítja a hp-dat. ;]

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#64422) micafighter válasza NyxNyxNyx (#64404) üzenetére


micafighter
nagyúr

Elég sok elképzelés van erre a közösségben. Részemről én az egész játékban megemelném a hősök kezdő életét 40-re, és a priest meg overhealelni tudná magát de fele annyit kapna overhealbe, mint amennyit amugy gyógyít.

(#64423) Kanczy válasza micafighter (#64422) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem azonnal minden face meghalna, de lehet, hogy minden aggro :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#64424) fogtunder válasza Kanczy (#64423) üzenetére


fogtunder
nagyúr

gyorsan kiadnának utána egy 2 mana 5/1 charge-ot, ami ha van fegyvered, kör végén visszamegy a kezedbe Kappa

I hate morning people. And mornings. And People.

(#64425) h3lios válasza micafighter (#64422) üzenetére


h3lios
addikt

Gondoltam rá, de túl erős lenne. Mivel ha eltolsz egy 12 -es heal potit akkor instant 36-ba kerülsz és ezt még lehetne fokozni a végtelenségig. Velen + Justicar gyakorlatilag Tank UP- lenne mondjuk 1 Wild Control Priestben. Azzal kombinálva, hogy még a minionjaid is tudod healelni.

B-tag: H3lios#2825

(#64426) micafighter válasza h3lios (#64406) üzenetére


micafighter
nagyúr

Eliset azért nem futtatnak most ladderen mert control matchupban van leginkább értelme, vagy hosszu játékoknál. A turn 4 meg 5 lethal nem épp hosszú :U

(#64425) h3lios Velen-t amugy is instant le kell szedni, ha több kört fent marad akkor az ellenfélnek a "tank up" lesz a legkisebb gondja szerintem :)

A 12-es heal meg hogy 30ról 36-ra tol szerintem nem broken.

(#64407) Cathfaern Renora is ezt mondjátok most sokan - kinek nem inge ne vegye magára - hogy csak felhuzod és instawin. Linkeltem ide 2 meccset is, egyikben tökéletesen huztam és épphogy tudtam stabilizálni renoval, ha csak 1 lap nem jön fel akkor szétver a pirate warrior pedig kézbe húzta a patchest ami kb -10% Winrate-et jelent átlagban, meg húzott 2 fegyvert mikor volt már neki kézben egy. Ilyen húzással is majdnem elverte az én tökéletes válaszamiat. Másik meccsben meg Reno-t se éltem meg, meghaltam mielőtt lett volna manám kitenni :)

Ez is hasonló lap lenne. De nem ilyenekkel kéne amugy az aggrot büntetni szerintem, hanem esetleg kicsit gondolkodós lapokkal ,mondjuk "if your opponent has 2 or more minions and plays another one" secret, laphúzós olcsó és hatékony board clearek / healek kellenének. A secret azért jó mert egy kis interakciót is vinne a pasziánsz játékba.

[ Szerkesztve ]

(#64427) DaveNo1 válasza micafighter (#64422) üzenetére


DaveNo1
veterán

Redditen amúgy már írták hogy fake, legalább is kínában modok ezt mondták.

You are not prepared.

(#64428) micafighter válasza Cathfaern (#64411) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,akkor ~20 legendarys paklid lesz." Mert mint tudjuk az only legend paklik a legerősebbek :D

(#64429) micafighter válasza Kanczy (#64423) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az a plusz 10 HP jelenleg kb plusz 1 kört jelentene legjobb esetben face/aggro ellen. Nem hinném hogy tul broken lenne, béta óta folyamatosan jönnek a powercreepek, aztán az előző powercreepre is jött az új powercreep. Csak közben a hősök HPja ugyanúgy maradt 30, ez gond szerintem. Én bétában még nem játszottam, csak visszanéztem a béta utáni első verseny meccseket, szerintem sokkal érdekesebb meccsek voltak mint most a ladder. Nem volt még annyi érdekes mechanika a játékban nem erre gondolok, de úgy vettem észre sokkal interaktívabbak voltak a meccsek.

[ Szerkesztve ]

(#64430) whitezo88 válasza DaveNo1 (#64427) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Lehet hogy csak tuzoltasnak mondtak. Biztos hogy lesz most valami es valszeg holnap jon a 7.1 a nerfekkel arena valtozassal egyebekkel. Talan a daily rewardok is jonnek.

(#64431) Cathfaern válasza micafighter (#64429) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De nem 10 HP, 8/8-as tauntról beszélünk, gyakorlatilag +18 HP (mert removalokat az aggro deckek nem nagyon futtatnak). A taunt miatt jó esetben alapból +1 kör, míg renot nyugodtan lehetett ignorálni board / kéztől függően.

(#64432) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#64420) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De a lap maga kurva erős, csak a Shaman-nak annyira jó (és abból a szempontból, amit nyújt a lap, nem hiányos) paklijai, hogy nem fér be a sok broken lap mellé. Priestben tuti játszanám Nzoth-tal, de talán még nélküle is.

Cathfaern: Ez az alaphozzászólás, most nem a 8/8 tauntról ment a diskurzus.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#64433) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Thijs mai ladderezese. Szerintem a huntertaker meg secretpala idokben sem volt ilyen. [link]

(#64434) fogtunder válasza whitezo88 (#64433) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is sámánnal toltam ma, volt két rugó, egy pala, aki nem is értettem, mit művel, meg vagy tíz sámán, de azok 4 féle paklival. kétféle jade, overloados aggro, pirate aggro.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#64435) DaveNo1 válasza whitezo88 (#64433) üzenetére


DaveNo1
veterán

Blizzard fejesek mindig is nagy Thrall fanok voltak, lehet gyártani az összeesküvés elméleteket ;]

You are not prepared.

(#64436) Kari1


Kari1
aktív tag

80 goldos questet cserélnék EU Kary#2843

(#64437) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Van valami általános leírás/videó, kezdőknek? Szeretnék már egy kicsit feljebb jutni, egy ideje 20-on ragadtam és nem biztos hogy csak a deck miatt. Nem értem, hogy mikor éri meg tradelni, melyik miniont érdemes minél előbb eltakarítani és ilyenek... Keresgéltem YouTube-on, de csak ilyen 3-4 éves videókat találtam... :F

(#64438) micafighter


micafighter
nagyúr

80G keresi gazdáját NA-n

(#64439) KaraDani válasza DopeBob (#64403) üzenetére


KaraDani
addikt

Jaja nyírják csak ki az utolsó gondolkodást igénylő kombódeckeket is. Jó nekünk az agyatlan tempójáték ezekhelyett, mert úgy sokkal jobb érzés kikapni, hogy az ellenfelem csak oncurve szórja a boardra a szarját nulla gondolattal.

(#64440) micafighter: Emlékszel még amikor a druidkombó volt a legnagyobb bajunk? Meg amikor unalmas volt a versenymeta, hogy patron +druid+ handlock triot játszott mindenki, jajj de nézném azokat az unalmas meccseket megint, fúúj borzasztó is volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#64440) micafighter válasza KaraDani (#64439) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K :(

(#64441) h3lios válasza KaraDani (#64439) üzenetére


h3lios
addikt

Ma rendesen rosszul esett Jade Druiddal megalázni a sok reno paklit. Nagy skill kell hozzám, hogy early-ben ne bekeverd az első idolt, aztán pedig betartsd a lapokat fandral-ra és a gobbóra.... Utána pedig már csak rakosgatni kell kifelé és nyersz. :D

És amiatt az 1 lap miatt nem lesz 1 évig rendes control deck... :(

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64442) KaraDani válasza h3lios (#64441) üzenetére


KaraDani
addikt

Jó a jade mechanikát hagyjuk, azt day -1 óta rühellem, kérem vissza a controlwarrioromat :O

(#64443) h3lios válasza KaraDani (#64442) üzenetére


h3lios
addikt

Nem a Jade-el van a baj, hanem az Idol-al. Azzal semmi baj nincs, ha valamit fel kell "építeni".. Magukban a jade lapok nagyrésze használhatatlan vagy sz.r. Pl. a Rogue stealt 1/1. Viszont a carddraw engine miatt eltud durvulni a dolog.

Druid sem tudna semmit, ha ne lenne benne 2 nourish, 2 azure drake, 1-2 gobbó.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64444) DJGABI válasza #81999360 (#64437) üzenetére


DJGABI
addikt

az alapokat a 3-4 éves videók is jól megtanítják, talán a múltkor linkelt Trump-féle elég korrektnek tűnt. nézz streamereket, játssz. majd belejössz.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#64445) Kanczy válasza h3lios (#64443) üzenetére


Kanczy
veterán

Egyetértek az Idolos résszel. Szerintem kvázi lehetetlen lesz kontrollt játszani egy olyan metában, ahol nem limitálja le a druidákat az aggro. A mostani meta is fos, de már most jobban gyűlölöm a jade druidákat, mint a pirate szart :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#64446) KaraDani válasza Kanczy (#64445) üzenetére


KaraDani
addikt

Ezekszerint más is érti miről szövegelünk Salaammal, hogy kell, hogy az aggró legyen és sakkban tartsa az ilyen jellegű túl greedy dolgokat, mert különben a controlnak nincs létjogosultsága. :)

Amúgy idol nélkül természetesen nem annyira gond a jade, DE én sokkal inkább szeretnék cool és erős mid és late lapokkal játszani, mint szórn az egyen szart, mint pl ragnaros sylvanas, vagy boom volt. Csak valamiért ilyenek nem jönnek. Kiebler anno azt mondta, hogy nem dr boom volt erős, hanem nincsenekm más erős lategame lapok. És ezzel tök egyetértek, az összes lategame mechankia cheesy gondolkodást nem igénylő adott szituban op fos lett azóta is. Elise, C'thun, N'zoth, Yogg, Ysharj, Jade... Borzalom ez a vonal.

(#64447) h3lios válasza KaraDani (#64446) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt már annó 1x meg akartam írni, de szerintem végül nem postoltam mert melóztam és nem volt rá időm.

A probléma az, hogy amikor kiadták a LOE-t nagyon rákaptak erre az 1 lapot körbeépítős marhaságra és azóta is ezt tolják orrba - szájba. Persze régen is voltak ilyen lapok, mint Malygos, Patron, de nem nagyon voltak ilyen paklik, mint most.

C'thunnal folytatták, majd jöttek a Highlander legók, valamint a Jade mechanika. Mindegyikkel az a baj, hogy rohadtul lelimitálja a metát. Reno a legjobb példa... Annó volt 1 csomó variáns, pl. Reno Shaman, amik ugyan rohadt messze voltak a tier 1-től, de lehetett offmeta paklikat csinálni. Jelenleg 3 kaszton kívül teljesen felesleges Reno-t játszani.

Ugyan ez a Jade van 2 jade kaszt meg egy fél és akkor még csodálkoznak az emberek, hogy a játék 3 éve alatt csak miracle rogue van...Druidból is igazán használható csak a jade van, mert az OTK verzió mindennel szemben elvérzik, ha nem húz tökéletesen. Beast / Token nem használható, mert az aggro gyorsabb nála és akkor lategame-ben sincs comeback a druidnál.

Egyszerűen elfelejtettek a Team 5-nál önálló legendeket gyártani. 1 párat tudnék felsorolni, mint pl. Rag, Sylvanas, Boom, de a class legendek közül említhetnénk még Mal'Ganis-t is. Ezek mind olyan lapok voltak amik majdnem minden pakliban jók voltak. Ganis-t direkt hoztam példaként wild-ról. Annó ottvolt minden Lock-ban és a Zoo-ba is befért, ami 2 ellentétes irány...

Most legyártottak 3 kasztnak + a kabalnak 4 highlander lapot, amik valszeg dustba mennek, mert standard-en egyszerűen gyengék lesznek majd...

A nagyobb baj az, hogy a GVG óta nem voltak képesek Healbot szintű lapot gyártani, az pedig már 2 éve volt... Nem tudom, hogy mitől félnek, ha 3-4 nagy heal-el rendelkező lapot kapna a control kasztokra szétszórva még akkor sem lenne olyan helyzetben, mint az aggro. A HS -ben jellegüknél fogva mindig erősebbek az aggro paklik, mert könnyebb támadni (az OP minionoknak hála), mint védekezni..

Egyedül talán White Eyes lett 1 olyan lap ami 1 lassabb környezetben erős lehetne, de az is Class legend lett, ezért nem fog play-t látni, mert a shamanak nincs elég card draw mechanizmusa. Az pedig nem elég, hogy 1x csak random behúzod, mert addigra meghalsz.

Most egyébként még az ikrek jutnak eszembe a TGT-ből. Azok is szemétbe kerültek, mert nem adtak melléjük elég sok / kreatív buff mechanikát. Azok is amik vannak használhatatlanok / unalmasak. A give x/y stat már rohadtul unalmas. Hol vannak a Reincarnate -hez hasonló buffok / mechanikák ? Semmi kreatív nemjön, csak nyers statok, amik a curvestone vonalat tolják.

MTG-ből a különböző színű kardokhoz hasonló buffok kellenének, aki nem tudja miről beszélek:

[link]

Ez a lap, amit linkeltem konkrétan 1 az 1-ben megvalósítható lenne a HS-ben is. Csak a protection bizonyos kasztokkal szemben élne. Nem lenne ekkora shaman dominancia, ha ilyenek léteznéek...

Ha meg beüt a buffolt minion nem 10 lapot dobat el, hanem mondjuk 3-at, mint a Fel Reaver... Istenem mennyi lehetőség van még ebben a játékban... :( :( :(

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64448) h3lios válasza h3lios (#64447) üzenetére


h3lios
addikt

[link]

Kb. így nézhetne ki HS-ben (ha lennének Legendary spellek)
Nektek amúgy bejönnének a hasonló enchant kártyák ? Itt gyakorlatilag nem enchantmentek lennének, hanem buff spellek.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#64449) Cathfaern válasza #81999360 (#64437) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Trump tanító videóit nézd végig, nagyon jól elmagyarázza az alapokat: [link]. Az mindegy, hogy 2 éves a videó, mert az alapkoncepció és az alapfogalmak ugyanazok.

(#64450) DJGABI válasza h3lios (#64448) üzenetére


DJGABI
addikt

ha nem ülnének a babérokon és kísérleteznének ilyen mechanikákkal és sok ilyesmi lapot + countert adnának ki hozzá, persze jöhetne. de van egy olyan érzésem a büdös életben nem kapunk ilyet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.