Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyi_386

    csendes tag

    válasz zsoika #37737 üzenetére

    zsoika , VoidXs , köszönöm a tanácsot, megfogadom, már elkezdtem utánanézni az mp-knek.

    mpo

    A minix U9-H-t már korábban is kinéztem magamnak, de miután az androidos tv-kre is megjelent a Kodi tavasszal, nem akartam befektetni egy ilyen kis box-ba a hangprojektor miatt, most viszont már más a helyzet :) Anno az Nvidia Shield-et is sokan ajánlották, bár az már egy kicsit drága ...

    Extremeaudion-n volt akciós Klipsch mélyláda, de hajnali 3-kor mikor keltem melóba, már elfogyott... :( Már keresek vmi alternatívát, pl mi a vélemény a Jamo J12-ről? Ahogy nézem a paramétereit, gyakorlatilag ugyan az mint a Klipsch R-12SW.

    Amúgy jó lenne az Atmos sugárzó is, de már így is durván túlléptem az elején megbeszélt anyagi keretet, de ami késik... :DD

    koerwike77

    Azt hiszem az én skiccemet láthattad :) Az egész területet kell figyelembe venni, de mi is a 820f 5.0-át vettük meg, bőven elegendő, bár a hangzás nem olyan a konyhában mint amikor a kanapén ülünk :), de nagyon jó "mozi élményt" nyújt csak elég kevés a mély sub nélkül..

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés