Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48311) MC Pite válasza blakey (#48308) üzenetére


MC Pite
veterán

Nyár elején Tatán 45-50ről előttem nyomtak egy satut (kirohant valaki busz takarásából) beleálltam a fékbe én is. Mögöttem jól lemaradva egy WagonR. Mi rég álltunk, mikor a suzuki még mindig csak csikorgott, és egy méter se maradt mire megállt (öreg téli volt rajta). Ha közvetlen utánam jön, bukó. Ha ő megy elől, akkor nagy eséllyel elüti azt aki kirohant, mert az lófütty lassulás volt.

5-6 éve nyáron Veszprém után a 77-esen egy Polo állt neki előzni. Realizálta, hogy nem lesz meg, fél autóval volt előrébb, satuzott. No ABS, de az ilyesztő, hogy néztem oldalra, alig lassult. Persze ennyi ésszel bele is fékezett megszakítás nélkül az árokba. Megálltunk segíteni, csak a lökös repedt meg, meg legyalulta az öreg téligumikat...

+1, öreg papucs: Céges Focusra kaptunk valami öregebb Firestone szettet (nyáron, nyárit) ideiglenesen, az okát nem is tudom. Horvát beüzemelésből siettem haza, egy A7 elmérte, satuznom kellett... Na, viszonyításnak annyit a lassulásról, hogy a flakonom és a pékárúk nem estek le az anyósülésről :Y (hasonló helyzetben normál gumikkal minden repül ami nincs rögzítve). Onnantól óvatosba haza, és visszaérve leb..tam a kulcsot az asztalra, közölve, hogy szerintem ezzel ki és hova autózzon (de ne a beüzemelők, többszáz km-eket).

mikoljan: Így úgy tűnik igen, de irány a gumis, centírozza és nézze meg.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.