Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#927) Kobe válasza ronaldo (#912) üzenetére


Kobe
veterán

én nemrég vettem egy SX Scorpion akkusztikus gittyót, fekete-gyöngyházberakással, megfelelő hangolással - Seiko digitális hangoló :D eszméletlen szép hangja lett, és anno fizettem érte kereken 30 at, eredetileg Ibanez t akartam 35 ér csak elvitték :(( nem bántam meg ....de mivel nemrég óta nyűvöm én is, még megtartom egy darabig, utána váltok villanygitárra me kezd megtetszeni...cska ugy eköltségesebb...



közben megtaláltam végső kiszemeltem :) Ibanez RG321MH lesz belőle mattfekete színben, remélem suli végére összejön rá a zsém :) [link] full ugyanazt tudja mint haver 110 ezres cucca, csak nincs benne tremolo , de az nem létfeltétel :) az ember rászán egy 25 öt és belerak egy DiMarzio pick-upot, olyan szép hangja lesz mint a szél Ibanez rulZ mellé valahonnan szerválni kéne egy peavey Bandit ot hozzá pl és má jovilág van

apropo : tajti-music.hu ami épp üzemen kivul van sajna, de hangszer.lap.hu is megteszi...és kiválasztnai nem feltétlenul neked kell, legtöbb boltos azért hajlando infót adni

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.